Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

CF Moto 400 NK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MT00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6F
    selam hocam,
    mt25 kullandın mı bilmiyorum ama kullandıysan hızlanması ve frenlemesi karşılaştırabilir misin ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kalkışta hafiflikten dolayı mt25 önde çıkış yapar ama sonrasinda kesinlikle yakalarsınız. Şunu ekleyeyim 400nk da 54capli dişli var rodaj sonrası 50ye düşürmeyi dusunuyorum ve son hız 200 u görür diye düşünüyorum. Frenleme üstündeki orjinal lastiklerle kıyaslarsak açık ara nk400 gerçekten güven veriyor.
    kdiner bunu beğendi.

Arkadaslar ikinci el nk 400 dusunrn var mi bi arkadas 800 km de 1 aylik nk sini veriyor araba almasi gerekmis sizede lazim olursa haberiniz olsun dedim bana mesaj atarsaniz numara verebilirim

Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    Arkadaşlar kullananlar memnun mu nasıl bi inceleme yorumu paylaşsınlar da okuyalım, videoları izledim de onlar uzun süreli kullanıcı değiller.. 2 model arasında kaldım birisi bu..
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

Motosikleti
    cf400nk
    MT 25 E O KADAR PARA VERMEYİN 180 GÖRDÜM BEN MAKİNAYLA 1800 KM DEYİM SIKINTIZ GÜZEL MAKİNA MT 25 İLE O HIZ ULAŞAN VAR AMA DİKEN ÜSTÜNDE TIRIN YANNDAN GEÇİNCE RÜZGAR YEDİM SARSILDIM AMA GAYET İYİ 150 NK İLE 120 İLE GİDERKEN DE SARSILDIM HATTA ŞERİTDEN ŞERİDE GİRDİM 400NK NIN MAKİNA 200 KG OLMASI TORKU GİDİŞİ DURUŞU GAYET GÜVEN VERİYOR TEST EDİN ZATEN ANLARSINIZ... BİRDE BU MAKİNA YENİ MOTORU SIKINTILI OLURMU OLMAZMI DİYE DÜŞENEN ARKADŞLAR VAR ONLARLADA KONUŞTUM BU ADAM KAÇ YILLIK ATV FİRMASI MOTORU YENİ ÜRETMEDİ BUNUDA GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURUN...

Valla bende su kadar söyleyim memnun kalinmicak bi motor degil garanti ediyorum. Dandik falan diyen varsa bu motora bi beni bulsun agzi olan konuşur cunku

1500 km yaptim gidişi duruşu gayet tatmin edici. Tasarım konusunda da park ettiğim her yerde dikkat çekiyor. Tek sıkıntısı aksesuar yokluğu ve çamurluklar cok kısa motor bu aylarda aninda leş gibi oluyor.

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ

Bende aranıza yeni takıldım birkaç sorum olacak. İstanbul avrupa yakasında iyi bir servisi varmıdır? Bide farın ışığı yetersiz gibi led almak istiyorum uyumlu bir tane led linki atabilir misiniz veya satan direk montaj yapan bildiğiniz yer varsa fiyatıyla beraber paylaşır mısınız ?
    Hsncinar ve jackonbir bunu beğendiler.

Hayirli olsun . Servis olarak beylikduzu abaylar servis gayet iyi. Avcilardada berk motor iyi kaliteli yer ikiside baska bilmiyorum gitmedim hic. Far konusunda vi fikrim yok yanlis yonlendir miyim simdi , hayirli olsun tekrardan

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Çok teşekkür ederim bilgiler içinde ayrıca teşekkür ederim.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı HocaMoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalkışta hafiflikten dolayı mt25 önde çıkış yapar ama sonrasinda kesinlikle yakalarsınız. Şunu ekleyeyim 400nk da 54capli dişli var rodaj sonrası 50ye düşürmeyi dusunuyorum ve son hız 200 u görür diye düşünüyorum. Frenleme üstündeki orjinal lastiklerle kıyaslarsak açık ara nk400 gerçekten güven veriyor.
    O 54 dişli motor 200 küsür kg olduğu için olmasın
    Carbondioxid ve oialdemir bunu beğendiler.

Motoru hic kullandınız mi?

Motosikleti
    Dün teslim aldım ve sürüşü gerçekleştirdim. Ön izlenim olarak gidişi felan çok iyi, eksi yönü kilo olarak ağır (geri geri götürmesi zor ). Alışmak lazım yani. Deneyimim artsın bir yazı paylaşıcam..
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

MOSAD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 400 NK
    Dominar400 ile arasında kalmıştım fakat bugün gidip 2'sinide canlı görünce nk400'e karar verdim. Yalnız bir sorum olacak 2017 ve 2018 model arasında bir fark var mı? 2017 model 2000tl daha ucuz onu almayı düşünüyorum ona göre.

Motosikleti
    Tam bilgim yok ama büyük ihtimalle yoktur zaten yeni motor hemen değişiklik olmamıştır. Geliş süreleri farklı olduğundan bayilerin aldığı fiyat farkı var bundan dolayı 2017 daha ucuz. Ayrıca 2018 olanında mtv daha yüksek çıkıyor olabilir değişiklik oldu..
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

bayilerde 2017 model lerin fiyatları nedir bilen varmı yoksa şuan gelen zamla hepsi 22.500 den mi satılıyo

Motosikleti
    Dostum her bayi de fiyat farklıdır şuan için. Güncel fiyattan satan da vardır, elinde zam öncesi olan varsa daha uyguna verende.. Soruşturmanda fayda var
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

teşekkürler soruşturucam

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Almak isteyenlere tavsiyedir r25den geçtimn çok kaliteli ve güzel abs çok güzel çalışıyor ağırlığı trafikte hiç hissedilmiyor hatta + olarak rüzgar savuramıyor ve virajlara çok güzel giriyor r25 ile bu kadar rahat değildim çok beğendim gerçekten ilk baş düşündüm çin malı elimde kalır mı diye ama şuanlık sıkıntı yok inşallah olmayacakta
    bursalıali bunu beğendi.

Aynen katılıyorum dediklerine Huseyin
    Huseyin9595 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)