Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

RKS Titanic 150-R

Motovento
    REKLAM ALANI
    gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklet 9.3 kw gibi bir güce sahip fakat A1 ehliyeti ile kullanılamıyor bir çok kişi 11'e kadar diye biliyor ama hala 125cc sınırı devam ediyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gazı açana kadar ben de 250 cc sanıyorum, son sürate ulaştığında 250 cc olmadığını anlıyorum
    Son hız olarak ne yaptın dostum ? 130'u buluyor mu motor ?

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı braveman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resmi olarak son hızı 90 diye biliyorum uygun belgesinde öyle yazıyor motor satın alınırken ama illaki onun üstüne çıkıyor.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı braveman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum ben 90 kg adamım, sürekli sırt çantam var, rüzgarı arkama aldığımda 132 gördüm ama sürekli değil. Benden daha hafif biri depoya yatarak kullanırsa bir kaç km daha oynar. Bu motorların ideal aralığı 110-120 bence, daha da zorlamamak lazım.

Dostum ben 90 kg adamım, sürekli sırt çantam var, rüzgarı arkama aldığımda 132 gördüm ama sürekli değil. Benden daha hafif biri depoya yatarak kullanırsa bir kaç km daha oynar. Bu motorların ideal aralığı 110-120 bence, daha da zorlamamak lazım.
    110 - 120 görmesi 150cc bir motor için idealdir. Motor bloğunda oynama yaparsan biraz daha artış olabilir ama

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ötv indirimi sezon sonu için güzel olmuş. Yakıt tüketimi ve yedek parça hakkında bilgisi olan var mı?

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Benim 150 S ile aynı motor, ben yüksek devirli kullanıyorum. Buna rağmen yedeğe düşmeden 400 km.yi rahat geçiyorum 1 depoyla.

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Benim 150 S ile aynı motor, ben yüksek devirli kullanıyorum. Buna rağmen yedeğe düşmeden 400 km.yi rahat geçiyorum 1 depoyla.
    Depo kaç litre alıyor ki ? 400km az bir rakam değil

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Depo kaç litre alıyor ki ? 400km az bir rakam değil
    Depo 16 lt, ben genelde depo yedeğe gelmeden 1 ya da 2 çizgideyken 50 TL.lik alıyorum yani 10 lt civarı

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ötv indirimi sezon sonu için güzel olmuş. Yakıt tüketimi ve yedek parça hakkında bilgisi olan var mı?
    Titanic 150.Yakıt tüketimi bir depoya 350 km bir kez yaptım kırmızı çizgiye geldi, yedeği hiç kullanmiyorum.

300-320 km olduğunda fullerim genelde, bir kez 280 km'de kırmızıya geldi aşırı devirli kullanmaktan ve sıcaktan,
    Yanlız 14 litre diye biliyorum, belki s modeli'nin depo farlı olabilir, tüketim 3-3.5 arası değişir kullanıma göre ama devirli güzel oluyor bu motor, kompresyon da iyi diye devirli kullanıyorum.

Yedek parçası ne ucuz ne pahalı,bazı cinlilere göre pahalı gelebilir, benim parça ihtiyacım olmadı.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı kefkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Titanic 150.Yakıt tüketimi bir depoya 350 km bir kez yaptım kırmızı çizgiye geldi, yedeği hiç kullanmiyorum.

300-320 km olduğunda fullerim genelde, bir kez 280 km'de kırmızıya geldi aşırı devirli kullanmaktan ve sıcaktan,
    Yanlız 14 litre diye biliyorum, belki s modeli'nin depo farlı olabilir, tüketim 3-3.5 arası değişir kullanıma göre ama devirli güzel oluyor bu motor, kompresyon da iyi diye devirli kullanıyorum.

Yedek parçası ne ucuz ne pahalı,bazı cinlilere göre pahalı gelebilir, benim parça ihtiyacım olmadı.
    Ben de 16 lt dedim ama yanlış hatırlıyor da olabilirim

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike

150cc bir makinaya göre 3 3.5 arası çok değil mi dostum bi yanlışlık var sanki?
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150cc bir makinaya göre 3 3.5 arası çok değil mi dostum bi yanlışlık var sanki?
    Bende öyle yakıyor ama cidden devirli kullanırım sekiz dokuz binde vites atar redline'a sokmadan en ustlerdedir devrim genelde,Başka kullanılar da yazar zaten, ama 2.5 altına düşeceğini sanmam.

Bende öyle yakıyor ama cidden devirli kullanırım sekiz dokuz binde vites atar redline'a sokmadan en ustlerdedir devrim genelde,Başka kullanılar da yazar zaten, ama 2.5 altına düşeceğini sanmam.
    2.5 3 arası şehir içi idealdir. ama 3.5 250cc makina o kadar yakıyor yani Sen zevkini çıkarıyorsun motorun

Motosikleti aşırı devirli kullanmadığın takdirde araba gibi işini görür hale gelir devirli kullanmak motosiklet aşkını yaşatır.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı Ruling adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikleti aşırı devirli kullanmadığın takdirde araba gibi işini görür hale gelir devirli kullanmak motosiklet aşkını yaşatır.
    RKS'nin ötv indiriminin üstüne devlette benzinde vergindirim yapsa tüm moto severler devirli kullanarak tadını çıkartacak ama nerede

Ben de 16 lt dedim ama yanlış hatırlıyor da olabilirim
    Doğru hatırlıyorsun 16 litre hacmi var uzun yol için çok uygun bir depo ama şehir içinde motorun hafif olması için deponun tam doldurulmaması iyi olur.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Arkadaşlar lastik hava basınçlarını kontrol etmeyi unutmayın. Alet edevat yoksa ya da hergün yapmaya üşenseniz bile ayda 2 defa lastikler ısınmamışken muhakkak kontrol ettirin lastik hava basınçlarını. Yol tutuşun bozulmasından yakıt tüketiminin artmasına, lastiklerin dengesiz ve erken aşınmasına kadar pek çok konuda önleminizi almış olursunuz.

Alıntı Ruling adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RKS'nin ötv indiriminin üstüne devlette benzinde vergindirim yapsa tüm moto severler devirli kullanarak tadını çıkartacak ama nerede
    Valla hocam hiç bakmiyorum benzine falan arabadan az yakıyor nasilsa diye, gazi sonuna kadar çeviriyorum.Kısmetse
    250liliği de öyle kullanıcam, üstü beni aşar sırf yol yapmak için binince, Zaten şu hayattaki bi kaç zevkimizden biri fazla kasmamak lazım diye düşünuyorum, iyi de oluyor.

Arkadaşlar lastik hava basınçlarını kontrol etmeyi unutmayın. Alet edevat yoksa ya da hergün yapmaya üşenseniz bile ayda 2 defa lastikler ısınmamışken muhakkak kontrol ettirin lastik hava basınçlarını. Yol tutuşun bozulmasından yakıt tüketiminin artmasına, lastiklerin dengesiz ve erken aşınmasına kadar pek çok konuda önleminizi almış olursunuz.
    Katılıyorum tommygun güzel bi hatırlatma olmuş güvenlik için, inik olunca gitmiyor hissi rahatsız ediyor halıda gider gibı, çok şişirince de havada gidiyor gibi bi rahatsızlık zaten, o yüzden üç günde bir kontrol ediyorum.Bu arada kitapçikta vardır herhalde 29-33 yapıyorum doğruluğundan emin değilim.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Valla hocam hiç bakmiyorum benzine falan arabadan az yakıyor nasilsa diye, gazi sonuna kadar çeviriyorum.Kısmetse
    250liliği de öyle kullanıcam, üstü beni aşar sırf yol yapmak için binince, Zaten şu hayattaki bi kaç zevkimizden biri fazla kasmamak lazım diye düşünuyorum, iyi de oluyor.

Katılıyorum tommygun güzel bi hatırlatma olmuş güvenlik için, inik olunca gitmiyor hissi rahatsız ediyor halıda gider gibı, çok şişirince de havada gidiyor gibi bi rahatsızlık zaten, o yüzden üç günde bir kontrol ediyorum.Bu arada kitapçikta vardır herhalde 29-33 yapıyorum doğruluğundan emin değilim.
    Ben de 29-33 diye hatırlıyorum

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)