Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
26. sayfa BirinciBirinci ... 162425262728 ... SonuncuSonuncu

Kuba RX9 50cc Nostaljik CafeRacer Motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI
    RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı CloudyFa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amortisörler bana çok sert geldi bunu nasıl ayarlıyoruz altındaki şeyi oynatmayı denedimde çok zor anahtar lazım sanırım bilgisi olan varmı

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:38 ----------

Fardaki ızgarayı nerden temin ettiniz acaba
    Amortisor anahtarıyla dene.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:06 ----------

Alıntı whaki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    havalar ısınana kadar motoru garajda bekletiyorum. içinde 1 litre kadar benzin var. önümüzdeki 2-3 ay bu şekilde yatacak motor. yapmam gereken birşey var mı acaba
    Benzini ağzına kadar fullle.Aküyü sok evin içine al ayda 1 kere de sarj et.
    whaki bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    haojue da135 s - küba dragon 50
    Alıntı bozgun09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kusura bakmayın lastikleri takıp anca test edebildim bugün artçı ve ağır bir sırt çantası 60 km dağlık yer yer kar ve buzlu yer yer balçık kıvamında çamurda gittik ister istemez kayıyor bir miktar ama fren performansı ve yol tutuşu üzerine tahminimden kat ve kat iyi çıktı üzerindeki lastiklerden 7-8 kat daha iyi diyebilirim rahatlıkla, ayrıca asfaltta kızaklama resmen sıfıra indi, şimdilik çok iyi bakalım biraz yıpranınca ne duruma gelecek tekrar bilgi paylaşımı yapmaya çalışırım sizlerle, bu arada artçı var iken çok sert çukur ve kasislere girdiğinizde lastik biraz büyüdüğü için hafif sürtme olabiliyor çamurluğa bilginize fotoğraflarına linkten bakabilirsiniz lastiklerin.

https://yadi.sk/d/V8iJxO6U3R7vNw
    Gayet guzel olmus hocam gule gule kullanin hemde motoru şık gostermiş.

bozgun09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX9 - PCX - Duke390
    Amortisörler bana çok sert geldi bunu nasıl ayarlıyoruz altındaki şeyi oynatmayı denedimde çok zor anahtar lazım sanırım bilgisi olan varmı

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:38 ----------

Fardaki ızgarayı nerden temin ettiniz acaba
    Aliexpresten temin edebilirsiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:30 ----------

Alıntı MotoLed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gayet guzel olmus hocam gule gule kullanin hemde motoru şık gostermiş.
    Çok teşekkürler 😀

Motosikleti
    Şimdilik bir kundial
    Alıntı bozgun09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aliexpresten temin edebilirsiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:30 ----------

Çok teşekkürler 😀
    Aldımda 1 ay oldu gelmed

Motosikleti
    RX9 - PCX - Duke390
    Aldımda 1 ay oldu gelmed
    Maalesef çok uzun sürüyor benimde 1.5 ayda geldi

web sayfasına yeşil rengide eklenmiş RX9 ama fotoğrafı yok sizce nasıl duracaktır.

Motosikleti
    haojue da135 s - küba dragon 50
    Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    web sayfasına yeşil rengide eklenmiş RX9 ama fotoğrafı yok sizce nasıl duracaktır.
    Bence yesil yakisir rx9 a dis modifikasyonda kendini dahada belli eder motor

Thugboy0622 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba RX9 50cc
    Geçtiğimiz salı aldım motoru iş sebebiyle pazar günü biraz dolaşabildim mahalle arasında, ilk motorum yeni yeni öğreniyorum forumdada ilk mesajım bu konuya oldu

Alıntı Thugboy0622 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçtiğimiz salı aldım motoru iş sebebiyle pazar günü biraz dolaşabildim mahalle arasında, ilk motorum yeni yeni öğreniyorum forumdada ilk mesajım bu konuya oldu
    Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

Motosikleti
    Şimdilik bir kundial
    2k oldum ilk uzun yolu yaptım 150 km felan şimdilik bi sorun yok aracın geri geri altına alması hariç sigortadan arka jant değişimi yapılıcak 2kya ulaşan başka kimler var acaba

Motosikleti
    Kuba RX9 50
    Ankara'da baya bi arkadaş var sanırım bir ara toplansak mı Benimde bu gün ön lastiğime vida girdiği için patladı. Normal araç lastikçileri tamir etmeyeceklerini söylediler ben de bisikletçiye götürdüm. Bali ile yapıştırarak bir yama yaptı. Giren vida çok küçük olmasına rağmen patlattı lastiği. Yakın zamanda kışlıkları takacağım için pek umursamadım 10 tl ye yama yaptırdım. 380 km oldu bu arada. Tek aklıma takılan şey yağmur yağdığı zaman ya da ıslak bir yerden geçersem düzenli olarak bir takırtı duyuyorum fakat kuruduktan sonra mı diyeyim artık ne oluyor bilmiyorum, ıslaklık geçince seste kesiliyor. Başka tecrübe edinen var mı böyle bir şeyi ? yardımcı olursanız çok sevinirim.

