Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Yamaha X-Max 400 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sali@com - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yalnızca xmax 400 hakkıda öneri, bilgi paylaşımı , danışma , merak edilenler,servis parça ve aksesuar bilgileri.xmax 400 ile ilgilili beklentiler ve neler yapılabileceği

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xmax 400 neden iyi ;
    1- Güçlü motoru olduğundan dolayı şehir içi ve şehir dışı tehlikeli trafik ve durumlardan rahatça uzaklaşabilirsiniz.
    2- Şehir içinde çok rahat kullanılır ayrıca uzun yol içinde plan yapabilirsiniz. Sizi uzun yolda sıkmaz keyif verir.
    3- xmax250 sahibide olmuş biri olarak 400 cc keyfi çok başkaymış kesinlikle tavsiye ederim.
    4- Yakıtı abartıldığı kadar değil 250 kadar az olmasada 400cc bir motorun ekonomik yakıtını yakıyor. Buna kesinlikle değer.
    5- Kim nederse desin scooter candır. Elinde kask veya montla dolaşmazsın pratiktir sorunsuzdur.

Sorularınız olursa severek cevaplarım

Bugüne Kadar Kullandığım Motorlar:
    Suzuki An 125
    Kymco Ağility City 125
    SYM joyride 200
    TGB xmotion 250
    Skyteam Motocross ST200
    Piaggio xevo 250
    CBR 250 /2015
    xmax 250 2015 Momo
    Peugeot City Star 200
    Xmax 400 /2013 Devam 2017 sezonunda Uzun Yol Planları var.
    YERUÇAĞI ve espresso bunu beğendiler.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    güzel günlerde kullanın yeni motorunuzu,

yalnız şehir içinde o xmax ları nasıl kullanabiliyorsunuz anlamıyorum,özellikle arka amortisörün sertliği beni soğuttu xmax dan..

her tümsekte (malum yollarımızda bol bol var) en küçük çukurda yamada neredeyse durarak geçmek zorunda kalıyordum bıraktım kullanmayı diğer motorumla işe gidip geliyorum yine

ayrıca sele altı büyük gibi görünüyor ama bana kullanışsız geldi,onun yerine 45 litrelik arka çanta kare yapısıyla çok daha kullanışlı..

Selam amortisör ayarı var. Ancak xmax biraz sert karekterli bir scooter, yumuşak değil. Ancak bende çok sorun teşkil etmiyor. Bende uzun yol için ikitane soft yan çanta ve orta tünel çanta aldım çok faydalı oluyor.

2017 xmax 400 liste fiyatı 24600-TL

Motosikleti
    4. motor Honda
    Eski bir xmax 400 kullanıcısı olarak
    xmax 400 piyasadaki en başarılı maxi scooter olduğunu söleyebilirim, zira hem boyutları şehir içinde kullanıma uygundur hemde çekiş olarak küçük hacimli scooterlardan çok farklıdır.
    Yani 250cc gibi çekişi düşük değil ancak büyük scooterlar gibi şehiriçinde kullanımı zor da değil.

Önde çift disk freniyle abs sistemiyle ben çok memnun olarak kullanmıştım.
    Şehirdışında 2 kişi arabaları sollamak istediğinizde rahat sollama imkanına sahip olması ve görünümüyle memnun kaldığım bir motordu.

Altı yere yakın olduğu için engebeli arazide yere sürtme durumları oluştuğu için değiştirdim.

Bu arada elimde Xmax 400 için Wintergrip 2 sıfır lastikler duruyor bunları da isteyen birisine satmak istiyorum.
    sali@com bunu beğendi.

Dinamik gövde, hafif şasi ve safkan Yamaha X-MAX DNA'sını birleştiren bu yeni yüksek performanslı ve çok yönlü maxi-scooter, sizi heyecanlandırmak ve memnun etmek için üretildi! Güçlü 400cc motor ve hafif şasi, çevik kontrol ve hızlı sollama özellikleriyle spor kullanım performansı sunar. Bu göz alıcı maxi-scooter, hızlı gezintilerden şehir içi ulaşım ve hafta sonu turlarına kadar tüm beklentilerinizi karşılar. İki adet tam kapalı kask alabilen sele altı bölmesi, X-MAX 400'ün tarzını korurken kullanışlı olabilmesine olanak sağlar. İki adet yüzer ön disk freni, ön ve arkada LED farlar ve yüksek teknoloji ürünü göstergeleriyle bu scooter, etkileyici bir tasarıma sahiptir. İsteğe bağlı ABS ile X-MAX 400 size çok daha fazlasını sunar!
    Detaylar

