Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Honda X-ADV Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Artık Yok...
    ben zevkler ve renkler mevzusuna çok saygı duyan bir insanım , bazı insanlar gibi at gözlüğüyle bakmam hayata .. adam gider motoguzzi alır triumph alır yada ekstrem bir marka model alabilir saygım sonsuzdur adamın tarzı bu der keyfi bu der geçerim..

bazısı ya sen niye aldın motoru ikinci eli yok kime satıcan parçası yok servisi yok v.b der durur.. yahu adam onu düşünmüş hesap kitabını yapmışki almaya karar vermiş sen hala neyi eleştiriyorsun.. öyle tiplerde var sorsan triumph almış yada motoguzzi almış adama git ybr yada cbf şimdi son moda nc750 al falan derler..

Neyse ben o kafada biri değilim ama hayatta bir fiyat performans dengesi olduğuna inananlardanım gidipde değerinden misli misli fazla bir para hiç bir ürüne verilmez o iş zevk renk kısmınıda aşar..

arabalardan örnek veriyim misal halk sınıfı bir marka renault gider çok ekstrem bir araç üretir çok güzeldir tasarımı gidişi teknolojisi ama o araca ferrari parası isterse kolay kolay kimse almaz kimseye satamaz .. çünkü renaultnun müşteri kesmi portföyü bellidir ferrari süren adam ferrarisini satıp renault almaz kolay kolay..

bu x-adv nin hikayesinide ben buna benzetiyorum.. tabanı integra zaten integranında motoru şanzımanı şasesine kadar nc750 .. nc750 nin fiyatı belli ..
    gurcanozturk bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Boyuma olsa şimdi Motoguzzi'm kesin vardı, hastasıyım yahu. Dizlerim hava soğutmalı kotorun silindir kapaklarına fazla yakın kalıyor diye almıyorum. Sırf onu sürmek için dışarı çıkarım. X ADV güzel bir motosiklet ama bende o hissi uyandırmıyor.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boyuma olsa şimdi Motoguzzi'm kesin vardı, hastasıyım yahu. Dizlerim hava soğutmalı kotorun silindir kapaklarına fazla yakın kalıyor diye almıyorum. Sırf onu sürmek için dışarı çıkarım. X ADV güzel bir motosiklet ama bende o hissi uyandırmıyor.
    Benim servisim ayni zamanda MotoGuzzi servisi, krom kaplamali eksozlari olan 2 tane MotoGuzzi geliyor ki sesleri dehset verici

NeXuSs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ironmax - Honda İntegra - Xmax 250
    integra kullanıyorum. mantıklı fiyat olsa kesinlikle alırım xadv. şeklini göstergesini filan çok beğeniyorum

XGAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    N-Max 155

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)