Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba Motor - Reiz

Motovento
    REKLAM ALANI

REIZ

Ürün Tanımı

Özel ve Güçlü

Bir çok amaca hizmet eden Reiz; her yerde, her zaman kullanabileceğiniz yarı otomatik 4 vitesli motosiklet 2 kişilik selesi ve sınıfının en geniş depo altı muhafazası ile kaskınıza kadar saklama imkanı sunarken, her amaca hizmet eden kolay kullanımı sayesinde şehir hayatında en kıvrak yol arkadaşınız olacaktır.

Yüksek Performans !
    Yüksek performanslı Reiz en önemli parçalarından biri mükemmel hızlanma sağlayarak adrenalin seviyenizin artmasına yardımcı olan 97cc silindirli motordur.

"Size Özel" sürüş pozisyonu !
    Reiz, hafta sonu gezilerinde yapılan sürüşlerden işe giderken yapılan günlük sürüşlere kadar pek çok işinizde size yardımcı olarak tasarlanmıştır. Düz sele uygun bir ergonomi sunarken "size özel" bir sürüş pozisyonuna garanti eder.

17 inç lastikli, hafif çelik alaşımlı jantlar !
    Reiz'n bütününde hafif tasarımlar kullanılmıştır ve düşük yaysız ağırlık için yepyeni çelik alaşımlı jantlarla donatılmıştır. Hafif jantlar, istikrarlı ve tepkisel kontrol için yeni geliştirilen lastiklerle (ön tarafta 2.50/17" ve arka tarafta 2.75/17") donatılmıştır.

Egzoz
    Daha iyi performans için bağlantı borularıyla donatılan egzoz sistemi Reiz'in daha çevik kontrol için katkıda bulunur. Korozyon önleyici nanofilm kaplaması bulunan paslanmaz çelik boşaltma borusu, kısa ve kompakt susturucuya bağlanır.

Özellikler
    97 cc tek silindirli, 4 zamanlı motoru ile 6.75 hp ile maksimum güç sunar. Kıvrak tasarımı ve ergonomik yapısıyla Reiz, şehir trafiğinin karmaşasında en büyük yardımcınız olmaya aday.

Ürün sayfasına gitmek için Tıklayınız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Geçen bayiye ege 50'yi incelemek için gittim ve reiz 50 modelini buldum sonra baktım böyle bir model görünmüyor bilgisi olan var mı arkadaşlar ? Reiz 50 üretiliyor mu yoksa bayimi bana 100'ü 50 diye vermeye çalıştı

Reiz 50 modeli de üretiliyor web sayfası yenileme aşamasında olduğundan dolayı eklenmemiş. Bende aynı durumu yaşadım facebook sayfalarına sorunca cevap aldım.

Bu modellerin gerçekten 50 cc olduğuna inanıyor musunuz? Fighter reiz ege bunlar 100 bence

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Biz de inanmıyoruz. Dünyanın çevresinin 40 bin km olduğuna da inanmıyoruz. Bu aralar Kuba başlıklarını canlandırma timi gibi bir oluşumdan şüphe duymaya başladım.

Eğer ciddi soruyorsan, firmanın verdiği teknik değerlere neden inanmayalım söyler misin ?

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Firmanın böyle bir girişimde bulunacağını sanmıyorum lakin çok hızlı bir 50cc çıkışları oldu adamların Fighter konu başlığında motosikletin kullanıcısı ilk aldığında 70'i gördüğünü söyledi düz yolda zamanla belli olacaktır.

Alıntı tmp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu modellerin gerçekten 50 cc olduğuna inanıyor musunuz? Fighter reiz ege bunlar 100 bence
    Fighter modeli zaten daha önceden 80cc olarak üretiliyordu. 100 değil yani.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:58 ----------

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz de inanmıyoruz. Dünyanın çevresinin 40 bin km olduğuna da inanmıyoruz. Bu aralar Kuba başlıklarını canlandırma timi gibi bir oluşumdan şüphe duymaya başladım.

Eğer ciddi soruyorsan, firmanın verdiği teknik değerlere neden inanmayalım söyler misin ?
    Firmanın son getirdiği modeller çok yerinde modeller olduğu için olabilir bu dediğin. RX9 modeli aldı başını gidiyor. Bu yüzden diğer 50cclerde epeyi ilgi gördü.

2017 yılında ege reiz 50ccler tekrar dağıtılacak mı? Tanıdık bayisi olan bilgi verirse sevinirim.

Bu motorda B ehliyetiyle kullanılabiliyor mu ? Bir de kullanan arkadaşklar varsa motor hakkında deneyimlerini ve düşüncelerini belirtebilirler mi ?

Alıntı bayra3m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorda B ehliyetiyle kullanılabiliyor mu ? Bir de kullanan arkadaşklar varsa motor hakkında deneyimlerini ve düşüncelerini belirtebilirler mi ?
    50 cc olan tüm motorları B ehliyeti ile sürebilirsin.Hiç bir problem yok çıkıp rahatça trafikte gezebilirsin

Alıntı bayra3m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İş yerinde iki arkadaş yaz boyunca kullandı havalar soğuk olduğu için bakımını yapıp garajlayıp arabaya geçtiler. Birinin ilk motoruydu 2 defa düşürdü ama kırık yoktu çizikler oluştu. Özellikle öğrenmek istediğin bir şey varsa sorabilirim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler