Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

CF Moto 400 NK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Servise gitmemek diye bir şey olur mu ? Hadi yağını filtresini kendin değiştirirsin de bir enjeksiyon arızasında ne yapacaksın ? Gidersin servise, bir zararını görürsen o zaman bir çare düşünürsün. Servis konusunda benim de tereddütlerim var ancak yine de motoru garanti dışında bırakmam.

150 NK'nın kalitesini düşününce 400 NK için kafamda hiçbir şüphe oluşmuyor. Karakter olarak Dominar'dan oldukça farklı ve farklı sürüş zevkine hitap eden bir motor olacağını düşünüyorum. Yalnız UMA'nın test ettirme geleneği bulunmadığından Dominar'a göre 1-0 geriden başlıyorlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda NC750X
    UMA çağrı merkezini aradım, motor için arge çalışmalarının devam ettiğini, 2017'nin 2. yarıyılında piyasaya sürüleceğini söylediler. Daha net bi tarih sorduğumda, tarih veremeyeceklerini, ancak HAZİRAN AYININ SONUNDA tekrar arayıp bilgi alabileceğimi söylediler.
    Fiyatla ilgili ağızlarından tek harf dahi söyletemedim. Sanki devlet sırrı saklıyorlar.

Özetle motor falan yok arkadaşlar. Boşuna kimse beklemesin. Mayıs ayı diyenlerde bana avcunu yalarlarmış gibi geliyor.
    Ben şahsen vazgeçtim, ikinci el NC serisi bir motor araştırıyorum şimdi.
    Seneye gelirse belki düşünürüm.

dummy decoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    motor tasarım olarak derli toplu kaslı harika bir naked. ancak 193 kg kuru ıslak ağırlığı ise 206 kg.
    31 kw güç üreten bu motorun a2 standartlarında olması gereken minimum kilo 155 kg. hadi biraz daha ağırlaştır ama 206 kg 400 cc bir naked için çok ağır diye düşünüyorum.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Youtube da bir Türk vatandaş bu motoru almış sanırsam kendisi yurt dışında yaşıyor ve motor hakkında yorumlar yapmış en fazla 167 gördüğünü ve alt devirlerde motorun hantal kaldığından bahsetmiş (instegram yorumlarında) ayrıca devirli kullanıldığında bir depo ile 300km gidildiğini bastığı zaman 250km gidebildiğinden bahsetmiş

https://www.instagram.com/p/BTsVwaED...unalabdulkadir

Motosikleti
    Honda NC750X
    Sağolsun UMA sayesinde Honda sahibi oldum
    Baktım bunların getireceği yok motor falan, gittim NC750X aldım.
    Planım bir sonraki sezona almaktı ama olsun.
    Kötü distribütör adama Honda sahibi yapar.
    pea bunu beğendi.

Motosikleti
    cf moto 400
    Başka bir üyeden alıntı, diğer başlıkta paylaşmış.

Arkadaşlar biraz önce UMA'nın "+90 256 315 50 00" bu numarasından CF Moto 400 NK için bilgi amaçlı aradım beni yetkili kişiye yönlendirdiler ve gerekli bilgileri aldım.
    Görüştüğüm kişiye bu motoru fuarda incelediğimi, beğendiğimi, almak istediğimi fakat herhangi bir reklamı, internet üzerinde bilgilendirilmesi, fiyatı, ülkeye gelip gelmeyeceği hakkında hiçbir şey bulamadığımı,eğer gelemeyecekse başka motor alacağımı gelecekse bekleyeceğimi sordum.Kendisi de euro4 sertifikası için satışın beklendiğini,motora çok fazla talep olduğunu,motorun temmuz ayı içerisinde stoklarında olacağını,ön sipariş istenildiğini,yedek parçalarının su an Türkiye'ye ulaştığını,servis bakımlarının mondial yetkili bayilerinde yapılacağını,fiyatının tam net bir şey söylemesinin yanlış olacağı ama 17.600- 17.900 arası olacağını bildirdi. Euro4 sertifikası için bütün şirketlerin uğraştığını Hollanda da yapılan toplantılardan dolayı bir gecikme yaşandığını,reklam için vaktin olduğunu sertifika onayından sonra hemen reklam yapılacağını ve test sürüşleri için çalışmalarımızın olacağını söyledi. Ülkemizde yapılacak olan euro4 yasası kapsamında olduğu için bu sertifika olmadan ülkeye motor girişi yapılamıyormuş.

Ben motoru bekleme taraftarıyım. Umarım bu motoru düşünenler için iyi bir bilgilendirme olmuştur. Takip içerisindeyim bilgiye ulaştıkça giriş yaparım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:27 ----------

https://www.instagram.com/p/BUuIwj1jbTs/?taken-by=unalabdulkadir

Burada paylaşım yapıyor motor sahibi arkadaş.
    Lazasker bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Youtube da bir Türk vatandaş bu motoru almış sanırsam kendisi yurt dışında yaşıyor ve motor hakkında yorumlar yapmış en fazla 167 gördüğünü ve alt devirlerde motorun hantal kaldığından bahsetmiş (instegram yorumlarında) ayrıca devirli kullanıldığında bir depo ile 300km gidildiğini bastığı zaman 250km gidebildiğinden bahsetmiş

https://www.youtube.com/watch?v=oUcJjyIboAw

https://www.instagram.com/p/BTsVwaED...unalabdulkadir
    Çok güzel bir motor gerçekten. Şimdi adam 167 demiş ya, R25 her koşulda bu motoru geçer diye başlarlar.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    motor yalan oldu gibi. Bizim bayi haftaya dağıtıma çıkar dedi gittim müşteri hizmetlerini aradım Temmuzdan önce gelmiyor dedi. Şimdi kim nasıl güvenipte alsın bu motoru...
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

Motor sahibi ile mesajlaştım arkadaşlar bu aksam inceleme videosu nu internete koyacakmış merakla bekliyoruz yayınlasın buraya linkini atarım
    Seko ve bursalıali bunu beğendiler.

KumanBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125 --> Pulsar 200 NS
    Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor sahibi ile mesajlaştım arkadaşlar bu aksam inceleme videosu nu internete koyacakmış merakla bekliyoruz yayınlasın buraya linkini atarım
    Herkes bekliyordu siz ulaşıp söylemişsiniz sağolun
    TIGERSHARK ve bursalıali bunu beğendiler.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel bir inceleme olmuş. merakları gidermiş. sağolun.

Motosikleti
    400NK
    Cfmotonun site tasarımı güncellenmiş ve yeni model 400nk ve 650nk siteye eklenmiş.
    fiyatlar da bi kaç güne açıklanacak sanırım.

400nk;
    http://www.cfmoto.com.tr/product/touring/400-nk

650nk;
    http://www.cfmoto.com.tr/product/touring/650-nk
    Yoldan önce, Yoldaş gerek..!

İnstagram: sdemircann

konak1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200
    Hadi hayırlısı, bakalım fiyat ne olcak ?
    www.cfmoto.com.tr/model/touring/400-nk

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:34 ----------

http://www.cfmoto.com.tr/model/touring/400-nk

liverisk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    Bu sene geçti artık seneye de getirmezler, boşuna milleti oyaliyorlar.

Fiyat açıklandı 18.750... Dominar'dan daha üstün özellikleri var ve dominardan ucuz.. Ayrıca 24 Eylül'de Hasanpaşa/Kadıköy'de CFMOTO konsept mağazada ilk defa satışa çıkacakmış ve test imkanı da varmış.. ve o gün Motovento İstanbul mağazasında da büyük bir etkinlik var... detaylar;https://www.facebook.com/deneme.tahtasi.tv/

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Amacım kötülemek değil ama, bu tür firmalar sat / unut modelleri. 2 sene sonra ne modelin devamını bulabilirsiniz nede eli tornavida tutabilen bi servis.

Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amacım kötülemek değil ama, bu tür firmalar sat / unut modelleri. 2 sene sonra ne modelin devamını bulabilirsiniz nede eli tornavida tutabilen bi servis.
    Bir dominar sahibi olarak bu tarz yazmanız normal.. Kuralkan firmasının Bajaj gelince kendi markası Kanuni yi nasıl bitirip Kanuni kullanıcılarını unuttuğunu da biliyoruz ayrıca.. şimdi de çıktılar Çin malı satışları düşüyor diye açıklama yapıyorlar.. kusura bakmayın da çin malını bu ülkede ilk satanlar yıllarca yüksek fiyatlarla çin malını yerli diye piyasaya süren firma değil mi bu Kuralkan... CFMOTO dünya da yükselen bir trende sahip şu an.. Ben bu markanın sat geç mantığıyla çalışan bir firma olmayacağını düşünüyorum...

Motosikleti
    Pulsar NS200 ABS-TNT250-MT25
    Alıntı YZFR1XT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu markanın sat geç mantığıyla çalışan bir firma olmayacağını düşünüyorum...
    Sorun aslında CFMOTO markası değil. onun distribütörü olan UMA

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Benim bajaj ile hicbi bağım yok, cf ile ve kuralkan ilede. Bu benim 16. motorum ve hemen her markayı kullandım, anlıcağın marka sempatizanı biri değilim. Olaya bir motosiklet kullanıcısı olarak en tarafsız hali ile bakıyorum. Tutki bu motoru 18.750 lirayaaldın , bajaj gibi fiyatının düşmeyeceğinin garantisi varmı ? Bajaj gibi reklamı olacakmı ? 2 ay sonra sıkıldığında , bayı bayi dolaşıp bu motoru takas etmek isteyorum dediğinde hangi bayi buna yanaşacak ? Şuan CfMoto nun ismini bile duymayan bayiler var. Kullanıcıyı gectim, motosiklet satışı yapan adamlar bile bu markadan bi haber.

Cf moto nun , yan çantalı ve 650 cc lik bir önceki senelere ait modeli var. 3 yıldır bayide satılmayı bekliyor. Alan bikaç kişide aynı şekilde 2 yıldır ilanı sürekli yenileyip satmaya çalısıyor.

Cf moto nun yükselen trendi bizim ülkemizde ne derece son kullucıya hitap edecek hep beraber görücez bunu.

Tekrar söylüyorum, amacım asla kötülemek değil. Hepimiz kullanıcıyız, bize vereceği maddi manevi zararları göz ardı edemeyiz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)