Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Dominar 400 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Şu neşterin (duke790) bajaj versiyonunu yapsalar ya offf diyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi 15 derecede ne üşümesi? Antalyadasınız bide

Scoyco MC17b eldivenlerden aldın. Su geçirmez, kazada elinizi korur, sıcak tutar. Test ettim en ağır şartlarda

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:59 ----------

Bu motoru çift silindir yapamazlar çünkü hali hazırda hintliler tek silindir basit ve ellerinde ktm örneği varken tek silindirden şaşmazlar. En iyi ihtimal Duke390'a yanaşırlar daha fazla. Sanmıyorum fazlasını yapsınlar. Adamların ellerinde kendi envanterleri yokki. Kopyalayıp 3-5 değiştiriyorlar işte. Bide şasinin nasıl şekilde duracağını tasarlıyorlar
    Eldivene bakayım.
    Çift silindir çift gaz kelebeği başka bir teknoloji bu.Belki yaparlar.

Mt25 gelince bize geribildirim yaparsın artık.Dominarı sınırlarının üstünde zorlamış birisi en güzel karşılaştırmayı yapar.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Hocam sabah erken 5-6 gibi evden çıkıp antalya'dan side'ye gidiyorum (70 km). Sabahın o saatinde 1 saat boyunca belirli bir hızda üşüyor eller. Dediğin eldivene ben de bir göz atayım.

Motosikleti
    MT-07
    Ayrıca gp-kompozitin elcik korumalarını da tavsiye ediyorum. Rüzgarı ciddi oranda kestiği için elleri her yönden koruyorlar.

Ayrıca gp-kompozitin elcik korumalarını da tavsiye ediyorum. Rüzgarı ciddi oranda kestiği için elleri her yönden koruyorlar.
    Ben aldım gayet güzel.Bende tavsiye ederim.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben aldım gayet güzel.Bende tavsiye ederim.
    Arabaya gömdüm, bileğim sağlamdı. Kırılmadıda. Bana göre işini yaptı

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Kaç para gp kompozit elcik koruma?

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Kamptan geriye kalanlar, cumartesi günü arkadaşlarla kalabalık şekilde Darlık barajına kampa gidelim dedik ama bütün millet her yeri öğrenmiş ve kapmış zor bela yer bulduk ama düşe kalka kamp alanına vardık, yan çantanın biri gitti, arkadaşın aynası gitti pahalı da bir parça, bizlerde bir sıkıntı yok düşe kalka öğreneceğiz.

mavellen bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 170’e takmıştım. 190 olsun şimdi. Böcekler falanda elinde patlamıyor. Yağmurda delmiyor. Taş falanda sekmiyor. Bence olmazsa olmaz.

Motosikleti
    Abi 15 derecede ne üşümesi? Antalyadasınız bide

Scoyco MC17b eldivenlerden aldın. Su geçirmez, kazada elinizi korur, sıcak tutar. Test ettim en ağır şartlarda

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:59 ----------

Bu motoru çift silindir yapamazlar çünkü hali hazırda hintliler tek silindir basit ve ellerinde ktm örneği varken tek silindirden şaşmazlar. En iyi ihtimal Duke390'a yanaşırlar daha fazla. Sanmıyorum fazlasını yapsınlar. Adamların ellerinde kendi envanterleri yokki. Kopyalayıp 3-5 değiştiriyorlar işte. Bide şasinin nasıl şekilde duracağını tasarlıyorlar
    dediğin eldiven kullandığım eldiven ise içi yünlü olması lazım tek sıkıntı el ıslak ise ele girmekte biraz sıkıntı oluyor, kullandığım eldivenden arkadaşa da hediye almıştım, benimki doğalgaz sobasının üzerine koyunca ısıdan mokoko olmuştu.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dediğin eldiven kullandığım eldiven ise içi yünlü olması lazım tek sıkıntı el ıslak ise ele girmekte biraz sıkıntı oluyor, kullandığım eldivenden arkadaşa da hediye almıştım, benimki doğalgaz sobasının üzerine koyunca ısıdan mokoko olmuştu.
    Aynen dediğin gibi üstadım. Ben genelde dışarıdayken sıkıyorum, eve gelince hafif kurutup sobaya yakın yerde bırakıyorum. Sabaha taş gibi oluyor.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    250 civarlara çıktı galiba, birebir çakması olduğu Givi'ler 800 iken yine çok çok iyi...

Bügün işe git gel motordaydım.Sabah soğuk olduğu içi sakin gittim.Dönüşde gazladım.160’da rpm ışığı yanmaya başladı 167 çıktım.Yalnız her vitesde anırtmıyorum son vitesde abanıyorum.Yalnız 120 geçtikden sonra keyif yok.Yalnız motor çizgiden sapmıyor.Virajı gidişi güven veriyor.Hiç yapmadığımı yaptım virajda baya yattım 130 ile döndüm virajı.Normalde 110 geçmem o virajda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:28 ----------

Ben karbonu 200₺ almıştım.Normaller 180₺ idi.

