Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Honda CRF 250 Ralli Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Ben de K60 aldım daha rodajda lastikler bakalım. Mustafa adlı arkadaştan alçaltma kitini aldım. Ters bağlantıya güncellemiş gayet güzel oldu, çok ilgili sağolsun. Şimdiye kadar YBR, Apache, Duke 390, Nc 750x motorlarını kullandım alçaltınca çok hoşuma gitti konforu. NC'nin amortisörleri sert ondan da rahat gelmiş olabilir . Bir de gidon aldım ay başıda onu da taktıracağım. Benim motor 700km'de 1000 km bakımında Esengüle gideceğim inşallah. Koruma takozu demiri falan takılır mı bu motorlara? Bir de facebokk grubuna almadılar beni kaç gün oldu başvuralı sizler girebildiniz mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda wave 110i - crf 250 rally
    Hayirli olsun Allah kaza bela vermesin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:06 ----------

Hayirli olsun k60 bende almak istiyorum piyasada olan normal k60 galiba scout deyil

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:09 ----------

Çanta demiri guzel olmuş Rally için yan çanta demiri piyasada henüz yok galiba
    murat 60 bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 apache rtr 150
    Hayırlı olsun. İsimde bir karışıklık oldu galiba Kağıthaneki arkadaştınız sanırım. yanılıyor muyum yoksa . Mustafa değil Muhammet olacaktı 🙂

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CRF 250L
    Amortisörler Hakkında...!!!

Arkadaşlar 2017 CRF me brigdgestone bt45 %100 cadde lastiği taktım. Araziye kesinlikle çıkmıyorum. Ön amortisör kavallarını 2 cm yukari alsam, gidon ve maşadaki civatalardan gevşetip, nasil olur? Ön 2 cm alçalırmı? Yapan deneyen varmı? Birde arka amortisörü sertleştirmek istiyorum, ayar bileziklerini yukarı dogrumu ceviricez, yoksa aşağı doğrumu? Jant takimim olmasada biraz daha supermotoya yakin bir şekil istiyorum, arkayi sonuna kadar sertleştirip, ön takimi 2 cm kadar alçaltmak.boylece Daha iyi viraj yapmazmi ? Bir miktar agirlik merkezi degisince?, Amacim bacak boyu icin alcaltmak degil, supermoto tarzina bir tık daha yaklasmak icin, pistte yarisan supersportlarin hepsine yapiyorlar oradan gördüm, deneyen varmı aranizda?

Yorumlariniz nedir?

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı Kara45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amortisörler Hakkında...!!!

Arkadaşlar 2017 CRF me brigdgestone bt45 %100 cadde lastiği taktım. Araziye kesinlikle çıkmıyorum. Ön amortisör kavallarını 2 cm yukari alsam, gidon ve maşadaki civatalardan gevşetip, nasil olur? Ön 2 cm alçalırmı? Yapan deneyen varmı? Birde arka amortisörü sertleştirmek istiyorum, ayar bileziklerini yukarı dogrumu ceviricez, yoksa aşağı doğrumu? Jant takimim olmasada biraz daha supermotoya yakin bir şekil istiyorum, arkayi sonuna kadar sertleştirip, ön takimi 2 cm kadar alçaltmak.boylece Daha iyi viraj yapmazmi ? Bir miktar agirlik merkezi degisince?, Amacim bacak boyu icin alcaltmak degil, supermoto tarzina bir tık daha yaklasmak icin, pistte yarisan supersportlarin hepsine yapiyorlar oradan gördüm, deneyen varmı aranizda?

Yorumlariniz nedir?
    ben boydan sebep ön kısımda 2 cm alçaltma yaptım bir değişiklik hissetmedim daha sonra aparatla arka kısımda alçaltma yaptım ön tarafı tekrar yükselttim önden alçaltmak sadece gidona ağırlık katıyor bunu söyleyeblirim bunun dışında bir fark hissetmedim ama denemek istiyorsan amartisör kelepçelerini gevşeterek yapabilirsin yalnız sağ amartisöre dikkat et önce üst kısımdan gidonla arasına baskı uygulayabileceğin bir tornavida olabilir onuda bezle sar çizmemesi için sol amartisör zaten boş boru sadece görüntü işi yapan sağ amartisör güç burada kelepçeyi gevşetince amartisör yukarı doğru hareket edecektir sonra ayarlamak seni biraz uğraştırabilir haberin olsun
    Kara45 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally

http://urun.n11.com/yedek-parca/hond...-gp-P109452727

selamlar, yukarıdaki linkdeki firmadan GP kompozit marka çanta demirini aldım , 1 gün içinde elime ulaştı ve resimlerde görebileceğiniz üzere taktım ve gayet güzel bir şekilde oturdu , yavaş yavaş seyahatlere hazırlık yapıyoruz bakalım kısmet olur da şu havalar bi toparlarsa
    apokolips, murat 60 ve yoldas002 bunu beğendiler.

Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı intothewild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/kboRbD.jpg
    https://i.hizliresim.com/NpPJpX.jpg
    https://i.hizliresim.com/aLWRLQ.jpg
    https://i.hizliresim.com/YD0RDZ.jpg

http://urun.n11.com/yedek-parca/hond...-gp-P109452727

selamlar, yukarıdaki linkdeki firmadan GP kompozit marka çanta demirini aldım , 1 gün içinde elime ulaştı ve resimlerde görebileceğiniz üzere taktım ve gayet güzel bir şekilde oturdu , yavaş yavaş seyahatlere hazırlık yapıyoruz bakalım kısmet olur da şu havalar bi toparlarsa
    güzel olmuş kendi bağlantı vidalarını kullanmıssınız benım gibi ama o civatalar bi garip hemen diş sıyırıyor onların yerine siyah çelik civata alıp değiştireceğim en kısa zamanda

Motosikleti
    Merhaba Arkadaşlar Rally'ye uyan telefon ,navigasion tutacaği bildiğiniz kullandiğiniz varmi?

Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    Alıntı apokolips adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar Rally'ye uyan telefon ,navigasion tutacaği bildiğiniz kullandiğiniz varmi?
    https://tr.aliexpress.com/item/2017-...608.0.0.8TMT1b

yukarıdaki adresten satın alabilirsin, ben 2 ay önce aldım 7 usd civarı idi , Rally nin navigasyon kulesine rahatlıkla monte edip kullanabilirsin , sımsıkı tutunuyor , gayet memnunum.

Motosikleti
    Teşekürler bu uyar

Motosikleti
    honda crf 250l rally
    https://tr.aliexpress.com/item/2017-...608.0.0.8TMT1b

yukarıdaki adresten satın alabilirsin, ben 2 ay önce aldım 7 usd civarı idi , Rally nin navigasyon kulesine rahatlıkla monte edip kullanabilirsin , sımsıkı tutunuyor , gayet memnunum.
    üstad sen kullanıyormusun bunu rally de bağlantı noktası baya kaba duruyor sıkıntı olmasın !!

Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    Alıntı murat 60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstad sen kullanıyormusun bunu rally de bağlantı noktası baya kaba duruyor sıkıntı olmasın !!
    kullanıyorum şuan , bende aynı konuyu düşündüm risk alıp aldım ürünü ama tur camına dokunmuyor gayet rahat monte ediliyor o kadar pay varmış arkasında merak etme güvenle al ;)
    fotosunu çeker eklerim buraya da istersen
    murat 60 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda 2017 CRF 250L
    kullanıyorum şuan , bende aynı konuyu düşündüm risk alıp aldım ürünü ama tur camına dokunmuyor gayet rahat monte ediliyor o kadar pay varmış arkasında merak etme güvenle al ;)
    fotosunu çeker eklerim buraya da istersen
    Merhaba, ben de düz CRF için harita (navigasyon değil, basılı harita, not, vs.) koymalık bir şey arıyorum, ihtiyaç hissediyorum çünkü patika, köy yolu sürüşü yaptığım zaman. Elinizdeki sanki o işe de yarar gibi geliyor bana. Özellikle de kenarlardan genişletince. Ben de rica etsem, bir foto gönderebilir misiniz? Mümkünse ve kolaysa tabi, kenarlardan açarak, en geniş haliyle.

Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı habara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, ben de düz CRF için harita (navigasyon değil, basılı harita, not, vs.) koymalık bir şey arıyorum, ihtiyaç hissediyorum çünkü patika, köy yolu sürüşü yaptığım zaman. Elinizdeki sanki o işe de yarar gibi geliyor bana. Özellikle de kenarlardan genişletince. Ben de rica etsem, bir foto gönderebilir misiniz? Mümkünse ve kolaysa tabi, kenarlardan açarak, en geniş haliyle.
    wr 250 kullanan bir arkadaşım var bu ürüne 100 usd ödeyip almış tur camı olmadığı için direk rüzgara maruz kaldığını ve birkaç defa tel. düşürdüğünü söyledi bana bu sebeptendir biraz temkinli yaklaştım rally de sıkıntı olmayacağını düşünüyorum bilmenizde fayda var

Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    selamlar , kenarlardan açmalı bir ekipman değil ne yazık ki , aşağıdaki 2 ucu birbirine yaklaştırıp arasına telefonı sıkıştırmak suretiyle tutuyor, yani aslında linki açtığınız da telefon nasıl duruyorsa o kadar açılıyor ,

