Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 61415161718 ... SonuncuSonuncu

Honda Silver Wing Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Çook yakında olacak inşallah : ))
    Merhabalar guveli28 bisi sorucam sana.Ben silverwing almayı düşünüorumda murat arkadaş ile irtibata geçmiştim benim bacak biraz kısa olduğu için sıkıntı yaşar mıyım die. murat arkadaşım gelip görebilirsin binebilirsin motora demişti ama evi bana biraz uzak kalıyor. Sen fatihdesin sanırım bende fındıkzadede oturuorum. Müsait olduğun bi zamanda gelip motoruna bakma şansımız varmı?sele uzunluğu falan yeticek mi diye. Eğer yok olmaz dersen murat arkadaşımızın yanına gideceğiz.Şimdiden teşekkür ediorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    guveli28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda sw400
    crayzwolf,
    hafta içi 19:00 dan sonra gelip bakabilirsin. önümüzdeki 2 hafta sonu şehir dışında olacağımdan şimdilik sadece hafta içi uygunum. beklerim dersen 3-4 temmuz hafta sonuda müsaitim.

baracuda2,
    güzel gezmişsin. benimde bu hafta karting yarışlarım vardı. fatih-orhanlı 4 kez gittim geldim. benimkide mecburi gezi oldu. temmuz ayında bir yüzme organizasyonu yapalım birlikte... iğneada, kıyıköy, saroz... senin çalışmadığın bir ctesi olur. evden izin koparabilirsek çadırla süper olur
    renault sport

Motosikleti
    NC 750X
    Alıntı baracuda2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba millet bayraklarımıda taktım süper oldu fakat takmadan önce deneme yaptım hareket halinde iken çok sallıyo kopacak gibi bende 20 cm kısalttım daha iyi oldu denemek için kırtasiyeden bayrak aldım 1-2 tur attım ama bayrak hemen yıprandı daha kaliteli bir bayrak almam lazım kumaş olarak ama istediğim gibi oldu çok güzel oldu çokkkk ....

Çantanın çizgilerinin , motorun çizgileri ile uyumu ,

Motorun rengi ile boyanması ,

Led stop uygulaması ve bayraklı antenler.

Tek kelime ile "Harika" ...

Givi E55 almaya karar vermişken , fikrimi değiştirdiniz baracuda2...

Vespa'mı sattım.

Haftaya SW400'üm gelsin , hepinizle görüşmek ümidi ile.

Teşekkürler.

Motosikleti
    Çook yakında olacak inşallah : ))
    Saolasın Teşekkür ederim. Telefon numarası bırakırsan yada msn verirsen daha iyi olur. Fatihin neresine geleyim nereye geleyim : ))
    Bi bilgi vermemişsinde..

Motosikleti
    Şu anda yokkk :((
    Merhaba arkadaşlar aramıza katılan arkadaşlara hosgeldiniz der kalıcı ve katılımcı olmanızı umarım .Burda her türlü sorun çözüm fikir ne isterseniz paylaşabiliriz fakat size bir bilgi aktarayım pek silverwing kullnıcıları siteye girmiyo bir avuç kimseyiz aslında bu konu hakkında çok üzgünüm ama yapabilecek bişeyim yok buluşalım dedim sadece guveli28 kardeşim geldiii ve ben 2 kişi ahh ahhh işte ...Aslında Mevlananın dediği gibi .... Bir Olalım İri olalım .... ama malesef olmuyor
    hepinize selamlar...
    Kazasız sürüşler dilerim ....
    Siz Siz olun korunmasız trafiğe çıkmayın ....
    Kalın Sağlıcakla
    :cat: HONDA MADE IN JAPAN :P

Motosikleti
    Şşşşşş millet ses yokkk heeee kış geldi gene sesizlik var burada nerde bu millet yae ruh gibi bi yer burası valla ne marka ama HONDA hehhhh kullnıcıları zayıf nası maxi scooter bu bende anlamadım yaw milletin takıldığı başak bi yer mi var acaba ben mi yanlşı yerde yazıyorum ?????

