Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

CF Moto 400 NK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı RODWIN250R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    0km kawasaki Z300 fiyatı 6300euro =26.000tl.... Bende bu gün gittim 400nk baktım çok kaliteli işçilik ve malzeme.. 400cc 2silindir 18750tl çok mantıklı bence ama sezon bitti o ne olacak? Kış kapıda...
    Test sürüşü yaptın mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

jjuan sintel balata kullanıyoruz organik balataya göre daha uzun ömürlü ve daha iyi tutuş sağlıyor diye açıklamıştı Hasanpaşa'daki yaza veda etkinliğinde cfmoto gömleği giyen kısa boylu toplu bir arkadaş. Hatta bu markanın ispanyol bir balata markası olduğunu falan anlattı uzun uzun zor kurtuldum dilinden, başka soru sormaya da korktum

Arkadaşlar teknik verilere ulaşmaya çalıştım, bir karşılaştırma yapmak istedim aldığım verilerde hata varsa bilemiyorum ama yanlışım varsa düzeltin lütfen, sizleri takip ediyorum ve teknik bilginizin benden daha iyi derecede olabileceğini düşünüyorum.

NK400 dolu 206 kg./ Dominar 195 kg. nk 17 lt. yakıt alıyor, Dominar 13 lt. ikisi de yaklaşık olarak aynı oranda radyatör sıvısı almakta 1,5 lt. civarı sanıyorum, NK400'ün ne kadar yağ aldığını sordum, müşteri hizmetleri 2,6 lt. yağ aldığını söyledi Dominar'da ise kullanım kitapçığında 1,5 lt. şeklinde veri sunulmuş. Her ne kadar lt./kg ağırlıklarının ne kadar uyuşabileceğini bilmesem de bu sıvıları dolu ağırlıklardan düştüğümde NK400= 184,9 kg. Dominar= 179 kg. Ayrıca ağırlığı etkileyebileceğini düşündüğüm gözüme çarpan başka faktörler de var, örneğin o gözümüze takılan büyük arka dişli bile ağırlığı arttırmakta. Ayrıca lastiklerin ebatları da farklı ve nk daha kalın görünüyor, ön çift disk ve fren merkezleri mesela ve sonuçta çift silindir ve krankın çift oluşundan kaynaklı da ağırlık artacaktır düşüncesindeyim. Yani diyeceğim o ki iki motorsikletlerden herhangi biri teknolojik olarak ağırlığı düşürebilmek amacıyla ekstra bir + (artı) yada - (eksi)'ye sahip değil. Yani bu hafif ve daha iyi yada bu ağır ve kötü diyebilecek oranda bir ağırlık farkı yok.

Alıntı birisileri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet aşırı ağır bilginiz olsun. Fena değil hele o fiyata 18 küsür hani. Kadıköy bayisine bir gidin motomax arkasında. Sağlamlık akıyor motordan.
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayilere dağıtılmış. Dünden beri üç bayide gördüm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:41 ----------

Bayide fotoğrafını çektim. Tek başına çok güzel ama altımda güzel durmadı. Bu arada çok ağır olduğunu söylemeliyim. Durduğu yerde hissettiriyor. Artçıyı da unutun.

http://<a href="https://hizliresim.c...oM.jpg</a></a>

dummy decoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    Alıntı 34turn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar teknik verilere ulaşmaya çalıştım, bir karşılaştırma yapmak istedim aldığım verilerde hata varsa bilemiyorum ama yanlışım varsa düzeltin lütfen, sizleri takip ediyorum ve teknik bilginizin benden daha iyi derecede olabileceğini düşünüyorum.

NK400 dolu 206 kg./ Dominar 195 kg. nk 17 lt. yakıt alıyor, Dominar 13 lt. ikisi de yaklaşık olarak aynı oranda radyatör sıvısı almakta 1,5 lt. civarı sanıyorum, NK400'ün ne kadar yağ aldığını sordum, müşteri hizmetleri 2,6 lt. yağ aldığını söyledi Dominar'da ise kullanım kitapçığında 1,5 lt. şeklinde veri sunulmuş. Her ne kadar lt./kg ağırlıklarının ne kadar uyuşabileceğini bilmesem de bu sıvıları dolu ağırlıklardan düştüğümde NK400= 184,9 kg. Dominar= 179 kg. Ayrıca ağırlığı etkileyebileceğini düşündüğüm gözüme çarpan başka faktörler de var, örneğin o gözümüze takılan büyük arka dişli bile ağırlığı arttırmakta. Ayrıca lastiklerin ebatları da farklı ve nk daha kalın görünüyor, ön çift disk ve fren merkezleri mesela ve sonuçta çift silindir ve krankın çift oluşundan kaynaklı da ağırlık artacaktır düşüncesindeyim. Yani diyeceğim o ki iki motorsikletlerden herhangi biri teknolojik olarak ağırlığı düşürebilmek amacıyla ekstra bir + (artı) yada - (eksi)'ye sahip değil. Yani bu hafif ve daha iyi yada bu ağır ve kötü diyebilecek oranda bir ağırlık farkı yok.

en çok ağırlık ağırlık diye tutturan ben, lafımı geri alıyorum.

400 nk kuru ağırlık 193 kg. hadi gidiyoruz full depo yağ su doldur = 206 kg.
    alet gücüne göre ağır değil. hafif de değil.

kawasaki er-4n ile aynı. tipi de aynı. güç ağırlık oranı da aynı.

