Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
22. sayfa BirinciBirinci ... 122021222324 ... SonuncuSonuncu

Benelli Leoncino 500 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Satıyoruz arkadaşlar

Cruiser alacağım

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...9691151/detay/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    XMAX 250
    Leoncino ile dolu dolu bir yıl geçirdik. Uzun yollar yaptık, haftasonu gazladık ve akşamları sahillerin yolunu tutup kahvemizi yudumladık. 15000 km yi geçtik ve artık paylaşacak tecrübelerimiz oldu. Şimdi tarafsızca, iyisiyle ve kötüsüyle geçirdiğimiz tüm zamanı size anlatalım.

Motosikleti
    Artık Yok...
    hayırlı olsun sattın galiba
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun sattın galiba
    Yok ya baya masraf yaptım aslında. Hem buji hem yağ değişimi. Bakalım bir sezon daha takılacağım galiba

Motosikleti
    Artık Yok...
    bence ilandada kalsın takasada açık ya bir yandanda bin .. belki güzel bir teklif gelir ..

Motosikleti
    XMAX 250
    bence ilandada kalsın takasada açık ya bir yandanda bin .. belki güzel bir teklif gelir ..
    Sürekli uzun yol bu aralar yapıyorum. Niyedir bilmem. Hiç tarzımda değil. Ama 2006-2007 GS leri kesiyorum

Motosikleti
    Artık Yok...
    onlar senin aletle takasa gelebilir.. beğendiklerine bence takas teklifi yolla.. dünyanın tarih kadar eski kanunudur.. her hacimi yükselten zirveyi gördümü forrest gump gibi koşmayı bırakır yoruldum der eve geri döner..

bugün arkadaşa motor bakıyoruz fazer vfr tarzı .. ne kadar yüksek hacimli motor ilanı açsam düşük hacimle takas etmek istiyor değiştirmek istiyor tam aksinene kadar düşük hacim ilan açsam yüksek hacimle takas etmek istiyor.. güzel bir döngü var.
    mersinLee33 bunu beğendi.

Motosikleti
    XMAX 250
    onlar senin aletle takasa gelebilir.. beğendiklerine bence takas teklifi yolla.. dünyanın tarih kadar eski kanunudur.. her hacimi yükselten zirveyi gördümü forrest gump gibi koşmayı bırakır yoruldum der eve geri döner..

bugün arkadaşa motor bakıyoruz fazer vfr tarzı .. ne kadar yüksek hacimli motor ilanı açsam düşük hacimle takas etmek istiyor değiştirmek istiyor tam aksinene kadar düşük hacim ilan açsam yüksek hacimle takas etmek istiyor.. güzel bir döngü var.
    Ben cafe racer ve scrambler tarzını seviyorum. Ama yol beni yormaya başladı. Annem ile babam il dışına taşındı. İk haftada bir bazen haftada bir uzun yol yapıyorum.

Merhaba ihsan kardeşim.
    Ben oktay motorda sifirina baktım. 39000 tl fiyat aldim. Motoru çok beğendim aslında. Ilk motorum ktm duke 250 idi.
    Mt 07 , ktm duke 390 birde bu motor arasında kalmıştım.
    Mt 07 yi eledim çünkü kendime güvenmiyorum gaza gelen bi tipim.
    Ktm 390 nida beğeniyorum. Fiyati benelli ile hemen hemen aynı fakat benelli nın marka ve malzeme kalitesi hakkinda pek bi bilgim yok.
    Benelli düşünmemin sebebi ise hem bi tarzı var hemde daha ağırbaşlı bi motor. Fiyatları bi kenara koysak sürüş keyfi, konfor ve kalite açısından benelli için fikrini merak ediyorum kardeşim. Hayırlı günler dilerim herkese

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı Eniyijilet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba ihsan kardeşim.
    Ben oktay motorda sifirina baktım. 39000 tl fiyat aldim. Motoru çok beğendim aslında. Ilk motorum ktm duke 250 idi.
    Mt 07 , ktm duke 390 birde bu motor arasında kalmıştım.
    Mt 07 yi eledim çünkü kendime güvenmiyorum gaza gelen bi tipim.
    Ktm 390 nida beğeniyorum. Fiyati benelli ile hemen hemen aynı fakat benelli nın marka ve malzeme kalitesi hakkinda pek bi bilgim yok.
    Benelli düşünmemin sebebi ise hem bi tarzı var hemde daha ağırbaşlı bi motor. Fiyatları bi kenara koysak sürüş keyfi, konfor ve kalite açısından benelli için fikrini merak ediyorum kardeşim. Hayırlı günler dilerim herkese
    Dostum yakında dönüyorum. Şehir dışındayım. YouTube Onur Ihsan Aldemir. Bütün sorularının cevabını kanalda

Konu ölmüş galiba fakat ben de bugün bi aslan yavrusuyla aranıza katıldım. 😊 İlk izlenimlerim harika desem yeridir bana eski 500r motorumu özletmeyecek gibi görünüyo. Katalizör iptal edilmiş bikaç gün bu şekilde kullanıcam bakalım olmazse tekrar taktırıcam yerine, parça duruyormuş. Keyifli sürüşler herkese.
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Hayırlı olsun. oialdemir de salyangoz yapmıştı ama sonra kafa şişirdiği için eskiye döndü diye hatırlıyorum...

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı impetum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu ölmüş galiba fakat ben de bugün bi aslan yavrusuyla aranıza katıldım. �� İlk izlenimlerim harika desem yeridir bana eski 500r motorumu özletmeyecek gibi görünüyo. Katalizör iptal edilmiş bikaç gün bu şekilde kullanıcam bakalım olmazse tekrar taktırıcam yerine, parça duruyormuş. Keyifli sürüşler herkese.
    Çok yakıyor öyle

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:12 ----------

Hayırlı olsun bu arada

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    yahu arkadaş bu motoru papatya disk ile tanıtıyorsun düz disk ile satıyorsun alacak olsam bile sırf bu yüzden almam
    herdem09 bunu beğendi.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu arkadaş bu motoru papatya disk ile tanıtıyorsun düz disk ile satıyorsun alacak olsam bile sırf bu yüzden almam
    Yahu arkadaş bir motosiklet hakkında okumuyorsun, araştırıyorsun. Nasıl boş yapsam diye düşünüp duruyorsun. Oku güzel kardeşim oku araştır. Markayı oku modeli oku. Sonra gel gör iki farklı modeli olduğunu. Trail versiyonunda tel jantları var. Pirelli Scorpion 2 lastikler var. Frenlerin bağlanma şekli ayrı ön amortisörü farklı. Ancak Türkiye'de yol versiyonu satılıyor henüz. Sayfalarca bilgi yazdık buraya oku güzel kardeşim

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:47 ----------

1000RR SP de papatya disk yok. Çok önemli olduğu halde koymamışlar. Hemen geri versin sahipleri.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    trk 502 de de aynı şeyi yaptılar tanıtımda gene papatya disk dişili lastik tr ye geldi düz disk
    yani sıradan bi motosiklet
    piyasa da tutunmak için işe renk katıp görseli çekici yapması lazım ki bu kadar japon avrupalı rakibi varken motosiklet satabilsin
    zaten rekabetçi fiyat yok e görsel yok teknoloji yok marka imajı yok biz neden benelli alalım ki

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Fren tutuyorsa agresif kullanımda bile şişmiyorsa papatya mıdır yasemin midir farketmez, mühim olan o
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    XMAX 250
    trk 502 de de aynı şeyi yaptılar tanıtımda gene papatya disk dişili lastik tr ye geldi düz disk
    piyasa da tutunmak için işe renk katıp görseli çekici yapması lazım ki bu kadar japon avrupalı rakibi varken motosiklet satabilsin
    zaten rekabetçi fiyat yok e görsel yok teknoloji yok marka imajı yok biz neden benelli alalım ki
    ... Alma

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:19 ----------

Asıl şaşırdım Leoncino gibi bir motosikleti beğenmeyen birinin ( kör ) nasıl yapabildiği

Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok yakıyor öyle

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:12 ----------

Hayırlı olsun bu arada
    Hocam 2 gün oldu alalı çok bakamadım ama ne kadar etkisi oluyo yakıta? 4 5bin devir civarında kullanıyorum şehiriçi, düz boş yolda allah ne verdiyse 😁 100kmde ortalama kaç yakar? Sesi beni de rahatsız ediyo hiç ses merakım da yok, taktırabilirim katalizörü duruma göre.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı impetum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam 2 gün oldu alalı çok bakamadım ama ne kadar etkisi oluyo yakıta? 4 5bin devir civarında kullanıyorum şehiriçi, düz boş yolda allah ne verdiyse �� 100kmde ortalama kaç yakar? Sesi beni de rahatsız ediyo hiç ses merakım da yok, taktırabilirim katalizörü duruma göre.
    Ankara da olan bir ilan vardı 9000 de onu mu aldınız

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:45 ----------

Normalde 4-4.5 yakarsin. Ama 5-6 yı bulur sürekli o açık egzozla. Zaten sesin gazına da geliyor insan hep gaz açıyor.

REKLAM ALANI
22. sayfa BirinciBirinci ... 122021222324 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)