Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
21. sayfa BirinciBirinci ... 111920212223 ... SonuncuSonuncu

Honda CRF 250 Ralli Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, Tracer 9 GT, Triumph Tiger 1200 GT Pro
    Evet arkadaşlar 15 günlük bekleyişten sonra dün rally yi teslim aldım ve Konya'dan Aksaraya kadar kullandım. Sizlere kısaca motorla ilgili ilk izlenimlerimi paylaşayım. Birincisi motor çok yakışıklı gerçekten çok güzel bi alet canlı görmediyseniz fotolarından daha farklı çok kalıplı ve iri duruyor. 180 km kadar kullandım kullanımı gerçekten çok zevkli ve rahat hiçbir yabancılık çekmedim. Ençok nesini beğendin derseniz kesinlikle süspansiyonu derim tek kelimeyle mükemmeller. Boyum 1.78 boyla ilgili hiçbir sıkıntı yaşamadım bence 1.75 e kadar herkez rahatlıkla kontrol eder. Yolda gidişi dengesi gerçekten güzel ve motor gitmek istiyor 250 cc lik gücü benim için yeterli. Gelelim eksilerine sele modifikasyonu bence şart bunun dışında gidon yükseltme yapılırsa konforu dahada artacaktır diye düşünüyorum bunların dışında birde arka freni biraz hissiz geldi ama motor ve balatalar yeni olduğu için yorum yapmak için biraz erken olduğunu düşünüyorum. Almak isteyipte düşünen arkadaşlara diyeceğim hiç düşünmeden alın gerçekten memnun kalırsınız....
    FCTokuri ve ysnka83 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Arkadaşlar sele için ne yapabiliriz sorunu çözen arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim....

Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660ZA
    Alıntı Alpbatur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sele için ne yapabiliriz sorunu çözen arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim....
    Ben Tucano Urbano coolfresh sele yastığı ile biraz daha rahatlattım. Uzunyolda farkediyor çok.
    Alpbatur bunu beğendi.

FCTokuri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda crf 250 rally>Yamaha MT-125
    Arkadaşlar, ben bir arkadaşın Rallysini kendisini artçı alarak çok kısa bir mesafede, ara sokakta kullandım. Taşıma kapasitesiyle ilgili kuşkularım oluştu. Arka süspansiyon çok yumuşak olduğu için baya çöküyor, dediğim gibi ben 96 kiloyum, arkaya bir de kamp malzemesi attığımı düşünürsek baya çökecek ve sanki çekişte zorlanacak gibi geliyor. Siz ne dersiniz? Aranızda benim kilolarımda kullanan var mı?

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı FCTokuri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, ben bir arkadaşın Rallysini kendisini artçı alarak çok kısa bir mesafede, ara sokakta kullandım. Taşıma kapasitesiyle ilgili kuşkularım oluştu. Arka süspansiyon çok yumuşak olduğu için baya çöküyor, dediğim gibi ben 96 kiloyum, arkaya bir de kamp malzemesi attığımı düşünürsek baya çökecek ve sanki çekişte zorlanacak gibi geliyor. Siz ne dersiniz? Aranızda benim kilolarımda kullanan var mı?
    24hp den fazla bişey beklememek lazım.Görüntü heybetli sadece.Kamp için klr650 xr650 gibi seçenekler daha mantıklı

FCTokuri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda crf 250 rally>Yamaha MT-125
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    24hp den fazla bişey beklememek lazım.Görüntü heybetli sadece.Kamp için klr650 xr650 gibi seçenekler daha mantıklı
    Sadece kamp için değil tabii ki trafikte de kullanacağım. Bunlar çok eski modeller maalesef bulaşmak istemiyorum ve 650cc tek silindir hafif motorlar şehir içinde çok zor olur diye düşünüyorum.

Motosikleti
    HONDA CRF 250 RALLY
    Rosman dan 20 tl ye şişme oturma minderi alabilirsiniz. Harika çözüm ben kullanıyorum.

merhaba çenta demiri kullanmada çanta takılma şansı varmı bide takan varsa fotoğraf atabilirmi

Motosikleti
    Alıntı mustafa.gazi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba çenta demiri kullanmada çanta takılma şansı varmı bide takan varsa fotoğraf atabilirmi
    Önceki sayfalarda var fotoğrafları...

Motosikleti
    Yamaha XJ6 F Diversion
    Arkadaşlar bu motoru özellikle şehir içinde kullanmak için almak istiyorum. Ancak aklıma takılan birkaç soru var. Öncelikle dengesi ve yol tutuşu, gidişi, çekişi idare eder mi? Daha önce Pulsar 200 kullanmıştım hiç değilse onun gücünü verse razıyım.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Az önce bayiiye gittim rally bir de yakından göreyim diye.Bu arada motorum R25 ile gittim belirteyim.
    1.Acayip heybetli.Fotolara x2 zoom yapıp öyle bakın.Bu kadar beklemiyordum.
    2.Boyum 1.80 motoru öyle görünce lan nasıl binerim buna dedim ama binince bildiğin bayağı çöküyor.Süspansiyonu çok esnek bayağı iyi göründü yani.
    3.Vites göstergesi yok
    4.Oturuşu çok güzel.Dimdik duruyorsun.
    5.Sele bok.Tahtanın üzerinde oturuyorsun gibi.
    6.Lastikler bana göre kesinlikle şehir içine uygun değil.Kalın parçalı.Zaten hemen motorun yanına lastik dergisi felan koymuşlar.
    7.Bana binmesi eziyet göründü.Çok yüksek.Ama binene kadar tabi.
    8.Şu yakında hemen işim var gidip geleyim bu motorla demem.Bisiklete binerim direk.Çünkü harbi eziyet geldi bana.

9.Sürüşünü bilmiyorum.140 km felan gidiyor yazmış arkadaşlar bunda ama sanırım alt devirleri çok güçlüdür.

Neyse bayiiden çıktım r25 bindim ve resmen oh çektim.Sele olsun,kullanış rahatlığı vs olsun on numara bence.Tek eksik abs işte.

Farklı tarzlar ama insan altındakiyle ister istemez karşılaştırıyor.Abs olmadığı için düştüm yine.Satıştaydı ama bugün çıkardım.Bir şeyden emin oldum,honda da bana göre motor yokmuş malesef

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az önce bayiiye gittim rally bir de yakından göreyim diye.Bu arada motorum R25 ile gittim belirteyim.
    1.Acayip heybetli.Fotolara x2 zoom yapıp öyle bakın.Bu kadar beklemiyordum.
    2.Boyum 1.80 motoru öyle görünce lan nasıl binerim buna dedim ama binince bildiğin bayağı çöküyor.Süspansiyonu çok esnek bayağı iyi göründü yani.
    3.Vites göstergesi yok
    4.Oturuşu çok güzel.Dimdik duruyorsun.
    5.Sele bok.Tahtanın üzerinde oturuyorsun gibi.
    6.Lastikler bana göre kesinlikle şehir içine uygun değil.Kalın parçalı.Zaten hemen motorun yanına lastik dergisi felan koymuşlar.
    7.Bana binmesi eziyet göründü.Çok yüksek.Ama binene kadar tabi.
    8.Şu yakında hemen işim var gidip geleyim bu motorla demem.Bisiklete binerim direk.Çünkü harbi eziyet geldi bana.

9.Sürüşünü bilmiyorum.140 km felan gidiyor yazmış arkadaşlar bunda ama sanırım alt devirleri çok güçlüdür.

Neyse bayiiden çıktım r25 bindim ve resmen oh çektim.Sele olsun,kullanış rahatlığı vs olsun on numara bence.Tek eksik abs işte.

Farklı tarzlar ama insan altındakiyle ister istemez karşılaştırıyor.Abs olmadığı için düştüm yine.Satıştaydı ama bugün çıkardım.Bir şeyden emin oldum,honda da bana göre motor yokmuş malesef
    Tamam anladık ilk motorun R25, sanki 1200gs gibi havalara girmissin

Motosikleti
    Alıntı New Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam anladık ilk motorun R25, sanki 1200gs gibi havalara girmissin
    Merak ediyorsan yazıyor profilin altında kaçıncı motor diye.1200 gs olsa her haltı yiyebilir diyorsun yani ?
    Vizyon 0(sıfır)

Motosikleti
    motorsikletin üstüne binip inmenin nesi eziyet anlayamadım.Aksine şehir içinde yüksek olması kullanım açısından trafikte avantaj sağlıyor... Sele konusunda haklısın ancak kullandıkça selede biraz daha yumuşuyor...

Motosikleti
    motorsikletin üstüne binip inmenin nesi eziyet anlayamadım.Aksine şehir içinde yüksek olması kullanım açısından trafikte avantaj sağlıyor... Sele konusunda haklısın ancak kullandıkça selede biraz daha yumuşuyor...
    Motora binmek için vole vurur gibi ayağını en yükseğe kadar kaldırıp binmek gerek.Başka bir tekniği varsa bilmiyorum ancak 1.80 boyla sıkıntı yaşadım diyebilirim.Bindikten sonra problem yok ama ergonomisi az sanki.
    nevzat öcal bunu beğendi.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Endurolara ATa biner gibi binilir.

Sağ pege basılır, sol ayak atılır.

Motosikleti
    Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Endurolara ATa biner gibi binilir.

Sağ pege basılır, sol ayak atılır.
    Yıllardır ata binerim.Ata soldan binilir.

Ayrıca pege basarak binilirse ayaklıkta problem yaşanmaz mı?

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Yıllardır ata binerim.Ata soldan binilir.

Ayrıca pege basarak binilirse ayaklıkta problem yaşanmaz mı?
    Pardon yanlış yazmışım. Tabii ki soldan binilir.

Ata gerek yoktu. Motor kullanman yeterli.
    Ayaklıkda prb. yaşanmıyor. Uzun yıllar enduroya bindim.

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    r25 falan yazıp hakaret etmeyin şu motora yaa
    istanbul trafiğinde yılandır bu
    nevzat öcal bunu beğendi.

Motosikleti
    Motora binmek için vole vurur gibi ayağını en yükseğe kadar kaldırıp binmek gerek.Başka bir tekniği varsa bilmiyorum ancak 1.80 boyla sıkıntı yaşadım diyebilirim.Bindikten sonra problem yok ama ergonomisi az sanki.
    Sen binmeyi bilmiyorsan at ne yapsın o şekilde binersen tabiki eziyet olur...

REKLAM ALANI
21. sayfa BirinciBirinci ... 111920212223 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)