MotoAVM Motosiklet Aksesuarları
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122

Honda CRF 250 Ralli Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Mondial E-xtreme Max 150
    Kuba Motor RX9
    Motosiklet Online
    Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt 125, R25 Ve Tekrar R25
    Alıntı Alpbatur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen binmeyi bilmiyorsan at ne yapsın o şekilde binersen tabiki eziyet olur...
    Bilgi alışveriş yeri değil mi burası? Yereceğinize bilgi verseniz daha iyi olur.Zaten demişim başka tekniği varsa bilmiyorum diye...

AVM Forum
    DRD Motorbikes Riders Serving Riders - Motorcudan Motorcuya Hizmet
    Motomax
    Gorkem.IX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Intruder M800 (2007), Honda CBR 650F (2014)
    Arkadaşlar motor 28.000'de şu an bi dahaki bakım 30 mu 32'de mi ne zaman bilen var mı kesin acaba?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:11 ----------

Yanlış konu pardon

Motosikleti
    Honda Msx 125 - Honda Crf Rally 250
    Merhaba arkadaslar,4 gun once ben de aranıza katılmıs bulunmaktayım ancak aksesuar bulma konusunda sıkıntı yasıyorum , canta demırı ve far koruma tamam ancak gıdon sungerı , stıcker ve canta onerılerınız nedır , simdiden tesekkurler.

Gouranga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    Alıntı Cemdns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar,4 gun once ben de aranıza katılmıs bulunmaktayım ancak aksesuar bulma konusunda sıkıntı yasıyorum , canta demırı ve far koruma tamam ancak gıdon sungerı , stıcker ve canta onerılerınız nedır , simdiden tesekkurler.
    Crf Akyazı ya bi bakın facebook tan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Pamukova Yıldırım Motor var, cross enduro motorlar için her türlü aksesuar var kendilerinde... Ve tabi ki internet.
    Cemdns bunu beğendi.

FCTokuri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda crf 250 rally>Yamaha MT-125
    Selam arkadaşlar. Bugün itibariyle rally mi almış bulunuyorum Yarın plakalı ruhsatlı olarak teslim alacağım bir terslik olmazsa.

İlk iş olarak lastik bakmaya başladım, sizin önerilerinizi okumuştum Michelin sırac, Heidenau k60 scout öne çıkanlar sanırım. Bir de continental önerileri var. Ben yoğunluklu yol daha nadir olarak offroad kullanacağım. Islak zeminde ve virajlarda tutuşu iyi olsun ve arazi şartlarında da beni üzmesin isterim tabii ki Bu lastikleri kullanıp önerileri olan, hatta karşılaştırma fırsatı bulan kimse var mı acaba?

Bir de seçenekleri araştırırken ebatlara ne yazmam gerektiğine emin olamıyorum. 18 ve 21 inch olduğunu biliyorum fakat örneğin 120/80 -18 şeklinde mi aramalıyım? 120/90 olsa da olur mu yada 110/90 olduğunda ne değişiyor acaba? Bu değerlerle ilgili bilgiyi okusum fakat pratikte tam olarak ne fark ettiğini anlayamadım. Yani birbirleri yerine kullanılabilir mi? inch uygunluğu yeterli mi acaba? teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:12 ----------

Tekrar selamlar. Motosikleti almış bulunuyorum, 40km lik sürüşü yaptım, keyifli zaman geçireceğimi hissediyorum

Daha önce arayıp bulamadığım bir bilgi vardı, taşıma kapasitesi. Buraya not düşmüş olayım:

CRF 250 Rally taşıma kapasitesi (taşıyacağı max yük) 159kg olarak geçiyor.

Bajaj Dominar 400
    Başlangıç için Motosiklet Modelleri
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)