Kapat
Üye Girişi
Motovento
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Dominar 400 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı tnjşhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar arkadaslar 12500 km deki dominar 400 umun zincirini kendi ihmalim sonucunda perte cikardim zincir degismesi gerekiyor
    yetkili servisteki ustam 15000 km ye kadar idare eder dedi ama ben dislileri daha fazla yipratmadan degistirmek istiyorum
    sadece zinciri degistirsem olurmu yoksa komple zincir disli setimi degistirmem gerekli
    12500km'de bir motorun dişlisini değişmek çok da mantıklı gelmiyor normal koşullarda. Ama foto vs olmadığına göre "dişlilerin durumu iyiyse değişmeyin, kötüyse değişin" demekten başka çok da söyleyebileceğimiz pek bir şey olamıyor. Zira dişlilerin durumuna göre değişir.

Motosiklet Online
    Oktay Motor CF Moto Polaris Benelli RKS Kuba Segway Mondial
    Motomax

dislilerin durumu iyi sayilir dediginiz gibi zinciri degistirmekle yetinecegim cevabiniz icin tesekkur ederim

Yunus Özbek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Rx3i Evo
    Makyajlı kasa geliyor.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Makyajlı değil yurtdışında satılan tour versiyonu geliyor..

Yunus Özbek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Rx3i Evo

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:35 ----------

İki ayrı model olarak satılmayacak zannedersem. Bayilerde yalnızca bu model olacak. O yüzden makyajlı kasa da denebilir bence.
    Thracian bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    üzerinde baya güzel ekstralarla geliyor. bence güzel olmuş.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Bu gezi versiyonu uzun yol yapmak isteyenler yanlara çanta takmak gezmek isteyenler için aslında ilk akseuar olarak satılıyordu ekstradan sonradan tour ismiyle de hazır setli bir model çıkartmaya başladılar ne zamandır yurtdışı YouTube kanallarında görüyordum

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Uzun zamandır takip ettiğim bu motor, eklentilerle birlikte bir enduromsu havası oluşturmaya başladı, yine kanım kaynamaya başladı ama acele etmek te istemiyorum satın alma için zaman iyi bir ilaç alanlara hayırlı olsun..
    Yunus Özbek bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şimdilik zorunluluktan 4 teker ile çile dolduruyor
    Alıntı Yunus Özbek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/iuxorcw.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:35 ----------

İki ayrı model olarak satılmayacak zannedersem. Bayilerde yalnızca bu model olacak. O yüzden makyajlı kasa da denebilir bence.
    Motosikleti sadece şehir dışı ve uzun yolda kullanan biri olarak üstündeki aksesuarlar ile birlikte baya aklıma yattı.Normalde motosikleti bırakmıştım.3 yıl aradan sonra tekrar başlarsam sanırım ilk bakacağım modellerden biri olacak.Bu fiyata rahat rahat uzun yol yapılabilecek 0 km motor yok sanırım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)