Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
RKS City Blade
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617

CF Moto 400 NK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Mondial E-xtreme Max 150
    Trendy 50
    Motosiklet Online
    Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF 400NK
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi yapıştıramamışsınız
    Linkin tamamını değil ekranda görüldüğü gibi kısaltmasını koymuşsunuz,sonuç olarak çalışmıyor tabi :D
    Hakkikatten öyle olmuş

10. sayfada link, 11 de de nasıl gözüktüğü var
    maktama bunu beğendi.
    -Architect-
    "Çok Bilen Çok Yanılır"
    Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

MotoAVM Motosiklet Aksesuarları Satış Sitesi
    Yamaha Motosiklet Kampanyası
    Motomax

Arkadaşlar koruma demiri yaptıran yada istanbulda yaptırabileceğim bi yer var mıdır. bu görsellerdeki gibi bişey yaptırsak süper olur.

https://eksiup.com/52f62f47c32
    https://eksiup.com/aa90dfde955

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:59 ----------

Alıntı Haskofer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 5000 bakımına gidenler olmuş aramızda neler değişti ve hangi yağı kullandınız veee nekaaa tuttu
    Motul 7100 yağ kullanmayı düşünüyorum buji olarak iridyum diyorlar daha performanslı ve ömürlü yakıt tasarrufu diyorlar herkesten yorum bekliyorum arkadaşlar 4827 kmdeyim
    ben 5 bin bakımında kullandım bu yağı güzel bi sorun görmedim buji değişimi yapmadılar 5 binde atlamış olabilir.

sdemircan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO 150NK > 400NK
    Yağ olarak bende motul 7100 15w50 kullanıyorum. Ayrıca bujinin kodunu bilen var mı? ona göre bende iridyum buji almayı düşünüyorum.
    Yoldan önce, Yoldaş gerek..!

Motosikleti
    CF 400NK
    300 bakımını yaptırdım, usta 7100 kullanmış yağ olarak. Bakımdan sonra vites geçişleri rahatladı. Titresim zaten hissetmiyorum. Biraz daha atik oldu diye bilirim motor. Yada bakım oldu diye ben gazı biraz daha hızlı açar oldum. Debriyaj olayına gelince benimkinin de kavrama noktası değişmiş, alışmak lazım.

Egzoz sordum; orjinal akrepler 2bin tl üstü sadece başlık olarak, orjinale yakın replikalar da 750 tl dedi, bu aliexpressden gelenler mi dedim, onlar kötü bu orjinale daha yakın olanlardan dedi. Bir kaçtane takmış ses olarak ta güzelmiş. r25 gibi çıkmaz dimi diye sordum bu çift silindir olması falan daha iyi çıkıyormuş. Tam düşünmeye başladım (amacım zaten tok bir ses almak öyle yüksek ses değil) ama tavsiye etmem cezalar arttı habire kesiyorlar egzozdan deyince geri kalsın dedim bi süre
    -Architect-
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Alıntı Nasate adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    300 bakımını yaptırdım, usta 7100 kullanmış yağ olarak. Bakımdan sonra vites geçişleri rahatladı. Titresim zaten hissetmiyorum. Biraz daha atik oldu diye bilirim motor. Yada bakım oldu diye ben gazı biraz daha hızlı açar oldum. Debriyaj olayına gelince benimkinin de kavrama noktası değişmiş, alışmak lazım.

Egzoz sordum; orjinal akrepler 2bin tl üstü sadece başlık olarak, orjinale yakın replikalar da 750 tl dedi, bu aliexpressden gelenler mi dedim, onlar kötü bu orjinale daha yakın olanlardan dedi. Bir kaçtane takmış ses olarak ta güzelmiş. r25 gibi çıkmaz dimi diye sordum bu çift silindir olması falan daha iyi çıkıyormuş. Tam düşünmeye başladım (amacım zaten tok bir ses almak öyle yüksek ses değil) ama tavsiye etmem cezalar arttı habire kesiyorlar egzozdan deyince geri kalsın dedim bi süre
    hocam bakımı nerde yaptırdınız.

Motosikleti
    CF 400NK
    Gaziantep yetkili serviste yaptırdım.
    -Architect-
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Bajaj Dominar 400
    Benelli BN-251 Reklam Filmi
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)