Dinamik ve çok yönlü scooter
    Sportif ve sofistike aerodinamik gövde
    Güçlü 400cc motor
    Güçlü hızlanma ve yüksek seyir hızı
    Tarz, performans ve fonksiyonelliğin ideal dengesi
    Sınıfındaki en hafif ve en kompakt scooter
    Kolay ve hafif seyir
    Yüksek hızdayken güçlü denge
    İki adet tam kapalı kask alabilen sele altı bölmesi
    Güçlü fren için iki adet yüzer ön disk
    Otomobil tarzı şık göstergelerle yüksek kaliteli iç tasarım
    LED sinyal lambaları ve LED arka farlar

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    bendede xmax 250 vardı 1 yıl kullandım,performans biraz yetersiz kalınca 400 e geçtim,bu yeterli geliyor çok memnunum,arka çantada var 50lt,çarşı pazar market alışverişini hanımla beraber bunla yapıyoruz,bildiğin hamal gibi kullanıyoruz,bütün yükümüzü bu çekiyor,,ayrıca arabamda var ama pratikliği bagajının büyük olması gittiğimiz heryerde park sorunu yaşamadığımız için hep bunu kullanıyoruz

yayların sertliğini abartıyorlar,benim hanım bel fıtığı,bikaç kere şikayet etti oda görmeden tümseklerden hızlı geçtiğim zamandı,,

xmax spor scooter olduğundan yol tutusu iyi olması için yayların biraz sert olması avantajdır ama ayarıda var yumuşatabiliyorsunuz,ben orta ayarda tutuyorum

benim merak ettiğim konu,yeni 300 xmax sonrasında xmax 400 de yenileme olacakmı
    levend84 bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bendede xmax 250 vardı 1 yıl kullandım,performans biraz yetersiz kalınca 400 e geçtim,bu yeterli geliyor çok memnunum,arka çantada var 50lt,çarşı pazar market alışverişini hanımla beraber bunla yapıyoruz,bildiğin hamal gibi kullanıyoruz,bütün yükümüzü bu çekiyor,,ayrıca arabamda var ama pratikliği bagajının büyük olması gittiğimiz heryerde park sorunu yaşamadığımız için hep bunu kullanıyoruz

yayların sertliğini abartıyorlar,benim hanım bel fıtığı,bikaç kere şikayet etti oda görmeden tümseklerden hızlı geçtiğim zamandı,,

xmax spor scooter olduğundan yol tutusu iyi olması için yayların biraz sert olması avantajdır ama ayarıda var yumuşatabiliyorsunuz,ben orta ayarda tutuyorum

benim merak ettiğim konu,yeni 300 xmax sonrasında xmax 400 de yenileme olacakmı
    Merhaba,öncelikle eşinize geçmiş olsun hocam,xmax-250 kullandığından bahsetmişsin ilerde almayı düşündüğüm motor xmax250 artçi konforu nasıldır ben 90kg

hanım 60kg topcase/çanta 20kg vs. örnek eskişehir/antalya arası seyahatte ortalama 120-130km hızlarda istikrarlı bir yolculuk yapabilirmiyim?tatmin

edermi? performans sorunu yaşarmıyım? geçtiğimiz yaz kymco agility 200i kiralamıştım kuşadasından hanımla beraber didim/söke/izmir yolculuğu

yaptık,hanım baya rahatsız oldu arka sele ve suspansiyonların sertliğinden,benzer sorunları yaşarmıyım?

görüşlerinizi bekliyorum hayırlı günler...

Saygılarımla

Levent KAÇAN

Mak.Müh.(Tasarım uzmanı)

Motosikleti
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,öncelikle eşinize geçmiş olsun hocam,xmax-250 kullandığından bahsetmişsin ilerde almayı düşündüğüm motor xmax250 artçi konforu nasıldır ben 90kg

hanım 60kg topcase/çanta 20kg vs. örnek eskişehir/antalya arası seyahatte ortalama 120-130km hızlarda istikrarlı bir yolculuk yapabilirmiyim?tatmin

edermi? performans sorunu yaşarmıyım? geçtiğimiz yaz kymco agility 200i kiralamıştım kuşadasından hanımla beraber didim/söke/izmir yolculuğu

yaptık,hanım baya rahatsız oldu arka sele ve suspansiyonların sertliğinden,benzer sorunları yaşarmıyım?

görüşlerinizi bekliyorum hayırlı günler...

