Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Dominar 400 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel olmuş Kemal.kazasız belasız bin İNŞALLAH.Bunu satsan ne alacaktın?
    kdiner bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel olmuş Kemal.kazasız belasız bin İNŞALLAH.Bunu satsan ne alacaktın?
    Tşk ederim cümlemiz inşallah, dominarı satıp yine dominar alacaktım.

Kemal yeni motorun hayırlı olsun
    Güzel olmuş, ama şimdi o aleti hep temiz tutman şart, hele hele kırmızı jantları
    Sen beğendiysen gerisi hikaye, önemli olan senin içine sinmesi, ama hakikaten motoru güncellemişsin, güle güle kullan.
    kdiner bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kemal yeni motorun hayırlı olsun
    Güzel olmuş, ama şimdi o aleti hep temiz tutman şart, hele hele kırmızı jantları
    Sen beğendiysen gerisi hikaye, önemli olan senin içine sinmesi, ama hakikaten motoru güncellemişsin, güle güle kullan.
    tşk ederim, biraz temiz tutmaya çalışıyorum ama o kadar da üzerine düşmüyorum.
    bursalıali bunu beğendi.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Kemal boya masrafı ne tuttu? Bir de renk değişikliğini işletirken masraf haw maç oluyo? Sevgilerle.

Motosikleti
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kemal boya masrafı ne tuttu? Bir de renk değişikliğini işletirken masraf haw maç oluyo? Sevgilerle.
    Tşk ederim, motor siyah kırmızı geçtiği için ruhsatlık bir durum söz konusu değil, maliyet bende kalırsa sevinirim arkadaşın arkadaşı boyadı.
    bursalıali bunu beğendi.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Benim jel geldi.Kısmet olursa haftasonuna uygulama yapacam bakalım konforda ne değişecek.

Motosikleti
    MT-07
    Benim jel geldi.Kısmet olursa haftasonuna uygulama yapacam bakalım konforda ne değişecek.
    Orjinal seleyi söküp, aynı ölçülerde kaplamacılarda yaptırıp, jeli onun içine boca etsen? Sonuçta deneme yanılma yapacaksın. Boşu boşuna orjinalini perte çıkarma derim.

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orjinal seleyi söküp, aynı ölçülerde kaplamacılarda yaptırıp, jeli onun içine boca etsen? Sonuçta deneme yanılma yapacaksın. Boşu boşuna orjinalini perte çıkarma derim.
    Koydum kafaya kesmem lazım.Güzel olur heralde.

Emrah M. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar400
    3-4 hafta önce geçirdiğim kaza sonrası omuzum birkaç yerinden kırıldı.Şükür ekipman vardı 120-130 gibi bi süretle bu kadarla kurtuldum.Hareketlere yavaş yavaş başladım.Motoruda toplamaya başlıyayım.
    Motorda her iki jant,tekerlek ve birkaç parça daha kullanılamaz halde.Parçaları alacaz almasınada lastikleride değiştirecekken bari değiştireyim diyorum.
    Lastik olarak bunları düşünüyorum ama ebatlar büyük olduğundan emin olamadım.Kullanan,taktıran varmıdır.Herhangi bir problem olurmu?Ön 110/70/17de var ama arka bulamadım orjinal ölçüde.Ben problem olmayacaksa önüde 120/70/17 olsun diyorum -da olurmu? :D

https://www.lastikdeposu.com.tr/anlas-takim-120-70zr17-160-60zr17-winter-grip-plus-motosiklet-kis-lastigi-pmu7337

Alıntı Emrah M. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3-4 hafta önce geçirdiğim kaza sonrası omuzum birkaç yerinden kırıldı.Şükür ekipman vardı 120-130 gibi bi süretle bu kadarla kurtuldum.Hareketlere yavaş yavaş başladım.Motoruda toplamaya başlıyayım.
    Motorda her iki jant,tekerlek ve birkaç parça daha kullanılamaz halde.Parçaları alacaz almasınada lastikleride değiştirecekken bari değiştireyim diyorum.
    Lastik olarak bunları düşünüyorum ama ebatlar büyük olduğundan emin olamadım.Kullanan,taktıran varmıdır.Herhangi bir problem olurmu?Ön 110/70/17de var ama arka bulamadım orjinal ölçüde.Ben problem olmayacaksa önüde 120/70/17 olsun diyorum -da olurmu? :D

https://www.lastikdeposu.com.tr/anla...astigi-pmu7337
    Çok geçmiş olsun kardeşim.ALLAH kolaylık versin.
    Emrah M. bunu beğendi.

Motosikleti

https://www.lastikdeposu.com.tr/anla...astigi-pmu7337
    Geçmiş olsun, angrypower 160 ebat kullandı sanırsam görürse yorum yapar, bunlar kış lastiği yazın da lastik alman gerekecek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:43 ----------

Demekki bu seleden yana tek sıkıntısı olmayan kişi benim, hafif olduğum için mi rahatsız olmuyorum yoksa benim sele lokum mu bilemedim.
    Emrah M. bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Ben geldim Bende 120-160 ebatlarında lastik takmıştım. Bir sorunu görmedim. Sadece virajlara alışman gerekiyor çünkü yatışı ile kalkışı değişiyor.

Lakin çok bir fark olmuyor sürüş hissiyatında. Ben michelin pilot road 4 takmıştım. O kadar para vermişken az daha verip pilot road 4 almanı tavsiye ederim.

Ben Oktay Motordan sele filesi almıştım. Jel sele yapmışım gibi rahat etmiştim. Hiç bunlara gerek yok kanımca...
    Emrah M. bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben geldim Bende 120-160 ebatlarında lastik takmıştım. Bir sorunu görmedim. Sadece virajlara alışman gerekiyor çünkü yatışı ile kalkışı değişiyor.

Lakin çok bir fark olmuyor sürüş hissiyatında. Ben michelin pilot road 4 takmıştım. O kadar para vermişken az daha verip pilot road 4 almanı tavsiye ederim.

Ben Oktay Motordan sele filesi almıştım. Jel sele yapmışım gibi rahat etmiştim. Hiç bunlara gerek yok kanımca...
    O sele filesini bu kış ayında kullan alttımda buz dağı var dersin onlar yazın kullanmak için, yazın çok güzel oluyor alttan alttan püfür püfür esiyor.
    balıkcı bunu beğendi.

Pazar günü seleyi söktüm eve çıkardım.Kılıfını söktüm jeli kestim selede prova yapıyorum hanım gördü.Neyapıyorsun dedi.Bunu kesip seleye yerleştireceğim dedim.Yazık etme dedi.Sendemi öyle düşünüyorsun dedim.Sonra memnun olmassan pişman olursun dedi.Kesenekadar kılıfın altında kalsın dedi.Bende hanımın dediği gibi yaptım.Bu kadar insan yapmamam konusunda ısrar ederken benim aldırış etmemem olmazdı.Bende seleyi kesmedim.

ozomoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200-Daelim Daystar250-Dominar

https://www.lastikdeposu.com.tr/anlas-takim-120-70zr17-160-60zr17-winter-grip-plus-motosiklet-kis-lastigi-pmu7337
    Hocam çok geçmiş olsun,kaza için çok tehlikeli hızlar.. Ben de Anlas capra rd kullanıyorum arka teker 160 ve hiç bir sıkıntı yaşamadım. İlk etapta virajda biraz daha farklı geliyor ama ondan sonra alıştın mı hiç bir sıkıntı hissetmiyorsun.

Bu da fikir olsun diye o lastiklerle yakın zamanda yaptığım bir viraj videosu,hava 15-16 derece falan olması lazım bozhane yolu.

https://www.youtube.com/watch?v=fxfq3PWH3Pg&t=3s
    Emrah M. bunu beğendi.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Lastikle ilgili 1-2 aydır gitgel yaşıyordum ki sonunda siparişimi verdim. Pirelli Angel CiTy. 840 TL Yeni gelen bir lastik şu anda gümrükteymiş zaten orijinal ebatlarda pirelli angel city modeli. Takımı 840tl motolastikten aldım. Ben 1300leri gözden çıkarmışken bu fiyat çok iyi geldi. Lastik de fiyat kadar iyi gelirse harika olur. Angel GT ile ilgili yorumlar süper. Benim aldığım model de GT'den esinlenerek üretilmiş. Dediklerine göre "yeni teknoloji, yüksek silika içerikli, hem uzun ömürlü hem de kuru ve ıslak iyi yol tutuş performansı" daha ne isterim ki

Yeni Angel CiTy, Endonezya'daki yeni Subang fabrikasında geliştirilen Pirelli lastiklerinin ilk hattı. Profiller, yapı, bileşikler ve sırt tasarımı açısından benimsenen tüm gelişmeler ve teknik çözümler akılda tutularak üç ana amaç ile oluşturulmuştur:
    • Yüksek dayanıklılık ve direnç
    • Her koşulda güvenlik (örn. Islak ve engebeli yollar)
    • Karakteristik Pirelli taşıma
    Yeni Angel CiTy, daha küçük kapasiteli spor turları ve diğer ulaşım bisikletleri de dahil olmak üzere 300cc'ye kadar bisiklet sporları için en yeni Pirelli teknolojisini temsil ediyor.
    mavellen ve Emrah M. bunu beğendiler.

Motosikleti
    Dominar 400 - V15
    Selam domi severler. Geçtiğimiz günlerde arkadaşımla NC750 ve D400 ile sürerken video paylaştık. Buradan da paylaşmak istedim izlemek isteyenler için buyrun efenim. videoyu izlemek için BURAYA tıklayabilirsiniz

balıkcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbf150,inazuma,Bajaj Dominar 400
    Alıntı Coorai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam domi severler. Geçtiğimiz günlerde arkadaşımla NC750 ve D400 ile sürerken video paylaştık. Buradan da paylaşmak istedim izlemek isteyenler için buyrun efenim. videoyu izlemek için BURAYA tıklayabilirsiniz
    Evet bu videoyu daha önce izledim. Kanalızın takipcisiyim. Dominarın incelemesini bekliyorum hala, haberiniz olsun. Selamlar.

Motosikleti
    Dominar 400 - V15
    Alıntı balıkcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet bu videoyu daha önce izledim. Kanalızın takipcisiyim. Dominarın incelemesini bekliyorum hala, haberiniz olsun. Selamlar.
    Havalar epey soğuk ilk fırsatta çıkıp halledicez dostum Biz de halletmek istiyoruz bir an önce.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)