Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Honda Silver Wing Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Tabanvay
    yapmayın ya 250 lik tek silindirli makine ile çift silindirli 400 lük makineyi karşılaştırmayın şimdi. kıvraklığa gelince bu birazda ustalığa bakar. ama x-max dan SW ye binince ayrı bir havaya bürünür kıvraklığı aramaz uslu uslu gider motorun tadını çıkarmaya bakarsın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar güncel olarak silver 400 ne kadar yakıyor? depo kaça doluyor kaç km gidiyor ? şehir içi şehir dışı?

Motosikleti
    kymco downtown
    arkadaşlar benimde iki sorum var.şuan kymco people 200 kullanıyorum.max hızı 120-130 arası.çok seri motor.ama uzun yola çıkmam.bir kere çıktım ve araç sollamakta zorlandım.sollayınca mesafe açmakta çok zorlandım.bu yüzden 160ları rahat görcek bir maxi scooter arıyorum daha açığı SW 600, SW 400 değil.ilk sorum benim peopleın tekerleri 16 inc.SW tekerleri daha ufak.yüksek hızlarda tutuş problemi yaşarmıyım nekadar güvenlidir?ikinci sorum ikinci el'le sıfır arasında çokaz bir fiyat farkı var,atıyorum motor 10000 küsür kmde olmasına rağmen neden? birde ricam olcak arkadaşlar gerekenleri söyledik işte diyorlar ama aslında katalog bilgileri var sadece.ne bi gezi tecrübesi nebi ayrıntı kullanıcı tecrübesi.okadar saklamayın motorlarınızı ya
    Kymco Kymco Partizani

Motosikleti
    Tabanvay
    arkadaşım sw 600 kullanıcısıyım. yüksek hızlarda tutuş problemim yok. güvenilirliğine gelince bence ABS gibi büyük bi fark var. bence sen motorlara bakmadan önce ABS li bi motor dene. bunu denerken yanlarında ABS yazan asyalara bakmayacaksın tabiki ... bende senin gibi uzun yolculuklarda sorun yaşıyordum. herkes 250 lik x-max almamı söyledi ama yetmez. motor 160 yapabiliyor belkide ama senin dediğin gibi araç sollarken problem yaşarsın. ani hızlanma yok. 400 lük bakmaya başladım. taaaki sw 600 ABS deneyene kadar.

gelelim saadete herkes kendi motorunu över ama sw gerçekten harika makine. sık sık uzun yolculuk yapmam dersen 400 lük burgmanada bakabilirsin ama SW çift silindir. burgmanların hızlanmalarıda fena değil bence. 150 km hıza ulaşmıştım burgmanda. ama burgmanların bazı modellerinde kronik problemler var.

SW lerin 2. eli neden pahalı sorusuna gelince bence hiçbir kronik problemi olmamasından kaynaklanıyor. taş gibi makina.

yakıt benim için önemli dersen 400 lük majesty burgman SW
    yakıt problem değil dersen kesinlikle 600lük SW. burgman 650 yazmıyorum fiyatları çok uçuk...

tekirdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA 2011 T MAX 500
    ulan çok seviyorum bu sw yi bee..yazdıklarınızı okudukça insanın iştahı kabarıyor valla...gözü kör olsun bu krizin...çıkmasaydı şimdi bende burada bir 600 lük abs li sw nin ne güzel olduğunu yazacaktım size..sw lerinizin kıymetini bilin kazasız belasız keyifli sürüşler inşallah...
    .....HONDA HAYAT ONDA.....

Motosikleti
    kymco downtown
    Alıntı juniyear adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım sw 600 kullanıcısıyım. yüksek hızlarda tutuş problemim yok. güvenilirliğine gelince bence ABS gibi büyük bi fark var. bence sen motorlara bakmadan önce ABS li bi motor dene. bunu denerken yanlarında ABS yazan asyalara bakmayacaksın tabiki ... bende senin gibi uzun yolculuklarda sorun yaşıyordum. herkes 250 lik x-max almamı söyledi ama yetmez. motor 160 yapabiliyor belkide ama senin dediğin gibi araç sollarken problem yaşarsın. ani hızlanma yok. 400 lük bakmaya başladım. taaaki sw 600 ABS deneyene kadar.

gelelim saadete herkes kendi motorunu över ama sw gerçekten harika makine. sık sık uzun yolculuk yapmam dersen 400 lük burgmanada bakabilirsin ama SW çift silindir. burgmanların hızlanmalarıda fena değil bence. 150 km hıza ulaşmıştım burgmanda. ama burgmanların bazı modellerinde kronik problemler var.

