Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Dominar 400 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Kemal, 2018 de de domi nin hakkını veriyosun. Bu fakir ise Çeşme'de tatile devam. Allah neşenizi eksik etmesin. Selamlarla.
    kdiner bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kemal, 2018 de de domi nin hakkını veriyosun. Bu fakir ise Çeşme'de tatile devam. Allah neşenizi eksik etmesin. Selamlarla.
    Tşk ederim Ali abi ama 2015 yılında pulsar la gezdiğim kadar gezemiyorum, vakit var ama takıldığım arkadaşların işi çıkıyor veya benim işim oluyor öyle, bir aksilik olmaz ise bayramda Trabzon a gideceğim, bu hafta Kocaeli motosiklet festivali var maalesef oraya da gidemiyorum, müsait oldukça gezmeye devam yoksa yatıyoruz evde boş boş. Dediğim gibi bayramda Karabük - Amasra - Cide- Kastamonu - Sinop - Trabzon şeklinde düşünüyorum bekleyip göreceğiz.
    bursalıali bunu beğendi.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Motosikleti
    dominar
    merhaba arkadaşlar,
    motorumu satıyorum, ilgilenenler varsa diye buraya da bırakayım dedim: https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...8682694/detay/

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrf motor irfan beyin yaptığı çanta demiri var arka ve yan çanta demiri olarak en son fiyatı 650tl mi öyle birşey diye hatırlıyorum, benimkini arkadaşa yaptırdım sağolsun, CBF 150 çanta demirini uydurabilirsiniz, çanta olarak arkadaşın dediği gibi Yusuf tirsi isimli Konya lı bir arkadaş vardı soy ismi yanlış olabilir birde atk diye bir firma var bakabilirsiniz.
    tamda bunu sormak için foruma girdim cevabını gördüm :-) Senin demirlerin fotosunu atma şansın var mı? 650 demirler, dediğiniz arkadaşı buldum oda 1200 tl dedi çantalara baya bir yük oldu benim için. Daha doğru dürüst üst başım yok bide onlar bisürü masraf :-(
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Kemal , salimen gidip dönesin işşallah. Tabii fotolarla.

Motosikleti
    JuliusneefsJD
    Merhaba. F/P motoru aradıkça sık sık karşıma çıkıyor, dominar 400. Sizler kullanıcı olarak ne kadar memnunsunuz merak ediyorum. Eski bir Rs200 kullanıcısı olarak 500km kullanıp satmıştım motoru. Sele konforsuz, motor titresimliydi. Dominar ile ilgili en net bilgiyi satıcıya degil kullanıcısına sormak istedim.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Tek silindir olduğu için haliyle titreşim de var. Performansı ve yakıtı iyi. Ben oldukça memnunum. 110 km hız üstünde aynalar çift göstermeye başlıyordu, dişliyi 45'ten 42'ye düşürdüm ve şimdi 125 km hızdan sonra çift gösteriyor. Gidon yükseltme ve tur camı var bende ve rahat bu haliyle.

thamade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400
    Merhaba,

Bugün ben de ay parçam ile turlamaya çıktım. Özellikle Sarıyer - Garipçe arasındaki yol çok hoşuma gitti. Hem asfalt kalitesi iyi hem de yol üzerinde güzel virajlar var. İsterseniz de 50 ye sabitleyip, vizörü açıp mis gibi orman havasında keyifli sürüşler yapabilirsiniz. Tavsiye ederim.

Güzergahım şöyle idi:
    https://www.google.com/maps/dir/41.0...d41.214419!3e0

kdiner bunu beğendi.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    beyler yüksek devirde motordan şıkır şıkır bi ses geliyor anahtar sesi gibi 7000 rpm den sonra geliyor bu ses acaba kontağın demirimi çarpıyor titreşimden diye sabit tuttum oradan gelmiyor sizce titreşimden bişey mi çarpıyor yoksa farklı bir sıkıntı olabilir mi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler yüksek devirde motordan şıkır şıkır bi ses geliyor anahtar sesi gibi 7000 rpm den sonra geliyor bu ses acaba kontağın demirimi çarpıyor titreşimden diye sabit tuttum oradan gelmiyor sizce titreşimden bişey mi çarpıyor yoksa farklı bir sıkıntı olabilir mi
    egzozu avcunun içiyle kapatıp hafif gaz ver bütün sesleri net duyarsın, kaç km de bilmiyorum ama sübap, egzantirik sesi şıkır şıkır olur.

Motosikleti
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egzozu avcunun içiyle kapatıp hafif gaz ver bütün sesleri net duyarsın, kaç km de bilmiyorum ama sübap, egzantirik sesi şıkır şıkır olur.
    deniyim hocam 2500 km de daha
    Sevmek için yaşlanmayı,frene basmak için yolun bitmesini bekleme..

Motosikleti
    MT-07
    Yahu anahtarlık olmadan sür motoru, diğer anahtarla birlikte sürme

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:13 ----------

Alıntı thamade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Bugün ben de ay parçam ile turlamaya çıktım. Özellikle Sarıyer - Garipçe arasındaki yol çok hoşuma gitti. Hem asfalt kalitesi iyi hem de yol üzerinde güzel virajlar var. İsterseniz de 50 ye sabitleyip, vizörü açıp mis gibi orman havasında keyifli sürüşler yapabilirsiniz. Tavsiye ederim.

Güzergahım şöyle idi:
    https://www.google.com/maps/dir/41.0...d41.214419!3e0

http://www.hizliresimyukle.com/image...1/IMG_2185.jpg

http://www.hizliresimyukle.com/image...1/IMG_2187.jpg

http://www.hizliresimyukle.com/image...1/IMG_2188.jpg

http://www.hizliresimyukle.com/image...1/IMG_2194.jpg
    Şu Garipçe'yi bende merak ediyorum aslında. Yalnız gidesim gelmiyor tek başıma

Motosikleti
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu anahtarlık olmadan sür motoru, diğer anahtarla birlikte sürme

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:13 ----------

Şu Garipçe'yi bende merak ediyorum aslında. Yalnız gidesim gelmiyor tek başıma
    başka anahtar yok sadece yuvarlak bi demir var içinden geçirip anahtar takarsın ya o o vuruyodur belki dedim elimle havaya kaldırıp devir yükselltim yine geldi onuda çıkartır bi daha denerim

Motosikleti
    MT-07
    Pazartesi işin yoksa Oktay Motor'a götür. Onlar nereden ses gelirse bulurlar. Sende bulursunda onlar daha hassaslar sana bana göre

Motosikleti
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazartesi işin yoksa Oktay Motor'a götür. Onlar nereden ses gelirse bulurlar. Sende bulursunda onlar daha hassaslar sana bana göre
    devam ederse öyle yapıcam bugün kontrol ediyim tekrardan

Motosikleti
    Bajaj dominar
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende de var. Debriyaj manetinden geliyor. Ses gelince manete hafifce dokun. Manetten ise kesilir
    Cehennem yerinde hiç ateş yoktur,
    Herkes ateşini bu dünyadan götürür.

Motosikleti
    Alıntı seyyah27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende de var. Debriyaj manetinden geliyor. Ses gelince manete hafifce dokun. Manetten ise kesilir
    onuda denerim hocam sağolun

Motosikleti
    2017 200NS
    Merhabalar. Gidon yukseltme için depriyaj kablosu baya kastı. Çözüm bulan varmi acaba? Bu arada dün ilk bakima girdik. Servis 160 km uzaklikta idi. İşin açığı giderken 2 dominar ile gittik biraz yokladim. 120 asagisina düşmeden gerek 130 140 150 ye çıkarak gidecegimiz servise ulaştık. Bakim yapıldı. Bakim detaylari facebook d400 sayfasinda mevcut. Ustamizin islemlerini video olarak ekledim. Ayrica dönüş yolunda artcim vardi ve gazlaya gazlaya geldim. 270 km de 9.6.lt yakit aldım ortalamam 3.5 lt ye tekabul etti. Suan 1100 km deyim. Umuyorum ki motor km arttikca yakit düşecek. Bu motor ve kullanimdan dolayi yakit uygun sayilir. Önümüzde ki gunlerde 43 disliye düşeceğim giderken ve gelirken yandan aşıri rüzgar yedim. Motorun hizlanma ile sıkıntısı yok 150 e kadar iyi gidiyor. Oda benim için yeterli. Bakimdan önce sag elim uyusmustu. Dönüş yolunda titresim.minimuma indigini hissettim. Umuyorum ki bu motor 43 disli ile çok keyifli olacak

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gurell.42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar. Gidon yukseltme için depriyaj kablosu baya kastı. Çözüm bulan varmi acaba? Bu arada dün ilk bakima girdik. Servis 160 km uzaklikta idi. İşin açığı giderken 2 dominar ile gittik biraz yokladim. 120 asagisina düşmeden gerek 130 140 150 ye çıkarak gidecegimiz servise ulaştık. Bakim yapıldı. Bakim detaylari facebook d400 sayfasinda mevcut. Ustamizin islemlerini video olarak ekledim. Ayrica dönüş yolunda artcim vardi ve gazlaya gazlaya geldim. 270 km de 9.6.lt yakit aldım ortalamam 3.5 lt ye tekabul etti. Suan 1100 km deyim. Umuyorum ki motor km arttikca yakit düşecek. Bu motor ve kullanimdan dolayi yakit uygun sayilir. Önümüzde ki gunlerde 43 disliye düşeceğim giderken ve gelirken yandan aşıri rüzgar yedim. Motorun hizlanma ile sıkıntısı yok 150 e kadar iyi gidiyor. Oda benim için yeterli. Bakimdan önce sag elim uyusmustu. Dönüş yolunda titresim.minimuma indigini hissettim. Umuyorum ki bu motor 43 disli ile çok keyifli olacak
    Bende gidon yükselttim ama kablo kasmadı.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Arkadaşlar gidon yükseltmenin gidondaki titreşime etkisi nasıl?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)