Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 41213141516 ... SonuncuSonuncu

Honda Silver Wing Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Silverwing 400 - 2006 Model
    Arkadaşlar merhaba,

Bende bugün itibariyle uyuyan devi uyandırdım. vede motorumu kış boyu yattığı uykusundan uyandırdım. Yıkamacıya götürdüm bir güzel banyo yaptık ve sezona hazır hale geldik çok şükür. Belki biraz geç oldu ama eskisi kadar genç değilim, soğuklar beni üzüyor ne de olsa. Hepinize keyifli sürüşler diliyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    arkadaşlar bu motorun bir takım lastiği kaç lira civarında?

siperlikten gelen rüzgar sizi aşıyor mu yoksa kaskı mı dövüyor?
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu motorun bir takım lastiği kaç lira civarında?

siperlikten gelen rüzgar sizi aşıyor mu yoksa kaskı mı dövüyor?

Arkadaşım, hangi motoru soruyorsun, şayet sv leri soruyorsan, lastiğini bilmem ama siperliğini iyi bilirim.

Orijinal siperliği ile uzun yolda resmen yüksek süratlerde dayak yiyorsun. Kesinlikle siperden kurtulan rüzgar seninde dediğin gibi kaskı dövüyor. Bunun için ben geçen sezon sv için özel üretilmiş uzun vede biraz daha dik, ayrıca elciik korumalı KAPPA marka bir siperlik aldım. Ve inanılmaz rahat ettim, kesinlikle siperlikten kurtulan rüzgar beni ve kaskımı rahatsız etmiyor., Çok güzel oldu bence. Motorun önden racinglere benzeyen tipi birazcık bozuldu ama uzun yolda mükemmel, araba gibi neredeyse....

Motosikleti
    Şu anda yokkk :((
    Alıntı caracas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım, hangi motoru soruyorsun, şayet sv leri soruyorsan, lastiğini bilmem ama siperliğini iyi bilirim.

Orijinal siperliği ile uzun yolda resmen yüksek süratlerde dayak yiyorsun. Kesinlikle siperden kurtulan rüzgar seninde dediğin gibi kaskı dövüyor. Bunun için ben geçen sezon sv için özel üretilmiş uzun vede biraz daha dik, ayrıca elciik korumalı KAPPA marka bir siperlik aldım. Ve inanılmaz rahat ettim, kesinlikle siperlikten kurtulan rüzgar beni ve kaskımı rahatsız etmiyor., Çok güzel oldu bence. Motorun önden racinglere benzeyen tipi birazcık bozuldu ama uzun yolda mükemmel, araba gibi neredeyse....
    Merhaba caracas bu siperlik konusunda yenisini ve yükseğini nerden ve nasıl tedarik ederiz acaba fiyat ne kadar sizin bilginiz vardır bu arada rüzgarlıkla birlikte motorunuzun resmini eklerseniz çok sevinirim size zahmet verdim ama bu bilgiler çok önemli paylaşırsanız sevinirim . Selamlar ....
    :cat: HONDA MADE IN JAPAN :P

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    sağolun caracas. maksilerin ön siperliklerde aynı sorun var demek. neden daha uzun yapmıyorlar acaba?
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    Alıntı baracuda2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba caracas bu siperlik konusunda yenisini ve yükseğini nerden ve nasıl tedarik ederiz acaba fiyat ne kadar sizin bilginiz vardır bu arada rüzgarlıkla birlikte motorunuzun resmini eklerseniz çok sevinirim size zahmet verdim ama bu bilgiler çok önemli paylaşırsanız sevinirim . Selamlar ....

Sizde sağolun arkadaşlar, rica ederim. Jr. sende arkadaşım.
    Siperliğin uzunununu nereden aldığım sorusuna gelince. Ben geçen sezon Pendik Güngör Motordan aldım. Ellerinde tutmuyorlar, sipariş verdim bir kaç gün içinde geldi aradılar gittim aldım. KAPPA marka ve 240 tl. idi kredi kartına 6 taksit almıştım. Yanlış hatırlamıyorsam orijinal siperliğinden 12 cm. daha uzun

Unutmadan birşey daha, beklememek için verin ben takarım demeyin. Ben öyle dedim ve aldım. Biraz uğraştım ama kesinlikle onlardan daha kaliteli montaj ettim. Resim işine gelince, iyi resim çekerim ama ekleme işine gelince anlamam o işten oğlumu yakalayabilirsem bir ara ona eklettiririm inşallah. Malum yaşlılık işte

Motosikleti
    Alıntı caracas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizde sağolun arkadaşlar, rica ederim. Jr. sende arkadaşım.
    Siperliğin uzunununu nereden aldığım sorusuna gelince. Ben geçen sezon Pendik Güngör Motordan aldım. Ellerinde tutmuyorlar, sipariş verdim bir kaç gün içinde geldi aradılar gittim aldım. KAPPA marka ve 240 tl. idi kredi kartına 6 taksit almıştım. Yanlış hatırlamıyorsam orijinal siperliğinden 12 cm. daha uzun

