Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Dominar 400 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı reo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim. Eski kasa aldım.
    Almadan önce Cloud'un incelemelerini tekrar okudum. Samimi ve gerçekçi değerlendirme yaptığı için çok faydalı buluyorum. Ayrıca teşekkür ederim.
    Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmanı dilerim.
    Ben Dominar'dan memnun olarak ayrıldım, ve evet ilk başta titreşime fena takılmıştım ve hala diyorum eski kasa titreşimlidir, ama dişli değişimi epeyce rahatlatıyor, geri kalan özellikleri zaten iyi, bir de zamanla alışılıyor titreşime, en azından bende öyle olmuştu.
    Güle güle kullan, benim bu işte olumlu katkım olmuşsa ne mutlu bana, sağ ol. Ayrıca bir gün belki yeni kasa bi Domi daha alırım belli mi olur
    Selamlar!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Yeni kasa bu hafta sonu Kadıköy servisinde teste açılacaktı ama coronavirüs nedeni ile iptal edildi, müsait bir zamanda mutlaka test edin daha iyi anlayacaksınız.

Motosikleti
    Dominar 400
    arkadaşlar d400 için kappa k22 yada givi e22n taktıran oldumu n11 gibi sitelerden alıp?

yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Dün bindim bu dominara da efsane bir şeymiş yaa. Drift' ten inip buna binince eşekten inip ata binmiş gibi oldum. Açıkcası torkundan korktum yani. 1.viteste gazı bir çevirdim direk beni geriye çekiyor zor tutuyorum motoru. Efsaneydi!!

Motosikleti
    Alıntı yurekli_emin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün bindim bu dominara da efsane bir şeymiş yaa. Drift' ten inip buna binince eşekten inip ata binmiş gibi oldum. Açıkcası torkundan korktum yani. 1.viteste gazı bir çevirdim direk beni geriye çekiyor zor tutuyorum motoru. Efsaneydi!!
    CC beygir tork her şey artıyor, zamanında bende dirft kullanırken ilk Pulsar ı aldığım da bende sizin gibi hissettim, dediğim şuydu ben daha önce motor kullanmıyormuşum, bir zaman sonra 600cc üzeri de kullanınca dominar hiç birşeymiş dersin bu böyle devam eder gider.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CC beygir tork her şey artıyor, zamanında bende dirft kullanırken ilk Pulsar ı aldığım da bende sizin gibi hissettim, dediğim şuydu ben daha önce motor kullanmıyormuşum, bir zaman sonra 600cc üzeri de kullanınca dominar hiç birşeymiş dersin bu böyle devam eder gider.
    Tabii biliyorum onu ama şuanlık dominar çok hoşuma gitti.

Motosikleti
    Sym wolf 250
    Selamlar arkadaslar yeni dominar 400 ug almak istiyorum.Suan galeriler 29900 diyor fakat yuzyuze konusmadim hic.
    Acaba indirim yaparlar mi bu fiyat uzerinden.Yeni alan bir arkadas varmidir nereden almis.Son fiyat nedir .
    Bilen varsa yardimci olabilir mi .
    Iyi surusler.

Motosikleti
    Alıntı okans. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaslar yeni dominar 400 ug almak istiyorum.Suan galeriler 29900 diyor fakat yuzyuze konusmadim hic.
    Acaba indirim yaparlar mi bu fiyat uzerinden.Yeni alan bir arkadas varmidir nereden almis.Son fiyat nedir .
    Bilen varsa yardimci olabilir mi .
    Iyi surusler.
    As, indirim beklemeyin satışlar kuralkan üzerinden olduğu için değişiklik olmaz ha bayiden eşantiyon falan alabilirsiniz.

herkese selam aranıza yeni katılmış bulummaktayim 2 gün önce dominar 400 ug aldım cuma günü yeni fiyat 32700 tl olacak bilginize

Dinçdarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 750🐝
    Zamansiz zamanlarda zam iyi olur.Hazir millet para kesiyor,hepsi yapsinlar zamlarini.

Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Alıntı cb 650f adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selam aranıza yeni katılmış bulummaktayim 2 gün önce dominar 400 ug aldım cuma günü yeni fiyat 32700 tl olacak bilginize
    Hayır yaaa!

Motosikleti
    Dominar D400
    Evet cuma günü zamlanacak, yarın(Perşembe 02.04.20202) akşama kadar zamsız fiyattan alma şansınız var(Tabi paranın tamamını ödeyip sipariş ederseniz yanlış bilmiyorsam). Bu siparişler için motorlar da Mayıs sonu gelecek denildi.

Hayırlı uğurlu olsun, sağlıklı sürüşler. Dominar güzel motordur.

