Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Dominar 400 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    NAKED
    Titreşim konusunun abartıldığını düşünüyorum. Yok demiyorum ama araç tek silindir, bir yerden sonra alışıyorsun. Esas sorum şu:
    Dominar 400 den 400 UG'ye geçen var mıdır? Ciddi farklar var mıdır acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ekrem bey şöyle kampanya yapsanda birertane uglensek nasıl olur? Öldü buralar yazan eden yok. Fiyatlar tavan tavan yapınca milletin alım gücüde kalmadı.Hep bizdenmi azıcıkda sizden. Kampanya bekliyoruz. Kampanya yapmazsan honda alacam.

muhammetcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09 (2018)
    Arkadaşlar selamlar,

Aynalardan pek memnun değilim buna çözüm olarak hangi marka modelin aynasını önerirsiniz?

Arka kuyruğu iptal edip Gp Kompozitin çamurluk sıyırıcısını takan arkadaşlar, kuyruk olmadan çok çamur atıyor mu arka seleye?

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı muhammetcon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar,

Aynalardan pek memnun değilim buna çözüm olarak hangi marka modelin aynasını önerirsiniz?

Arka kuyruğu iptal edip Gp Kompozitin çamurluk sıyırıcısını takan arkadaşlar, kuyruk olmadan çok çamur atıyor mu arka seleye?
    Ben apaçi aynası takmıştım.Çok kalitesiz görününce orjinal aynayı geri taktım.Gidon yükseltme olunca görüş açısıda bir nebze iyileşiyor.
    muhammetcon bunu beğendi.
    Mal sahibi mülk sahibi, nerde bunun ilk sahibi. Malda yalan mülkte yalan. Gel de biraz sen oyalan

Arkadaşlar selamlar,

Gp nin ayna uzatması ile kullanıyordum epeyce fayda sağlıyor,orjinal haline göre.

Motosikleti
    Mt-09 (2018)
    Alıntı gondors1990 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gp nin ayna uzatması ile kullanıyordum epeyce fayda sağlıyor,orjinal haline göre.
    O da aklımda zaten onu deneyeceğim de, şu çamurluk sıyırıcıyı merak ettim
    Only Ride..

Motosikleti
    Dominar D400
    Arkadaşlar selamlar,

Ayna uzatma için de kullanılabilen ŞU TARZ bişey uygun fiyata görüşünüzü rahatlatacaktır biraz, dah da uzunları var, somuncuların olduğu sanayi gibi bir yere giderseniz çok ucuza çeşitli boylarda bulabilirsiniz.

Daha da güzeli aynaları biraz daha ileri ve yukarı alabilen ŞU ÜRÜN tarzıdır.
    Ben zamanında aliexpressten 3paraya almıştım ŞUNUN aynısı ürünü. Pulsarımı satarken söktüm, aldığım Dominara taktım. Ancak şu anda vergisiyle(1$= 8tl) ve gümrük muamele ücretiyle(8 tl daha) Türkiyedeki fiyatlarla 30-40 tl oynuyor.

Alırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey bir ters(counterclockwise) bir düz(clockwise) diş olmaları gerektiği(yamahaların genelinde de böyle), ikisi de düz diş olan bir aynanıza uymaz.
    mavellen ve muhammetcon bunu beğendiler.

O da aklımda zaten onu deneyeceğim de, şu çamurluk sıyırıcıyı merak ettim
    Çamurluk sıyırıcıyı ben de merak ediyorum.
    Acaba çamur sıçratmayı kesiyor mu gerçekten?

Motosikleti
    Mt-09 (2018)
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayna uzatma için de kullanılabilen ŞU TARZ bişey uygun fiyata görüşünüzü rahatlatacaktır biraz, dah da uzunları var, somuncuların olduğu sanayi gibi bir yere giderseniz çok ucuza çeşitli boylarda bulabilirsiniz.

Daha da güzeli aynaları biraz daha ileri ve yukarı alabilen ŞU ÜRÜN tarzıdır.
    Ben zamanında aliexpressten 3paraya almıştım ŞUNUN aynısı ürünü. Pulsarımı satarken söktüm, aldığım Dominara taktım. Ancak şu anda vergisiyle(1$= 8tl) ve gümrük muamele ücretiyle(8 tl daha) Türkiyedeki fiyatlarla 30-40 tl oynuyor.

Alırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey bir ters(counterclockwise) bir düz(clockwise) diş olmaları gerektiği(yamahaların genelinde de böyle), ikisi de düz diş olan bir aynanıza uymaz.
    Teşekkür ederim inceliyorum şimdi..
    Only Ride..

Beyler daha önce dominar 400e shad sh36 çanta seti için çanta demiri yaptıran var mı veya yurtdışından biyerden alan? Shad orjinal olarak üretmiyomuş maalesef.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı impetum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler daha önce dominar 400e shad sh36 çanta seti için çanta demiri yaptıran var mı veya yurtdışından biyerden alan? Shad orjinal olarak üretmiyomuş maalesef.
    Bursa da imalat yapan Ali cabbar a ulaş belki bilgisi vardır.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı impetum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybs ( yıldız bisiklet sanayi )'den ben çok uyguna, sanırım bursa vs de satılanların yarı fiyatı gibi bir şeye aldım. sağlam. 20+ kg yükü taşıdı defalarca.
    netten numarayı bulup görüşün.
    montajı da 15 dakikada kendim oyalana oyalana yaptım.
    ybsmotor diye aratın.
    istanbul Eyüp/alibeyköy

nTolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    400 UG'de gidon aynası veya diğer adıyla bobber aynası kullanan var mı? Nasıl duruyor merak ediyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:11 ----------

Alıntı nTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    400 UG'de gidon aynası veya diğer adıyla bobber aynası kullanan var mı? Nasıl duruyor merak ediyorum.
    Maalesef gördüm arkadaşlar. Hiç aklımdaki gibi olmamış :D

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    ekrem beyin telefonunu bilen varsa bana özelden ya da buradan yazabilir mi?

Arkadaşlar günaydın.
    Motorum acil olarak satılıktır. Henüz ilana koymadım. 2019 çıkışlı 2017 model mürdüm renk dominar. 3500km de olup arıza veya kaza yaşamamıştır, orjinaldir.
    İlgilenen arkadaşlar 5067639363 nolu telefondan öncelikle mesaj yoluyla ulaşsın lütfen.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Domi 44800tl den 42500tl ye indirilmiş fiyatı,
    %10 gümrük vergisi kaldırıldı sanırsam.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Domi 44800tl den 42500tl ye indirilmiş fiyatı,
    %10 gümrük vergisi kaldırıldı sanırsam.
    Geçici gümrük vergisi kaldırıldı, fırsatçı satıcı bunu yıl sonu kampanyası gibi lanse ediyor

Motosikleti
    cb250r
    arkadaslar selam. dominar ug nin kronik problemleri oldugunu okudum bazi kullanicilardan.

-motorun saga cekmesi,
    -hatali benzin gosterme,
    -trip resetleme.

ug kullanan arkadaslar varsa, bu sorunlarla karsilastimi acaba? karsilastiysaniz servis sorunu cozebildimi?

tesekkurler

nTolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar selam. dominar ug nin kronik problemleri oldugunu okudum bazi kullanicilardan.

-motorun saga cekmesi,
    -hatali benzin gosterme,
    -trip resetleme.

ug kullanan arkadaslar varsa, bu sorunlarla karsilastimi acaba? karsilastiysaniz servis sorunu cozebildimi?

tesekkurler
    Elleri salmadığınız sürece sağa çekme yok. Lastikleri değiştirdiğiniz zaman bu sorunun çok azaldığını söylüyorlar.

Aslında hatalı değil de yakıt ışığını uyarı için erken yakıyor o kadar. 2 diş kalıyor ama içinde en az 20-30 liralık benzin var.

Trip resetlemeye denk gelenler var ama ben daha hiç denk gelmedim. Tamamen şans meselesi. Servis çözüm bulamadı diye biliyorum.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Alıntı nTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elleri salmadığınız sürece sağa çekme yok. Lastikleri değiştirdiğiniz zaman bu sorunun çok azaldığını söylüyorlar.
    .
    Bence bu çok ciddi bir sorun. Ne demek sağa çekiyor ! Adam hurda motosikletin üstünde ayak ayak üstüne atıp, çay içiyor milim yoldan sapmıyor ama 42 bin lira verecem 2020 model motosiklet sağa çekecek...Enteresanmış. Daha doğru bilgileri Ekrem abi verecektir eminim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)