Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

SYM Jet 14 125 cc

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SYM JET 14
    Ankarada yaşıyorum Esenboğa havalimanı - kızılay istikameti toplamda git gel 46 km günlük yol yapıyorum kızılay-aydınlıkevler arası yoğun ttrafik dur - kalk aydınlıkevler-havalimanı arası ise ortalama 70-90 km/h arasında kullandım. Lastikler cst (Malesef anlaşa bütcem yetmedi.) bakımlarını(castrol scooter için üretilen yağ ile orjinal hava filtresini değiştirirek kendim yaptım.)9000km şuan Kayış ve varyatör temizliği yapılıyormuş scooter için onuda mayıs da uzun yola çıkmadan önce bir tamirciye gösterecem 3 yılda ne kadar yıpranmıştır yolda bırakır mı bilemidiğimden önlemimi alıp çıkacam.
    (Tommygun forumda sürekli aktif olman beni ayrıca bilgilendiriyor ve mutlu ediyor teşekkür ederim.)
    tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Sym Joymax 250i
    Ankara'da isen varyatör bakımı için 'Ruhi Usta'dan başkasına götürme moturunu , youtube'da videoları var izleyebilirsin. Her 10.000 km 'de bir varyatör açılıp, temizlenip ilgili yerler greslendikten sonra kapatılır. Çekiş , Son hız artar , yakıt tüketimi düşer.
    smtpulsar150 ve eftan bunu beğendiler.

Motosikleti
    SYM JET 14
    Ruhi hocayı duydum bakalım fiyat olarak ne kadara mal olacak galiba scooter için en önemli parçasıymış . Mayısda Allah nasip ederse ankara- kastamonu/cide daha sonra ankara - sivrihisar (Gönüldağı için ) ve son olarak da Boluda güzel bir kamp yapmayı düşünüyorum o yüzden bende kafamdaki soru işaretleri gitmesi için bir ruhi ustaya götürüp kontrol ettirecem. Teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)