Motosikleti
    Sym wolf 250
    iste bu kotu oldu.zam mantiksiz bu ortamda .Kuralkan kendinden sogutur insanlari sebep her ne olursa olsun.
    Bu arada zam konusundan bagimsiz sanirim yeni modelde de immobilizer yok.Bir kuru anahtar gordum.Pulsar anahtari gibi duz ciliz bir anahtar.Keske immobilizer olsaydi.Hirsizlik acisindan biz motorculara bir guzellik olurdu.

Amin sağolun teşekkürler ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:01 ----------

dominar 400 ug fiyat 31500tl

Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Alıntı cb 650f adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amin sağolun teşekkürler ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:01 ----------

dominar 400 ug fiyat 31500tl
    Sağlıkçılara bir şeyler yapacağız demişlerdi instagram da inşallah babama bir şeyler yaparlar alacağım zaman.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı okans. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iste bu kotu oldu.zam mantiksiz bu ortamda .Kuralkan kendinden sogutur insanlari sebep her ne olursa olsun.
    Bu arada zam konusundan bagimsiz sanirim yeni modelde de immobilizer yok.Bir kuru anahtar gordum.Pulsar anahtari gibi duz ciliz bir anahtar.Keske immobilizer olsaydi.Hirsizlik acisindan biz motorculara bir guzellik olurdu.
    Tabi ki zam olmasa güzel olurdu ancak buna karşılık adamlar da demez mi" iki ay içinde Dolar 5.70'ten 6.70'e zıplamasa ne güzel olurdu". diye. Hani, ticaretlerini bir şekilde devam ettirmek zorunda herkes
    Herkesin istediği "Zam olmasın", o zaman en güzeli kawasaki'nin yaptığı gibi döviz ile fiyat belirlemek. Ondan sonra hiç zam yok, hep aynı fiyat(yerseniz).

Yeni modelde de immo yok, bajajın hiçbir modelinde yok. Halen motosiklet alıcılarının fiyat/performans kesmine göre ürün çıkartıyorlar, immo koyarlarsa fiyat 3-5 daha artacaktır, bu da "Hintliye okadar para vereceğime ikinci el japon alaırım" konusunu tekrar hortlatacaktır. Şu anda idare eder bir fiyatlandırma ile iyi bir şekilde japon-çin arasında konumlanmış görünüyorlar.
    Bu motor(dominar ug) yukarı segmentlere minik minik ilerleme çalışmaları olarak görünüyor, 3-5 sene sonraki yeni çıkaracakları modellere koyarlar belki immo, kim bilir. Umarım bizim de ekonomimiz iyi olur da rahatça alabiliriz(Hayaller - Hayatlar).

Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi ki zam olmasa güzel olurdu ancak buna karşılık adamlar da demez mi" iki ay içinde Dolar 5.70'ten 6.70 olmasa güzel olurdu". diye
    Herkesin istediği "Zam olmasın", o zaman en güzeli kawasaki'nin yaptığı gibi döviz ile fiyat belirlemek. Ondan sonra hiç zam yok, hep aynı fiyat(yerseniz).

Yeni modelde de immo yok, bajajın hiçbir modelinde yok. Halen motosiklet alıcılarının fiyat/performans kesmine göre ürün çıkartıyorlar, immo koyarlarsa fiyat 3-5 daha artacaktır, bu da "Hintliye okadar para vereceğime ikinci el japon alaırım" konusunu tekrar hortlatacaktır. Şu anda idare eder bir fiyatlandırma ile iyi bir şekilde japon-çin arasında konumlanmış görünüyorlar.
    Bu motor(dominar ug) yukarı segmentlere minik minik ilerleme çalışmaları olarak görünüyor, 3-5 sene sonraki yeni çıkaracakları modellere koyarlar belki immo, kim bilir. Umarım bizim de ekonomimiz iyi olur da rahatça alabiliriz(Hayaller - Hayatlar).
    R25' in fiyatını görünce "Ulen Dominar'ın hakkını yemişim hee." dedim yani.

Motosikleti
    Sym wolf 250
    15 martta motor 28990 tl idi sonra 29990 oldu nisan 3 itibari ile 31500 oldu. bu kadar seri can sikici olabiliyor.Kur farki dogru .

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi ki zam olmasa güzel olurdu ancak buna karşılık adamlar da demez mi" iki ay içinde Dolar 5.70'ten 6.70'e zıplamasa ne güzel olurdu". diye. Hani, ticaretlerini bir şekilde devam ettirmek zorunda herkes

bajaj'ın ceo'su açıklama yapmıştı; 400cc den daha büyük motor bajaj adı ile üretmeyeceğiz diye. adamların hedef kitlesi belli.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)