Motosikleti
    Honda 2017 CRF 250L
    murat60 ve intothe wild, ikinize de teşekkürler cevaplarınız için. Aradığım, kenarları açılıp, genişleyebilen modeli hem aliex.'te hem de TR'de buldum. Bağlantıdaki model, benim için haritalık işlevini görecek gibi. Gidona monte edilmiyor, aynaya sabitleniyor.

https://www.aliexpress.com/item/Univ...308.0.0.lOaBqG

Aynısını gittigidiyor'da 24 TL'ye buldum, siparişini de verdim. Birkaç güne deneme şansım olur sanırım.
    murat 60 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    murat60 ve intothe wild, ikinize de teşekkürler cevaplarınız için. Aradığım, kenarları açılıp, genişleyebilen modeli hem aliex.'te hem de TR'de buldum. Bağlantıdaki model, benim için haritalık işlevini görecek gibi. Gidona monte edilmiyor, aynaya sabitleniyor.

https://www.aliexpress.com/item/Univ...308.0.0.lOaBqG

Aynısını gittigidiyor'da 24 TL'ye buldum, siparişini de verdim. Birkaç güne deneme şansım olur sanırım.

süper o halde çok da beklemeyeceksin gelmesini , benim ekipman haritayı , kağıdı tutacak cinsten değil, seninkinin kenarlarına kağıdı bantla vs tutturabilirsin gibi duruyor , paylaşırsın tecrübelerini ;)

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Alıntı Kavuklu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HER GÜN HER GECE MOTOSİKLET.NETTE
    BAKAR DURURUM YORUMLARA RESİMLERE
    SONRA YOUTUBE'DA BİNENLERE
    KALMASIN SU MOTOSİKLET HAYALİM SENEYE

GİTTİM BIRGUN HONDA YA
    AŞIK OLMUŞTUM ADETA ONA
    ALMAK ISTEDİM YETİŞMEDI CEPTEKİ PARA
    SABRET BİRİKİR PARA SONRAKİ AYLARA

AYI AYLARIN ÜSTÜNE KOYDUM BİRİKTİRDİM AZ AZ
    BAKTIM BASKA MARKALARA BİRAZ BİRAZ
    GECMEDİ BİRTÜRLÜ GÖNLÜME NAZ
    UMUTLAR TÜKENMEYE BAŞLADI DİL AHRAZ

EVDEN ARADILAR YAPILACAK DÜĞÜN
    BİRİKTİR PARAYI KALDI 90 GÜNÜN
    PLANLAR OLDU KOSKOCA DÜĞÜM
    HAYIRLISI DEDİK KAPATTIK TELEFONU O GÜN

DERT OLDU İÇİME RALLİ 250
    UZATSIN ARTIK HERKES ELİ
    ATALIM TOPLUCA ADMİNE MAİLİ
    ARTIK LAZIM OLDU YARDIM ELİ

OLUŞTURULSA SİMDİ BİR KAMPANYA
    HABER SALINSA ÜYELERE MESAJ YOLUYLA
    BİRİKİR ELBET ENİNDE SONUNDA
    ATAYIM BENDE HEMEN 4000 LİRA

RALLi AŞIKLARI DUYUN ARTIK SESİMİ
    BOYLE ANLATTIM SIZE HİSLERİMİ
    ALALIM ARTIK, 250 RALLİ' Yİ
    YAZ GÜNÜDE GÜZEL GEZİLİR DEGİL Mİ.

SÖZDE BİTER, DİL NE YAPSIN
    ŞAİR AZ DAHA VIDEOLARA BAKSIN
    TÜM MOTORCULAR UZUN YOLLAR AŞSIN
    TEKERİNİZ HERZAMAN DUZ BASSIN
    arkadaşa forum içinde para toplayıp bir ralli alalım hayalleri yarım kalmasın

Tesekkur ederım abı mesajın için. Olmaz mı boype bırsey abı cok mu zor. Gerekırse noterden satılamaz ıbaresı konulsun gozum gıbı bakarım ona

Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    herkese selam ,
    arkadaşlar Rally'niz ile bir depo ile kaç km yol yapıyorsunuz ? benzin göstergesi 1 bakla kaldığından sonra onu yanıp söner hale mi getirdiniz ve son bakladan sonra kaç km gider bunları test etme şansı olanlar detay verebilir mi rica etsem ?
    ben son bakladan maksimum 10 km sonra alıyorum güvenemedim ne kadar gider diye ve genelde yüksek devir kullandığım için bir depoyla 200km falan yapabiliyorum , ben mi çok yaktırıyorum nedir bi paylaşır mısınız siz de durum nedir ?

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)