Unutmadan birşey daha, beklememek için verin ben takarım demeyin. Ben öyle dedim ve aldım. Biraz uğraştım ama kesinlikle onlardan daha kaliteli montaj ettim. Resim işine gelince, iyi resim çekerim ama ekleme işine gelince anlamam o işten oğlumu yakalayabilirsem bir ara ona eklettiririm inşallah. Malum yaşlılık işte
    bilgiler için çok teşekkür zahmetler verdim abicim mersi

Motosikleti
    Selam arkadaşlar bu siperlik konusunu araştırdım biraz netten en iyi sanırım yanılmıyorsam feyizoğlunda kappa fiayatı 191 tl ve taksitle sanırım biraz ucuzlamış ihtiyacı olan arkadaşlar burdan alabilirler 10 cm daha uzun amaaaann 10 cm uzunmuş demeyin çok acayip fark eder gibime geliyor sanırım ileride bende alıcam rüzgar açısından çok faydalı olacak banada bakalım hayırlısı sizlerlede paylaşayım dedim hemsw 400 hmede sw 600 e oluyor montajda sağlıcakla kalın .....

Motosikleti
    Alıntı baracuda2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilgiler için çok teşekkür zahmetler verdim abicim mersi

Rica ederim kardeşim, zahmeti olmaz böyle şeylerin. Elimizden gelen yardımı ve fikri paylaşmak zevk verir bize.

________ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO 650 MT
    Uzun süredir konuyu takip edemiyordum. Arka çantam nihayet geldi işte resimleri:

[IMG]http://img.*********.com/img/00003/69d97bc71a575a1ecfa80398229fe175.jpg[/IMG]

[IMG]http://img.*********.com/img/00007/43c93e0cff4d87cb2b788ee7959fa6a5.jpg[/IMG]

Kayar sistem dedikleri orjinal çanta Honda Deauvillede de kullanılan çanta. Deavuville'in arka çantasının gergi ipleri maalesef zayıf eklem yerlerinden çözülüyordu, aynı sorun bunda da oldu. :(

Motosikleti
    Alıntı ________ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun süredir konuyu takip edemiyordum. Arka çantam nihayet geldi işte resimleri:

[IMG]http://img.*********.com/img/00003/69d97bc71a575a1ecfa80398229fe175.jpg[/IMG]

[IMG]http://img.*********.com/img/00007/43c93e0cff4d87cb2b788ee7959fa6a5.jpg[/IMG]

Kayar sistem dedikleri orjinal çanta Honda Deauvillede de kullanılan çanta. Deavuville'in arka çantasının gergi ipleri maalesef zayıf eklem yerlerinden çözülüyordu, aynı sorun bunda da oldu. :(
    ÇOK güzel gözüküyor hayırlı olsun aynı deuville çantası evet bende shad marka aldım cuk diye oturdu çok hoş oldu şimdi ilk hedefim yeni kappa bir siperlik alıp rüzgarı kesmek olucak inşallah en kısa zamanda onu da halledecem ... Selamlar

hurricane77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SW 600 ABS
    Baracuda shad ı kaça aldın oğrenebilirmiyim?
    Oyun bitince Şah da Piyonda aynı kutuya konur...

SW 600

Motosikleti
    Alıntı hurricane77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baracuda shad ı kaça aldın oğrenebilirmiyim?

selam fuar fiyatından aldım ben fuarda pos cihazı yoktu söz aldım yale motor sirkeciden saolsunlar kırmadılar beni 380 e 6 taksit aldım normalde 550 dediler başka yerde sorma saolsunlar Allah razı olsun sayelerinde aldım taktırdım bi de kırmızı yerlerin altına led yaptırdım frenlere basınca yanıyor çok şık oldu

Motosikleti
    selam millet nasılsınız kimsenin sesi çıkmıyor valla nerdesiniz kimseler yok piyasada ses ses silverwingciler aloooo merkez merkez .... ????

guveli28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda sw400
    arkadaşlar merhaba,
    5 yıl boyunca 150t-1 kullandıktan sonra en sonunda sw 400 de karar kıldım ve 2006 model 3000 km de ki motorumu 2 gün önce aldım

forumu da tamamen okudum. bir kaç sorum olacak.

1- sevgili baracuda2, xenon farını görmek için bir akşam buluşması ayarlamak isterim. senin olduğun yere ben gelirim. aydınlatma kalitesi gerçekten çok artıyorsa bende xenon far takmayı düşünüyorum.
    2- daha konforlu sürüş için ön camı değiştireceğim. kappa camlarda el koruması yok, dolayısıyla kappa camları eledim. givi nin iki modeli var
    a - http://www.motorturk.com.tr/givi/scooter_cam/AF214.html
    b - http://www.motorturk.com.tr/givi/sco...14DT&D214.html

a şıkkındaki cam daha fonksiyonel görünmekle birlikte iki cam arasından geçen rüzgar ses yapabilir endişeyisle b şıkkındaki camı almayı düşünüyorum.
    öncelikle a şıkkındaki camı kullanan var mı. belirttiğim gibi bir sorunla karşılaştımı ?
    b şıkkındaki camı kullanan var mı(tahminen caracas adlı kullanıcı), müsait olursanız yanınıza gelerek motorunuzu görmek isterim.
    renault sport

