Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Honda Today Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    enderkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco like 125
    Yakıt işini ben de anlamış değilim. Rodajın bitmesine 20-30 km kaldı. Bakalım ne olacak. yakıt tüketim verilerini girerim buraya. Bu arada rodaj için kitapçıkta 500 km diyor, farklı bilgisi olan var mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW Moto Guzzi CRF Vespa Activa
    Today zaten trafikte diğer motorlardan çok daha hızlı çünkü hiç durmuyorsun sonuçta

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Alıntı enderkaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakıt işini ben de anlamış değilim. Rodajın bitmesine 20-30 km kaldı. Bakalım ne olacak. yakıt tüketim verilerini girerim buraya. Bu arada rodaj için kitapçıkta 500 km diyor, farklı bilgisi olan var mı ?
    rodaj kitapçıkta 1000km diyor senin küçük bi yanlışın var.bu arada yeni todaylere fenerbahçe ve galatasaray stikerları yapıştırmışlar bayilerde!!!
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    honda falcon nx4 ve kardeşi today
    arkadaslar today da kırmızı ışık yanınca (benzin ışıgı) kaç km gidiyor veya içinde ne kadar benzin oluyo...(lt)
    Honda Falcon NX4
    Honda Today

Motosikleti
    Suzuki Bandit 600
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rodaj kitapçıkta 1000km diyor senin küçük bi yanlışın var.bu arada yeni todaylere fenerbahçe ve galatasaray stikerları yapıştırmışlar bayilerde!!!
    evet dostum o stikerı alınca bizde yapıştırdık fenerli olan bizimkidir görürsen koruma demirli arkasında kappa çanta var ÖLÜMÜNE FENER
    *** Hayatta En Güzel Şey Özgürlüğün Tadını Doyasıya Çıkarmaktır ***
    Hayat sadece ölüme giden yoldaki bir rüyadır...

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ıyı beyler ve bayanlar hepınıze hayırlı olsun. darısı benım basım demekten bıktım artıkkk...

Motosikleti
    Alıntı Sacrosanct adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet dostum o stikerı alınca bizde yapıştırdık fenerli olan bizimkidir görürsen koruma demirli arkasında kappa çanta var ÖLÜMÜNE FENER
    ok.marmariste karşılaşırsak motoruna iyice bakan bil ki benimdir.ya bizim todayin rengi kırmızı onada acaba milli takım stiker''ı varmı?
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Suzuki Bandit 600
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ok.marmariste karşılaşırsak motoruna iyice bakan bil ki benimdir.ya bizim todayin rengi kırmızı onada acaba milli takım stiker''ı varmı?
    :D tamam bak bak için açılsın. Kıvrağa bi sor istersen yada atatürk okulunun arkasındaki aksesuar satan yere bi bak bulursun herhal.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Arkadaşlar birisi bize cevap verebilir mi ? Neden sallamıyosunuz anlamıyorum yani..

Alıntı knkn07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar today da kırmızı ışık yanınca (benzin ışıgı) kaç km gidiyor veya içinde ne kadar benzin oluyo...(lt)
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    dfadaw

kırmızı ışık konusu

Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar birisi bize cevap verebilir mi ? Neden sallamıyosunuz anlamıyorum yani..
    tubis sallamaya gerek yok benzin ışığı yandıktan sora kırmızı speed ışıgını yakmadan yani 30 km hızı geçmeden sürerseniz 35 km garanti veriorum fakat geçerseniz 30 km hızı 20-30 arası deişio bu arada herkesle motorsiklet için bilgi alışverişinde bulunabilirim

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Peki senin ki km de ne kadar yakıyor.. Biz Today i yeni aldık da, henüz rodajı tamamlamadı, eğer çok yakarsa beat almayı düşünüyor erkek arkadaşım.. (knkn07) Çünkü normalde bir tane de Falconumuz var.. Alma amacımız az yakan bi motosiklet... Böyle giderse de değiştirecek...

Motosikleti
    dfadaw
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki senin ki km de ne kadar yakıyor.. Biz Today i yeni aldık da, henüz rodajı tamamlamadı, eğer çok yakarsa beat almayı düşünüyor erkek arkadaşım.. (knkn07) Çünkü normalde bir tane de Falconumuz var.. Alma amacımız az yakan bi motosiklet... Böyle giderse de değiştirecek...
    ya işte o kırmızı ışıkta sorun eger 30 u geçmezseniz km de 40-50 bin arası fakat geçeriz biz biskletler geçince zorumuza gidio dereseniz :D (benim gibi) ozaman 70 bini buluo

ya benm tek sorunum ön lastiklerin körüklerinim bulamamam bir diğeri modifiye olarak ne yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim arkdaşlar..

Motosikleti
    Suzuki Bandit 600
    Alıntı botan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya işte o kırmızı ışıkta sorun eger 30 u geçmezseniz km de 40-50 bin arası fakat geçeriz biz biskletler geçince zorumuza gidio dereseniz :D (benim gibi) ozaman 70 bini buluo

ya benm tek sorunum ön lastiklerin körüklerinim bulamamam bir diğeri modifiye olarak ne yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim arkdaşlar..
    hmmm benimkide öyle çok yakıyor tubişin dediği gibi demekki 30 u geçmicen az yakması için hmmm deniyelim bakalım. saolasın bilgilendirdiğin için

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Geçmiyo zaten, bazen arkadan atlayıp yürüyesim geliyo

Motosikleti
    eee yürü o zaman ne duruyon...
    Honda Falcon NX4
    Honda Today

honda todaY LE SAĞLAM MOTOR AMA ÇOK YAVAŞ YAW BEN ONLA KEBAB ÇIDA SİPARİŞ BIRAKIYODUK İNANIN SAĞLAM AMA ÇOK YAVAŞ TAVSİYE ETMEM ÇOCUK MOTORU GİT ACTİVE AL DAHA İYİ

Motosikleti
    valla today e modiye olarak bi sren takanı gördüm burada o da çoook güzel olmus çaldımı sireni millet yoldan kaçıyo...
    Honda Falcon NX4
    Honda Today

Motosikleti
    Alıntı nfsgetlow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda todaY LE SAĞLAM MOTOR AMA ÇOK YAVAŞ YAW BEN ONLA KEBAB ÇIDA SİPARİŞ BIRAKIYODUK İNANIN SAĞLAM AMA ÇOK YAVAŞ TAVSİYE ETMEM ÇOCUK MOTORU GİT ACTİVE AL DAHA İYİ
    bence hiç yavaş değil kendi cc oranla çünkü 55kmhz yapıyor 2 kişi ile ve sadece düz yolda hafif meyimlide değil.today'i alan zaten hız için almaz pratik ve ekonomik diye alır
    Mustafa Kemal Atatürk

SPEEDY EXPLORER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oncelikle sunu soyleyim honda hayat kesinlikle onda.ben today ile kusadasindan izmire gittim ve yetmezmis gibi tekrar da dondum bu yolu otobanda yaptim ve hic gaz kesmeden red line da 100 km gidis 100 km donuste mesafe katettim.simdi sorarim size hangi aracin motoru 100 km red line da gitmeye dayanir.yolda hic bi sorun yasamadim ve cok eglendim.fotolari gormek isterseniz forumda gezi yazilarinda kusadasindan izmire todayle basligi altinda bulabilirsiniz.uzun zaman oldugu icin biraz geri sayfalarda.Tekrar soyluyorum alcaksan honda al uc bes az verip cin mali aliyim deme bi arkadasimin giderken gidonu elinde kaldi.

Motosikleti
    dfadaw
    Alıntı knkn07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla today e modiye olarak bi sren takanı gördüm burada o da çoook güzel olmus çaldımı sireni millet yoldan kaçıyo...
    yav kardeş bu siran işi benimde aklıma yattı ama sireni nereye takmışlar onlar bide başka bişey yapabilrmym

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler