Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

CF Moto 400 NK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hsncinar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 400NK
    Selamlar,

Takozlarım bugün geldi, Sipariş tarihinden itibaren 11 günde teslim edildi. Siyah olan kısımların sert kauçuk olacağını düşünüyordum, ama komple metalmiş. Motosikleti teslim aldığım gibi taktıracağım.

polo34 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    400NK
    Güle güle kullanırsınız inşallah test etme gibi bir durumunuz olmaz. Ayrıca Ürün size kaç tlye gelmiş oldu?

Hafta içi Allahın İzniyle bende 400nk almış olacağım. motor üzerindeki fotoğraflarını da atarsanız güzel olur belki sipariş verebilirim.
    Yoldan önce, Yoldaş gerek..!

İnstagram: sdemircann

ermaconur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto NK400
    Şimdi servisten aradılar.. Motoru fabtikaya çekip orda inceleyip mekanik arızaysa sandık motor takar veririz kullanıcı hatasıysa ücretli değişim demişler durum bu ...
    İşin komik kısmı sen motoru al rodaja hiç dikkat etmesen dahi sadece motorun ömründen götürürsün yani kimse motorun krank miline zarar veremez yağı suyu tamsa ..kaldıki bni gören arkadaşım test motorunu satın aldı ondan rodaj vs kimse dikkat etmiyo asılan asılana tıkır tıkır gidiyo makina bakalım ne çıkacak bu işin altından..
    Herkese iyi sürüşler

Hsncinar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 400NK
    Alıntı ermaconur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi servisten aradılar.. Motoru fabtikaya çekip orda inceleyip mekanik arızaysa sandık motor takar veririz kullanıcı hatasıysa ücretli değişim demişler durum bu ...
    İşin komik kısmı sen motoru al rodaja hiç dikkat etmesen dahi sadece motorun ömründen götürürsün yani kimse motorun krank miline zarar veremez yağı suyu tamsa ..kaldıki bni gören arkadaşım test motorunu satın aldı ondan rodaj vs kimse dikkat etmiyo asılan asılana tıkır tıkır gidiyo makina bakalım ne çıkacak bu işin altından..
    Herkese iyi sürüşler
    Geçmiş olsun, Kötü bir tecrübe olmuş. Umarım olumlu sonuçlanır

Alıntı sdemircan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullanırsınız inşallah test etme gibi bir durumunuz olmaz. Ayrıca Ürün size kaç tlye gelmiş oldu?

Hafta içi Allahın İzniyle bende 400nk almış olacağım. motor üzerindeki fotoğraflarını da atarsanız güzel olur belki sipariş verebilirim.
    240 TL'ye(60$) geldi. İnstagram'da gezinirken aşağıdaki gibi bir görsel buldum. Fikir vermesi açısından paylaşıyorum. Şimdiden yeni motorunuz hayırlı olsun

Motosikleti
    CF Moto NK400
    Saol kardeşim bekleyip göreceğiz..Bu arada motor takozu bu motora şart gbi gözüksede bnede şaşiyi yamultma ihtimaline karşı bn kullanmayı düşünmüyorum ama makina ağır düşük kmlerde sıkışık trafikte hissediliyor ağırlık ama ön ve aşağıda toplanan ağırlık merkezi virajlarda oldukça güven veriyor doğrusu sert spor süspansiyonlarda oldukça iyi bak özledim şimdi nk yı =)
    jackonbir bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saol kardeşim bekleyip göreceğiz..Bu arada motor takozu bu motora şart gbi gözüksede bnede şaşiyi yamultma ihtimaline karşı bn kullanmayı düşünmüyorum ama makina ağır düşük kmlerde sıkışık trafikte hissediliyor ağırlık ama ön ve aşağıda toplanan ağırlık merkezi virajlarda oldukça güven veriyor doğrusu sert spor süspansiyonlarda oldukça iyi bak özledim şimdi nk yı =)
    En ufak olumsuzlukta yasal olarak hakkınızı alırsınız söke söke. Performans düşüklügünden dolayı motor değişti bende kuba yaptı bunu birde
    jimi_hendrix bunu beğendi.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Alıntı Huseyin9595 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saat göstergesini hiç kitapçığa bakmadan yaptıydım ben ama hatırlamıyorum unutmazsam akşam kendi motorumda bakıp anlatırım.
    Arkadaşlar rodaja mutlaka dikkat edin. Japon motosiklet yok altımızda onlar kadar iyi olabilir fakat biraz narin motosikletlerimiz biraz özen gösterip bakımlarını yaparsak uzun yıllar mutlu eder bizi. Moto aras özkan abi bu motosikletin rodajı 3000km de biter dedi o zamana kadar kolu sonunda kadar çevirmeyin devamlı zorlamayın dedi.
    Özkan Abi de bi tuhafmış, müsteriye bari söyleme.

İnsan tedirgin olur ya.

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Tedirgin olacak bişey yok bence her makinayı düzgün kullanmak gerekir bu kmlerde her makinada rodaj denen olay var.

ftkrblt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900
    Herkese iyi sürüşler
    kardeş iyi güzelde yataktan gelen ses nasıl bir kullanıcı hatası olabilirmiş ki bi sorsaydın içini mi açtın sen bu motorun,motor mu indirdin içindekileri merak edip,öyle saçma şey olmaz,bu sorun garanti kapsamında giderilmeli,bak ben bi kaç gün önce çevre yolunda giderken motorun yağ ışığı yandı hemen debriyaja asılıp stop ettim,200 metre elimle taşıdım motoru bir benzinliğe,motorcu bi arkadaşı çağırdım sağolsun geldi aldı,motoru kamyonetime yükleyip 350 kilometre taşıdım servise,durumu anlattım beraber söktük debriyaj kapağını yağ pompasının mili somunla sıkılan yerden kırılmış yağ pompa dişlisi boşta,servis sizlik bi durum yok biz garantiden gereken herşeyi yapacağız sorun sizden kaynaklanan bi sorun değil müsterih olun dedi,siz üzerinize düşeni fazlasıyla yapmışsınız motorunuz çalışır durumda ancak yağ pompa ve zincirini yenileyip bi kaç gün ben kullanacağım bu motoru farklı bir arızası da oluşmuş olabilirmi diye dedi,bu yetkili servis motoru kendi açamıyomuymuşta motor fabrikaya gidecek?benim bildiğim önce servis bakar yapar çok sıkıntılı durum varsa motor öyle fabrikaya gider,canınızı sıkmayın şikayetvar a yazın muhakkak,ve hiç bir şekilde para ödemeyeceğinizi belirtin,sizin üstünüze düşen motorun rodaj yağı ve filtresini değiştirtmek bunun haricinde rodajda tapa gaz bile gitseniz kullanıcı hatası sayılamaz,

Motosikleti
    CF Moto NK400
    Kesinlikle haklısın kapalı motorda kullanıcı hatası aramak komedi bir durum rodaja dikkat et yada etme motorun içindeki bi parçayı kıramazsın.Bugün aradım motor bloğu sökülüp fabrikaya gönderiliyor onlar bakacaklarmış duruma şimdi bnm kafamdaki soru işareti şu yeni motor bloğu gelse dahi bu servis bunu motora fabrikadaki gibi takabilecekmi taktıktan sonra sağından solundan ses gelmeye başlarsa ne yapacağım başıma iş aldım gibi görünüyor bakalım..

Herkese iyi sürüşler

Motosikleti
    Tracer 900
    Kesinlikle haklısın kapalı motorda kullanıcı hatası aramak komedi bir durum rodaja dikkat et yada etme motorun içindeki bi parçayı kıramazsın.Bugün aradım motor bloğu sökülüp fabrikaya gönderiliyor onlar bakacaklarmış duruma şimdi bnm kafamdaki soru işareti şu yeni motor bloğu gelse dahi bu servis bunu motora fabrikadaki gibi takabilecekmi taktıktan sonra sağından solundan ses gelmeye başlarsa ne yapacağım başıma iş aldım gibi görünüyor bakalım..

Herkese iyi sürüşler
    motor bloğunu komple sökebildiklerine göre takarlar kafanı takma canını sıkma,önemli olan motor bloğunun açılıp kapanması,toparlanmış motor bloğunu sen ben bile bindiririz motora,önemli olan toplanırken somun ve saplamaların gerekli torkta sıkılıp gerekli olanların değiştirilmesi,üst kapak contasının yenisi takılıp düzgün torklanmazsa yağ kaçağı olabilir,farklı sorunlar çıkabilir ama fabrikada düzgün yapılır bence zaten altından kalkamayacakları birşeyse cfmotoya gönderip yeni blok isterler,canını sıkma,bu arada benim yağ pompası gelmiş zinciri bekleniyor ben artık kafama takmıyorun herşey olacağına varır,mağdur ederlerse kendileri düşünsün,yazarsın şikayet vara birde youtube video yüklersin,nette bi kaç forumda mağduriyetini paylaştın mıydi olur biter sen biraz para biraz zaman kaybedersin ama bu motoru almak isteyenlerin önünde güzel bir örnek olursun insanlar oturur bi düşünür

Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    Alıntı Huseyin9595 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saat göstergesini hiç kitapçığa bakmadan yaptıydım ben ama hatırlamıyorum unutmazsam akşam kendi motorumda bakıp anlatırım.
    Arkadaşlar rodaja mutlaka dikkat edin. Japon motosiklet yok altımızda onlar kadar iyi olabilir fakat biraz narin motosikletlerimiz biraz özen gösterip bakımlarını yaparsak uzun yıllar mutlu eder bizi. Moto aras özkan abi bu motosikletin rodajı 3000km de biter dedi o zamana kadar kolu sonunda kadar çevirmeyin devamlı zorlamayın dedi.
    Dostum baktın mı saat nasıl ayarladığına , hala yapamadım :D
    Huseyin9595 bunu beğendi.
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Bakamadım ya daha doğrusu unutuyorum hep hiç aklıma gelmiyor acayip unutkanımdır ben inşallah bu akşam unutmam alarmı ayarlıyorum

Motosikleti
    CF Moto NK400
    Slmlar herkese Fabrika motor bloğuna bakmadan yeni motor bloğunu kargolamış hafta içi teslim ederiz diye aradılar..bakalım görecez artık..

Saat ayarlamakta çok kolay saat olan taraftaki butona basılı tutun yanıp sönünce ötekiyle ayarlayın kolay gelsin ekran ışığıda ayarlanıyor bu arada..
    zekeriyaimam bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Slmlar herkese Fabrika motor bloğuna bakmadan yeni motor bloğunu kargolamış hafta içi teslim ederiz diye aradılar..bakalım görecez artık..

Saat ayarlamakta çok kolay saat olan taraftaki butona basılı tutun yanıp sönünce ötekiyle ayarlayın kolay gelsin ekran ışığıda ayarlanıyor bu arada..
    Adınıza ve diğer kullanıcılar için sevindim. Olması gereken olmuş.

Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    Halletim saati sağol Vay be 0 motor mu oldu şimdi, demekki adamlar ismini iyi tutmak için herşeyi yapacaklar
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

Motosikleti
    CF Moto NK400
    motor bloğu 0 oldu bakalım km saati aynımı kalıcak bide ruhsat değişmesi lazım motor no dan dolayı, rodaj sil baştan :=) neyse zorluk çıkarmadılar demekki firma önem veriyor bu işlere eğer adam gibi satış yapmak istiyorlarsa böyle olmaları gerekir zaten. motoru teslim alınca tekrar yazıcam ve başlık altında bu motora yapabileceğimiz küçük makyajlardan bahsedebiliriz..

herkese iyi sürüşler

Motosikleti
    Honda CB250R
    motor bloğu 0 oldu bakalım km saati aynımı kalıcak bide ruhsat değişmesi lazım motor no dan dolayı, rodaj sil baştan :=) neyse zorluk çıkarmadılar demekki firma önem veriyor bu işlere eğer adam gibi satış yapmak istiyorlarsa böyle olmaları gerekir zaten. motoru teslim alınca tekrar yazıcam ve başlık altında bu motora yapabileceğimiz küçük makyajlardan bahsedebiliriz..

herkese iyi sürüşler
    Ne oldu son durum km saati falan diyordun yazmadın tekrar.

Motosikleti
    CF Moto NK400
    Arkadaşlar hala bekliyorum fabrika 0 motor bloğu gönderecek dediler yürüyerekmi geliyo motor anlamadm 20 iş gününü geçince yasal hakkımı arıcam hala ses soluk yok gzl havalar boş boş geçiyor...

Motosikleti
    Tracer 900
    Arkadaşlar hala bekliyorum fabrika 0 motor bloğu gönderecek dediler yürüyerekmi geliyo motor anlamadm 20 iş gününü geçince yasal hakkımı arıcam hala ses soluk yok gzl havalar boş boş geçiyor...
    kardeş motorun hangi tarihte servise girdiğine dair sana herhangi bir servis giriş raporu verildi mi?verilmediyse aracın serviste yattığı 20 günü ispatlaman zor olabilir,umarım vardır bir form.

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)