Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Dominar 400 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4.viteste sündürüncede gitmiyor mu?

Megane 1.5dci mi senin araba?
    Aynen aga. O kadar sündürmüyorum da edc şanzımanda 6’ya alıyor. Dediğim 3.havalimanı dümdüz yol. Kapatıyorum 190’a gelince daha da ilerlemiyor ibre. Hoş çok lazım olmuyor da merak işte

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen aga. O kadar sündürmüyorum da edc şanzımanda 6’ya alıyor. Dediğim 3.havalimanı dümdüz yol. Kapatıyorum 190’a gelince daha da ilerlemiyor ibre. Hoş çok lazım olmuyor da merak işte
    Zorlama hacı,120-130 yeter fazla bile.

Accent blue dizeller çilgin gidiyor.

Motosikleti
    MT-07
    Hyundai’ye bir Allah’ın kulu bindiremez beni. Uçan teneke onlar. 120-130 yeterde illa kovalayacağım bir dallama çıkıyor. Bugün biri gene dibime girmiş sıfıra sıfır gidiyor. Çakıyorum freni açılıyor. Sonra yapıştırıp kovalayınca şaşırmaya başlıyorlar da kışlık lastikler patates oldu. O yüzden yeni set çektim. Üstlerinde sarı çizgileri var. Accık sevdim onlar silinmeden önce

Şehiriçi radar var zaten 80-90 limitler. Şehirdışı otoban 120 bende 132 ile gidiyorum göstergede. İşler Konya ovasında değişiyor. Sabaha karşı girersem kapatırım affetmem

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kemal ve levend, kınıyorum sizi Dominar reklamı yapmışsınız, şindik yönetime sölüyecem kaldırsınlar o fotoları.

Ben geçen hafta 250tl'ye ilk kez sigortamnet'den yaptırdım sigortamı sigortamnet bi de internetten yaptırdım diye 4 tl iade etti oldu sana 246tl, nasıl?
    Yaşlı olmayı seviyorum.
    Aha ben de reklam yaptım beni de banlayacaklar o dakka şimdi.

Şaka maka ziraat sigorta 300tl çıkardıydı, o sinirle internete başvurdum, aklımı seveyim.
    Bunları biliyorum dediğin şekil copy paste yapamadım eskiden bir defa yapmıştım ama unuttum, sitresten yapamadım malum uyarı geliyor sonra, 3 uyarı da bugün geldi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:36 ----------

Kemal ve levend, kınıyorum sizi Dominar reklamı yapmışsınız, şindik yönetime sölüyecem kaldırsınlar o fotoları.

Ben geçen hafta 250tl'ye ilk kez sigortamnet'den yaptırdım sigortamı sigortamnet bi de internetten yaptırdım diye 4 tl iade etti oldu sana 246tl, nasıl?
    Yaşlı olmayı seviyorum.

Şaka maka ziraat sigorta 300tl çıkardıydı, o sinirle internete başvurdum, aklımı seveyim.
    Yaparlar sayfa onların bizim bir değerimiz yok, Allah'ın da bir sopası var. Herkes ettiğini bulur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:38 ----------

Yaşlı olmayı seviyorum.

Anlaşıldı neden Megane kullanıcıları trafikte sevilmediği.

Motosikleti
    MT-07
    Megane kullanıcıları hep ponçiktir. Seat leon sürenlerle karıştırıyorsun sen yada BMW,Audi, Mercedes tayfası ile.

Motosikleti
    Megane kullanıcıları hep ponçiktir. Seat leon sürenlerle karıştırıyorsun sen yada BMW,Audi, Mercedes tayfası ile.
    Sen sevin paçayı kurtardın, bir an sayfa gecikmesi oldu acaba ban mı yedum dedum kendu kenduma neyseku yememişum da.

Motosikleti
    MT-07
    Ne paçayı kurtardım? 5 taksit kendimi bağladım şuralarda

Motosikleti
    Ne paçayı kurtardım? 5 taksit kendimi bağladım şuralarda
    Hayırdır 5 taksit derken lastik aldığın için mi, mt25 ile tın tın gidip gelirsin az yakar az kaçarsın düşündüğün şeye bak.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırdır 5 taksit derken lastik aldığın için mi, mt25 ile tın tın gidip gelirsin az yakar az kaçarsın düşündüğün şeye bak.
    Mt-25 rölantide 2,5 lt yakıyor. Nereye gidip geliyorum. Ayrıca yarın yağmur var. Hiç ıslanasım yok. Çarşamba yeterince ıslandım.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Mt-25 rölantide 2,5 lt yakıyor. Nereye gidip geliyorum. Ayrıca yarın yağmur var. Hiç ıslanasım yok. Çarşamba yeterince ıslandım.
    Mt-25 neymiş öyle yav kaç d/dk çeviriyor o alet :D hp tork devirlerine baktım :D içer o alet içer :D ama yokuş çıkması ile viraj çıkışı şahanedir o motorun :D

sariasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana sigorta 437 lira çıktı çokmu sizce ?
    ben de bugün yaptırdım 407 tl
    THE LOST RIDER
    www.youtube.com/user/ramazanakinci
    DOMINAR D400

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt-25 neymiş öyle yav kaç d/dk çeviriyor o alet :D hp tork devirlerine baktım :D içer o alet içer :D ama yokuş çıkması ile viraj çıkışı şahanedir o motorun :D
    1.vites 65, 2.vites 95, 3.vites 125

Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Sizden bir ricam olacak. Bende suzuki inazuma düşünüyorum. Kullanıcısı olarak size sorayım beni üzeceğine şüphem yok zaten ama dominara göre artıları eksileri nelerdir, denge konusunda hangisi öndedir? İnazumadan sonra neden dominar?Biraz tecrübelerinizi aktarırsanız sevinirim.

Motosikleti
    E martın sonu bahar dediniz yarın yağmur mu var nasıl bahar gelmesi bu, ıslanmak güzeldir zamanın olacak o bahar yağmurunu yiyerek motor süreceksin denemeni tavsiye ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:02 ----------

Alıntı ynslky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizden bir ricam olacak. Bende suzuki inazuma düşünüyorum. Kullanıcısı olarak size sorayım beni üzeceğine şüphem yok zaten ama dominara göre artıları eksileri nelerdir, denge konusunda hangisi öndedir? İnazumadan sonra neden dominar?Biraz tecrübelerinizi aktarırsanız sevinirim.
    İnazuma kullanmadım, genel artı eksi özelliklerini karşılaştır sonra olduğun yerde test motoru varsa bir dene olmadı üzerine otur tart sonra burda kullanmış yani her iki motoru da kullanmış arkadaşlar vardır onlar daha iyi yorum yapacaklardır, duyduğum kadarı ile inazuma rahat diyorlar kaç km hıza kadar rahat ve rahatsız ediyor, ben dominar kullanıyorum 4500 5500 devirde gidona yansıyan bir titreme var oda düşük devir çevirdiği için ve geçiş arası olmasından kaynaklı, beni titreşimi rahatsız etmiyor seleden yana da bir sıkıntım yok motordan yana da bir sıkıntım yok bana kalırsa hiçbir motor titremiyor öyle bir dünya yok, agresif kullanan bir kişi değilim son hızı belli zaten, arkadaşlar benden daha fazla net yorum yapacaklardır benim olayım gidiyor mu gidiyor bitti gitti, hoşuma giden tarafı LED far sollama ve rampa çıkışları ver gazı devam, arkadaşlar yorum yaparlar 30000km yi devirdik yola devam çok gezecük çok.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Saygı ve sevgiyle motorun ellerinden öperim :D

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Oooo her viteste vututuuuu

Motosikleti
    MT-07
    Yok ilk 3 vitesi öyle gidiyorum. Hızlanıp trafiğe girmek için. Sonra direk 6

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Hacim aman dikkat,

Kol çikarttirma..

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacim aman dikkat,

Kol çikarttirma..
    Çıkması muhtemel. Debriyaja basıp şakşakşak die direk 3 vites atmıyorum ama hızlandıktan sonra uygun vitese geçiyorum. Fazla yapıştırmıyorum.

Motosikleti
    4 ve 5.dişli bozuk galiba, 1 aşağı 2 3 6 yukarı güzel.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)