Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Dominar 400 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorun fiyatı ile ilgili bir gelişme duyum, bilgi sızması vs var mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim kulağıma içeriden gelen bir duyuma göre 15-16 arası kaynağı sorma bende kulaktan dolma bilgi sahibiyim
    YasinC bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün bayideydim muhabbet ettik onlarında bilgisi yok. Daha doğrusu şu süreçte fiyat tahmin etmek cesaret istiyor kimse bişi söyleyemiyor. Dolar hergün 5-10 kuruş zamlanır oldu neredeyse... Mondial bayisine gittim 400 NKyı sordum oda 16bin civarı olabilir dedi. İkisinin fiyatı yakın olursa cf düşünülür. Ama fiyatlar için çok erken. Motorların gelmesi 3-4 ayı bulur. 3-4 ay TR piyasası için çok çok uzun bir süre
    YasinC bunu beğendi.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sheriff87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün bayideydim muhabbet ettik onlarında bilgisi yok. Daha doğrusu şu süreçte fiyat tahmin etmek cesaret istiyor kimse bişi söyleyemiyor. Dolar hergün 5-10 kuruş zamlanır oldu neredeyse... Mondial bayisine gittim 400 NKyı sordum oda 16bin civarı olabilir dedi. İkisinin fiyatı yakın olursa cf düşünülür. Ama fiyatlar için çok erken. Motorların gelmesi 3-4 ayı bulur. 3-4 ay TR piyasası için çok çok uzun bir süre
    Dostum 400nk avusturalyada 5500 dolar abs li 5900 dolara satılıyor zaten bilgine....

Teşekkürler.

Motosikleti
    Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum 400nk avusturalyada 5500 dolar abs li 5900 dolara satılıyor zaten bilgine....
    Dostum bilmiyordum ama söyledin baktım şimdi. Bizde 650 NK 21.699 TL ye satılıyor şuan, bugünün kuruyla 5,945 küsur dolar yapıyor. Yukarda da dominar hindistan üzerinden fiyat çıkarmıştım ama ne yazık ki firmalar malı piyasasına göre fiyatlandırıyor. Ha cf satamadı TRde ama orda satabilir zangin ülke çünkü. Bizim burda distribütorlerde top. Yoksa ne yok fiyatına mal ettiklerini az çok biliyoruz. Geçenlerde bir vatandaş burda çıkarmıştı Pulsar 200 NSin bugünkü fiyatıyla geçen senelerdeki fiyatının kur bazında karşılaştırmasını yapın görürsünüz. Sırf kardan feragat ettikleri indirim 850 dolar gibi bişiydi oda 3100 TL para yapar, malın fiyatının 3te 1inden çok kardan indirim varın hesabını siz yapın.

trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    14 bin olcakki satsın. yoksa herkes gider 1-2 yaşında japon bakar. Çekicen motoru bir yere dicekler ne marka bu_ Bajaj dicen. O ne la bebe demezlermi adama?

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı trancexp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    14 bin olcakki satsın. yoksa herkes gider 1-2 yaşında japon bakar. Çekicen motoru bir yere dicekler ne marka bu_ Bajaj dicen. O ne la bebe demezlermi adama?
    sen ilk defa duydun sanırım bajajı :D biz geçtik o dönemleri. en başlarda diyorduk bunları hakkaten de oluyordu o ne ya diyen oluyordu ama artık o ne diyenin motosiklet piyasasından bihaber olduğu aşikar olur
    mavellen bunu beğendi.

trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen ilk defa duydun sanırım bajajı :D biz geçtik o dönemleri. en başlarda diyorduk bunları hakkaten de oluyordu o ne ya diyen oluyordu ama artık o ne diyenin motosiklet piyasasından bihaber olduğu aşikar olur
    2014 ağustostan beri biliyorum. Hondayı kendimi bildim bileli . O yüzden sende bajaj var diye herkes bilecek yada güvenecek sanma. Burda asıl hedef pulsar kullanıcılarına satabilmek onlar almaz ise kimse almaz kolay kolay fiyatın en azından giriş olarak çok rekabetçi olması lazım. Fakat dolar - euro uçtu gitti .
    NoWyld bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 ağustostan beri biliyorum. Hondayı kendimi bildim bileli . O yüzden sende bajaj var diye herkes bilecek yada güvenecek sanma. Burda asıl hedef pulsar kullanıcılarına satabilmek onlar almaz ise kimse almaz kolay kolay fiyatın en azından giriş olarak çok rekabetçi olması lazım. Fakat dolar - euro uçtu gitti .
    Çok Güzel bir noktaya temas ettin. Kuralkanın öncelikle Bajaj kullanıcılarına satması gerekirki hele hele sıra diğerlerine anlatmaya gelsin.

Motosikleti
    Honda CBF 150 >> Suzuki Inazuma
    Duke 390 23-24bini bulur bu da 19-20bin olur. Dolar bir sene içinde 4 olacak diye düşünelim, zaten 9 Ocak itibariyle 3,70'i gördü.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Tyrannos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duke 390 23-24bini bulur bu da 19-20bin olur. Dolar bir sene içinde 4 olacak diye düşünelim, zaten 9 Ocak itibariyle 3,70'i gördü.
    19-20 olursa...2 elin parmak sayısı kadar satmaz....Bakınız CF Moto 650, Benelli 600 tnt, onlar ne kadar sattıysa bu da o kadar satar, o da belki.
    sheriff87 ve RODWIN250R bunu beğendiler.
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Honda türkiyede yokken biliyor muydun asıl soru bu sanki. Bajaj 3 yıldır türkiyede ve ciddi gelişme kaydetti. Bajaja sahip olmayan birçok kullanıcı biliyor nerden çıkardın ki sadece bajaj kullananların bildiğini duyduğunu. Güven ayrı bir mesele. Senin dediğin "o ne la bebe demezler mi adama" tarzı bir şey bunun güvenle alakası yok. Bu motoru Almak istediğin fiyat anlıyorumki 14bin civarı fakat bu fiyatı istediğini bu şekilde dile getirmek gerekmiyor anlatmaya çalıştığım bu. Her bilen güvenecek değil tabiki. Dediğine katılıyorum daha önce bajaj kullananlar almazsa kolay kolay kimse almaz doğru bir tespit bu bence de. Fakat bunu dile getirirken gömmeye çalışarak yapmak doğru bir yaklaşım değil. Kim istemez piyasada kıran kırana bir rekabet olmasını. Böyle bir rekabet hepimize yarar. Bu yüzden gelen marka modellerin önünü kesici değil açıcı olmak bence en doğrusu. Gelsin görsün insanlar, denesinler yorumlar yapılsın gerçek ortaya çıksın isterim
    dyavol-77, sheriff87 ve kdiner bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    19 - 20 bin TL'ye satış yapmasına imkan yok, o yüzden bu fiyattan çıkmayacaktır. Şu anda 2016 Inazuma'nın fiyatı 17450 TL, F modeli ise 18950 TL olmuş durumda. Üstelik ABS de yok. Bana göre o da artık alınmazlar sınıfına girdi. Fuardan sonra 2017 modeller mutlaka bir zam daha görecektir. R25'i de 16350 yaptılar. Dominar için ise 15 bin TL altı çok zor ama 16500 TL üzeri de ilk çıkış için fazladır. Keşke ilk çıkışta kısa bir süre için 15 bin TL olsa, sonra duruma göre ayarlasalar. Malesef ki artık fiyat/performans oranı olarak TNT25 ve Pulsar NS200 / RS200'den başka motor kalmadı. TNT25 zam görse bile yine çok iyi satacaktır.

Muhtemelen Bajaj da bizim gibi oturmuş fiyat hesabı yapıyordur.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Arkadaşlar döviz hesabı çıkarırken rupinin değerini gözden kaçırıyorsunuz. Rupide TL ile aynı seyrediyor hemen hemen, oda değer kaybeden paralardan. Bugünün kuruyla Dominarın fiyatı geçenlerde çıkardığım fiyatla aynı dolayısıyla distribütore döviz bahanesiyle ekstra yüksek fiyat çıkaracak yorumlardan kaçınalım çünkü değişen pek bişi yok. Bugünün kuruyla Hindistan ABSli dominarın en yüksek perakende satış fiyatı 8500 TL civarıdır. Burda hepimiz tüketici olarak malı en uygun fiyattan almak istiyoruz. Bilgiye ulaşmak çok kolak artık ona göre hesap kitap çıkaralım. Dün NK fiyatını da konuşmuştuk onada tekrar baktım eğer avutralya dolarıysa o fiyat. Avustralya fiyatı 15600 TLye tekabül ediyor. Bırakın 19-20leri 16 üzeri şansı çok az. Bilginize
    Pulsar41 bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı sheriff87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar döviz hesabı çıkarırken rupinin değerini gözden kaçırıyorsunuz. Rupide TL ile aynı seyrediyor hemen hemen, oda değer kaybeden paralardan. Bugünün kuruyla Dominarın fiyatı geçenlerde çıkardığım fiyatla aynı dolayısıyla distribütore döviz bahanesiyle ekstra yüksek fiyat çıkaracak yorumlardan kaçınalım çünkü değişen pek bişi yok. Bugünün kuruyla Hindistan ABSli dominarın en yüksek perakende satış fiyatı 8500 TL civarıdır. Burda hepimiz tüketici olarak malı en uygun fiyattan almak istiyoruz. Bilgiye ulaşmak çok kolak artık ona göre hesap kitap çıkaralım. Dün NK fiyatını da konuşmuştuk onada tekrar baktım eğer avutralya dolarıysa o fiyat. Avustralya fiyatı 15600 TLye tekabül ediyor. Bırakın 19-20leri 16 üzeri şansı çok az. Bilginize
    Ne çıkacağı belli olmayan yada başka bir değişle ne tür sıkıntıları olacak, belli olmayan motosiklete bugünkü ekonomik şartlar itibarıyla 13-max:14 lira olması lazım(yani en ucuz Japon 250'likten baz alınarak ondan daha uygun olması gerek-yoksa ölü bebek doğar. Zaman herşeyi gösterecek.
    sheriff87 bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

Bu senede 150cc ile devam gibi döviz kurları böyle devam ederse bir daha xj6 sahibi olamayacağım sanırım.

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    bu dolar kuru ile 19-20 bin bandında çıkacağını düşünüyorum

Motosikleti
    Alıntı Tolme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu dolar kuru ile 19-20 bin bandında çıkacağını düşünüyorum
    19-20 liraya piyasaya sürmezler bile. Çünkü bayi showroom larında yer kaplar sadece benim tahminim 15-16,5 arası arkadaşlar.15,3 15,8 ya da 16,3 klasik bajaj fiyatlandırması :D
    dyavol-77, Seko ve sheriff87 bunu beğendiler.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    beygirinde çok fazlaymış kardeşim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)