Motosikleti
    MT-07
    215tl miş. Oturdum sitesinden baktım. Herkes fiyat söylemiş bari nokta koyalım dedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:42 ----------

Virajı keyif verir Dominar'ın. Acaba die korkuya düşürdüğü olmadı hiç. Aga termal içlik giy. Paran varsa windproof olanlardan al. Bende bir eşeklik ettim. Gittim kısa mont aldım. Çok hoşuma gitti dayanamadım. Şimdi ise beli böbreği soğuktan nasıl koruyacağım die düşünüyorum

Bel böbrek koruması lazım sıcak olanlardan. Var mı acaba bir tavsiye?

Motosikleti
    215tl miş. Oturdum sitesinden baktım. Herkes fiyat söylemiş bari nokta koyalım dedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:42 ----------

Virajı keyif verir Dominar'ın. Acaba die korkuya düşürdüğü olmadı hiç. Aga termal içlik giy. Paran varsa windproof olanlardan al. Bende bir eşeklik ettim. Gittim kısa mont aldım. Çok hoşuma gitti dayanamadım. Şimdi ise beli böbreği soğuktan nasıl koruyacağım die düşünüyorum

Bel böbrek koruması lazım sıcak olanlardan. Var mı acaba bir tavsiye?
    Sıfır kol veya uzun kol neopren yelek alabilirsiniz, bende uzun vardı bilek kısmı sıkıntı yaptığı için arkadaşa verdim, sıkıntı derken sıkıyor buda rahatsız etti beni, şuan sıfır kol olandan var gayet iyi.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Fan sigortası atma sorunu yaşayan oldu mu

Motosikleti
    MT-07
    Prohel 8080 ve prohel 8181'e sahibim. 8080 yani yelek olanını günlük hayatta giyiyorum. Hem şık hem rahat. 8181'i de giydim gerçi. Ben çok üşüyen biriyimdir, uzun kollusunu giyince sıcaktan uykum geliyor

Lakin böbrek kısmına bir soft birşeyler almak lazım gelebilir. Oradan kıvrılıp açılma sıkıntısı var :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fan sigortası atma sorunu yaşayan oldu mu
    Bende hiç olmadı.

İyi gazlıyorum arabanın yokluğunda.Sabah fena oluyor ama.Sabah giderkende dayadım 160.Gelirkende aynı.Araba bir hafta daha yok İNŞALLAH yağmur yapmaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:28 ----------

Motor bu şekilde içiyor yakıtı.Gazlama güzelde yakıt fena.Hafatasonu gezisi olsa idare edilirde günlük mümkün değil.100 km de 50-tl yakıt yedim.7 litre aldım bitti.Yaklaşık 7 litre yaktırdım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:31 ----------

Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kamptan geriye kalanlar, cumartesi günü arkadaşlarla kalabalık şekilde Darlık barajına kampa gidelim dedik ama bütün millet her yeri öğrenmiş ve kapmış zor bela yer bulduk ama düşe kalka kamp alanına vardık, yan çantanın biri gitti, arkadaşın aynası gitti pahalı da bir parça, bizlerde bir sıkıntı yok düşe kalka öğreneceğiz.
    Kemal geçmiş olsun bilader.

Gittiğiniz yer güzelmiş.Çok beğendim.

Motosikleti
    Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi gazlıyorum arabanın yokluğunda.Sabah fena oluyor ama.Sabah giderkende dayadım 160.Gelirkende aynı.Araba bir hafta daha yok İNŞALLAH yağmur yapmaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:28 ----------

Motor bu şekilde içiyor yakıtı.Gazlama güzelde yakıt fena.Hafatasonu gezisi olsa idare edilirde günlük mümkün değil.100 km de 50-tl yakıt yedim.7 litre aldım bitti.Yaklaşık 7 litre yaktırdım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:31 ----------

Kemal geçmiş olsun bilader.

Gittiğiniz yer güzelmiş.Çok beğendim.
    Tşk ederim, dediğim gibi bende çanta gitti ama o kadar iyi bir çanta olmadığı için acımadım yani, çimenden kestirme gideyim dedim ıslak olunca arka hup kaydı doğal olarak yerdeyim, çadır kurduğumuz yer yol kenarı güç bela 6 çadırı da kurduk.

Motosikleti
    MT-07
    Mt-25’i teslim aldım. Belki bana kızacaklar ama Dominar daha iyiydi benim için. Öyle aman amanda fark göremedim. Açık ara aydınlatmalarında daha iyiydi. Güzel yakıyor. 35km de ortalama 3,8lt/100km

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)