Saygılarımla

Levent KAÇAN

Mak.Müh.(Tasarım uzmanı)
    sağol hocam tşk,

elimden geldiğince anlatayım

ben 1 yıl 250xmax kullandım ve hemen heryere hanımla beraber gittiğimizi baştan söyleyeyim,yani nadir olarak tek kullanırım

250 xmax ile ben hanımla bir tekneye bakmak için istanbuldan mudanyaya gidip tekneye bakıp beğenmedik ve aynen geri döndük,toplam 400km gibi bir yol yaptık,bu süre zarfında benim hanımdan bir tane bile şikayet duymadım,zaten motorun selesi koltuk gibi geniş ve yumuşak ayrıca arka çantanın yaslanma pedide vardı ,hanım arkasına yaslana yaslana hayatından memnun olarak gidip geldik,hiç şikayet etmedi

benim totom devamlı oturmaktan biraz uyuştu ama çok rahatsız edecek şekilde değil

yalnız şunu belirteyim benim xmax momo desing modeliydi yani kendine özel konforlu koltuğu olandan,,gerçi şimdikide öyle bilinçli olarak momo aldım

motor performans olarak beklentin büyük değilse yeterli gelir,istediğin kadar yükle gitmem demez gider onda sorun yok,stabil 120 ile gidersin, modanyaya giderkenhafif bayır aşağı deneme amaçlı bastım 147 gördüm ama 120-130 stabil hızı bu motorun,fazlasını zorlamaya gerek yok diyor 2 kişi ile

250cc olduğu için şehir içi bir nebze yetiyor ama şehir dışı ara hızlanma,sollama ve son hız bakımından biraz yetersiz kalıyor,insan biraz daha güç ihtiyacı hissediyor,

ben çok agresif kullanmam 120-130 yeter hız merakım yok derseniz 250 xmax tam size göre,dik yokuşları bile 70-80 ile çıkarsınız

bana bir müddet sonra 250 az gelmeye başladı,gaza yüklendiğimde araçların arasından birden sıyrılamıyordum,2 kişi ile gazı kapatıp sollamam gerektiğinde yetersiz kalmaya başladığını anladım ve satıp aynı model momodesing xmax 400 aldım

bundan çok memnunum,,motoru alınca j-costa performans varyatör taktırdım,ara hızlanma sollama son hız yüklü yüksüz farketmiyor,gazı açınca koltuğa yapıştırıyor,

son olarak 250 size beklentiniz yüksek değilse yeter artar bile,yanlız alırken ya momo desing yada 2015 ve sonrasında iron max modelini al
    bu modeller özel seri olduğundan kendine özgü yumuşak selesi var ayrıca görüntü olarakta göze daha çok hitap ediyor

ben şehir içide şehir dışıda her ikisinide kullandım fakat 400 lük bir başka

ilk etapta 250 alırsınız kullanır bakarsınız bir müddet sonra zaten kaşıntı başlayacaktır,satıp büyütürsünüz benim gibi,,2 ci eli kuvvetli olduğundan satmakta pek sorun yaşamazsınız
    xmax görüntü yakışıklılık olarak zaten rakipsizdir,yengeyle yamahaya gidip gösterin üstünede bindirin zaten gerisi gelecektir
    başka sormak istediğin varsa sorabilirsin,
    sali@com bunu beğendi.

Motosikleti
    ......
    sağol hocam tşk,

elimden geldiğince anlatayım

ben 1 yıl 250xmax kullandım ve hemen heryere hanımla beraber gittiğimizi baştan söyleyeyim,yani nadir olarak tek kullanırım

250 xmax ile ben hanımla bir tekneye bakmak için istanbuldan mudanyaya gidip tekneye bakıp beğenmedik ve aynen geri döndük,toplam 400km gibi bir yol yaptık,bu süre zarfında benim hanımdan bir tane bile şikayet duymadım,zaten motorun selesi koltuk gibi geniş ve yumuşak ayrıca arka çantanın yaslanma pedide vardı ,hanım arkasına yaslana yaslana hayatından memnun olarak gidip geldik,hiç şikayet etmedi

benim totom devamlı oturmaktan biraz uyuştu ama çok rahatsız edecek şekilde değil

yalnız şunu belirteyim benim xmax momo desing modeliydi yani kendine özel konforlu koltuğu olandan,,gerçi şimdikide öyle bilinçli olarak momo aldım

motor performans olarak beklentin büyük değilse yeterli gelir,istediğin kadar yükle gitmem demez gider onda sorun yok,stabil 120 ile gidersin, modanyaya giderkenhafif bayır aşağı deneme amaçlı bastım 147 gördüm ama 120-130 stabil hızı bu motorun,fazlasını zorlamaya gerek yok diyor 2 kişi ile

250cc olduğu için şehir içi bir nebze yetiyor ama şehir dışı ara hızlanma,sollama ve son hız bakımından biraz yetersiz kalıyor,insan biraz daha güç ihtiyacı hissediyor,

ben çok agresif kullanmam 120-130 yeter hız merakım yok derseniz 250 xmax tam size göre,dik yokuşları bile 70-80 ile çıkarsınız

bana bir müddet sonra 250 az gelmeye başladı,gaza yüklendiğimde araçların arasından birden sıyrılamıyordum,2 kişi ile gazı kapatıp sollamam gerektiğinde yetersiz kalmaya başladığını anladım ve satıp aynı model momodesing xmax 400 aldım

bundan çok memnunum,,motoru alınca j-costa performans varyatör taktırdım,ara hızlanma sollama son hız yüklü yüksüz farketmiyor,gazı açınca koltuğa yapıştırıyor,

son olarak 250 size beklentiniz yüksek değilse yeter artar bile,yanlız alırken ya momo desing yada 2015 ve sonrasında iron max modelini al
    bu modeller özel seri olduğundan kendine özgü yumuşak selesi var ayrıca görüntü olarakta göze daha çok hitap ediyor

ben şehir içide şehir dışıda her ikisinide kullandım fakat 400 lük bir başka

ilk etapta 250 alırsınız kullanır bakarsınız bir müddet sonra zaten kaşıntı başlayacaktır,satıp büyütürsünüz benim gibi,,2 ci eli kuvvetli olduğundan satmakta pek sorun yaşamazsınız
    xmax görüntü yakışıklılık olarak zaten rakipsizdir,yengeyle yamahaya gidip gösterin üstünede bindirin zaten gerisi gelecektir
    başka sormak istediğin varsa sorabilirsin,
    Hocam konu hakkındaki yardımın ve hassasiyetinden dolayı teşekkür ederim,malum evli olunca maddi imkanlar sınırlı olabiliyor bekar olunca seçenekler

alım gücü ve beklentiler haliyle yükseliyor,düşüncem ikinci el yönünde 2014/2015 arasında 10.000-25.000km aralığında düzgün bakımlı bir xmax250

bütçe olarak şu an kullandığım crypton'u 3-4bin tl gibi rakamlara satmayı düşünüyorum üzerine 10bin tl gibi miktar koyarak alabilirim.

*25-30bin km veya üstü kmler sorun çıkarırmı?
    *varyatör kayış ömrü ortalama km?
    *bakım,yedek parça konusunda üzermi?
    *motorunuzu sattığınızda km'si ne kadardı?

sahibindende bir kaç xmax250 buldum sizce nasıl birisinde hasar kaydı var diğerleri km düşük insan şüpheye düşüyor acaba neden satıyor? vs. tabi görmek lazım

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...49970812/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...85307100/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...85784899/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...86062469/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...86509142/detay

Saygılarımla

Motosikleti
    25 bindede alınır 50 bindede alınır,neden alınmasın,motor 25-30 binde daha yeni yeni açılıp kendine geliyor,,çin malı motor almıyorsun temiz kullanırsan en az 150 bin yaparsın motorla,zaten bu motor karbüratörlü haliyle eski modellerdede yıllardır kullanıdığı için kendini kanıtlamış sorunsuz motordur,şimdiki enjeksiyon eklenmiş hali,önemli olan bakımları yapılmış temiz kullanılmış takla atmamış motor olması,

varyatör kayışı 20 binde bir değişiyor,zamanı gelince motor seni uyarıyor,gerçi bakım zamanı gelincede uyarı veriyor

bakım ve parça konusunda hiç bir problem yaşamazsın,en popüler scooter zaten
    yalnız parçaları çinli gibi ucuz değil onuda söyleyeyim,çok pahalıda değil çok ucuzda değil orta seviyede

bakım ücreti 150-250 tl arasında değişiyor filtreler yağ vs değişme durumuna göre,,kendin yaparsan çok ucuza halledersin,

ilanlardaki motorlardan momo olan güzel ancak motorda hasar var yazmış o konuyu bilemem fakat ben olsam 500-1000 daha verir momo nun hasarsız olanına bakardım,diğer düz xmax ler ile momonun arasında, selesinden tutun rengine,ayak pedlerine torpido kapak üstü deri kaplamasından göstergenin rengine kadar bir çok farkı var

momo almanı öneririm yada para koyabilsen iron max diycem ama ironmax 2015 sonu çıktığı için ve abs olduğundan fiyat olarak size uzak gibi
    sali@com bunu beğendi.

Slm 120 çok rahat gidersin ancak uzun yol hafta sonu yakın geziler düşünüyorsanız xmax 400 öneririm

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:56 ----------

Tramer kaydı olmasın , genel kozmetiği önemli, alacağın satıcı size güven vermeli, birde fırsatın varsa bir motorcuya motoru göster. 50 binde de motor iyise alınır.
    levend84 ve YERUÇAĞI bunu beğendiler.

Motosikleti
    ......
    Alıntı sali@com adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm 120 çok rahat gidersin ancak uzun yol hafta sonu yakın geziler düşünüyorsanız xmax 400 öneririm

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:56 ----------

Tramer kaydı olmasın , genel kozmetiği önemli, alacağın satıcı size güven vermeli, birde fırsatın varsa bir motorcuya motoru göster. 50 binde de motor iyise alınır.
    Hocam sağolasın,görüşlerinize saygım var,malum motosiklet tutkumuz olduğu müddetçe cc sınırı olmuyor beklentiler çıtayı sürekli yükseltiyor,tabi bir

noktada'da maddiyat durumları vs.kısacası bir kararda kalma düşüncem var,sakin ve sabırlı bir sürücüyüm,otomobil veya motor farketmez,xmax400

modelide güzel ve torklu makina hiç şüphem yok,lakin ikinci el 250 ile 400 arasındaki 5-6 bin tl. fiyat farkını,yıllara yayarak işletme maliyetini

çıkarabilirim(sigorta+bakım).

Sağlıcakla kalın...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:28 ----------

25 bindede alınır 50 bindede alınır,neden alınmasın,motor 25-30 binde daha yeni yeni açılıp kendine geliyor,,çin malı motor almıyorsun temiz kullanırsan en az 150 bin yaparsın motorla,zaten bu motor karbüratörlü haliyle eski modellerdede yıllardır kullanıdığı için kendini kanıtlamış sorunsuz motordur,şimdiki enjeksiyon eklenmiş hali,önemli olan bakımları yapılmış temiz kullanılmış takla atmamış motor olması,

varyatör kayışı 20 binde bir değişiyor,zamanı gelince motor seni uyarıyor,gerçi bakım zamanı gelincede uyarı veriyor

bakım ve parça konusunda hiç bir problem yaşamazsın,en popüler scooter zaten
    yalnız parçaları çinli gibi ucuz değil onuda söyleyeyim,çok pahalıda değil çok ucuzda değil orta seviyede

bakım ücreti 150-250 tl arasında değişiyor filtreler yağ vs değişme durumuna göre,,kendin yaparsan çok ucuza halledersin,

ilanlardaki motorlardan momo olan güzel ancak motorda hasar var yazmış o konuyu bilemem fakat ben olsam 500-1000 daha verir momo nun hasarsız olanına bakardım,diğer düz xmax ler ile momonun arasında, selesinden tutun rengine,ayak pedlerine torpido kapak üstü deri kaplamasından göstergenin rengine kadar bir çok farkı var

momo almanı öneririm yada para koyabilsen iron max diycem ama ironmax 2015 sonu çıktığı için ve abs olduğundan fiyat olarak size uzak gibi
    Hocam konu hakkındaki yardımın için teşekkür ederim,niyetine girince denk geliyor,az evvel muhabbet açıldı derken esnaf bir arkadaşımın komşusunda 2015 xmax250 momo 17bin km'de 12.500 tl istiyormuş çağırdık geliyor bakalım sıkıntısı yoksa 11.500'e bitiririz inş.

Selametle..

Motosikleti
    Tmax 530
    Bir onceki motorum ironmax idi.
    Ayni hassas durum bende de gecerliydi.
    Esimle beraber kullandigimiz icin, onun konforu kendimden once geliyordu.
    Suspansiyonlar yukarida da belirtilen nedenlerden oturu sert evet ama yok tutusu cok iyidi aletin. Biz en uzun 150 200 kmlik yol yaptik. Biraz totolarda agri oldu, hareketsizlikten olabilir. Ama scooter ailesindeki en iyi gorsel hatlara sahip motor oldugunu icin (250-400 cc bandinda) bazi olumsuzlari goze almak gerekecek.

Kisaca konfor oncelikli olacak ise xmax biraz gerilerde kalacak. Ama bir cok artisi ile bu negatif ozelligini unutturabilir.

Bir de x evo250 kullanan bir dostum var, kendisi cok konforlu oldugunu belirtmisti(yorum yapamiyorum, test etmedim hic)
    Bir de ona bakin isterseniz, yakisikli bir alet o da hem de daha ucuz.
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    ......
    Alıntı acgh1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir onceki motorum ironmax idi.
    Ayni hassas durum bende de gecerliydi.
    Esimle beraber kullandigimiz icin, onun konforu kendimden once geliyordu.
    Suspansiyonlar yukarida da belirtilen nedenlerden oturu sert evet ama yok tutusu cok iyidi aletin. Biz en uzun 150 200 kmlik yol yaptik. Biraz totolarda agri oldu, hareketsizlikten olabilir. Ama scooter ailesindeki en iyi gorsel hatlara sahip motor oldugunu icin (250-400 cc bandinda) bazi olumsuzlari goze almak gerekecek.

Kisaca konfor oncelikli olacak ise xmax biraz gerilerde kalacak. Ama bir cok artisi ile bu negatif ozelligini unutturabilir.

Bir de x evo250 kullanan bir dostum var, kendisi cok konforlu oldugunu belirtmisti(yorum yapamiyorum, test etmedim hic)
    Bir de ona bakin isterseniz, yakisikli bir alet o da hem de daha ucuz.
    Hocam çok sağol,bahsettiğin motor sym gts evo 250i sanırım,izmirde hdi200 modelini sürdüm taiwan malı cidden kaliteli sağlam ama eskişehirde sym servisi-parça ve ustası yok anlamıyorlarda burada piyasasıda yok.wolf 250 kullanan biriyle konuşmuştum abi çok sorun yaşıyorum demişti motoru tamir ve bakım için bursaya götürüyormuş.

sağlıcakla kalın.

Motosikleti
    Tmax 530
    Rica ederim, yok ustad piaggio nun x evo 250 modeli var.

Motosikleti
    ......
    Alıntı acgh1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rica ederim, yok ustad piaggio nun x evo 250 modeli var.
    hocam o hiç yok burada çinli ustalar var,yamaha/honda ucundan biraz ustalar mevcut.

sağlıcakla..
    acgh1907 bunu beğendi.

2013 model xevo 250 motorum vardı. Gercekten güzel ve sağlam bir motordur ve parçasıda boldur. Motoru bir çok italyan 250 cc de kullanılıyor.kesinlikle onuda tavsiye ederim. Konforlu motordur
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    ......
    Alıntı sali@com adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013 model xevo 250 motorum vardı. Gercekten güzel ve sağlam bir motordur ve parçasıda boldur. Motoru bir çok italyan 250 cc de kullanılıyor.kesinlikle onuda tavsiye ederim. Konforlu motordur
    http://www.yakittuketimi.net/piaggio-xevo-250-i-e/

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...38298092/detay

hocam bir önceki yorumda bahsettiğim xmax250'yi servise götürdüm direksiyonda boşluk var sahibiyle görüştüm kaldırıma sert bi şekilde vurmuş.

çevresinde kozmetik çizikler selesinde yırtık var içime sinmedi,bahsettiğin motoruda gördüm bakımlı xmax'e göre 2bg farklılığı var süspansiyonları

gayet güzel km'si düşük,xmax250'den 10kg hafif vs.,yamahaya göre 2.el satış olayı hızlı olmayabilir tabi,satıcı servis tanıdığımdır yedek parça servis olayında yardımcı olacağını

söyledi, takas yapabilirim cryptonu verip hayırlısı bakalım değerlendireceğim.

sağlıcakla.
    sali@com bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler