Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
39. sayfa BirinciBirinci ... 293738394041 ... SonuncuSonuncu

Honda XL 650 V Transalp (enduro)

Motovento
    REKLAM ALANI
    sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    Alıntı KutlayGül adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben acemilik edip 125 cc Titan'dan Transalp'e atladım. İlk başlarda çok zorlandım. Ama giderek alışıyorum. İlk başlarda devasa, hantal bir kütle olarak duran motor, kıvraklaştı, daha kolay kontrol edilebilir hale geldi ve sürüşü daha zevkli oldu. Hep çok yakıyor diyorlar ama motor bu benzin yakmak için tasarlanmış bir makina

Güvenli sürüşler
    sınıfına göre sadece yarım litre fazla yakıyor.benceee sonuna kadar değer
    tubis bunu beğendi.
    MOTOR bence bır hastalıktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu başlığı açtığın zamanı hatırlıyorum. O zaman çiçeği burnunda bir cruiser kullanıcısıydım ve bu motorlara da binilir mi arkadaş diye sormuştum kendi kendime. Şimdi cevap veriyorum; BİNİLİR!!! Çok da keyif alınır. Boyum 1.67 olmasına rağmen biniyorum.

Sağlıcakla.
    Boydan ziyade bilek kuvveti gerekiyor 1.70 olsam da bileklerim yeteri kadar güçlü olmadığı için zapdedemem sanırım ilk zamanlar. Bu arada keyfini çıkarın..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    Honda Transalp XL 650
    Ben de 2006 model XL650 alarak aranıza katıldım. İlk izlenimlerim bahsedildiği kadar rahat olması. Yalnız bundan önce Burgman kullandığım için ayağın ısınması gibi bir problemim yoktu. Şu an özellikle trafikte ayağım resmen yanıyor. Bunun için çözüm öneriniz var mı?

KutlayGül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650, CBF 1000 ABS
    Alıntı Bratu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de 2006 model XL650 alarak aranıza katıldım. İlk izlenimlerim bahsedildiği kadar rahat olması. Yalnız bundan önce Burgman kullandığım için ayağın ısınması gibi bir problemim yoktu. Şu an özellikle trafikte ayağım resmen yanıyor. Bunun için çözüm öneriniz var mı?
    bilen varsa beri gelsin. geçenlerde şortla binmek zorunda kaldım, ızgara incik gibi oldu

Bu arada hayırlı olsun. Kazasız, belasız sürüşler. Kadıköy taraflarına gelirsen buluşalım, tanışalım derim

Motosikleti
    Honda Transalp XL 650
    Alıntı KutlayGül adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilen varsa beri gelsin. geçenlerde şortla binmek zorunda kaldım, ızgara incik gibi oldu

Bu arada hayırlı olsun. Kazasız, belasız sürüşler. Kadıköy taraflarına gelirsen buluşalım, tanışalım derim
    Sağolasın. Biraz alışayım sonrasında mutlaka gelirim tabii ki.

HELLAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VSTROM BEYAZ
    Güzel makina. Dir. Sağlamdır.

Motosikleti
    Buralar zamanında hep dutluktu, şimdi pek kimse ilgilenmez oldu.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    hanım ile ekonomiyi konuşup en geç bahara kadar almayı düşünüyorum ben de. aldığım zaman her gün bi yerini bozdum diye mesaj atarım ben

şu ilandaki de çok güzel görünüyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...33851002/detay

Motosikleti
    Alıntı phradrel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hanım ile ekonomiyi konuşup en geç bahara kadar almayı düşünüyorum ben de. aldığım zaman her gün bi yerini bozdum diye mesaj atarım ben

Motor çok güzel. Transalp için 28.000 km hiçbir şey. 40-50.000 arası masraflı bakım olacak ama daha çok var. Ön camı uzun camla değiştirirsiniz sanırım. Koruma demiri de gerekli bir şey. Bunların ikisi 1500 TL civarında tutar. Onun dışında çantaları verecek mi yazmamış. Verirse süper olur. Uzun yolda çok işe yarıyor yan çantalar. Umarım anlaşırsınız. Bir de 600 yazmış o 650 olacaktı Şimdiden hayırlı olsun

Motosikleti
    F650GS
    koruma demiri şart, ön cam yerine, önce koltuğu alçaltmaya çalışacağım. boyum kısa. alçak koltukta rüzgar ile biraz daha az haşır neşir olurum diye düşünüyorum. ama hepsinden önemlisi hanımın onayını bekliyoruz kendi de bayılıyor ama olurunu almak lazım

Arkadaslar merhaba ben de Transalp xl650 almayı düsünüyorum klasik olarak f650 ile ikisi arasında kaldım tabiki ikisi de iyi makinadır ama önemli olan insanın ihtiyaclarına uygun olanı alması sorum su ben motoru daha cok is ev arası sıkısık istanbul trafiginde kullanıcam daha önce hyosung gv250 cruiser kullanıyordum trafikte scoter lardan cok da geride kalmıyordum peki Transalpin trafikde ki durumu nedir acaba araba gibi sıkısır kalır mıyım trafikte

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı borg63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba ben de Transalp xl650 almayı düsünüyorum klasik olarak f650 ile ikisi arasında kaldım tabiki ikisi de iyi makinadır ama önemli olan insanın ihtiyaclarına uygun olanı alması sorum su ben motoru daha cok is ev arası sıkısık istanbul trafiginde kullanıcam daha önce hyosung gv250 cruiser kullanıyordum trafikte scoter lardan cok da geride kalmıyordum peki Transalpin trafikde ki durumu nedir acaba araba gibi sıkısır kalır mıyım trafikte
    Bu kadar ağır nispeten çok yakan motosikleti trafikte kullanmak çok mantıklı değil. Tamam giderken kuş gibi oluyor fakat sen daha çok trafikte kullanacakmışsın.
    ver gazı... ver çoşkuyu

Motosikleti
    Kadıköy'den Mecidiyeköy'e işe gidiyorum TA ile. Ben pek durmuyor, sağ şeritten gidiyorum. Ama cadde tarafına çıkınca dur-kalk çok olunca yoruyor. Trafik için pek uygun değil. Hem ağır hem de nispeten daha sıcak çalışan bir makina. Haftasonları Şile taraflarına, köylere gidiyorum, toprak yollarda filan geziyorum sıkıntı olmuyor. Ama toprak yola çıkmam diyorsanız daha kullanışlı makinalar var. F650 kullanma fırsatım da oldu. Sonuçta bmw, kaç yaşında olursa olsun marşa bas-git. Daha az yakıyor ve tek silindirli olması nedeniyle daha çok titreşim, ses ve daha sert torku var. f650 düşünürsen satacak arkadaş var. Her iki makine de trafik için uygun değil. naked makina bakman daha iyi olur bence.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    İstanbul trafiğide transalpla sürekli dur kalk yapacaksınız, naked almanızı öneririm
    YAMAHA

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250

Açık konuşmak gerekirse ben o fiyata benim 1000liği veriyorum ve daha aksesuarlı..
    yakıtda bundan daha düşük..
    tamam transalp güzel alet lakin tr şartlarında yakıt dokanıyor adama..
    ANGARAJ

Motosikleti
    F650GS
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açık konuşmak gerekirse ben o fiyata benim 1000liği veriyorum ve daha aksesuarlı..
    yakıtda bundan daha düşük..
    tamam transalp güzel alet lakin tr şartlarında yakıt dokanıyor adama..
    fiyatlar yukarda farkındayım. alırken üstündeki aksesuara bakacağım. çanta, orta sehpa, alçak sele, koruma demiri gibi masrafları tekrar yapmak istemiyorum. bunların toplamı da sıfır almaya kalksam 2binlirayı buluyor sanırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:01 ----------

sadece şehir içi trafikte kullanacaksanız 250cc ye kadar neredeyse her türlü motor tercihiniz olabilir. bunun üstü işe gidip gelmek için fazla ama zevk için güçlü makien istiyorum diyorsanız 600cc naked ler ideal. benim transalp tercihim tamamen stabilize ve toprak yollara kesin gireceğimden

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:03 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-2006-model-full-transalp-31.400km-132862845/detay/

bir de bu ilan var, her ikisi de temiz çantalı. fiyatları ne olmalı sizce?

Motosikleti

[/COLOR]http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-2006-model-full-transalp-31.400km-132862845/detay/

bir de bu ilan var, her ikisi de temiz çantalı. fiyatları ne olmalı sizce?
    Şubat ayında bunun muadili motoru 13500 liraya aldım. 15000 fazla bence. 13500-14bin makul aralıktır bence.

ekayaalti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE650 Versys
    Selam arkadaşlar,

Transalp'imi satıyorum, eğer forumdan ilgilenen olursa iletişime geçebilir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5302526/detay/

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ekayaalti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar,

Transalp'imi satıyorum, eğer forumdan ilgilenen olursa iletişime geçebilir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5302526/detay/
    Merhaba,

Yakıt durumu nasıl acaba karışık kullandımda ne yakıyor Ta

ekayaalti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE650 Versys
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Yakıt durumu nasıl acaba karışık kullandımda ne yakıyor Ta
    Genelde karışık kullanımda ben 100 km'de 5,5 lt civarı yakıyorum.
    Şehir dışında 5 lt'ye düşüyor, şehir içinde aşırı trafikte bile 6 lt'nin üzerine ben hiç çıkmadım.

REKLAM ALANI
39. sayfa BirinciBirinci ... 293738394041 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler