Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Honda CRF 250 Ralli Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda wave 110i - crf 250 rally
    Bayi söyledi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı apokolips adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayi söyledi
    ben honda güngör ile görüşüyorum onlarda mart ortası gelecegi söylenmişti ama havalar yağışlı giderse zaten binmem nisan da da gelse sorun olmaz sadece 2 ay içinde 2 vergi ödemek sıkıcı

Motosikleti
    Honda mail atmiş mart sonu gelecekmis sevkiyat tarihi degismis dedi bayi.Nisan da aldiğimizda tek vergimi ödeniyor?6 ayda bir vergi ödeniyor diye biliyorum

Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Honda mail atmiş mart sonu gelecekmis sevkiyat tarihi degismis dedi bayi.Nisan da aldiğimizda tek vergimi ödeniyor?6 ayda bir vergi ödeniyor diye biliyorum
    alınca ılk altı aylık dönem vergisini ödeyeceğiz 2 ay sonra zaten 2. döneme giriyor onuda ödeyeceğiz önceki motorumu 6.6 da aldım 62 ödedim 24 gün sonra 2. vergiyi ödedim

Motosikleti
    Selesi nasil biraz daha mi uzun normal crf den farki varmi?

Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Selesi nasil biraz daha mi uzun normal crf den farki varmi?
    normal crf yi biliyorum dersem yalan olur crf ile benim ilk tanışmam olucak bu motor fuarda oturdum baktım ılk izlenımlerım gayet iyiydi seleside fena değildi ama aynı sele olduğunu düşünüyorum eşimde yanımdaydı ben oturunca arkada yer kalmadığını gördü biraz bozuldu açıkcası tek kişilik mi motor aldın diye söylendi biraz ama genel olarak ben beğendim usb şarj girişide ekleselermiş gayet güzel olucakmış gidon ince geldi bana pulsar a oranla elcikler biraz zayıf gıdonlarda kalın ince farklılıklar var anladığım kadarıyla
    farkettım ki ikimizden başka ne soran ne konuşan var kimse merak etmiyor

Motosikleti
    Artık yok
    CRF 250 L e göre daha etli butlu, daha kaslı duruyor. Aldığıma pişman olmayacağım gibi...
    evet sele bence aynı bir iki defa oturma fırsatım oldu gerçi.

Motosikleti
    Seleye arka çanta demiri takip uzerine döşemeciden kirmizi ayni renk deri minder diktirirseniz iki kişi rahat kullanir.Benim crf 250L var döşemeciden sunger kestirip kirmizi deriyle kaplattim rahat ve guzel oldu

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:31 ----------

Usb basit aliexpresten 5$ alirsiniz direk akuden baglanti yapilir sigortasida var ben crf me taktim guzel oldu

Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Seleye arka çanta demiri takip uzerine döşemeciden kirmizi ayni renk deri minder diktirirseniz iki kişi rahat kullanir.Benim crf 250L var döşemeciden sunger kestirip kirmizi deriyle kaplattim rahat ve guzel oldu

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:31 ----------

Usb basit aliexpresten 5$ alirsiniz direk akuden baglanti yapilir sigortasida var ben crf me taktim guzel oldu
    minder düşünüyorum ama çanta demiri olmadan düşünmüştüm gelince bakıcaz artık usb almıştım aslında pulsara bağladım hiç kullanamadan motorla verdim alan arkadaş rica etti kıramadım 12Ş a almıştım gayetde güzeldi sağlik olsun yenisine bakıcaz artık

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:59 ----------

Alıntı Gouranga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CRF 250 L e göre daha etli butlu, daha kaslı duruyor. Aldığıma pişman olmayacağım gibi...
    evet sele bence aynı bir iki defa oturma fırsatım oldu gerçi.
    alınmışın kötüsü olmaz derler niye pişman olasın ki teslim almadan 1500 kazandı bir yıl kullanıp aynı paralara yinede satılabılır bir zararın olmaz diye düşünüyorum

Motosikleti
    Bayilere soran varmi ne zaman gelecekmis bayiler farkli cevapmi veriyor?

Motosikleti
    crf 250 rally, xmax 400 , mt-25
    ben dün görüştüm haldız honda ile tam tarih veremedi belli değilmiş ama sanırım nisanın ilk haftası olabilir dedi.

Motosikleti
    Bir hafta önce görüştuğumde bayi honda mail atti mart sonuna ertelendi dedi bayi demek nisan ilk haftasi gelir
    murat 60 bunu beğendi.

Motorsikletten pek anlamam bu konuda bilgili arkadaşlardan yorum istiyorum iki farklı model var aklımda crf rally ve bajaj dominar 400 evet farklı klasmanlarda iki farklı motor biri Japon biri hint ancak ikisinde de ilginç çeken farklı özellikler var iki forumdan da yorum istedim belki konu dışı ama bilgi almak istiyorum sonuçta 20 bin para bağlayacağım teşekkür ederim şimdiden

Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı dandal43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorsikletten pek anlamam bu konuda bilgili arkadaşlardan yorum istiyorum iki farklı model var aklımda crf rally ve bajaj dominar 400 evet farklı klasmanlarda iki farklı motor biri Japon biri hint ancak ikisinde de ilginç çeken farklı özellikler var iki forumdan da yorum istedim belki konu dışı ama bilgi almak istiyorum sonuçta 20 bin para bağlayacağım teşekkür ederim şimdiden
    merhabalar dandal43,

ben bajaj pulsar ns 200 kullandım asfalt motoru neticede arada sırada araziye de girmek istiyorum hard birisi degilim croscu değilim anlayacağın birkaç defa taşlı topraklı yollara girdim amartisörler sert olduğundan hem beni hem kendini yordu 7 aya kadar kullandım sıfır almıştırm 4000km yaptım herhangi bir memnunıyetsizliğim olmadı fiyat performans dengesi iyi pulsar tercih edersen ilk işin lastik değiştirmek olacak stok lastikleri çok kötü 400 dominar için birşey diyemeyeceğim yeni bir makine kimse sana şu yada bu diyebileceğini sanmıyorum emsalleriyle sadece fiyat kıyaslaması yapabilirsin

rally e gelirsek malum crf ile çok büyük farkları yok kendini kanıtlamış bir model ve marka rally için kapora verdik bekliyoruz fuarda oturup deneme şansım oldu daha önce crf kullanmadım bu ilk olacak kısmetse ikl izlenimlerim gayet iyiy çok beğendim sadece asvalt değil araziyede girebileceğim rahatlıkla zaten motor çift amaçlı bir makine sende benim gibi arada da olsa araziye ormana girmek istersen rally derim ama ben asvalt adasmıyım diyorsan bajaj da iyi kötü diyemem kişisel tercihim rally den yana tabii son karar tabiki senin ALLAH gönlüne göre versin linkdeki videolarda her ikisinide görebilirsin fuarda çekmiştim anlatım yapmadım bilmediğim bir motor hakkında konuşmak doğru olmayacağını düşündüğüm için sadece görsel olarak editledim
    https://www.youtube.com/watch?v=QjApMJLDntw
    https://www.youtube.com/watch?v=t1eMIxxDFTQ&t=15s

Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    selamlar , bende fuarın ilk günü kaporamı verdim yalnız o 18.500 den alanlardan olamadık ne yazık ki 19.900 ile alabildik , ben fuarda 2 kere bindim ve uzun uzun inceleme şansım oldu , kesinlikle crf 250 L den çok daha yakışıklı bir alet, daha etli butlu , güvenli duruyor , e eskisine nazaran ABS büyük bir fark , gel gelelim dual sport da olsa yol yapacağız ve ön siperlik de çok gerekli idi( ki crf 250 L almama sebebimdir ABS ve siperlik ).
    Bayiler Fuarın 2. günü Nisan teslim araçların satışını Pazarlama müdürlerinin talimatları ile durdurdular keza 19.900'a da bir güncelleme gelmesi muhtemel, asla düşmez , aynı da kalabilir , artadabilir.
    Mart teslimi diye söz aldık bayiden yalnız yine de %100 emin olamıyor insan , umarım Nisan'a kalmaz , şu havaların güzelliğinde motorsuzluk delirtiyor insanı , koca kış bekledik malum.
    evet rakamlar inanılmaz yükseldi yalnız şuan almaz isek daha da gecikmiş ve belki de zamlı almış olacağız, herkes adına gönlündeki ve hayırlısı olması dileğiyle.

Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı intothewild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar , bende fuarın ilk günü kaporamı verdim yalnız o 18.500 den alanlardan olamadık ne yazık ki 19.900 ile alabildik , ben fuarda 2 kere bindim ve uzun uzun inceleme şansım oldu , kesinlikle crf 250 L den çok daha yakışıklı bir alet, daha etli butlu , güvenli duruyor , e eskisine nazaran ABS büyük bir fark , gel gelelim dual sport da olsa yol yapacağız ve ön siperlik de çok gerekli idi( ki crf 250 L almama sebebimdir ABS ve siperlik ).
    Bayiler Fuarın 2. günü Nisan teslim araçların satışını Pazarlama müdürlerinin talimatları ile durdurdular keza 19.900'a da bir güncelleme gelmesi muhtemel, asla düşmez , aynı da kalabilir , artadabilir.
    Mart teslimi diye söz aldık bayiden yalnız yine de %100 emin olamıyor insan , umarım Nisan'a kalmaz , şu havaların güzelliğinde motorsuzluk delirtiyor insanı , koca kış bekledik malum.
    evet rakamlar inanılmaz yükseldi yalnız şuan almaz isek daha da gecikmiş ve belki de zamlı almış olacağız, herkes adına gönlündeki ve hayırlısı olması dileğiyle.
    pulsar ns 200 ü almadan önce beraber çalıştığım bir arkadaşımda wr250 var bana ısrarla crf almamı söyledi hatda baktık bikaçtane ama görselede önem verdiğim için beni cezbetmedi uzun yıllardırda motordan uzak kaldığım için pulsarıtercih etdim memnun da kaldım rally çıkınca işte benim makinem bu dedim iyiki crf almamışım dedim pulsarı satmak daha kolay oldu sıfır km aldım yaşını doldurmadan sattım bir ay içinde satıldı bende güneşi görünce sıkılıyorum ama yapacak bişi yok beklemek zorundayız teslimatlar nisanin ilk haftalarında olacak büyük ihtimalle ben şiparişimi lansmanda bayiide direk vererek 18500 den kapattım işi hatta pulsarı verdiğim arkadaş k.kartı ile ödemek istedi bayii ile görüştüm sorun değil dediler ödemeyi bayiye yaptık yani yarı parasını ödemiş oldum bekliyorum tabii en baştan kazandık buda ayrıca mutlu etti açıkcası tek eksik olarak usb şarj girişi yok ekleselermiş harika olucakmış onuda birşekilde halledicez artık

Motosikleti
    Selamlar Sadece asfaltta gidebilen motor yeterli olmuyor asfaltta devam ederken yol toprak ve bozuk olabiliyor her yola gidebilen enduro motor daha kullanişli zaten şehir içi yollarda pek düzgün deyil heryer çukur insanin belini sakatlar amortisörleri uzun motorlar daha rahat.Uzun yolda surekli yuksek suratlerde gidilmiyor 250cc ideal hem ekonomik hem vergisi düşük ben crf 250L Kullaniyorum memnunum her yola gidiyor şimdi rally alacağim inş o daha iyidir
    Cloud bunu beğendi.

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    para lazım, aşeriyorum bu motora.

Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    hayırlısı olsun , aldınız mı alacak mısınız acaba,aldınız ise bildirilen teslim tarihini iletebilirseniz sevinirim , bize istanbulda nisan gibi gelecek sanırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:09 ----------

Selamlar Sadece asfaltta gidebilen motor yeterli olmuyor asfaltta devam ederken yol toprak ve bozuk olabiliyor her yola gidebilen enduro motor daha kullanişli zaten şehir içi yollarda pek düzgün deyil heryer çukur insanin belini sakatlar amortisörleri uzun motorlar daha rahat.Uzun yolda surekli yuksek suratlerde gidilmiyor 250cc ideal hem ekonomik hem vergisi düşük ben crf 250L Kullaniyorum memnunum her yola gidiyor şimdi rally alacağim inş o daha iyidir

Motosikleti
    Sağolun Kapora verdim 18500 ilk ön sipariş açildiğinda kullanmakta olduğum crf 250L yi yeni sahibine yarin teslim edeceğim inş. Motor mart sonu nisanin ilk haftasi gibi gelirmiş bayiye bugunde sordum teslimat tarihini mart sonuna ertelemisler.Baska ülkelere teslimatlar başlamis taiwan gibi

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)