Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Kuba Ruha 125 - 2017

Motovento
    REKLAM ALANI
    adilcanozk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA RUHA 125
    Beyler 1 ay oldu motoru teslim alamadım her defasında kamyon dağıta dağıta geliyor diyorlar 1 ay oldu tavsiye veren ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı adilcanozk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler 1 ay oldu motoru teslim alamadım her defasında kamyon dağıta dağıta geliyor diyorlar 1 ay oldu tavsiye veren ?
    Farklı bir bayiye telefon aç bilgi al senin gittiğin bayide işler galiba tökezliyor ve sen hangi bölgedesin bizim buradaki bayiye kaç gün önce geldi

Motosikleti
    KUBA RUHA 125
    Motor bugün geldi teslim aldım fotoğraf atacağım en kısa zamanda
    ilkerabi bunu beğendi.

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Alıcam diye diye kızanları da iştahlandırdın.. Bekliyoruz bakalım. Nası bişiymiş, HAYIRLISI OLSUN...

Motosikleti
    KUBA RUHA 125
    pek fazla kullanma şansım olmadı vakit sıkıntısından dolayı ama öncelikle şunu söyliyeyim saatlerce aralıksız sürüş yapabilirsiniz motor titriyor elim ayağım uyuşuyor problemi yok titreşim %0 özellikleri zaten hepsinde aynı fazla basmak istemedim ama 90 gördüm diyeyim biraz gaza geldim daha da gidecek motor bassan 140 ibre az gibi geldi rodaj süreci bitince daha detaylı bilgiler vereceğim. depoya benzin koymadım bayide en yakın benzinciye gidecek kadar koyuyorlar ama 20km gittim hala biraz mevcut yakışı çok hoşuma gitti kullanımı çok rahat internette göründüğü gibi ufak değil motor bayağı bir kalıplı ve ağır ayrıca sellektör özelliği'de çok hoşuma gitti şimdilik bu kadar şu fotoğrafı'da şuraya bırakayım almayı düşünen bi sorusu olan arkadaşlar varsa 0553 542 49 20 ararlarsa yardımcı olurum yine daha detaylı 2-3 güne detaylı inceleme yazacağım... fotoğraf linkte

https://i.hizliresim.com/ERPbyv.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:21 ----------

Alıntı ilkerabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıcam diye diye kızanları da iştahlandırdın.. Bekliyoruz bakalım. Nası bişiymiş, HAYIRLISI OLSUN...
    teşekkür ederim dostum. video hazırlayabilirsem atacağım çalışıyorum pek fazla vaktim olmuyor. ama basit bir video hazırlıyacağım sizler için.
    kovboy03 bunu beğendi.

pek fazla kullanma şansım olmadı vakit sıkıntısından dolayı ama öncelikle şunu söyliyeyim saatlerce aralıksız sürüş yapabilirsiniz motor titriyor elim ayağım uyuşuyor problemi yok titreşim %0 özellikleri zaten hepsinde aynı fazla basmak istemedim ama 90 gördüm diyeyim biraz gaza geldim daha da gidecek motor bassan 140 ibre az gibi geldi rodaj süreci bitince daha detaylı bilgiler vereceğim. depoya benzin koymadım bayide en yakın benzinciye gidecek kadar koyuyorlar ama 20km gittim hala biraz mevcut yakışı çok hoşuma gitti kullanımı çok rahat internette göründüğü gibi ufak değil motor bayağı bir kalıplı ve ağır ayrıca sellektör özelliği'de çok hoşuma gitti şimdilik bu kadar şu fotoğrafı'da şuraya bırakayım almayı düşünen bi sorusu olan arkadaşlar varsa 0553 542 49 20 ararlarsa yardımcı olurum yine daha detaylı 2-3 güne detaylı inceleme yazacağım... fotoğraf linkte

https://i.hizliresim.com/ERPbyv.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:21 ----------

teşekkür ederim dostum. video hazırlayabilirsem atacağım çalışıyorum pek fazla vaktim olmuyor. ama basit bir video hazırlıyacağım sizler için.
    Satıcı gibi anlattın dostum ama sağ taraftaki iskemleye göre hesap ettiğimde motor bayağı kalıplı ve yüksek görünüyor. Video olursa çok iyi olur bu arada titreşim nasıl hiç olmuyor onu anlamadım ?

Motosikleti
    KUBA RUHA 125
    Alıntı hacıyatmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satıcı gibi anlattın dostum ama sağ taraftaki iskemleye göre hesap ettiğimde motor bayağı kalıplı ve yüksek görünüyor. Video olursa çok iyi olur bu arada titreşim nasıl hiç olmuyor onu anlamadım ?
    bildiğin titreşim yok elin ayağın oıran buran uyuşmuyor he bu arada depo yaklaşık 100 tl gibi bir civar öderseniz doluyor benzin göstergesi 4 kademeli 5 litre 25TL lik benzin aldım 1 kademeye yükseldi buda demek oluyor ki 4x5=20Litre 1 Litre benzin 5.11 hal böyle olunca 20x5.11= 102,2TL Video çekeceğim ya işten geç çıkıyorum akşam vakti ile çekilmiyor büyük ihtimal hafta sonuna kadar çekeceğim...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    O göstergeye güvenme, YBR 125'in deposu 13 litre alıyormuş. Sitesinde yazıyor.

Motosikleti
    KUBA RUHA 125
    dostum bende öyle biliyordum YBR ayrı bu ayrı daha kalıplı YBR den çok biliyorsanız YBR alın 1e1 aynı motorlar değil. gösterge de de bir sorun yok. demin aldım 22.5 Litre civarı benzin alıyor depo şuan full gösterge de full.

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    dostum bende öyle biliyordum YBR ayrı bu ayrı daha kalıplı YBR den çok biliyorsanız YBR alın 1e1 aynı motorlar değil. gösterge de de bir sorun yok. demin aldım 22.5 Litre civarı benzin alıyor depo şuan full gösterge de full.
    Yedek depo boş olabilir onu hesaba katarak hesapla zaten birgün doldurursun tamamen birde 20 lite çok fazla oluyor nasıl bir depo o :D
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Depo 22.5 LT olamaz. 12.5-13 LT olması gerek. Deponun alt tarafı düz değil, şaseye oturan yer içeriye girintili bir kısımdan oluşuyor, o nedenle depo hacmi de dışardan göründüğü kadar olmuyor. Ben tek tık yani 1/4 deponun altına düştüğü zaman alıyorum 7.5 Lt kadar oluyor. Tam gazda sürmezseniz en az 150-180 km yapacaksınız 4/3 gösterecek.. O zaman keyif işte.. En fazla 2.7 lt /100 km yakar...

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ilkerabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Depo 22.5 LT olamaz. 12.5-13 LT olması gerek. Deponun alt tarafı düz değil, şaseye oturan yer içeriye girintili bir kısımdan oluşuyor, o nedenle depo hacmi de dışardan göründüğü kadar olmuyor. Ben tek tık yani 1/4 deponun altına düştüğü zaman alıyorum 7.5 Lt kadar oluyor. Tam gazda sürmezseniz en az 150-180 km yapacaksınız 4/3 gösterecek.. O zaman keyif işte.. En fazla 2.7 lt /100 km yakar...
    Mantıklı bir yorum ama biraz daha az yakabilir diye düşünüyorum eski modellere göre bir yorum olmuş seninki hadi hayırlısı diyelim.

Dostum görsel çektiysen paylaşabilir misin hepimiz merak ediyoruz motosikleti parça kalitesi vs. kısaca motosikletin artı ve eksilerini sayabilir misin?

Motosikleti satın alacam diyenler galiba unuttu burayı hadi hayırlısı beklemedeyiz.

Motosikleti
    KUBA RUHA 125
    Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikleti satın alacam diyenler galiba unuttu burayı hadi hayırlısı beklemedeyiz.
    Ahahahhaha 😂 dostum 3-4 gün sabret detaylı video atcam

Ahahahhaha 😂 dostum 3-4 gün sabret detaylı video atcam
    Detaylı video güzel olur yakıt tüketimi ne kadar birde depo çok büyük görünüyor kaç litre alıyor bu hayvan

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben bayide gördüm, motor YBR 125'in aynısının tıpkısı. Daha nasıl anlatayım bilemedim ? İnanmayanlar açsınlar her iki motorun boyutları neymiş baksınlar. Ha, bu fiyatıyla YBR'ye tercih edilir mi ? Edilir.

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bayide gördüm, motor YBR 125'in aynısının tıpkısı. Daha nasıl anlatayım bilemedim ? İnanmayanlar açsınlar her iki motorun boyutları neymiş baksınlar. Ha, bu fiyatıyla YBR'ye tercih edilir mi ? Edilir.
    YBR'den biraz daha iri gibi duruyor ama bende bayide gördüm bide mavi rengi parlak ybr o kadar parlamıyor YBR kalitesinde olmadığı kesin olamazda zaten ama parasından dolayı YBR yerine rahatlıkla satın alınabilir.

bildiğin titreşim yok elin ayağın oıran buran uyuşmuyor he bu arada depo yaklaşık 100 tl gibi bir civar öderseniz doluyor benzin göstergesi 4 kademeli 5 litre 25TL lik benzin aldım 1 kademeye yükseldi buda demek oluyor ki 4x5=20Litre 1 Litre benzin 5.11 hal böyle olunca 20x5.11= 102,2TL Video çekeceğim ya işten geç çıkıyorum akşam vakti ile çekilmiyor büyük ihtimal hafta sonuna kadar çekeceğim...
    Hala bekliyorum dostum videoyu Bu arada tecrübelerini aktarmaya devam edebilirsen seviniriz. Motosiklet talep gördü ama kullanıcılarından detaylı bilgi alamadık ):

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı 06Serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motora bu para verileceğine cr1 e verilse daha iyidir. İsim değiştirerek ısıta ısıta satışa sunuyorlar.
    İsim değişikliğinin yanında parça kalitesi de iyileştirilmiş bence . CR1 modeli 150cc olduğundan dolayı A1 ehliyetine uygun değildir.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)