SW lerin 2. eli neden pahalı sorusuna gelince bence hiçbir kronik problemi olmamasından kaynaklanıyor. taş gibi makina.

yakıt benim için önemli dersen 400 lük majesty burgman SW
    yakıt problem değil dersen kesinlikle 600lük SW. burgman 650 yazmıyorum fiyatları çok uçuk...

teşekkür ederim.dediğim gibi sadece sw600lere bakıyorum.abs olması çift toynaklı olması falan bilgim dahilinde. ama ikinci ele verdiğin cevap tatmin etmedi açıkcası.dediğin doğru ama yeterli değil.ozaman volvolar sıfırına çok yakın ikinci el piyasası olması lazım 11.000 tlye 20.000 küsür kmde sw600 satıyorsa ben 3.000 tl için uğraşmam dimi
    Kymco Kymco Partizani

400 lük ne yakıyor cevap veren yokmu?

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Limankalesi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu 400 ne kadar yakıyor ya? depo full kaça doluyor? kaç km gider? herkes fazla diyorda?
    Arkadaşım,SW400'ü kullanmadım ve kesin bir veride veremem.Fakat dolu depo harakete hazır SW400'ün 250 kilo olduğunu düşünürsek,şehir içi trafikte dur kalkla ve aradada basacağını düşünürsek,mantıken 5-6 lt arasında yakması gerekir.En kötü ihtimalle km'de 17-18 kuruş civarında bir sarfiyatın olacaktır.Bence bu boyutta maxiscooter kullanıyorsan bu sarfiyatada razı olacaksın.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

tahminen bende öyle düşündüm ama kullananlardan tam değerleri alalım hadi beyler klavyeye....

Motosikleti
    kymco downtown
    Alıntı Limankalesi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    400 lük ne yakıyor cevap veren yokmu?
    benzin sırf güncel olsun diyem
    Kymco Kymco Partizani

mkirdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA INTEGRA NC700D
    Alıntı beytbaba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim.dediğim gibi sadece sw600lere bakıyorum.abs olması çift toynaklı olması falan bilgim dahilinde. ama ikinci ele verdiğin cevap tatmin etmedi açıkcası.dediğin doğru ama yeterli değil.ozaman volvolar sıfırına çok yakın ikinci el piyasası olması lazım 11.000 tlye 20.000 küsür kmde sw600 satıyorsa ben 3.000 tl için uğraşmam dimi
    1-2 ay önce 17.000 TL fiyatı vardı. Şu anda promosyonda 14.000 TL oldu. Fiyat farkının az gözükmesi bundan.

Motosikleti
    Honda CBR 1100XX

silverwing 2.el fiyatları !!!

Arkadaşlar siz nette dolaşan 2.el fiyatlarına aldanmayın,istenilen fiyatlar mantıklı değil.Ben 1 ay önce 14.300 sıfırını aldınm honda mutluhan yazmış 2.eline 14.500 sizce bu mantıklımı? İsteyen istediği fiyatı ister ama önemli olan satılan rakamıdır.Kimse o paralara satamaz o makinaları diye düşünüyorum,yalnışsam düzeltin....herkesin malı kendince kıymetlidir ama birazda gerçekçi olmak gerekir...

Alıntı dreamer07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar siz nette dolaşan 2.el fiyatlarına aldanmayın,istenilen fiyatlar mantıklı değil.Ben 1 ay önce 14.300 sıfırını aldınm honda mutluhan yazmış 2.eline 14.500 sizce bu mantıklımı? İsteyen istediği fiyatı ister ama önemli olan satılan rakamıdır.Kimse o paralara satamaz o makinaları diye düşünüyorum,yalnışsam düzeltin....herkesin malı kendince kıymetlidir ama birazda gerçekçi olmak gerekir...
    Arkadaşım fena kazık yemişsin az önce Honda bayisi otoseverdeydim sıfırı 11.750 honda silverwing 400 ün.Sen hiçmi araştırmadın fuarda da bu fiyattı .....?

pardon ya 600 lük almışsın şimdi gördüm o zaman tamam iyi fiyat....))

Motosikleti
    Tabanvay
    ötv de indi 600 lükler bile 13600 liralarda. en yakın muadili burgman 650 nin yarı fiyatı.. herkes SW lere akın edecek

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    neden 3 ay indirim ? Sürekli olsaya !
    Zaten deli dumrul vergisi bunlar. Şimdi millet 3 ay motor alabilecekte sonraki aylar ne olacak ?
    11bine SW400 alanlar iyi eyvallah ama 3 ay sonra aynı motora kim 14bin lira veripte alacak ?
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    Tabanvay
    14 bin e bence millet yatıp kalkıp dua etsin. SW 400 her yönüyle burgman 400 den üstün bi makinadır. burgman 400 ün sıfır fiyatlarına bi bak bence. o zaman böyle haykırışlara girmezsin sanırım

TOP SPEED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250 VESPA 125 3 V İE
    Alıntı juniyear adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    14 bin e bence millet yatıp kalkıp dua etsin. SW 400 her yönüyle burgman 400 den üstün bi makinadır. burgman 400 ün sıfır fiyatlarına bi bak bence. o zaman böyle haykırışlara girmezsin sanırım
    14 bin diye sallama az önce motoron dergisinde okudum MOTOTAL reklam vermiş 12200 diye sallama sallama büyük motorcu
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

Motosikleti
    Tabanvay
    Alıntı TOP SPEED adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    14 bin diye sallama az önce motoron dergisinde okudum MOTOTAL reklam vermiş 12200 diye sallama sallama büyük motorcu

vay kardeşim nerelerdesin ya atışacak adam kalmadı
    uzun zamandır rastgelmiyorduk.. iyisindir inş.

12200 mü walla süper e o zaman herkesde SW alacak sanırım çoğu 400 lük alır. 12200, 400 lük olandır belkide kanka ya

kardeşim şu ara bende atv merakı başladı. Ama bi türlü araştıramıyorum kaç lira yakar ne kadar hız yapar falan diye ??? aklımdaki modeller tbg 425 ile kymco mxu 300... düz yolda hangisi daha rahattır falan filan.

Motosikleti
    Honda Silverwing 400 - 2006 Model
    Merhaba arkadaşlar,

Bende 10 gün önce, dylan 150 mi verip, sw 400 aldım 2006 model güzel makina. Havalar soğuk gittiği için fazla binemedim, ama bindiğim kadarıyla süper almadan önce hep şehir içinde hantal kalırmı düşüncesi vardı kafamda ama hiçte korkulacak yanı yokmuş, gayet iyi çevik.

Havalar ısınınca ve yol yaptıkça bende acizane düşüncelerimi belirtmek isterim eğer kabul ederseniz.. havalar ısınınca diyorum malum bir çoğunuzdan yaşlı olabilirim yaş 47 kalın sağlıcakla,,,,,,,,,,,,,,

Motosikleti
    Tabanvay
    Alıntı caracas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Bende 10 gün önce, dylan 150 mi verip, sw 400 aldım 2006 model güzel makina. Havalar soğuk gittiği için fazla binemedim, ama bindiğim kadarıyla süper almadan önce hep şehir içinde hantal kalırmı düşüncesi vardı kafamda ama hiçte korkulacak yanı yokmuş, gayet iyi çevik.

Havalar ısınınca ve yol yaptıkça bende acizane düşüncelerimi belirtmek isterim eğer kabul ederseniz.. havalar ısınınca diyorum malum bir çoğunuzdan yaşlı olabilirim yaş 47 kalın sağlıcakla,,,,,,,,,,,,,,
    hayırlı olsun. allah kaza bela vermesin.
    motora binmek için bende yazı bekleyenlerdenim

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler