Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

RKS Titanic 150-R

Motovento
    REKLAM ALANI

TITANIC 150-R İLE TANIŞIN!

O BİR EFSANE

Titanic 150-R; çok söze gerek bırakmayan ve uzun bir süreden beridir motosiklet dünyasında, kendi sınıfında kalitesini ispatlamış bir modeldir. Onun ile yola çıktığınız anda kendinizi daima güvende ve güçlü hissedersiniz.

YENİLİKÇİ BİR MODEL

Halihazırda yakaladığı kararlı performansını her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte güncelleyen Titanic 150-R her seferinde kalitesini, sürüş konforunu ve performansını yenileyerek, hep daha iyiyi yakalayarak karşınıza çıkmayı başarıyor.

GÖZ ALICI TASARIM

Tasarımıyla sınıfında hep bir adım önde olan Titanic 150-R; İtalyan esintilerini yakalayabileceğiniz modern ve keskin hatlarını far teknolojisi ile bütünleştirerek mükemmel bir göz zevki yaşatıyor.

EĞLENCELİ SÜRÜŞLER

RKS tarafından yapılan avangard tarzı saygıyı, konsept minimalist tarzı ile de sokak eğlencesini tanımlarken, sürüşlerde üstünlüğü ele alır. Titanic 150-R dinamik tasarım, çok yönlülük ve sürüş keyfi öğelerini bir arada sunuyor. O her güne farklı bir boyut katıyor ve size her zaman eşlik ediyor.

TÜM YOLLARA HÜKMEDİN

Gitmek istediğiniz her noktada ve yolculuklarınız geçirdiğiniz tüm süre boyunca Titanic 150-R yanınızdayken tüm yollar gözünüze kolay ve tüm yolculuk süreniz eğlenceli hale gelecektir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Konusunun açılması iyi olmuş RKS'nin sağlam ve uygun fiyatlı modellerinden en baba modeli bence.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konusunun açılması iyi olmuş RKS'nin sağlam ve uygun fiyatlı modellerinden en baba modeli bence.
    Rakipleri ile kıyasladığında hem fiyatı uygun hemde kaliteli parçalara sahip fiyatı yükseltilmez ise çok satanlar listesine girer yakında.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En iyi cinli rks mi diyosunuz yani

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En iyi cinli rks mi diyosunuz yani
    Çinli mal kötüdür diye bir kaide yok Honda'da Çinde üretiyor. RKS kaliteli parça kullanıyor Titanic seriside yıllardan beridir üretilen ve kalitesinden şaşmayan bir modeldir.

4.656 TL bu kalitesi için mükemmel fiyat ötv indiriminin yapılması güzel olmuş. Düz modelini kullanmıştım hiç üzmedi beni.

Alıntı motokeyf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4.656 TL bu kalitesi için mükemmel fiyat ötv indiriminin yapılması güzel olmuş. Düz modelini kullanmıştım hiç üzmedi beni.
    Bajaj kadar kaliteli bence bi eksiği yok yani 150-s'te biraz daha indirim yapılsa idi çok harika olurdu. Ürün pahalı değil ama bizde para yok

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Yaz sezonu üretimleri tamamlanıyor galiba indirimler yapılıp stoklar tüketilecek 2018 için tamamen Euro4 çalışmaları başlayacak.

Biri hayrına RN180 konusunu açsın. Motor 15 gün gibi bir süre içerisinde bayilere dağıtılacak galiba çünkü sezon bitiyor. Bitmeden getireceklerdir.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Altın Elbiseli Adam'ın cenaze kortejinde gördüğüm Titanic kullanıcısı bayan burayı takip ediyorsan bana bir yardımcı ol, senin motorda çok farklı bir ayna kullandığını gördüm, nedir bu aynaların markası modeli?

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Altın Elbiseli Adam'ın cenaze kortejinde gördüğüm Titanic kullanıcısı bayan burayı takip ediyorsan bana bir yardımcı ol, senin motorda çok farklı bir ayna kullandığını gördüm, nedir bu aynaların markası modeli?
    Bayan Titanic 150-R güzel bir görüntü olmuştur. İnş parası olurda S modelini alır

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı bireycell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayan Titanic 150-R güzel bir görüntü olmuştur. İnş parası olurda S modelini alır
    Kızcağıza bravo, dizlik dahil çekmiş ekipmanları fıtı fıtı ilerliyordu. Lakin pcx falan olabilir değişik bir ayna takımı kullanıyordu.

Kızcağıza bravo, dizlik dahil çekmiş ekipmanları fıtı fıtı ilerliyordu. Lakin pcx falan olabilir değişik bir ayna takımı kullanıyordu.
    Tam ekipman gezmek lazım dostum keşke herkes o bayanı örnek alabilse. Bayanlar motoru güzelleştiriyor bence Size?

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı motokeyf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam ekipman gezmek lazım dostum keşke herkes o bayanı örnek alabilse. Bayanlar motoru güzelleştiriyor bence Size?
    Buaralar gezdiğim rotalarda ss kullanan çok bayana rastlıyorum. Hepsi tam takım ekipman, bir merhaba diyeyim diyorum da motorumun gücü tükeniyor, yakalayamıyorum

Buaralar gezdiğim rotalarda ss kullanan çok bayana rastlıyorum. Hepsi tam takım ekipman, bir merhaba diyeyim diyorum da motorumun gücü tükeniyor, yakalayamıyorum
    Ekipman ve güvenli sürüş olarak bizden iyiler Senin motorda az sayılmaz dostum görünce 250cc'ye benzetiyorum ben

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Vergi indirimi bu modelde yapıldı mı ? Yoksa sadece S modelinde mi ?

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı haydabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekipman ve güvenli sürüş olarak bizden iyiler Senin motorda az sayılmaz dostum görünce 250cc'ye benzetiyorum ben
    Gazı açana kadar ben de 250 cc sanıyorum, son sürate ulaştığında 250 cc olmadığını anlıyorum

Gazı açana kadar ben de 250 cc sanıyorum, son sürate ulaştığında 250 cc olmadığını anlıyorum
    Harikasın dostum ama fark ettiğim kadarıyla bayan sürücülere ayrı bi dikkat ediyorsun Rahatsız etmeyelim onları ki hem cinslerine motor aldırabilsinler

Motor fiyatından şikayetçi olan yoktu ötv indirimi de çok güzel oldu umarım bir süre daha devam eder. En azından sezon sonuna kadar.

Alıntı haydabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor fiyatından şikayetçi olan yoktu ötv indirimi de çok güzel oldu umarım bir süre daha devam eder. En azından sezon sonuna kadar.
    Ses sistemi veriliyor mu bu modelde ? Birde alt sakal fiyatını nedir alt sakal olunca daha bi heybetli görünüyor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)