Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TnT 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Erky Perky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mekgineer's Chopper
    Bu motoru takip eden arkadaşlar, fiyat konusunda bilgisi olan var mı acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Erky Perky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motoru takip eden arkadaşlar, fiyat konusunda bilgisi olan var mı acaba?
    O motor yalan oldu galiba.Grup sitesinde rks rn180 var bir yıldır yakında yazıyor bi haber yok. Olsaydı da 8 den aşağı olmazdi tnt 125.

Ben olsam honda msx 125 bakardım yerinde olsam.

Motosikleti
    Mekgineer's Chopper
    Alıntı kefkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O motor yalan oldu galiba.Grup sitesinde rks rn180 var bir yıldır yakında yazıyor bi haber yok. Olsaydı da 8 den aşağı olmazdi tnt 125.

Ben olsam honda msx 125 bakardım yerinde olsam.
    Hocam bu sene fuarda vardı. Fakat ben Mt-09'lar z1000'ler arasında kaybolduğum için pek dikkat etmedim açıkçası Gromun da fuarda üstüne oturdum çok güzel, kaliteli bir motor fakat fiyatı malum.. Bu güya biraz ucuz olursa şehir içi kullanıma iyi gider diye düşünmüştüm. Benelli unuttu galiba motoru

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Şirinevler Vale Moto'da 1 tane Tnt125 vardı.
    Biraz baktım. Ön maşa ve kontroller, aynalar tnt25/tnt250'lerle aynı. Kaliteli olmuş.
    Ancak şase, motor, plastikler çok dandik duruyordu.

Motosikleti
    Mekgineer's Chopper
    Bu tarz modellerde Gromun yanısıra bir de Kawasaki z125 var. Fakat o da hala ülkemize gelmedi. O da gelirse işler karışabilir düşük cclerde Şahsen Kawasaki'nin getirse bile pek ucuza getireceğini sanmıyorum ama.. Bekleyip göreceğiz..

Bu tarz modellerde Gromun yanısıra bir de Kawasaki z125 var. Fakat o da hala ülkemize gelmedi. O da gelirse işler karışabilir düşük cclerde Şahsen Kawasaki'nin getirse bile pek ucuza getireceğini sanmıyorum ama.. Bekleyip göreceğiz..
    Kawazaki'nin şuanki fiyatlarına bile yaklaşılmıyor TNT 125 modeli fuarda tanıtıldı o yüzdne 2018'de kesin getirilir. Parça kalitesiTNT 25 ile aynı geldi bana @pea'nın dediği gibi değildi yani.

2018'de gelirse ve fiyatı uygun olursa tasarım olarak harika umarım gelir.

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Fiyatı hakkında bir araştırma yapan oldu mu? RKS RN 180 modeli ile benziyor birbirine tabi yakından incelemek lazım.

Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatı hakkında bir araştırma yapan oldu mu? RKS RN 180 modeli ile benziyor birbirine tabi yakından incelemek lazım.
    RN 180 7.400 lira bu modelde en aşşağı 9.000 küsür olacaktı RN 180'nin gelemsi daha iyi oldu zaten ikiside aynı fabrikadan çıkıyor.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    RN 180 dağıtılmaya başlanmış bayilere tnt 125 ile aynı gibi zaten birde RN 180 İtalyanlar tarafından tasarlanmış diye yazılmış. Aynı fabrikadan da çıktığına göre mantıklı bir ürün.

Makina güzel görünüyor fakat yüksekliği biraz küçük gibi boyu uzun bir adama nasıl durur görmek lazım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    İnternet sitesinde 3000$ yazmışlar ortalama 11.500 ₺ felan yapıyor motorun duruşu bence tnt 125 gibi yakışıklı durmuyor tabi göreceli bir durum.

Msx e göre daha çok tutulan çok şık boyu 1.80 nı geçmeyenle göre kalıbına göre kullanıcısıyla uyumlu bir güzel bir touring motor..

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Bilinen sayfada 511013871 ilan kodu ile TNT 125 satışa çıkarılmış fiyatı 9958 TL ilan konulduğuna göre gelecek heralde

Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilinen sayfada 511013871 ilan kodu ile TNT 125 satışa çıkarılmış fiyatı 9958 TL ilan konulduğuna göre gelecek heralde
    BN 125'i daha fazla merak ediyorum umarım aralarında fiyat farkı çok az olur. TNT 125 biraz daha ufak kalıyor BN 125 tnt 25 ölçülerine yakın hatta aynı.

Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benelli facebook sayfasında 2018 yılında getirilmesi planlanıyor diye bilgi vermişlerdi demek ki kesinleşmiş. Benelli fabrika kuracak diye bi haber vardı o gerçek mi ?

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    1 ocak itibariyle tüm bayilerde diye ilan vermişler kesin fiyat bilgisi olan var mı sahibinden.com'da bulamadım ben

Forumda ve ilanda bende denk geldim yurt dışında 135cc olarak üretilen model bize ehliyet sınıfından dolayı 125 olarak geliyor geçen sene araştırdığımda cbs fren sistemi kullanılmış diye okumuştum msx'e rakip olarak görülürse msx 12.900 Benelli'de güzel bir indirim ile 11.000 civarında piyasaya sürüecektir. MSX 2018'de illaki zam yiyecektir ona göre fiyat verdim fazlası da olabilir

Bu verilen fiyat lansman fiyatımı yoksa yıl boyu geçerli mi?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

9958 tl'ye bugünden itibaren satışa sunulduğu söyleniyor...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)