Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
25. sayfa BirinciBirinci ... 15232425

CF Moto 400 NK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Alıntı Trexuin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamen tarz meselesi ben uzun yolda beni yormayacak ağır yola yapışan rüzgarda çok savrulmasın diye tercih ettim. R25 mt25le aynı bloğa sahip gidişi güzel fakat ülkede çok redline cı var temizini bulmanız gerekiyor aksi takdirde çok masraf yaparsınız, cbr500r da bi başka arkadaşımda vardı bence cc sine göre hakkını vermiyor gidişi gidiş ama tabi
    Anladım çok teşekkür ederim. Cidden racing almak istiyorum aslında. Ama temiz r25 en az 26bin lira. Temizini bulabileceğimi düşünüyorum. Ama ikinci el makina ve abs yok. Bu motosiklet sıfır uygun ve abs var. Ben genel şehir içi kullanım, Üsküdar avcılar gidiş geliş, arada gazlamasyon, yazlarıda uzun yol düşünüyorum. Size kalsa benim durmumda hangisini tercih edersiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Cfmoto 400 NK
    Alıntı fb__ömer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladım çok teşekkür ederim. Cidden racing almak istiyorum aslında. Ama temiz r25 en az 26bin lira. Temizini bulabileceğimi düşünüyorum. Ama ikinci el makina ve abs yok. Bu motosiklet sıfır uygun ve abs var. Ben genel şehir içi kullanım, Üsküdar avcılar gidiş geliş, arada gazlamasyon, yazlarıda uzun yol düşünüyorum. Size kalsa benim durmumda hangisini tercih edersiniz?
    Ben uzun yola senede en fazla 2 kere çıkmama rağmen r25 yerine nk tercih ederim ancak şehir içinde de nknın ağır oluşu trafikte belki yorabilir. Nk için arka çanta demiri olsun ön cam olsun aksesuarlar çıkmaya başladı zaten yaygınlaşıyor iyice tura daha yatkın olmaya başladı bence

kadiRR s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende anlaştım bu motor için ancak biraz daha araştırınca vazgeçtim tekrar. Motorda ciddi kronik sorunlar var. Satıcılar yeni modellerde bu sorunların çözüldüğünü ve su anki modellerin 2020 olduğunu söylüyor. Yeni modellerde sorunları çözmüş olabilirler ama şu an sattıkları motorlar 2018 model ve insanları adeta kandırıyorlar. Benim vazgeçme sebebim ise kronik sorunlar biryana sözde distribütör ve yetkili satıcılar oldu. Daha ilk satış safhasında her yere reklam vererek yalan söyleyen şahısların motosiklet bir arıza çıkardığı zaman sattığı malın arkasında durmayacağı gün gibi ortada. Evet motosikletin fiyatı uygun ama kesinlikle ucuz bir mal değil. 30.000 ₺ para şu anki ekonomik şartlarda hatırı sayılır bir miktar.

Ben Honda cb125f almayı düşünüyorum, zaten 2 sene idare etsin yeter. Ondan sonra ver elini İspanya

Arkadaslar herkese merhaba. Bugun itibariyle ben de 400 nk ailesine katıldım daha doğrusu 1 ay önce aldım motoru sıfır olarak ancak daha bugün geldi. Sizi rahatsız etmemin sebebi şu ben ankarada ikamet ediyorum ancak 400 nk kampanyasından dolayı ankaradaki bayiilerde motpru bulamadım ve kırıkkaleden aldım. İkamet ankarada motor şu an kırıkklede plaka ruhsat işleri falan nasıl olacak ben motoru nasıl getirebilirim işleri orda hızlıCa halledip. Benim gibi şehir dışından alan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa çok mutlu olurum Teşekkürler şimdiden

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Daha ilk satış safhasında her yere reklam vererek yalan söyleyen şahısların motosiklet bir arıza çıkardığı zaman sattığı malın arkasında durmayacağı gün gibi ortada.
    Cfmoto satışı yapan bir abimiz sattıkları 0(sıfır) 400Nk'da daha 300 km'de iken sıkıntı(sanırım yatak sıkıntısı demişti) olduğunu ama Uma'nın direk kasa motor gönderdiğini söylemişti. Yani evet sıkıntı var ama çözüm de sunuyorlar.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı merico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar herkese merhaba. Bugun itibariyle ben de 400 nk ailesine katıldım daha doğrusu 1 ay önce aldım motoru sıfır olarak ancak daha bugün geldi. Sizi rahatsız etmemin sebebi şu ben ankarada ikamet ediyorum ancak 400 nk kampanyasından dolayı ankaradaki bayiilerde motpru bulamadım ve kırıkkaleden aldım. İkamet ankarada motor şu an kırıkklede plaka ruhsat işleri falan nasıl olacak ben motoru nasıl getirebilirim işleri orda hızlıCa halledip. Benim gibi şehir dışından alan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa çok mutlu olurum Teşekkürler şimdiden
    Evraklarla gidiyorsun notere plaka ruhsat çıkartıyorsun. Plakanı da Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonunun Kırıkkale'de yeri vardır illaki, oraya bastırıp takıp sürerek Ankara'ya geliyorsun.

Tesekkur ederim

Motosikleti
    400NK
    Şu başlığı fotoğraf ile biraz şenlendirelim

Yoldan önce, Yoldaş gerek..!

İnstagram: sdemircann

REKLAM ALANI
25. sayfa BirinciBirinci ... 15232425

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)