Motosikleti
    Şimdilik bir kundial
    Alıntı amygdalinas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara'da baya bi arkadaş var sanırım bir ara toplansak mı Benimde bu gün ön lastiğime vida girdiği için patladı. Normal araç lastikçileri tamir etmeyeceklerini söylediler ben de bisikletçiye götürdüm. Bali ile yapıştırarak bir yama yaptı. Giren vida çok küçük olmasına rağmen patlattı lastiği. Yakın zamanda kışlıkları takacağım için pek umursamadım 10 tl ye yama yaptırdım. 380 km oldu bu arada. Tek aklıma takılan şey yağmur yağdığı zaman ya da ıslak bir yerden geçersem düzenli olarak bir takırtı duyuyorum fakat kuruduktan sonra mı diyeyim artık ne oluyor bilmiyorum, ıslaklık geçince seste kesiliyor. Başka tecrübe edinen var mı böyle bir şeyi ? yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Lastiği açtırdığınızda şambiyeli olarak kullanıcaksanız jantı içerden kalınca bi bantlattırın teller zamanla delebiliyor takırtı içinde bakın bişeyler takılmıştır belki tekerin oralara

Motosikleti
    Honda CG 125/Honda Titan Es
    Bunun yerine dragon 50 tercih edilmeli sanırım

nigdeli48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Çekişi nasıl iki kişi çıkamadı gi rampa oluyor mu

Motosikleti
    RX9 - PCX - Duke390
    Alıntı nigdeli48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çekişi nasıl iki kişi çıkamadı gi rampa oluyor mu
    Ben 95 kiloyum artçım 90 kilo dağ bayır sürekli geziyoruz Karadeniz'in rampalarını bilirsiniz daha çıkamadığı hiç olmadı

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:08 ----------

Alıntı makrofaj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun yerine dragon 50 tercih edilmeli sanırım
    Dragon daha işlevsel ve artçıyla kullanım ve rahatlık açısından daha iyi gibi duruyor ancak rx9 görünüm ve tarz olarak çok daha başarılı bence

Dragon 50’yi kanlı canlı gören varsa fotoğraf yükleyebilir mi buraya?

Motosikleti
    RX9 - PCX - Duke390
    Alıntı ascoliath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şubatta ev arkadaşım almayı planlıyor alırsa elimden geldiğince bilgi paylaşmaya çalışacağım
    ascoliath bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı ascoliath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence fuardan önce hiç bir şey yapmayacaklar modeli bekletecekler RX9'da ilk fotoğrafı yayınlandığında çok talep gördü o yüzden beklettiler bunda da aynısı yaparlar. Buraya yazıyorum.

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Çok fazla yeni olan modelleri var bu sene fuarda getirmezler bence düşük cc fuarda rks'nin yeni modelleri benelli'nin yeni modelleri ve kuba'dan matrix trendy gibi modeller yer alacaktır klasik getireceklerini sanmıyorum ki geçen senede yoktu diye hatırlıyorum.

Motosikleti
    Kuba RX9 50
    Dragon 50 yarı otomatik diye biliyorum, ege 50 ler gibi eğer öyle değilse iyi bir alternatif olabilir. Ben almadan önce çok araştırdım Aprilia RS4 50 yi çok beğenmiştim fakat fiyatını öğrenince karşılayamayacağımı anladım o yüzden tekrar RX9 a yöneldim. Çıktığı zaman Dragon 50' de almayı düşünüyorum.

Islak havada periyodik bir ses çıkarıyor RX9 zincirden geliyor sanırım, bunun nedeni ne olabilir acaba ? Bilgisi olan var ise paylaşırsa çok sevinirim. Sadece yerler ıslakken gelen bir ses. Motorun orta kısmında zincirin bittiği çarktan geliyor sanırım. Ama sadece hava yağmurlu iken ya da ıslak bir yerden geçersem geliyor. (Islaktan kastım su birikintisi olan ya da yağmurun yoğun yağdığı zaman yerde biriken yağmur suyu)

REKLAM ALANI
26. sayfa BirinciBirinci ... 162425262728 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler