Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Dominar 400 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Kardeşimde Tracer 700 var ve takılı, bakımları serviste yapıyor, öyle bir dönüşleri olmamış.

İlk alımda cihaz bedeli veriyorsunuz, bir senelik abonelik içinde oluyor, ondan sonra senelik daha uygun bir ücretle uzatılıyor. Ben aldığımda 900TL, zamanı geldiğinde senelik uzatması 120TL idi. Şimdi senelik uzatma 250'ye çıktı galiba, sitesinden öğrenebilirsiniz...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bugün Yamaha servisinde soracaktım ama unuttum. Bu teknotakip taktırmak, garantiyi bozuyor mu acaba?
    Servisine sormanda fayda var, sıkıntı çıkaran da olur, sıkıntı olmaz diyen de olur.

thamade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400
    Benim Dominar da da MTS(motor takip sistemi) var. Yerli yazılım ve üretim olup Bajaj servisleri (Oktay Motor da, Kayalar Motor da) garanti konusunda sorun olmayacağını söyledi. Yaklaşık 850 TL ilk ücreti vermiştim. 1 sene sonra senelik 200 TL olarak yenilenecekti. Şu an ücretler nasıl bilmiyorum.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servisine sormanda fayda var, sıkıntı çıkaran da olur, sıkıntı olmaz diyen de olur.
    İşte dün soracaktım. Maalesef unuttum. Bugün telefon açarım artık. Onay verirlerse Oktay Motor’da taktırırım. Yok olmaz derlerse, bakarız duruma göre. Kasko yaptırırım. Lakin o da otopark dışında döküntü. Yani ev iş yeri dışında park edince, aklım hep motorda kalacak demek oluyor.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Bende mts araç takip kullanıyorum. Bir yere motoru bıraktığımda aklımda kalmıyor.
    Bu arada benimkini Antalya'da tayfun motor kendi taktı ve garanti sorun olmaz dedi. Zaten kendi de akdeniz bölge satış noktası.

Motosikleti
    MT-07
    Bugün motor çalındı sandım otoparkta. Harley davidson v-rod muscle arkasında kaybolmuş küçüğüm ����

Dominar gene kendini belli ediyordu
    kdiner bunu beğendi.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün motor çalındı sandım otoparkta. Harley davidson v-rod muscle arkasında kaybolmuş küçüğüm ����

Dominar gene kendini belli ediyordu
    @angrypower mt25 gövdeyi ellediğinde hissediyormusun malzeme kalitesini?İşte motor budur dedirtiyormu adama yoksa dominarda fena değildi diyebiliyormusun?

Motosikleti
    MT-07
    MT-25'te depo üstünde mat bir kaplama var. O bile adamı cezbediyor. Ayrıca metal depo. Motorun üstünden sürekli öne doğruda kaymıyorsun. Stomp Grip lazım değil. Lakin ayak peg'lerini değiştireceğim. Pulsar'ınkinden takacağım konfor açısından. Rodajda iken Dominar 100 ile gidiyordu bu 95 civarı falan. Haliyle küçük olduğunu ve alttan gelen torkun yokluğu aşikar. Bugün arka freni sıktım. Ben az sıktığımı düşündüm ama arka teker kilitledi. Abs'm yok die bana geri dönüşü verdi hemen

Aydınlatmaları da zayıf geliyor. Sanki hiç farı yokmuş gibi hissettiriyor. Dominar ile gece gündüz farketmeden dümdüz giderdim ama bu gece sürüşlerini yapmasadam daha iyi sanki diyor 340-350km falan'ım galiba. Motoru kapatırken dikkat etmedim.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    MT-25'te depo üstünde mat bir kaplama var. O bile adamı cezbediyor. Ayrıca metal depo. Motorun üstünden sürekli öne doğruda kaymıyorsun. Stomp Grip lazım değil. Lakin ayak peg'lerini değiştireceğim. Pulsar'ınkinden takacağım konfor açısından. Rodajda iken Dominar 100 ile gidiyordu bu 95 civarı falan. Haliyle küçük olduğunu ve alttan gelen torkun yokluğu aşikar. Bugün arka freni sıktım. Ben az sıktığımı düşündüm ama arka teker kilitledi. Abs'm yok die bana geri dönüşü verdi hemen

Aydınlatmaları da zayıf geliyor. Sanki hiç farı yokmuş gibi hissettiriyor. Dominar ile gece gündüz farketmeden dümdüz giderdim ama bu gece sürüşlerini yapmasadam daha iyi sanki diyor 340-350km falan'ım galiba. Motoru kapatırken dikkat etmedim.
    Kazasız belasız sürmen dileğiyle. Perşembe günü Çevreyolunda açık egzozlu siyah bir Mt25 ile karşılaştım. Ufaktan bir kapışalım dedik ama Mt25 iyi uzuyor, yakalayamadım düzlükte keratayı

Motosikleti
    Bir hafta sonra yenilenmiş dominar ile yine piyasadayım, durakta otobüs beklemek, otobüste tıklım tıklım doluluk biraz sıkıntı oldu ama mecbur bekleyeceğim, neyseki ev iş yakın yürüyerek gidip geleceğim o bile koyuyor ama yapacak birşey yok.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazasız belasız sürmen dileğiyle. Perşembe günü Çevreyolunda açık egzozlu siyah bir Mt25 ile karşılaştım. Ufaktan bir kapışalım dedik ama Mt25 iyi uzuyor, yakalayamadım düzlükte keratayı
    Ben zamanında MT-25'in tokatını çok yedim. Artçılı bile düzlükte yiyor maalesef. Walla benimde kafamda açık egzoz var ama nereden bulunur? Altına yaptıracağım akşam trafiğinde araçların

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:33 ----------

Bir hafta sonra yenilenmiş dominar ile yine piyasadayım, durakta otobüs beklemek, otobüste tıklım tıklım doluluk biraz sıkıntı oldu ama mecbur bekleyeceğim, neyseki ev iş yakın yürüyerek gidip geleceğim o bile koyuyor ama yapacak birşey yok.
    Bilirim o duyguyu ama benim ev iş arasıda uzak. Metrobüs'e binip binip saatleri yolda harcamak ve bir dünya yol yürümek... Kabus gibiydi!..

balıkcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbf150,inazuma,Bajaj Dominar 400
    Kardeş motor bakımda mı?

Neresini yeniletiyorsun?

Motosikleti
    Alıntı balıkcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş motor bakımda mı?
    Hayır bakımda değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:55 ----------

Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neresini yeniletiyorsun?
    Haftaya yollarda olacak.

Motosikleti
    sym fiddle 2012-pulsar 200ns-dominar400
    Pazar gezmesi kartepe ve sapanca

kdiner, ozan1991, mavellen ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Herkese selamlar.
    Hayatında bisiklet dışında iki teker kullanmamış ben, son 1 aydır motosiklete çok heves etmiş durumdayım. Ne yazık ki şu an yurtdışında olduğumdan gidip bi tane alıp sürmeye başlayamadım.
    1 aydır motosiklet bakıyorum. Buradan, videolardan, internetten araştırıyorum. Döndüğümde Samsun'da oturacağım ve farkettim ki Ankara'nın doğusunda motosiklet yaygın bişe değil. O yüzden servis, yedek parça avantajından dolayı ve tasarımını çok sevdiğimden Honda Cb 250r yi alırım diyordum. Duyduk ki zincir sesi diye bi bela varmış. Mt 25 gözüme çok şık geldi. Çok beğenmeme rağmen fiyatı, kötü lastiği, çok yakabilme ihtimali derken kendimi Dominar'ı araştırırken buldum.
    Sizden okuduklarım, videolardan dinlediklerimle birlikte ve yine tasarımını sevdiğimden bu motor alınabilir duygusu oluştu. Şu an internette Dominar'ı çok uygun satan Antalya'da bi ilan var ve ben bunu alayım istiyorum. Ancak dediğim gibi yurtdışındayım ve heralde 2 ay en az dönme gibi bi durum yok. Bu işler nasıl yapılır yardım eden, yol gösteren olursa ben de bu sevdaya bulaşacağım belli ki.
    Herkese sevgiler, saygılar.

Merhaba.
    Benim 42T arka dişli de sonunda takıldı dün. Burada uzatmayayım bloğuma yazdım detaylıca. Yazının özeti: titreşimde en azından ilk 2 binişimde davasa bi fark yok, hız artışı, düşük devirde aynı hızları yapmaksa güzel, haa unutmadan ben neredeyse hiç tork kaybı hissetmedim.
    Uzun uzadıya analiz aha burda: https://mymotorcycleexperience.blogs...n-nihayet.html

------------------------

Kemal, senin motor satılıktı galiba satıp yenisini mi aldın, bana öyle gibi geldi de?
    Öyle ise hayırlı olsun!

Herkese selamlar!

Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba.
    Benim 42T arka dişli de sonunda takıldı dün. Burada uzatmayayım bloğuma yazdım detaylıca. Yazının özeti: titreşimde en azından ilk 2 binişimde davasa bi fark yok, hız artışı, düşük devirde aynı hızları yapmaksa güzel, haa unutmadan ben neredeyse hiç tork kaybı hissetmedim.
    Uzun uzadıya analiz aha burda: https://mymotorcycleexperience.blogs...n-nihayet.html

------------------------

Kemal, senin motor satılıktı galiba satıp yenisini mi aldın, bana öyle gibi geldi de?
    Öyle ise hayırlı olsun!

Herkese selamlar!
    Kemalde bir süpriz var ama hadi hayırlısı

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:44 ----------

Alıntı Fırtına gibi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar.
    Hayatında bisiklet dışında iki teker kullanmamış ben, son 1 aydır motosiklete çok heves etmiş durumdayım. Ne yazık ki şu an yurtdışında olduğumdan gidip bi tane alıp sürmeye başlayamadım.
    1 aydır motosiklet bakıyorum. Buradan, videolardan, internetten araştırıyorum. Döndüğümde Samsun'da oturacağım ve farkettim ki Ankara'nın doğusunda motosiklet yaygın bişe değil. O yüzden servis, yedek parça avantajından dolayı ve tasarımını çok sevdiğimden Honda Cb 250r yi alırım diyordum. Duyduk ki zincir sesi diye bi bela varmış. Mt 25 gözüme çok şık geldi. Çok beğenmeme rağmen fiyatı, kötü lastiği, çok yakabilme ihtimali derken kendimi Dominar'ı araştırırken buldum.
    Sizden okuduklarım, videolardan dinlediklerimle birlikte ve yine tasarımını sevdiğimden bu motor alınabilir duygusu oluştu. Şu an internette Dominar'ı çok uygun satan Antalya'da bi ilan var ve ben bunu alayım istiyorum. Ancak dediğim gibi yurtdışındayım ve heralde 2 ay en az dönme gibi bi durum yok. Bu işler nasıl yapılır yardım eden, yol gösteren olursa ben de bu sevdaya bulaşacağım belli ki.
    Al iyi motor.Pişman etmez.Tek silindir güzel torku olan bir motor.Tecrüben yok İNŞALLAH sıkıntıya düşmessin.Aldıkdan sonra ön dişliyide 16t yap başkada hiçbiryerini kurcalama.

Motosikleti
    Alıntı Fırtına gibi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar.
    Ne alırsanız alın ama biraz daha düşük CC ile başlasanız daha iyi olur, tamam agresif bir motor değil dominar ama hem daha düşük daha hafif bir motorla Allah göstermesin düşüp kalksanız bile daha rahat hareket edersiniz diye düşünüyorum, eğliyetiniz varsa satıcı ile görüşür anlaşır birde servise gösterirsiniz notere gidip işi halledersiniz başka bir işlem yapmıyorsunuz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:39 ----------

Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kemalde bir süpriz var ama hadi hayırlısı

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:44 ----------

Al iyi motor.Pişman etmez.Tek silindir güzel torku olan bir motor.Tecrüben yok İNŞALLAH sıkıntıya düşmessin.Aldıkdan sonra ön dişliyide 16t yap başkada hiçbiryerini kurcalama.
    Süpriz bozuldu.

Ne alırsanız alın ama biraz daha düşük CC ile başlasanız daha iyi olur, tamam agresif bir motor değil dominar ama hem daha düşük daha hafif bir motorla Allah göstermesin düşüp kalksanız bile daha rahat hareket edersiniz diye düşünüyorum, eğliyetiniz varsa satıcı ile görüşür anlaşır birde servise gösterirsiniz notere gidip işi halledersiniz başka bir işlem yapmıyorsunuz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:39 ----------

Süpriz bozuldu.

Motor 0. Daha önce seleye bile oturmadım. 15 yıldır araba kullanırım. Çocukken bisiklet kullandım uzun denebilecek yollar da yaptım. O kadar.

Motordan anlamadığım için 2.ele bulaşmak istemiyorum. Kazıklanırım, hevesim kaçar diye korkuyorum. 0 almak ve uzun süre binmek istiyorum. Aslında bütçem var ama dominar resimlerden hoşuma gidiyor ve 20000 liraya Antalya'da satıyor bayisi. Samsun'da 25 lira. Otobüsle gönderirmiş. Otobüsle sağlam bi şekilde gelir mi acaba

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)