Motosikleti
    Alıntı guveli28 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba,
    5 yıl boyunca 150t-1 kullandıktan sonra en sonunda sw 400 de karar kıldım ve 2006 model 3000 km de ki motorumu 2 gün önce aldım

1- sevgili baracuda2, xenon farını görmek için bir akşam buluşması ayarlamak isterim. senin olduğun yere ben gelirim. aydınlatma kalitesi gerçekten çok artıyorsa bende xenon far takmayı düşünüyorum.
    2- daha konforlu sürüş için ön camı değiştireceğim. kappa camlarda el koruması yok, dolayısıyla kappa camları eledim. givi nin iki modeli var

a şıkkındaki cam daha fonksiyonel görünmekle birlikte iki cam arasından geçen rüzgar ses yapabilir endişeyisle b şıkkındaki camı almayı düşünüyorum.
    öncelikle a şıkkındaki camı kullanan var mı. belirttiğim gibi bir sorunla karşılaştımı ?
    b şıkkındaki camı kullanan var mı(tahminen caracas adlı kullanıcı), müsait olursanız yanınıza gelerek motorunuzu görmek isterim.
    Evet Guveli 28, tahmin ettiğin gibi b şıkkındaki camı ben kullanıyorum. Görmek isterseniz Tuzla Aydıntepedeyim, eğer size uzak değilse bakabilirsiniz. Ben memnunum kullanıyorum... Yeni motorunuz hayırlı olsun, Kazasız sürüşler.....

Motosikleti
    arkadaşlar merhaba,

Selamlar ve Aramıza hoşgeldin kalıcı ve katılımcı olma dileğiyle ....
    Öncelikle Xenon Far ben taktırdım süper oldu çok faydasını gördüm desem yalan olmaz özellikle gece ve gündüz farkedilmek ve yol aydınlatması açısından süper tavsiye ederim en kısa zamanda yaptıralım sizede tuv turk muaynesinden de geçebiliyorsun xenon farlar acısından sıkıntı yok.
    Aslında bende carcas ın rüzgarlık camına bakmak istiyorum alıcam çünkü ama gözle bir göreyim diyorum bu vesile ile eğer sizde müsait olursanız bu hafta sonu akşam bir yerlerde buluşsak bir çay içsek nasıl olur fikirlerinizi almak isterim önerilrinizi beklıyorum
    Aramıza tekrar hoş geldiniz .....

guveli28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda sw400
    caracas,
    yarın pendik tarafına geçicem. adres ve iletişim bilginizi bana özelden yada mail ile(ilyasguveli@gmail.com) atarsanız gelmeden 1 saat önce sizi arayabilirim.(tercihen öğleden önce geleceğim)

baracuda2,
    vakit olursa sanada uğrayabilirim. sizde adres ve iletişim bilginizi bana özelden yada mail ile(ilyasguveli@gmail.com) atarsanız gelmeden önce sizide arayabilirim
    renault sport

Motosikleti
    caracas,
    yarın pendik tarafına geçicem. adres ve iletişim bilginizi bana özelden yada mail ile(ilyasguveli@gmail.com) atarsanız gelmeden 1 saat önce sizi arayabilirim.(tercihen öğleden önce geleceğim)

baracuda2,
    vakit olursa sanada uğrayabilirim. sizde adres ve iletişim bilginizi bana özelden yada mail ile(ilyasguveli@gmail.com) atarsanız gelmeden önce sizide arayabilirim

Selam güveli dün bekledim seni yaw geleceksin diye uğrayabilirm dedin ya bende bekledim valla ha geldi ha arayacak filan baktım ses yok senden sanırım mail adresine attığm mail gelmedi neyse inşallah başka bi sefere diyeli kazasız belasız sürüşler sen sen ol emniyet kıyafetli tertibatsız trafiğe çıkma ne olursa olsun sağlıcakla kal ....

Motosikleti
    Çook yakında olacak inşallah : ))
    Öncelikle Merhaba Benim Sizlere bir kaç sorum Olacak.
    Ben 2-3 Senedir Motor kullanıyorum Mondial 150 Hs ile başladım Şu an Honda Dylan 150 Kullanıyorum. Fakat motorumu bi arkadaşıma satıyorum. Sym GTS EVO 250 almayı düşünüyordum ama Her yaz 1 aylığına şehir dışına çıkıyorum İstanbul-Antalya Arası. Beni 250 cc tatmin etmeyeceğini düşünerek temiz bir tane Honda sw 400 almayı düşünüyorum.(2007-2008 model) Fakat boyum 1.70 90 kiloyum. Motor ağır dur kalklarda sıkıntı yaşarsın falan diye duydum.Sele yüksekliği nasıl geri gelirken ayağım tam basar mı : )) Motoru genel olarak özetleyebilir misiniz ? Son hızı nedir ? Servis parça sıkıntısı var mı ? Motor ağır gelir mi ? Şimdiden tşk ediyorum.

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 41213141516 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler