Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Dominar 400 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru fulledikçe gözümden düştü resmen. Şu lokma takımı tornavida ıvır zıvır ne gerekiorsa öğreneyimde sökeyim şunları cuma akşamı. Uçmakdereye giderken kendimi pazarcı gibi hissettim geçen hafta
    senin ilacın belli 😀😁

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin ilacın belli ����
    https://i.resimyukle.xyz/1QWV1a.jpg
    Girme kanıma. Allah belamı versin takasa girseler alacağım.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...76272536/detay

Şansımı zorlayacağım gibi galiba. MT'ye gireceğim girmesine de ben hergün 85km yol yapıyorum. Alete acıyorum.

Allah'tan daha hiç kullanma şansım olmadı. O yüzden aklımı kaybetmiyorum daha...
    levend84 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R

Şansımı zorlayacağım gibi galiba. MT'ye gireceğim girmesine de ben hergün 85km yol yapıyorum. Alete acıyorum.

Allah'tan daha hiç kullanma şansım olmadı. O yüzden aklımı kaybetmiyorum daha...
    33500de benim makina, şeytan kulağına geçen gün 8500km de mt ye bindim benimki daha stabil. Bakımı aksatılmaz teker felan yapılmazsa cp2 motor bloğu üzmez. 30 binde zincir dişli seti değişti, akü ve ön fren balatası orjinal.
    33.500e kadar 4 kez yağ, 2kez biadil yağ filtresi (15tl), zincir dişli seti, buji ve hava filtresi , arka fren balatası değişti.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende diyorum satayım dominarı alayım sıfır bir mt07 veya ikinci el bir mt09 son sahibi ben olayım motor alma satma defterinide kapatayım.Çok istiyorum.Ben motora yazın biniyorum.Kışın kullanmuyorum.Amma işte ben o gaz koluna hakim olamam.Motor on numara lakin kendime güvenmiyorum.200 km üstü naked bir motor akıllara zarar.

Motosikleti
    MT-07
    Şimdi ben ne öneri istiyorum siz beni nereye doğru çekiyorsunuz? Ben yaz-kış biniyorum. İşe git gel. Lakin yazın buna kışında ikinci el bir SYM Fiddle 2 alıp da gidip gelebilirim gibi. Bana lokma takımı önerin. Nolur motor önermeyin. Geçen 2016 model NC750X kullandım. Aklım gitti.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende diyorum satayım dominarı alayım sıfır bir mt07 veya ikinci el bir mt09 son sahibi ben olayım motor alma satma defterinide kapatayım.Çok istiyorum.Ben motora yazın biniyorum.Kışın kullanmuyorum.Amma işte ben o gaz koluna hakim olamam.Motor on numara lakin kendime güvenmiyorum.200 km üstü naked bir motor akıllara zarar.
    Hocam asıl racing kullanıyorsan korkman lazım, nakeddan korkma çünki 200km hızla en fazla 1 dakika seyredersin oda racingle 260 ta gittiğin tadı verir. Mt09 da yamaha kullanıcıyı düşünüp 223e limitör koymuş, motoru bıraksan 260 görür ama adamlar nakeda bunu yeterli görmüş.
    Ben geçen sene Ağustos ayında ehliyet aldım daha öncesinde artçk olarak bile binmemiştim motosiklete. Çok şükür düşme tehlikesi bile yaşamadım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:16 ----------

Şimdi ben ne öneri istiyorum siz beni nereye doğru çekiyorsunuz? Ben yaz-kış biniyorum. İşe git gel. Lakin yazın buna kışında ikinci el bir SYM Fiddle 2 alıp da gidip gelebilirim gibi. Bana lokma takımı önerin. Nolur motor önermeyin. Geçen 2016 model NC750X kullandım. Aklım gitti.
    Lokma takımında paraya acıma ömürlük kullan, izeltaş var bende şirkette stanley ikiside oldukça kaliteli.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lokma takımında paraya acıma ömürlük kullan, izeltaş var bende şirkette stanley ikiside oldukça kaliteli.
    Alt tarafı çanta sökeceğim yahu. Zaten ben ömürlük alsam bizimkiler ya kaybedecek yada elaleme verecek. Ondan dolayı sadece ne almam gerektiğine odaklanıyorum. MT-07 olayına gireceğim gibi hadi hayırlısı. Bendeki tek sıkıntı motoru al sat serüveni.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:27 ----------

Ha bide şöyle bişey oldu. Dominar için konuşayım. Depoyu fulledim. Eve geldim 1,1km yol tuttu. Sonra yıkamaya götürüp getirdim 6,5km yol oldu. Kimseye de kullandırtmadım. Motoru eve getirip garaja koyduğumda 1diş benzin azaldı. Bu motor benimle dalga mı geçiyor? Anlamış değilim. Cumartesi gününden beridir hasta yatakda olduğumda yarın sabah bakacağım ne durumda die.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alt tarafı çanta sökeceğim yahu. Zaten ben ömürlük alsam bizimkiler ya kaybedecek yada elaleme verecek. Ondan dolayı sadece ne almam gerektiğine odaklanıyorum. MT-07 olayına gireceğim gibi hadi hayırlısı. Bendeki tek sıkıntı motoru al sat serüveni.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:27 ----------

Ha bide şöyle bişey oldu. Dominar için konuşayım. Depoyu fulledim. Eve geldim 1,1km yol tuttu. Sonra yıkamaya götürüp getirdim 6,5km yol oldu. Kimseye de kullandırtmadım. Motoru eve getirip garaja koyduğumda 1diş benzin azaldı. Bu motor benimle dalga mı geçiyor? Anlamış değilim. Cumartesi gününden beridir hasta yatakda olduğumda yarın sabah bakacağım ne durumda die.
    Bende sen gibi düşünüp çin malı ucuz bişey aldım önce cırcır anahtar bozuldu sonra bi kaç lokma sıyırdı 😁

yakıt konusuna gelince, dünki gezimde doğayı seyretmeye doyamayıp ortalam 100-130 arası seyrettim sonuç

Motosikleti
    MT-07
    Bela mısın arkadaşım sen? Ben Uçmakdere'ye giderken 100-130 ile giderken rüzgara karşı savaşıyoruz. 4,30 yakıyor benim makine. Walla isyanlara geldim geleceğim.

Lokma takımına gelincede alt tarafı çanta demirini sökeceğim. Sanmıyorum öyle kolay kolay sıyırsın. Tek olayı çanta demirini söküp takmak olacak. Başka da bir işi olmayacak. Lakin bunlarında boy boy versiyonları var. 1/2,3/8,1/4 falan die.

Yakıyor motor.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......

Ah ulan canlı para olacak,o motor 27.750 ye biter.

Rico stanley izeltaş hepsinin boy boy lokması var bende.Eskiden çinli alıyordum.Bu saydığım 3 setide uzun dönemdir kullanıyorum.Çokda memnunum.Arka tekeri buji anahtarım ile söküyorum oda izeltaş.En ufak sıkıntım olmadı.Olmadı arabanın bijonlarını bile söküyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Motorun rahat gitmesiyle kilosuyla felan alakalı birazda. 150-160 sabit mt09 la yol yaptık mt09 benden az yaktı. Makina 150 ile rahat gidiyor ben bi tık zorlamış oluyorum buda direk yakıta etki ediyor.
    Bide ara hızlanmalar çok önemli.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07

ayaklığa alıp motoru depoyu öyle dolduruyor olmayasın ben motoru aldığımdan beri öyle yapıyordum aynı dediğin şey oluyordu son 2 benzin alışımda motorun üstünden inmiyorum düz bir şekilde tutuyorum motoru depoyu öyle dolduruyor baya farketti tam dolmuyor depo motor ayaklıktayken
    Sevmek için yaşlanmayı,frene basmak için yolun bitmesini bekleme..

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayaklığa alıp motoru depoyu öyle dolduruyor olmayasın ben motoru aldığımdan beri öyle yapıyordum aynı dediğin şey oluyordu son 2 benzin alışımda motorun üstünden inmiyorum düz bir şekilde tutuyorum motoru depoyu öyle dolduruyor baya farketti tam dolmuyor depo motor ayaklıktayken
    Aynen öyle yapıyorum. Depo dolana kadar benzin parasını karttan çekiyorum ve geliyorum. Dolayısıyla pompayı boş yere rehin tutmamış oluyorum. Benzin alırken Nakit ödemeye karşıyım.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Aynen öyle yapıyorum. Depo dolana kadar benzin parasını karttan çekiyorum ve geliyorum. Dolayısıyla pompayı boş yere rehin tutmamış oluyorum. Benzin alırken Nakit ödemeye karşıyım.
    Benzin alırken nakit ödemeye karşıyım. Neden???....Özel değilse!
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzin alırken nakit ödemeye karşıyım. Neden???....Özel değilse!
    Çünkü Puan kazanıyorum ve bir yerden sonra bedavaya benzin alıyorum. İkiside benim cebimden çıkarken neden sonradan bana bir getirisi olmasın?

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    Selam arkadaslar. Tayin sebebiyle ankaraya gidiyorum. Ankarada hangi servisi tavsiye edersiniz. Birde sogutma sivisi azalmis bunu neyle takviye edebilirim. Normal antifiriz koyariz dedi servis bende size danismak istedim. Tesekkurler...

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Çünkü Puan kazanıyorum ve bir yerden sonra bedavaya benzin alıyorum. İkiside benim cebimden çıkarken neden sonradan bana bir getirisi olmasın?
    Kaç puan veriyor yaw? Binde bir ancak, uğraşmaya değmez. 2 yıl puan biriktirsen 10tl olur ancak!!! Değer mi?
    The Power of The Dreams.

Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    Kampanyaları takip ederseniz bankaların belirli bir miktar da benzin alana belirli bir miktar puan para geliyor. Hiç yoktan iyidir ? Sonuçta içeriye en fazla bi kaç adım atıp gideceksiniz kartla ödemek için okadar. (Dediğim 10 20 tl için değil tabiki )
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)