Motosikleti
    honda sw400
    şehir dışına çıktım, net e girecek vakitte olmadı. :(

sevgili silverwingci ler.
    sizleri prokart'ın 3. ayak yarışına davet ediyorum.
    26 haziran ctesi saat 17:00 de verilcek start öncesi, hem kaynaşma hem tanışma amaçlı buluşabiliriz. ben tüm gün orada olacağım. karting sporua merakı olanlar varsa muhakkak beklerim...
    yer: autodrom
    detaylı bilgi: www.prokart.org - www.ikok.org
    renault sport

Motosikleti
    honda sw400
    sevgili sw ciler,
    birbirimizin motorlarını görüp, karşılaştırıp,kıyaslayarak deneyim edinmek için bir kaç saatliğinede olsa bir araya gelmek gereçkten güzel olur...

forumumuzun durumu malum... :(

katılabilirim diyen arkadaşların listesini oluşturursak(nickname+semti) ortak bir buluşma noktası ve gün ayarlayabiliriz.

selamlar...
    renault sport

Motosikleti
    Kimseler yoookkk herkes sesizzzzz yaşasınnnn silverwing topiği hayalet yazılar burda buyurun okuyun

Motosikleti
    Millet herkese selamlar saygılar topiğe veda etmeden gitmeyeyim dedim dün itibari ile silverwing marka motorumu satmış bulunuyorum bu sessiz ve sedasız topikte muhabbet ve sohbet ettiğim herkese selamlar saygılar hepinize kazasız sürüşler dilerim ....

Motosikleti
    Honda Silverwing 400 - 2006 Model
    Arkadaşlar merhaba, Bende slverwingimi satışa çıkardım. Sahibinden.com da
    29121924 ilan no ile görülebilir. İlgilenen arkadaşimiz olursa bakabilir.

Motosikleti
    honda sw400
    alanlara satanlara hayırlı olsun diyorum... herkese selam...
    renault sport

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    Herkeze merhaba Motosiklet.net'e yazmayalı baya oldu ... Bu zaman zarfında birçok kişiye garip gelebilecek bir terhih yapıp çok sevdiğim Suzuki DL650 V-Strom motorumu satıp , Silverwing 600 ABS aldım ... Şaşırtıcı ama gerçek. Bu tercihimin nedeni V-Strom 2004 modeldi ve 50.000 km ye yaklaşmıştı.Suzuki GN125 marka bir motorum daha oldugundan ( emektar 6 yasında ama pırıl pırıl ) sadece uzun yolda kullanılcak bir makına arastırdım. Bütceme uygun modeli yuksek sorunsuz bir makina açıkcası en doğru tercih Silverwing oldu. Yeni motorumuzla 1 ay kadar önce 800 km lik bir seyahatimiz oldu. Bu motorun çok yaktığını iddaa eden arkadaslara şunu söylemek istiyorum. Piyasadaki birçok motoru yan yana getirin ve otobanda 140-150 civarı bir hızla 100 km gidin. Fark görebilecekmisiniz ? SW okadar konforlu bir makina ki 100 km civarı hızlar sizi kesmiyor gazlayasanısız geliyor. 160 km hızda vibrasyonun ''vi''sini hissetmiyorsunuz. Zaten bu hız bu motorun ideal maximum hız. Tabiki bu motorla 180 hatta 190 yapabilirsiniz ama bu hızlar riskinizide artırır.

Silverwing 600 ABS
    Konforlu + Yüksek Bagaj hacimli + Seri + Cüssesi itibariyle Yol tutuşu mükemmel + ABS ve çift ön diski ile muazzam bir fren sistemi içeren + Dertsiz tasasız + Servisi Ucuz + Lastikleri Fiyat olarak uygun olan bir makina. Eeeee hiçmi kötü yanı yok. Tabiki var ; Asvalt harici stabilize yollara gelmiyor ve şehir içi trafiğin kalabalık olduğu dur kalklı yollarda sıkıntı verebilir.
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

Alıntı kivanctf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeze merhaba Motosiklet.net'e yazmayalı baya oldu ... Bu zaman zarfında birçok kişiye garip gelebilecek bir terhih yapıp çok sevdiğim Suzuki DL650 V-Strom motorumu satıp , Silverwing 600 ABS aldım ... Şaşırtıcı ama gerçek. Bu tercihimin nedeni V-Strom 2004 modeldi ve 50.000 km ye yaklaşmıştı.Suzuki GN125 marka bir motorum daha oldugundan ( emektar 6 yasında ama pırıl pırıl ) sadece uzun yolda kullanılcak bir makına arastırdım. Bütceme uygun modeli yuksek sorunsuz bir makina açıkcası en doğru tercih Silverwing oldu. Yeni motorumuzla 1 ay kadar önce 800 km lik bir seyahatimiz oldu. Bu motorun çok yaktığını iddaa eden arkadaslara şunu söylemek istiyorum. Piyasadaki birçok motoru yan yana getirin ve otobanda 140-150 civarı bir hızla 100 km gidin. Fark görebilecekmisiniz ? SW okadar konforlu bir makina ki 100 km civarı hızlar sizi kesmiyor gazlayasanısız geliyor. 160 km hızda vibrasyonun ''vi''sini hissetmiyorsunuz. Zaten bu hız bu motorun ideal maximum hız. Tabiki bu motorla 180 hatta 190 yapabilirsiniz ama bu hızlar riskinizide artırır.

Silverwing 600 ABS
    Konforlu + Yüksek Bagaj hacimli + Seri + Cüssesi itibariyle Yol tutuşu mükemmel + ABS ve çift ön diski ile muazzam bir fren sistemi içeren + Dertsiz tasasız + Servisi Ucuz + Lastikleri Fiyat olarak uygun olan bir makina. Eeeee hiçmi kötü yanı yok. Tabiki var ; Asvalt harici stabilize yollara gelmiyor ve şehir içi trafiğin kalabalık olduğu dur kalklı yollarda sıkıntı verebilir.
    selam motorunuz hayırlı olsun..sakıncası yoksa motorunuzu ne kadar aldığınızı yazabilir misiniz? ben de sw 600 almayı düşünen biri olarak piyasa fiyatları hakkında hiç bilgim yok..acaba 10 bin lira civarına temiz sorunsuz bir motor bulunabilir mi?
    teşekküler

Motosikleti
    Honda Silverwing 400 - 2006 Model
    Arkadaşlar sw 400 ümü sattım. Alana hayırlı olsun inşallah. Şimdi yeni sıfır Today imle oynuyorum mahallede )))

zoradam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar kolaygelsın.bende eskı bır x9 kullanıcısıyım.suan aklımda silverwing almak var 4 yıl aradan sonra esımı ıknaedebıldım ) fakat motorun uzerınde ufak tefek degısıkler yapmak ıstıyorum.suan ıcın arastırma asamasındayım.xenon far taktırmak(ama merceklı)acaba hangısı daha uygun farın cercevesıne zarar vermeyen ve akusunun harcayıp benı yolda bırakmıyacak tabıkı..bır dıgerıde ben x9 da sabıt aynalarından cok memnundum herhangı bır granaj tamırcısınde bu sekılde sabıt ayna taktıran varmı?yanı acıkcası ufak tefek abartmadan bıseyler yapmak ıstıyorum.off cok yazdım.okuyabılene helal olsun )

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    Alıntı frustrated adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam motorunuz hayırlı olsun..sakıncası yoksa motorunuzu ne kadar aldığınızı yazabilir misiniz? ben de sw 600 almayı düşünen biri olarak piyasa fiyatları hakkında hiç bilgim yok..acaba 10 bin lira civarına temiz sorunsuz bir motor bulunabilir mi?
    teşekküler
    Ben motorumu yaz başında tahmin ettiğin gibi 10 civarı bir rakama aldım ... Bulabileceğinide düşünüyorum .
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

Motosikleti
    yamaha fazer fz6

honda silverwing 400 türkçe kullanım klavuzu

degerli arkadaşlar silverwinglerin türkçe kullanım klavuzu yokmu paneldeki bazı ışıkların ne işe yaradıgını bilmiyorum ben yeni aldım motoru p işareti olan ışık yanıyor bilen varmı bana yardımcı olursanız memnun olurum teşekkürler

Motosikleti
    honda sw 600 abs
    Soldan sağa doğru 3. lamba yakıt enjeksiyonuyla ilgili ve çalışınca hemen söner. Devamlı yanıyorsa arıza uyarısı olsa gerek. benim sw 600'de böyle.

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    İyi günler bundan 2 ay önce bende bir silverwing 600 Abs aldım ve aranıza katıldım herkese merhabalar
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

REKLAM ALANI
16. sayfa BirinciBirinci ... 61415161718 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler