Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

CF Moto 400 NK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amacım kötülemek değil ama, bu tür firmalar sat / unut modelleri. 2 sene sonra ne modelin devamını bulabilirsiniz nede eli tornavida tutabilen bi servis.
    Dominar piyasaya sürülmeden önce Dominar karşıtları aynı böyle argümanlarla geldiler. Bir sürü gereksiz tartışma yaptık, sinirleri gerdik, şimdi demek aynısını CF Moto başlığında da yapacağız.

Bu yazdıklarının hepsi desteksiz iddialar. CFMoto piyasaya dün girmedi, NK400'le de girmedi. Servis sıkıntısı belki bir miktar olabilir, satış sonrası da Bajaj kadar iyi olmayabilir ama 400 cc'de şu anda iki motor varken NK400'ün ortada kaybolmasına imkan ve ihtimal yok. Hele ki bu fiyatla. Ayrıca bunlarda test motoru kültürü yoktur ama NK400'ü nasıl olduysa teste açmışlar. Bu bile olaya ciddi baktıklarının göstergesidir.
    kdiner ve roadpeople bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Benim derdim motorun kendisi ile değil, firmanın kendisi ve sonrası hizmetleri ile. Yinede alanı utandırmaz umarım. Hayırlısı olsun.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dominar piyasaya sürülmeden önce Dominar karşıtları aynı böyle argümanlarla geldiler. Bir sürü gereksiz tartışma yaptık, sinirleri gerdik, şimdi demek aynısını CF Moto başlığında da yapacağız.

Bu yazdıklarının hepsi desteksiz iddialar. CFMoto piyasaya dün girmedi, NK400'le de girmedi. Servis sıkıntısı belki bir miktar olabilir, satış sonrası da Bajaj kadar iyi olmayabilir ama 400 cc'de şu anda iki motor varken NK400'ün ortada kaybolmasına imkan ve ihtimal yok. Hele ki bu fiyatla. Ayrıca bunlarda test motoru kültürü yoktur ama NK400'ü nasıl olduysa teste açmışlar. Bu bile olaya ciddi baktıklarının göstergesidir.
    cfmoto iyi, ilginç firma, dorado corvus poseidon vs de cfmoto'idi, ben tiplerini beğeniyordum, uygun fiyata iddialı modellerdi, hatta az kalsın dorado corvus alıyordum, satıcı adam beni uzun süre bekletince vazgeçmiştim ara ara halen bakarım neyse cfmoto 650tk'da ah ah diye baktığım modellerden, az daha çıkın onu alın derim firma aynı bizim keeway-benelli gibi çok büyük, umarım distribütörlük tutar, ayrıca mondial neden hyosung'u da almıyor, çok merak ediyorum ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:51 ----------

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-mondial-sd-650-t-motosiklet-yetkili-bayiden-36-ay-taksit-373945966/detay

23000 tl

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Büyük markalar gibi malın arkasında duramayacakları konusu tartışılmaz bir gerçek.Satın alsaydım garantiyi
    falan düşünmez güvendiğim bir tamirciye bakımlarını yaptırırdım. Her şeye rağmen deneme sürüşü yapmaya değer. Deneme sürüşü yapmadan iddiali yorumlar yapmamakta fayda var.
    roadpeople bunu beğendi.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaşın dedikleri doğru. Cfmoto olmayabilir, ürünü kimin getirdiği belli. Mondial Türkiye diye bi kavram var mı ?

Tabi ki de var. Hadi arayın bakalım. Şiveli bi abimiz telefonu açıp, he gurban senin motor mu bozuldu. Banane git istediğin yere şikayet et" dedi. Hem de bağırarak.

2 adet sıfır mondial sahibiydim. 2. motorum kol çıkardı ve başıma kaldı. Hem de 1400 km de. İridyum buji, motul 300v yağ olmasına rağmen.

İlk motorumdan çok memnundum. Çünkü büyük bir arızası olmadı.

Özetle;

Mondial al yolda kal.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:46 ----------

Bunlar da kanıtları
    Mondial mcx 150, 1400 km de. 80 le giderken düz yolda oldu. Debriyaja basmasam şuan bu fotoları haberlerde görürdünüz.

pea bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    MCX 150 ile bu bir değil. Mondial Çin motoru satan yerli bir firma, CF Moto ise belki de Çin motorlarının en kalitelisi konumunda. Servis sıkıntısını bilemem de motorları kıyaslanamaz.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    MCX 150 ile bu bir değil. Mondial Çin motoru satan yerli bir firma, CF Moto ise belki de Çin motorlarının en kalitelisi konumunda. Servis sıkıntısını bilemem de motorları kıyaslanamaz.
    Kimse mcx ile bu makineyi karşılaştırmıyor. Mühendislik harikası japon motosikletler bile arıza yapabiliyor. Fakat arkanızda o markaların Türkiye distribütörleri var. Bisiklet tamircileri değil.
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    Pulsar NS200 ABS-TNT250-MT25
    http://www.cfmotoyp.com/tr/yedek-parcalar

böyle bi siteleri var. bajaj'da da var bu şekilde. yedek parça konusunda bajaj gibi olurlarsa sektöre renk katar bu motor

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mondial blok patlamış 1.400 km de daha neyi konuşuyoruz yahu :(

GLADiUSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16'' Bajaj Pulsar 200NS & 91'' MZ ETZ 251
    Abi bende de mondial vardı ilk motorum mg 100 Prince di 25000 km sürdük ve insan gibi sürmedim motorun çekmediği kalmamıştı (üzülüyorum o zamanlara geri dönebilsem asla yapmazdım acıyorum o motoruma) bi kere dahi olsa yolda bırakmadı ağır kaza geçirmedi ama bakımını eksiksiz yaptıktan sonra keçi gibi oluyorlar maaşallah

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyiymiş.
    Yalnız zaten kötü olan imajı düzeltmek için iyi bir ön çalışma yapmak gerek.
    Bu konuda her platformda Bajajı ve Ekrem beyi örnek gösteriyorum. 3 yıl önce olmayan markayı, alanında en çok satan listesinde birinci sıraya çıkarmak,herkesin harcı değil ...

Alıntı GLADiUSS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bende de mondial vardı ilk motorum mg 100 Prince di 25000 km sürdük ve insan gibi sürmedim motorun çekmediği kalmamıştı (üzülüyorum o zamanlara geri dönebilsem asla yapmazdım acıyorum o motoruma) bi kere dahi olsa yolda bırakmadı ağır kaza geçirmedi ama bakımını eksiksiz yaptıktan sonra keçi gibi oluyorlar maaşallah
    güzel bakan , güzel görür.

GLADiUSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16'' Bajaj Pulsar 200NS & 91'' MZ ETZ 251
    Sonraki motorumda mondial drift ti o da güzeldi tipi hariç seviyordum onuda limitlerinde kullandım frenleri o kadar güzel değildi sadece sinyalinde sıkıntı çıkarmıştı bi kere bozuldu 17 tl ye değiştirdim bilmiyorum belki mondiallerin bozulması şans a bağlı mıdır eğer öyleyse benim için bayağı şanslı olmuş ha demeyi unuttum mondial prince i ilk kullandığımda egzoz korumasının bir civatası düşmüştü drift te ilk kullandığımda zincir gergisinin civatası ve parçası düşmüştü sonra büyün civataları anahtarla kontrol etmiştik

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimse mcx ile bu makineyi karşılaştırmıyor. Mühendislik harikası japon motosikletler bile arıza yapabiliyor. Fakat arkanızda o markaların Türkiye distribütörleri var. Bisiklet tamircileri değil.
    Mondial ida servis zannediyordu alanlar, ama gittiklerinde buzdolabı tamircisi gördüler. Oda sözüm ona ustaları işin başında ise. Yoksa 15 yasında bıyığı terlememis bi çocuğa emanet.

ClarkKent1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZNU
    Valla viper kardeş ben 125 znu kullanıyorum çok memnunun ve bir kaç kere de aradım mondial'i hep güzel sesli bayanlar çıktı bildiğim kadarıyla da hepsi bayan . ilk çıktığında 150 nk almayı düşünüyordum ama para durumları yüzünden alamadım. Ben biraz keyif için biniyorum açıkcası ve tasarımı çok güzel buldum. torkuda gayet iyi gözüküyor. Bence alınır.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bakalım Türkiye den ilk kim alıp kendisini feda edecek merakla bekliyoruz

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bayilere dağıtılmış. Dünden beri üç bayide gördüm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:41 ----------

Bayide fotoğrafını çektim. Tek başına çok güzel ama altımda güzel durmadı. Bu arada çok ağır olduğunu söylemeliyim. Durduğu yerde hissettiriyor. Artçıyı da unutun.

[IMG][/IMG]
    gurucuk ve pea bunu beğendiler.

gurucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse 200
    siyahınında gelmesine sevindim
    MotoRR bunu beğendi.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Sanırım, bu adamların sadece cart mavi renk boya üreten fabrikaları var.

manofsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Şuraya bir kaç tane fotoğraf bırakayım ve beğenmediğim yerleri söyleyeyim.1.74 boyundayım üstüne oturunca parmak uçlarım yere değiyordu.Direksiyon aşırı dar geldi bana. Abs merkezi salıncağın üstüne konumlandırılmış.yerini hiç beğenmedim.Boyası çok kaliteli gelmedi açıkçası. Teknik veriler güzel piyasada biraz yer edinince umarım daha güzel olur çünkü alımlı bir motosiklet.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Paraniza yazik, gidin kaliteli bir bisiklet alin binin, hic olmazsa marka olur sorun cikarmaz. Bana bu motoru bedava verseler plaka masrafi ve vergisinden dolayi alip garajima koymam, o derece.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)