Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Dominar 400 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Benim kazadaki en büyük şansım motordan uçmak oldu. Füze oldum die dalga geçiyorum ama motordan fırlayınca ekipmanlar sadece 1kez absorbe etti hasarı. Sağ yanım arabaya çarptı ondan dolayı daha fazla güç gitti. Motoru parçaladım ama tüm darbeyi motor yedi bende. Bel-böbrek koruması olsa üstümde çizik bile olmayacaktı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:30 ----------

Elimden geldiğince kaçındım kazadan. Lakin içten söylüyorum. Haberlerde kendimi ve motoru yerde görünce, motoruma üzülmedim değil. Bide bana git yarın işe başla deyip, bir gün rapor veren ve tekrar rapor yazılmasının önünü kesen doktora da hasta yakınları saldırsın :(

Sanki cebinden ödüyor parayı. Neyseki sağlık ocağındaki doktor git evde dinlen bu hafta dedi de rahatladım biraz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Tekrar geçmiş olsun.Bi anlamda ucuz atlatmışsın.Bir süre kendine zaman tanı acele etme, sürmek istiyosan zaten süreceksin er geç, ben sırf maddi sebeplerden 7 yıl civarı ara verdiydim. Böyle önemli bi durumda biraz ara vermek zihnen de iyi gelecektir. Selamlar, ömrüne bereket.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar geçmiş olsun.Bi anlamda ucuz atlatmışsın.Bir süre kendine zaman tanı acele etme, sürmek istiyosan zaten süreceksin er geç, ben sırf maddi sebeplerden 7 yıl civarı ara verdiydim. Böyle önemli bi durumda biraz ara vermek zihnen de iyi gelecektir. Selamlar, ömrüne bereket.
    Teşekkürler. Mecburen bekleyeceğim. Yaza kadar 8ay var diyorum İşin gerçeği yağmurlarda bu sene sürmeyeceğim diyordum kendi kendime. Hakikaten sürmeyecekmişim...

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler. Mecburen bekleyeceğim. Yaza kadar 8ay var diyorum İşin gerçeği yağmurlarda bu sene sürmeyeceğim diyordum kendi kendime. Hakikaten sürmeyecekmişim...
    Valla Dominarla artık ben de yağmurlarda sürmeme kararı aldıydım.Geçen gün işe geç kaldım, yağmur da durdu diye bindim, yolda öyle böyle yağmur yağmadı, pestilim çıktı, geri döndüm ve bir daha yağmurlu havada gerçekten binmeyeceğim dedim, motoru daha bugün yıkadım
    Neyse sağlık her şeyden önemli, varsın motor olmasın, ama sen ol, yaşamaya devam et kardeşim. Selamlar.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Geçmiş olsun hocam. Iki gündür giremiyordum forums, uçmuş gitmiş başlık. Dedim ne oluyor böyle. Hep temkinli gidiyorum ama böyle öküzler mahvediyor herşeyi işte. Ucuz yırtmışsın ki kırık falan yok.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun hocam. Iki gündür giremiyordum forums, uçmuş gitmiş başlık. Dedim ne oluyor böyle. Hep temkinli gidiyorum ama böyle öküzler mahvediyor herşeyi işte. Ucuz yırtmışsın ki kırık falan yok.
    Teşekkürler. Kırık, çıkık, iç kanama vs yok. Kalıcı hasarda yokta her geçen gün morluklarım daha da ilerliyor.

Sadece forum değil bende uçtum

Şahitlerim var

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Teşekkürler. Kırık, çıkık, iç kanama vs yok. Kalıcı hasarda yokta her geçen gün morluklarım daha da ilerliyor.

Sadece forum değil bende uçtum

Şahitlerim var
    Neyse ki fizik de sağlam görünüyor. Biraz narin birinin bir tarafları kırılırdı.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hava iyi biraz dolaşayım dedim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:24 ----------

Motosikleti
    MT-07
    Keşke bende dolaşsaydım

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Son iki resim olmasa,motoru cekecegine manzarayı çek diyecektim..

Yoksa,makinam bu aga,manzarya ne hacet mi..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:26 ----------

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son iki resim olmasa,motoru cekecegine manzarayı çek diyecektim..

Yoksa,makinam bu aga,manzarya ne hacet mi..
    Dehşet manzaralar vardı.Gerçek gözümün gördüğü ile fotoğraflar arasında eşşek il deve kadar fark var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:53 ----------

Keşke bende dolaşsaydım
    İNŞALLAH tez zamanda oda olur.

Motosikleti
    MT-07
    Aga ben İstanbul'da oturuyorum Senin oralar çoh uzak geliyor bana

Aga ben İstanbul'da oturuyorum Senin oralar çoh uzak geliyor bana
    Biliyorum çok uzak.Aslında vaktin olsa buralarda motor sürsen çok hoşuna giderdi.Muhteşem yerleri var akdenizin.İstanbul çok tıkış tıkış bir şehir.Hayat çok hızlı orda.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biliyorum çok uzak.Aslında vaktin olsa buralarda motor sürsen çok hoşuna giderdi.Muhteşem yerleri var akdenizin.İstanbul çok tıkış tıkış bir şehir.Hayat çok hızlı orda.
    İstanbul'da motorun üstünde duramıyorsun test ettim

Kazayı'da şurada yaptım:

http://www.canlimobesekameraizle.com...gi-canli-izle/

İstanbul'da motorun üstünde duramıyorsun test ettim

Kazayı'da şurada yaptım:

http://www.canlimobesekameraizle.com...gi-canli-izle/
    Nedeyim bilemedim.Bırak motor sürmeyi araba bile sürmek istemezdim o trafikde.Ben Antalyanın kıymetini bileyim.
    Cloud bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    İnan bugün araba sürmek zorunda kaldım ve sürmeye başladığım her an'a lanet ettim. En sonunda kasalı kamyonet alıp kurallara uymayanlara kasaya vurdurup, üstüne paralarından olmasını sağlayacağım. Çok sıkıntı olursa kasayı atıp yenisini yaptırırız, yada iki kaynak atıp devam ederiz
    mavellen bunu beğendi.

İnan bugün araba sürmek zorunda kaldım ve sürmeye başladığım her an'a lanet ettim. En sonunda kasalı kamyonet alıp kurallara uymayanlara kasaya vurdurup, üstüne paralarından olmasını sağlayacağım. Çok sıkıntı olursa kasayı atıp yenisini yaptırırız, yada iki kaynak atıp devam ederiz
    Bigtruck yarışlarındaki araçlardan alıcan.O zaman kimse yaklaşamaz.

Motosikleti
    MT-07
    Ben test ettim. Çift kabin transit kamyonet ile insanlar baya bir tırsıyor. 155hp olduğu içinde kolay kolay araya mesafe koyamıyorlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:49 ----------

Yok aga ben satmayacağım makineyi galiba. Bizimkilere sattım diyip, otopark'a çekerim aleti. Aküyü söker evde bir yere koyarım. Araba süreceğime gider metrobüse binerim daha iyi.
    mavellen, tommygun, bursalıali ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Ben test ettim. Çift kabin transit kamyonet ile insanlar baya bir tırsıyor. 155hp olduğu içinde kolay kolay araya mesafe koyamıyorlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:49 ----------

Yok aga ben satmayacağım makineyi galiba. Bizimkilere sattım diyip, otopark'a çekerim aleti. Aküyü söker evde bir yere koyarım. Araba süreceğime gider metrobüse binerim daha iyi.
    Hasar tespiti yaptınmı?Sigorta masrafları karşılayacakmı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)