400nk: 0-100 7 saniye. gayet iyi.

ön 120 arka 160 lastik. (honda cb500f ile aynı)

400nk en yüksek hız 175km/h. cb500f in de motor yeter artık dediğinde 188km/h. arada 13 km/h fark var eğer top speedciyim diyorsanız
    onun dışında stabil 100-130 arası giderim şehirler arası diyorsanız güzel motor..
    şehir içinde beni çeksin götürsün diyorsanız, çift silindir, büyük arka dişli rahat bir motor.

RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Alan yok galiba şimdilik

Motosikleti
    CF 400 NK
    aranıza yeni katılıyorum. bu gün siyah inci mi ( 400 nk cf moto) yu almanın mutluluğunu sizlerle paylaşmak istedim. Rodaj sürecinde önümüzdeki haftalarda da mutlaka cf moto 400 ile ilgili sizlerle paylaşımlarda bulunacağım. ilk defa bu cc de ürün sahibi oldum
    bu ara da motorumu aldığım denizli bayisi moto class süleyman beye ilgi ve samimiyetinden dolayı teşekkür ediyorum
    oialdemir ve kdiner bunu beğendiler.

Hayırlı olsun motosikletiniz bagaalp. Umarım topspeed konusunda ve diğer bilinmeyenler konusunda görsel ve video paylaşımlarınız çabucak gerçekleşir. Gerçekten çok merak ettiğim bir motorsiklet 400nk. Tekeriniz düz bassın.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı bagaalp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aranıza yeni katılıyorum. bu gün siyah inci mi ( 400 nk cf moto) yu almanın mutluluğunu sizlerle paylaşmak istedim. Rodaj sürecinde önümüzdeki haftalarda da mutlaka cf moto 400 ile ilgili sizlerle paylaşımlarda bulunacağım. ilk defa bu cc de ürün sahibi oldum
    bu ara da motorumu aldığım denizli bayisi moto class süleyman beye ilgi ve samimiyetinden dolayı teşekkür ediyorum
    Üzerinde gelen lastikler nedir ?

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üzerinde gelen lastikler nedir ?
    lastikler : CST Adreno Sport
    ucuz CST ler gibi değil de hamuru kaliteli diye okudum.
    amerikada satılıyor. cfmotonun sevildiği avustralyada da satılıyormuş galiba bu lastikler.
    bu cfmoto 400nk ve 650nk nın üzerinde geldiği dışında hiç görmedim piyasada.

Motosikleti
    CF 400 NK
    merhaba
    cst nin adreno serisi lastikler var. bayinin söylediğine göre bu model için cst nin özel kauçuk malzemeden üretim yaptığı bir lastik olduğudur.
    CST lastiklerde yazan nylon ibaresi bu lastiklerde yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:51 ----------

bende öyle düşünüyordum ama vergilerden sonra mt25 ve r25 fiyatını görünce ki piyasaya giriş fiyatları malum bu motorunda bu fiyatta uzun zaman kalacağını tahmin etmiyorum
    lansman fiyatından faydalanmak istedim sezona hazırlık yaptık deriz
    dummy decoy bunu beğendi.

zaten naked seven biriyim. Şeytan diyor git sat r25'i yada takas et çek altına kralından bitane nk400. Kilogram lastik hepsi kuruntu. Beni düşündüren tek şey satarken 500 liradan vazgeçsem iki motor arasında hangisi daha çabuk satılır. Ahh ahhh gözü kör olsun bu yamahanın bizi abs'siz r25'lere mahkum ediyor.

Motosikleti
    CF 400 NK
    bi ön siperlik düşünüyorum
    nasıl olur acaba
    bulabilir miyim bilmiyorum

RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    hayırlı olsun ilk alan siz oldunuz bu formu takipeden olarak sizi kabul ediyoruz. İlk NK 400 cü sizsiniz.... şimdi bol bol resim yazı hakkımız var .. alacaklara gaz vermek babında iyi gelir. Kazasız belasız binin
    bagaalp bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    bilgilendirin hocam bizleri koyun resim. inceleme de isterük
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    KTM Duke 200
    o kadar çok 400nk diye arıyorum ki her gün.
    bugün youtube şöyle bir öneride bulundu

polo34 ve bagaalp bunu beğendiler.

ozzzzz80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı Mr.Yldrmdmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten naked seven biriyim. Şeytan diyor git sat r25'i yada takas et çek altına kralından bitane nk400. Kilogram lastik hepsi kuruntu. Beni düşündüren tek şey satarken 500 liradan vazgeçsem iki motor arasında hangisi daha çabuk satılır. Ahh ahhh gözü kör olsun bu yamahanın bizi abs'siz r25'lere mahkum ediyor.
    absli r25 yolda kardeş ama uzay fiyatıyla yüzleri yine güldürecek

sdt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    şaapmak için şey yaptım.
    Koptum valla.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Adam 25 dakika konuştu, 1 kere motoru çalıştırmadı.
    Bir de su topçusu muymuş, sutuntçu muymuş, stunt'çı mıymış anlamadım.
    Ama esnafmış, elektrikçi.
    YasinC bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adam yaz mevsimindeyiz deyince kapattım. Ankara'da götümüz donuyor.
    kdiner ve RODWIN250R bunu beğendiler.

Motosikleti
    CF 400 NK
    teşekkürederim

inşallah hafta sonu sıkı bir sürüş sonrası görsel ve yazıları paylaşırım sizlerle

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)