Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Dominar 400 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun reis, Allah beterinden korusun. Kaza yapmak kırık çıkık problem değil ama ağızını ayıra ayıra "motosiklet tehlikeli dediydim sana, motosiklet şeytan işi, motoru boşver bi araba al" diyenler sıkıyor insanın canını. Benim kazamda olduğu gibi bu kazada da motosikletin bi suçu yok..
    Ya aga sattırıyorlar zorla makinemi. Kışın dımdızlak kalacağım. Motorda harbiden sağlam çıktı. Yan Grenada’lar bile sağlam. Ön far camı kırılmış sadece. Amortisörler hakkın rahmetine kavuşmuş. Enjeksiyon falan çalışıyordu ama kaza sonrası yağ falan boşalmıştır belkide die çalıştırmadım. Depo zaten dolu. Jantlar sağlam. Şaside sıkıntı yok gibi görünüyor.

Titriyor falan ama utanmasa arabayı delip geçecek.

Haberlere bakan bide bana bakıyor. Nasıl böyle ayaktasın die. Poliste mobeseden gördük. Gerçekten ayakta göreceğimizi ummuyorduk diyince bizimkiler motoru presleye götürmeye çalışıyorlardı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya aga sattırıyorlar zorla makinemi. Kışın dımdızlak kalacağım. Motorda harbiden sağlam çıktı. Yan Grenada’lar bile sağlam. Ön far camı kırılmış sadece. Amortisörler hakkın rahmetine kavuşmuş. Enjeksiyon falan çalışıyordu ama kaza sonrası yağ falan boşalmıştır belkide die çalıştırmadım. Depo zaten dolu. Jantlar sağlam. Şaside sıkıntı yok gibi görünüyor.

Titriyor falan ama utanmasa arabayı delip geçecek.

Haberlere bakan bide bana bakıyor. Nasıl böyle ayaktasın die. Poliste mobeseden gördük. Gerçekten ayakta göreceğimizi ummuyorduk diyince bizimkiler motoru presleye götürmeye çalışıyorlardı.
    Bana da yemin ettirdi babam 😃 Motoru satacam söz dedim Vfr ı sattım fz6 aldım, geçen pazar köpürüyordu 😁 Satacam dedim sattım yenisini almayacam demedimki dedim biniyorum 🤫
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Walla benim ekipman toplamam zaman alır. Ekipman dediğimde Kask ile mont. İkiside görevini çok iyi yerine getirdi. Elimde olsa madalya takacağım

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dominar hakkaten sağlam motormuş.Senide ALLAH esirgemiş.İNŞALLAH birdaha yaşamassın.Ben mt sevdasından vazgeçtim.Doninar ile devam.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok çok geçmiş olsun. Tekrarı yaşanmasın.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dominar hakkaten sağlam motormuş.Senide ALLAH esirgemiş.İNŞALLAH birdaha yaşamassın.Ben mt sevdasından vazgeçtim.Doninar ile devam.
    Emin ol yaşamak istemem Güzel acıtıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:04 ----------

Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok çok geçmiş olsun. Tekrarı yaşanmasın.
    Teşekkürler. Tek temennim. Bir daha human rocket olmak istemiyorum bende.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Geçmiş olsun,aractaki ve senin motordaki hasara bakarsak,cidden ucuz kurtarmişsin.

Belliki frensiz direk çarpişma olmuş.

Sağlık başta gelir,motor dedigin nedir?metal yığını.
    angaralı06 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun,aractaki ve senin motordaki hasara bakarsak,cidden ucuz kurtarmişsin.

Belliki frensiz direk çarpişma olmuş.

Sağlık başta gelir,motor dedigin nedir?metal yığını.
    Yok frene bastım aslında ama tamda olamadı, çünkü direk tam sola kırdı. Kaçılacak mesafede olmadı. Ben hatta tam ortadan zıbam die girmedim, sol tarafa doğru idi benim yönüm, halen bir şans kurtarırım dedim ama olmadı Ben hasarları görememiştim, malum boynumu oynatamıyorum die. Benim motorda delmiş aracı, içimin yağları eridi azıcık
    bursalıali bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    İşte maalesef her istediğimiz şeyi her istediğimiz zaman yapamıyoruz. Mesela arabayı kullanan ve emniyet şeridine dalıp sonra Eds uyarısını farkedip Eds'den kaçmaya çalışan bu pezevenge işkence yapmak gerekir. Trafikte sürüyle böyle öküz var. Ben maalesef bu tip şeylerin eğitimle düzeleceğine inanmıyorum. İtlaf etmek ya da her ne olursa olsun bisiklet bile sürdürmemek en sağlıklı çözüm.

HappyPuppy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Geçmiş olsun. Kask ve ekipmanın önemini tekrar anlamış olduk.

Allah korumuş.Rabbim daha beterlerinden sakınsın.Bir müddet kendinizi dinlenmeye alın,kazanın etkileri bi kaybolsun.Sonrası kararı tamam mı,devammı...?Ben geçirdiğim bikaç kazaya rağmen,tamam buraya kadar diyemedim.Cümlemizin hakkında Rabbim hayırlısını nasip etsin.Levent beyin yazdığı gibi.önce sağlık;motor dediğin metal yığını.Tekrar tekrar geçmiş olsun,acil şifalar dilerim.
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Teşekkürler. Maalesef daha hastaneye kalkerken tamam diyemedim. Tabiki devam ama bir süre motorsuz kalmam gerekiyor maalesef. Videolardan gördüğüm kadarıylada benimle olaya karışan araç hemen sağ bariyerlere çekmiş. Ben onu görmemiştim. Olay yerini bozmuş. Trafik mahkemesine çıkacağı için orada da ayrıyetten belirteceğim. Zaten Mobese görüntüleri varmış. Polisler izlemişler. Mobese görüntülerinden tüm olayı ve kaza anını.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Geçmiş olsun. En azından kalıcı ya da uzun süreli bir sakatlık yok gerisi hallolur.

Ulan lastikler de yeniyidi haaa

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. En azından kalıcı ya da uzun süreli bir sakatlık yok gerisi hallolur.

Ulan lastikler de yeniyidi haaa
    Eyw. Birşeyim yok. Hallettik herşeyi. Artık sonrası süreç. Walla lastikler yeniydi.

Motosikleti
    ......
    Eyw. Birşeyim yok. Hallettik herşeyi. Artık sonrası süreç. Walla lastikler yeniydi.
    Lastiklere taktın kafayı..

Forumda Dominara lastik arayan birisine hesapli yoldan satabilirsin..zaten yeniydi lastiklerin..

Motosikleti
    MT-07
    Çaktırmayın belki dokanmam da binerim ben. Nedense hiç işte bu kadar daha kullanmayacağım cümlesi ağzımdan çıkmadı. Çıkacağınıda sanmam. Lakin İstanbul içi artık kullanmam herhalde, kullanacaksam da daha güçsüz bişeyler bakarımki daha korkarak kullanayım. Korku ile hayatta kalnır bu şehirde. Bu cep telefonları filmlerdeki gibi elektromanyetik el bombası atıp tüm cep telefonlarını pert edesim var.

Motosikleti
    ......
    Aga senin için 140km yol yaptim...

Sırf sen motorsuzum uzulme diye...

Kendim için olsa cidden binmezdim...

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Kullanırsanda yavaş kullan hacı daha yavaş olsan belki durabilirdin belkide maddi manevi daha sıkıntısız bi durum olurdu geçmiş olsun tekrardan

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aga senin için 140km yol yaptim...

Sırf sen motorsuzum uzulme diye...

Kendim için olsa cidden binmezdim...
    Deme öyle şeyler. Canım sıkılıyor. Canım çekiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:15 ----------

Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanırsanda yavaş kullan hacı daha yavaş olsan belki durabilirdin belkide maddi manevi daha sıkıntısız bi durum olurdu geçmiş olsun tekrardan
    Normal şartlarda bile durulmazdı, ancak 50km/sa ile gitmen gerekirdi ondan kurtulman için, kavşak çıkışı dönen yolda önüne tam kıran aracı göremezsin, viraj çıkışı mecbur gaz açıyorsun.

Motosikleti
    ......
    Deme öyle şeyler. Canım sıkılıyor. Canım çekiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:15 ----------

Normal şartlarda bile durulmazdı, ancak 50km/sa ile gitmen gerekirdi ondan kurtulman için, kavşak çıkışı dönen yolda önüne tam kıran aracı göremezsin, viraj çıkışı mecbur gaz açıyorsun.
    Söylemeyecektim ama,

Benim kuzen,senin yaptigin kazanin yari oranindaki kazada ayak bilegini kirdi,omzunu çikardı..vakit bulup gidemedim izmire ziyaretine,

Motor gsx600
    Tcx yarim bot
    Full ekipman.

Doktor bilekte parcali kirik var,1yildan once bisiklet bile surmen yasak demiş..

Sen haline hergun şukretsen yine az gelir..

Sen motoru parçaladın..

Kuzen kendini...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)