Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
19. sayfa BirinciBirinci ... 91718192021 ... SonuncuSonuncu

CF Moto 400 NK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı ermaconur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaç aydır kullanıyosun bu led farı?
    Eğer sorduğunuz benimki ise, 2 ay anca oldu.Temmuz başında aldım motoru, 300 bakımında taktırdım farı. Zenon istememe rağmen, yetkili servis ısrarla bunu önerdi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Egzoz taktirma isteğim var daha tok ve trafikte farkedilme açısından tabiki çevreyi ve insanları rahatsızlık vermeden bu işi çözebilecegimi düşünüyorum. Egzozun nasıl olacağı konusuna gelirsek katalizörü iptal edip yerine sayangoz (içinde minimize edilmiş katalizör olacak) ve çıkışınada egzoz tüpü sağ artçı ayakligina sabitleme yapılabilir diye düşünüyorum bı ustayla görüşüyorum 2 hafta sonra felan izne çıkıcam ozaman yaptıracam deneyimlerimi sizinle paylaşacağım bu arada egzozu sadece tüp olarak aliiexpressden aldım aldıktan sonra birkaç replika egzoz satan yerden aynı modele baktım abi hepsi 400 500 fiyat cekiyo ama gram fark yok benim aldığımla sadece görünüş olarak değil usenmedim tartım ağırlıkları bile çok yakinki benim aldığım karbon kaplamalı alüminyum alaşım gövdesi var burda satan yerlerdekilerde iddialarına göre paslanmaz çelik ama genelde aynı ağırlıkta iç yapisi kontrol edemiyorum tabiki ama onun dışında herşey aynı kalite ama fiyat 400 500 nerenin imalatı bu egzoz diyorum Çin'den felan ama 1. Kalite diyorlar (sallaaaaa) işin özü her denilene inanmican abi araştırcan ogrencen.
    Bende isterim orijinal akropovic alıyım ama o paralar bize uzak genede motoruma zarar vermeden bisiler yapmaya çalışıyorum eğer zararı olduğunu görürsem zaten kullanmam.
    Egzoz montajından sonra tüm deneyimlerimi paylasicam nk400 candır gerisi heyecandır iyi gazlamalar tekerinize taş değmesin arkadaşlar

CF MOTO 400 NK İnceleme Videomuz :
    Mobil için link :https://youtu.be/BjRI-pdYlu0

umtsrtgl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NK400
    Cf 'nin en güzel yanı Cf'yi satmaktır arkadaşlar :D

1- Oksijen sensörü arızam bir türlü çözülemedi,
    2- Vites geçişi (2'den 3'e) boşluğa düşüyordu çözülemedi
    3- Benzin göstergesi bir türlü doğruyu gösteremedi, hatta tek diş var diye giderken motor durunca benzin bittiğini anladım, o arıza da bir türlü giderilemedi

Görüntüsü, gidişi mükemmel, haklarını yiyemem ! Biraz daha kaliteye, işçiliğe , servis desteğine önem verseler çok memnun bırakacak bir motor,Ama bu hali ile kalite bakımından, kafan rahat binme bakımından, ikinci eli bakımından tavsiye etmiyorum, saygılarımla

- Sattım, darısı senin başına @ermaconur :D

Motosikleti
    CBR650R 2020
    Arkadaşlar selam. Öncelikle incelediğim kadarıyla bilgim var bu markayla ilgili. Değerli yorumlarınıza ihtiyacım var. Kasım ilk hafta ilk motorumu alacağım nasip olursa. Yamaha r 25'e kitlenmişken bu motorun 650cc olanı aklıma takıldı. Aradaki fiyat farkı benim için önemli fakat biraz daha zorlarım diye düşündüm. 650 nk hakkında çok yazılmış çizilmiş makale ve yazı bulamadım. Bu motor iyi mi? Ülkemizde tuttu mu? Elden çıkartırken satışta problem çıkar mı gibi soruların yanıtını bulamadım.

Tarz olarak çok farklı modellerin arasında kalmışsın diyebilirsiniz. R25 daha çekici geliyor gözüme ama yaşta olmuş 37 gençlerle kapışacak değilim ve yaş olgunluğuna yakışan bir motor da olsun istemiyor değilim. Uzun lafın kısası cf 650 nk alıp sorunsuz 4-5 sene kullanır mıyım? Zaman ayırıp yazarsanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler iyi forumlar dilerim.

Motosikleti
    MT-07
    İlk motoruna ikisinede bulaşma. Nispeten daha uysal motorlar bak. Cb250r gibi falan. Burada önemli olan unsur senin sağlığın, motor her zaman alınır.
    Umut_1981 bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Umut_1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam. Öncelikle incelediğim kadarıyla bilgim var bu markayla ilgili. Değerli yorumlarınıza ihtiyacım var. Kasım ilk hafta ilk motorumu alacağım nasip olursa. Yamaha r 25'e kitlenmişken bu motorun 650cc olanı aklıma takıldı. Aradaki fiyat farkı benim için önemli fakat biraz daha zorlarım diye düşündüm. 650 nk hakkında çok yazılmış çizilmiş makale ve yazı bulamadım. Bu motor iyi mi? Ülkemizde tuttu mu? Elden çıkartırken satışta problem çıkar mı gibi soruların yanıtını bulamadım.

Tarz olarak çok farklı modellerin arasında kalmışsın diyebilirsiniz. R25 daha çekici geliyor gözüme ama yaşta olmuş 37 gençlerle kapışacak değilim ve yaş olgunluğuna yakışan bir motor da olsun istemiyor değilim. Uzun lafın kısası cf 650 nk alıp sorunsuz 4-5 sene kullanır mıyım? Zaman ayırıp yazarsanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler iyi forumlar dilerim.
    Bugün alıp yarın satayım diyorsanız üzülürsünüz. Ben 1 kere gördüm işçilik kalitesi vs gayet iyiydi. Verdiği hissiyatta güzel. Ülkemizde tutmadı. Alan kişi sayısı çok az. 4-5 sene kullanma niyetiniz var ise alınabilir. Fiyat olarak zaten şuan çok iyi fiyatlara bulunabiliyor. Aynı fiyat aralığında tnt600 var ona da bakmanızı öneririm. İlk motor için ikisi de çok zorlayıcı olur ancak yaşınız ileri iyi bir eğitimle başlanır.
    Umut_1981 bunu beğendi.

ermaconur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto NK400
    nk650 ilk motor alınabilir bnce ama satma kısmı biraz zor

Motosikleti
    Dominar 400 - V15
    Selam arkadaşlar, 250nk için açılan bir başlık göremedim buraya yazayım dedim 250nk inceledik anlattık videoya ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Selametle esen kalın
    Hsncinar bunu beğendi.

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    İncelemeyi izledim hocam. Adamlar yeni model getiriyorlar deneme sürüşü yaptirmiyorlar. Şahsen ben deneme sürüşü yapmadan motor almam.kapali kutu resmen. Ucuz da değil.

Motosikleti
    Dominar 400 - V15
    Alıntı akgokhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İncelemeyi izledim hocam. Adamlar yeni model getiriyorlar deneme sürüşü yaptirmiyorlar. Şahsen ben deneme sürüşü yapmadan motor almam.kapali kutu resmen. Ucuz da değil.
    Biz görevimizi yaptık. İstedik inceleleyelim dedik vermediler yapıcak bişey yok Yine eş dosttan bulursak sürer bir video koyarız. Z900 çektik biz de :D

Arkadaşlar motoru yeni alan varmı fiyat bilgisi nedir. Değermi?

Ben 2 ay 250 nk kullandım sonra iade edip 650 mt aldım. Sorularınız varsa yanıtlayabilirim.

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Neden iade ettin hocam bir de bunu Türkiye'de nasıl başardın ?

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı Alpaydinalp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 2 ay 250 nk kullandım sonra iade edip 650 mt aldım. Sorularınız varsa yanıtlayabilirim.
    Nakit mi aldınız? Nakit aldıysanız fiyatı ne idi, siz kaça aldınız? (Sanırım son 1 ay içinde almışsınız)
    Yedek parça temin durumu nedir, serviste ve servis dışında yedek parça var mı? Yoksa aliexpress'e mi güveniliyor bu konuda? Hız ortalarınıza göre yakıt tüketim değerleriniz nedir? Bilgilendirirseniz seviniriz.

Motoru nasıl iade ettim aldığım bayi çok içten dürüst bir adamdı reklam yapmıyayım herkes 250 ile başla 250 250 diyordu ama 250 lik motorlar hep küçük kalıyordu altımda ama bir yanda da korkuyordum 650 lik makinalardan cf magazasında bumu şumu bumu şumu derken sahibi ya al 250 yi yatmadı mı getir uyguna alır değiştiririz aklın kalmasın dedi. Dediğini de yaptı çok ufak bir tutar düştü aldığım paradan geri aldı.250 nk çok rahat bisiklet gibi motor ondaki rahatlık ve cesaret ile geçtim 650 lik motora. Motor çok güzel kıvrak hafif dengeli ben 1000 km kullandım rodaj dönemi 4.5 gibi yakıyordu ama ben devirli kullanıyordun. İade sebebim altımda küçük durması ve naked olduğundan dolayı 120 km hızlarda belirli bir süreden sonra tokat yemiş gibi oluyordum. Yaşdan dolayı da olabilir naked ss ler yerine cruser endurokar daha bana hitap ediyormuş onuda farkettim. Bu arada tecrübeli arkadaşlara sorayım eskiden 250 nk da solun solunda rahat hiç ip gibi sarsılmadan gidiyordum ama 650mt ile ne zaman o beyaz çizgiye değsem sanki üzerine yağ dökülmüş gibi tekerler kayıyor 1 2 defa dedim baktım sakata gelicem bıraktım ama 250 nk da benim için normal yoldan farkı yoktu solun solunun. 650mt de metzeler var üstüne üstlük. Neden bu farklılık sizce.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:45 ----------

20 ye aldım 19 a geri verip 650 mt aldım. Bütün aksesuarları ali expressteb aldım. Yedek parçalık bir durumum olmadı daha olursa da ali expres max 3 haftada geliyor her şey var zaten. Ben mt yi aldıktan sonra Tur camı ,elcik koruma, gidon yükseltici, koruma demiri.orta ayak aldım hepside geldi bu saydıklarımın hepsi 2000 tl civarı tuttu. Baktım herşey geliyor ön arka kamera (110 tl)+ start stop keyless go (120tl) de sipariş verdim ama daha taktırmadım.

Motosikleti
    Dominar D400
    Motoru nasıl iade ettim aldığım bayi çok içten dürüst bir adamdı reklam yapmıyayım herkes 250 ile başla 250 250 diyordu ama 250 lik motorlar hep küçük kalıyordu altımda ama bir yanda da korkuyordum 650 lik makinalardan cf magazasında bumu şumu bumu şumu derken sahibi ya al 250 yi yatmadı mı getir uyguna alır değiştiririz aklın kalmasın dedi. Dediğini de yaptı çok ufak bir tutar düştü aldığım paradan geri aldı.250 nk çok rahat bisiklet gibi motor ondaki rahatlık ve cesaret ile geçtim 650 lik motora. Motor çok güzel kıvrak hafif dengeli ben 1000 km kullandım rodaj dönemi 4.5 gibi yakıyordu ama ben devirli kullanıyordun. İade sebebim altımda küçük durması ve naked olduğundan dolayı 120 km hızlarda belirli bir süreden sonra tokat yemiş gibi oluyordum. Yaşdan dolayı da olabilir naked ss ler yerine cruser endurokar daha bana hitap ediyormuş onuda farkettim. Bu arada tecrübeli arkadaşlara sorayım eskiden 250 nk da solun solunda rahat hiç ip gibi sarsılmadan gidiyordum ama 650mt ile ne zaman o beyaz çizgiye değsem sanki üzerine yağ dökülmüş gibi tekerler kayıyor 1 2 defa dedim baktım sakata gelicem bıraktım ama 250 nk da benim için normal yoldan farkı yoktu solun solunun. 650mt de metzeler var üstüne üstlük. Neden bu farklılık sizce.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:45 ----------

20 ye aldım 19 a geri verip 650 mt aldım. Bütün aksesuarları ali expressteb aldım. Yedek parçalık bir durumum olmadı daha olursa da ali expres max 3 haftada geliyor her şey var zaten. Ben mt yi aldıktan sonra Tur camı ,elcik koruma, gidon yükseltici, koruma demiri.orta ayak aldım hepside geldi bu saydıklarımın hepsi 2000 tl civarı tuttu. Baktım herşey geliyor ön arka kamera (110 tl)+ start stop keyless go (120tl) de sipariş verdim ama daha taktırmadım.
    Bilgilendirmeler için teşekkürler.
    Ben sorumu eksik sormuşum, 400nk'nın değil de 650MT'nin alış fiyatını merak etmiştim

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Metzeller lastiğin üretim tarihini kontrol edin. Büyük ihtimal lastik hamuru sertleşmiş.
    maktama bunu beğendi.

Yaşadığınız durum belli bir gücün üzerindeki ve tekeri iyi tutmayan bütün motorlarda olur. Acil bir şekilde eğitim almanızı tavsiye ederim. Güçlü motorlarda tutmayan asfaltın ya da lastiğin güçten dolayı patinaja düşme durumu vardır. Motorun gücüne göre motorla beraber düşüp sürüklenirken zincir ve arka teker eğer uygun ekipman giymiyorsanız uzuvlarınızı koparacak ya da sizi öldürecek potansiyele sahiptir. Kötü bir varsayım olduğu için bunu kimse anlatmaz. Okuyun araştırın ve eğitim alın.

iki motorda da 40-50 km geçmeyecek şekilde gidiyordum (solun solunda)ben pek o yüzden güce bağlamamıştım. ama tekerlek konusu hiç aklıma gelmemişti teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
19. sayfa BirinciBirinci ... 91718192021 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)