Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
20. sayfa BirinciBirinci ... 101819202122 ... SonuncuSonuncu

CF Moto 400 NK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Alpaydinalp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iki motorda da 40-50 km geçmeyecek şekilde gidiyordum (solun solunda)ben pek o yüzden güce bağlamamıştım. ama tekerlek konusu hiç aklıma gelmemişti teşekkür ederim.
    https://youtu.be/_ao4nVhAwvo?t=371

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hsncinar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 400NK

Bugün dikkatimi çekti, 400NK'nın fiyatı 29.990 TL olmuş.

Güncel fiyat listesi

Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    Açıklamışlarmı sonunda... Vay be nolmuş böyle , 650Nk yı da bence günceller ler yakında
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

ermaconur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto NK400
    Bildiğin 30 lira olmuş nk 400 görüntü dışında boş bi motor bu fiyata...

Motosikleti
    Artık Yok...
    motorun kalitesini bilmem hatırladığım 650cc liği ya suzuki yada kawa nın bloğunu kullanıyordu.. marka değeri diyede bir şey var. mantıklı düşünüyorum böyle bir şey alsam satabilirmiyim diye kim alır diye yanlış anlaşılmasın alanlara lafım yok sadece aldım diyelim kime satabilirim diye düşünüyorum çünkü bir bajaj gibi güzel bir reklamizasyon yapamadı bajaj gibi tanıtımını iyi yapamadı ki arkasında mondial vardı çok iyi tanıtımlar yapılabilirdi bajaj stop etme sorunları kadran sorunları olmasına rağmen peynir ekmek gibi satıyor ikinci elide kuvvetli.. cf moto çok sönük kaldı bu konuda.. belki bajajdanda kaliteli sorunsuzdur onuda bilmiyorum ama reklamını tanıtımı iyi yapmassan böyle arka planda kalıyorsun..

şimdi 30 bin tl yazmışlar 400nk ya ben alsam ciddi bir binici olarak düşünüyorum 25 e bir sene sonra satılığa koysam arayan olmaz bence .. ben biraz piyasaları biliyorsam aramaz kimse.. motor ararken listesine cf yi bile eklemez insanlar şahsi görüşüm ancak meraklısı olucak.. işte bunlar büyük sıkıntı. halbuki belkide on numara motordur keşfedilmemiş bir cevherdir kim bilir.

cot_grave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO 250 NK
    İyi mi yaptım, kötü mü yaptım bilmiyorum ama bugün sadece "Bakayım bi', fiyat alayım." diye uğradığım bayide listemdeki motosikletlerden biri olan CfMoto 250 NK'yi almış bulundum. Hem de öyle pazarlık dahi yapmadan. 18.500'den vade farksız 9 taksitle aldım motosikleti. Aldığım anda bile "Ya Dominar 400 alacaktın, dur yapma!" dediysem de almış bulunduk.

Düşündüm, ihtiyacım olan bütün donanımı ve asgari düzeyde kaliteyi veriyor. ABS önemli. MT 25'i eledim. Dominar'ın titreşim mevzu meşhur. 400 NK ilk göz ağrım diyebileceğim bir makineydi; ama kronik sıkıntıları vazgeçirdi. Motosiklete ara vermiştim 3 yıl kadar. Her ne kadar cc küçük olacak olsa da bana işime gidip gelirken günde 45 km kullanabileceğim pratik bir makine. Kafama yatmadı mı, doydum mu... Mesele değil. Piyasanın 2 bin lira aşağısına verir yine satarım. Mesele şu: Sıfır ve garantili motosiklet her zaman daha çekicidir benim için. Bu yüzden ikinci el bir Japon düşünmedim. ABS önemli. O yüzden MT 25 de düşünmedim. ÖTV indirimden sonra zamlanan CB250R'ı ise hiç söylemiyorum. Ha gönül ister NC750X ama o güne kadar bunlarla idare edeceğiz.

İlk izlenimlerimi ve kullanım özelliklerini ileride tarafsız bir biçimde paylaşırım.
    Hsncinar bunu beğendi.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı cot_grave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi mi yaptım, kötü mü yaptım bilmiyorum ama bugün sadece "Bakayım bi', fiyat alayım." diye uğradığım bayide listemdeki motosikletlerden biri olan CfMoto 250 NK'yi almış bulundum. Hem de öyle pazarlık dahi yapmadan. 18.500'den vade farksız 9 taksitle aldım motosikleti. Aldığım anda bile "Ya Dominar 400 alacaktın, dur yapma!" dediysem de almış bulunduk.

Düşündüm, ihtiyacım olan bütün donanımı ve asgari düzeyde kaliteyi veriyor. ABS önemli. MT 25'i eledim. Dominar'ın titreşim mevzu meşhur. 400 NK ilk göz ağrım diyebileceğim bir makineydi; ama kronik sıkıntıları vazgeçirdi. Motosiklete ara vermiştim 3 yıl kadar. Her ne kadar cc küçük olacak olsa da bana işime gidip gelirken günde 45 km kullanabileceğim pratik bir makine. Kafama yatmadı mı, doydum mu... Mesele değil. Piyasanın 2 bin lira aşağısına verir yine satarım. Mesele şu: Sıfır ve garantili motosiklet her zaman daha çekicidir benim için. Bu yüzden ikinci el bir Japon düşünmedim. ABS önemli. O yüzden MT 25 de düşünmedim. ÖTV indirimden sonra zamlanan CB250R'ı ise hiç söylemiyorum. Ha gönül ister NC750X ama o güne kadar bunlarla idare edeceğiz.

İlk izlenimlerimi ve kullanım özelliklerini ileride tarafsız bir biçimde paylaşırım.
    Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermeden kullanmayı nasip etsin, fuarda 250nk debriyaj kolu hidrolikti ama buraya gelen motor debriyaj telli geldi nedense.

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk

Hayırlı uğurlu olsun. Bende motor alma arefesindeyim. 250 cc abs li bir model düşünüyorum naked olarak. Gönlümde yatan Honda cb250r dı ancak fiyatının 23.300 den ötv indirime rağmen 24500 yapmalarını içime sindiremeyeceğim. 250 yı incelemeye aldım. Siz hangi bayiden kredi kartına vade farksız aldınız ?

Motosikleti
    CFMOTO 250 NK
    kdiner ve akgokhan... İyi dilekleriniz için sağ olunuz.

Dediğin gibi. ÖTV'den sonra CB250R alırım diyordum; ama seninle aynı duyguyu yaşadım zammı görünce. Kredi kartını Yapı Kredi Word'e böldürdüm. 9 taksit. Aldığım bayi de Kuşadası Motorcum. Şöyle bir durum var: Bayiler kendileri çekince illa bir faiz biniyor. Bunlar mail order yoluyla başka firmalardan çekim sağlıyor. Peşin fiyata taksit oluyor. Bunu her bayi yapamıyor ya da uğraşmıyor.

Bu arada ben aldığım motorun hidrolik debriyaj olduğunu sanıyordum Yanlış mı biliyorum acaba?

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    kdiner ve akgokhan... İyi dilekleriniz için sağ olunuz.

Dediğin gibi. ÖTV'den sonra CB250R alırım diyordum; ama seninle aynı duyguyu yaşadım zammı görünce. Kredi kartını Yapı Kredi Word'e böldürdüm. 9 taksit. Aldığım bayi de Kuşadası Motorcum. Şöyle bir durum var: Bayiler kendileri çekince illa bir faiz biniyor. Bunlar mail order yoluyla başka firmalardan çekim sağlıyor. Peşin fiyata taksit oluyor. Bunu her bayi yapamıyor ya da uğraşmıyor.

Bu arada ben aldığım motorun hidrolik debriyaj olduğunu sanıyordum Yanlış mı biliyorum acaba?
    Ön fren kolunda hidrolik kutusu gibi debriyaj kolunda da vardı fuarda ki motorda ama burdakilerde o hidrolik kutu yok ve bildiğin eski düzen telli olan var.

bende birebir aynısını yaşadım yaşadıklarının dur şu motora bir bakayım derken ; 250nk için internet posa taksit yaptırırken bulmuştum kendimi. motor çok yakışıklı, dengeli , donanımları da gayet iyi jjuan fren kaliperleri, bosch enjeksiyon ,dual abs ,continental fren sistemi,çelik fren hortumu klasik bir çin işi değil. iiyi günlerde kazasız belasız kullanmam dileğiyle

Motosikleti
    CFMOTO 250 NK
    Amin. Sağ olunuz. Forumda olan olmayan bütün moturcu atkadaşlar için elbette. Kazasız, belasız, sıkıntısız sürüşler olsun.

Evet, makinede hidrolik debriyaj yok. Ama debriyaj fena değil zaten. Motoru bugün 40 km kullandım. İlk hissiyat ve izlenimler: Hafif ve pratik bana göre. Hani bisiklet rahatlığında bir kullanımı var. Şehir içi için nimet bence. Malzeme kalitesi güzel. İnce bir yapısı var ama sıkı bir motosiklet. Oturuş rahat, sele komforu güzel, dengesi iyi, virajı güzel. Vites geçişlerini çok beğendim. Göstergeyi anlatmaya gerek yok. Titreşimden korkuyordum ama makine beni çok şaşırttı. Daha sıfır km olmasına rağmen titreşim sadece depoda arı vızıltısı gibi var. Harici ayaklıklarda, elciklerde, aynalarda selede hiç titreşim hissetmedim. Tabii rodajda olduğumdan limitleri aşmadım. 90-100 bandını geçince titreşim bir yerlerde başlar mı bilemiyorum. Eskiden Honda CBR250 kullandım 2 yıl. Titreşim konusundan bu ona göre müthiş. Ki daha rahat ve sıkı bir makine ondan.

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Siyah olanı için kapora verdim. Nasipse Pazartesi günü kredi kartına faizsiz 9 taksit e alıyorum.

Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    Hayırlı olsun
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

Motosikleti
    CFMOTO 250 NK
    Alıntı akgokhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siyah olanı için kapora verdim. Nasipse Pazartesi günü kredi kartına faizsiz 9 taksit e alıyorum.
    Hayırlı olsun diyelim mi? Aldınız mı motosikleti?

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Hayırlı olsun diyelim mi? Aldınız mı motosikleti?
    Şu an yolda bugün yarın gelir.

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Motosiklet bugün geldi. Çok güzel kıvrak. Günlük işe gelmek için kullanacağım. Ancak aynasıni takarken yere düşürdüm camı kırıldı. Çifti 180 TL imiş. Sağ ayna tek 75 TL ye aldığım yer gönderecek.

Motosikleti
    CFMOTO 250 NK
    Hayırlı olsun hocam. Güle güle kullanınız. Allah kaza, bela, sıkıntı vermesin.

Hangi rengini, hangi bayiden, kaç liraya aldınız? Yazarsanız almak isteyen diğer arkadaşlara da fikir olur.

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Siyah olanını aldım. 17750 ye 9 taksit. Aldığım bayide son motordu. Ankara'ya kargoyla gönderdiler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:53 ----------

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:41 ----------

[IMG][/IMG]
    Hsncinar bunu beğendi.

eyup58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Pcx125
    hayırlı olsun güle güle kullanın.

REKLAM ALANI
20. sayfa BirinciBirinci ... 101819202122 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)