Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Kuba Ruha 125 - 2017

Motovento
    REKLAM ALANI

YBR kalitesi diyenler var nasıl oluyor arkadaşlar Motosiklet kullanıcıları video fotoğraf sözü vermiş ama kimseden ses seda yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı seyralem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YBR kalitesi diyenler var nasıl oluyor arkadaşlar Motosiklet kullanıcıları video fotoğraf sözü vermiş ama kimseden ses seda yok.
    Parça kalitesi ybr olabilir ama asla ybr'nin yerini tutamaz. Zaten bu saatten sonrada o vergiler ile ybr alınmaz Ruha candır

Alıntı haydabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parça kalitesi ybr olabilir ama asla ybr'nin yerini tutamaz. Zaten bu saatten sonrada o vergiler ile ybr alınmaz Ruha candır
    %20 tüm japon amerikan italyan ve hintliler için kötü oldu Bizlerinde bu markalardaki alım gücünü düşürdü Ruha tam zamanında çıkmış bir model

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    YBr'nin fiyatı olmuş 9.693 TL alınması saçmalık artık ruha candır

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Motosikletin yedek parça fiyatları hakkında bilgi sahibi olan birileri var mı birde titreşim durumu ne tür bir seviyede

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Maalesef alıp da düzgün bilgi verecek biri çıkmadı, ben de kendi motoruma benzer yanları olduğu için bakıyordum. Topik yakında ölür.. Birisi aldım , film çekiyom, montaj yapıyom, spilbergin yanında staj yapıyom diye oyaladı milleti ama yalan çıktı.

Alıntı ilkerabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maalesef alıp da düzgün bilgi verecek biri çıkmadı, ben de kendi motoruma benzer yanları olduğu için bakıyordum. Topik yakında ölür.. Birisi aldım , film çekiyom, montaj yapıyom, spilbergin yanında staj yapıyom diye oyaladı milleti ama yalan çıktı.
    Biri değil bir kaçı aynı muhabbeti yaptı sonra giidp motosikleti aldılar ve buraları unuttular tahmin ediyorum ki arıza yaşamıyorlar çünkü yaşasaydılar çözüm için uğrayacaklardı
    ilkerabi bunu beğendi.

İlk geldiğinde bayiye incelemeye gittim 5 tane getirmişti dün servise gittiğimde elinde kalmamıştı ilk sayfalarda motosikleti alan herkese bilgi bekliyoruz dedim ama kimseden ses çıkmadı topik ölmemeli helede ybr'nin fiyat artışından sonra

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adamlar hangi modeli getirse satıyorlar. YBR'nin fiyatından dolayı bu model oldukça iyi satıyordur geçen yolda 2 tane arka arkaya gördüm. Ybr'den biraz daha parlak gibime geldi

Bendede kuba pars var şuan ve memnunum genel olarak. Ufak tefek sorunlar olsada hiç yolda brakmadı şuan 19 bin km oldu. 1 yıl 2 ay oldu alalı. Ruha hakkında yorum yapamam fakat cr1 modeli ile pars modeli parçaları birbirine uygun. kendine özgü parçaları var elbette.
    Cr1 5300 geçen yıldan kalan motorsikletler.
    Bu yıl gelen cr1 5650 dir. Ben gittim kuba bayii den sordum.
    Ruha fotoğraflarda gördüğüm kadarıyla pars ve cr1 modellerinden biraz düşük. Görünüş olarak pars ve cr1 e yönebilirsiniz. Kuba bayi ye gidip karsılaştırma yapın mümkünse test sürüsü yapın öyle alın. Şimdiden hayırlı olsun. Umarım benim gibi sizde memnun kalırsınız kuba dan

Alıntı MUSTAFA KIR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bendede kuba pars var şuan ve memnunum genel olarak. Ufak tefek sorunlar olsada hiç yolda brakmadı şuan 19 bin km oldu. 1 yıl 2 ay oldu alalı. Ruha hakkında yorum yapamam fakat cr1 modeli ile pars modeli parçaları birbirine uygun. kendine özgü parçaları var elbette.
    Ruha fotoğraflarda gördüğüm kadarıyla pars ve cr1 modellerinden biraz düşük. Görünüş olarak pars ve cr1 e yönebilirsiniz. Kuba bayi ye gidip karsılaştırma yapın mümkünse test sürüsü yapın öyle alın. Şimdiden hayırlı olsun. Umarım benim gibi sizde memnun kalırsınız kuba dan
    19.000 Km 1 yıl içinde 150cc bir makina çok çok çok güzel bir rakam hatta fazla yol bile yapmışsın. Birde diyorlar kubalar 5000'den sonra dökülüyor ne alaka

Alıntı MUSTAFA KIR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah 20.000'i geçmişsindir. Fotoğraf falan ekleyebilir misin? CR1 150cc Ruha 125cc fark olacaktır illaki aralarında.

caddeadami1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ???
    Yok mu yorumlayacak babayiğit

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:45 ----------

Youtube da 1 tane videosu yok

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı caddeadami1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok mu yorumlayacak babayiğit

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:45 ----------

Youtube da 1 tane videosu yok
    Bende az önce kontrol ettim çok ilginç model bildiğim kadarı ile bayilerde kalmamış görüntüde çok güzel vs. malum sitede olmaması çok ilginç

Alıntı adilcanozk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahahahhaha �� dostum 3-4 gün sabret detaylı video atcam
    Video atacam dedi gitti 4 ay olucak İnşallah motorunla güzel vakit geçiriyorsundur ..

Arkadaşlar yok mu aranızda kullanıcısı olan teknik özellikleri hakkında detaylı bilgi verebilicek ?

Alıntı igorr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yok mu aranızda kullanıcısı olan teknik özellikleri hakkında detaylı bilgi verebilicek ?
    teknik özellikler adamların web sayfasında yazıyor. video içinde kr139'un videolarını inceleyebilirsin Ruha kr139'un geliştirilmiş hataları giderilmiş hali

Ruha 125 4.900 - 5000 TL Ybr ise 9.359 parça kalitesi ve marka dışında teknik özellik olarak bir fark var mı?

Alıntı seyralem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ruha 125 4.900 - 5000 TL Ybr ise 9.359 parça kalitesi ve marka dışında teknik özellik olarak bir fark var mı?
    her iki markaya da 2018 zammı gelecek ama yinede ybr yerine 2 tane ruha alınır

Motosikletin kullanıcıları kaç km yapmış biraz detaylı bilgi aktarabilir mi?

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)