Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O MOTORUN BAKIM ZAMANI GELMİŞ FERHAT 20BİN BAKIMI NEKADAR TUTUYOR HABERİN VARMI
    ZİNCİR DİŞLİ 700TL
    HAVA FİLTRESİ 35TL
    YAG FİLTRESİ 35TL
    BUJİLER 50TL
    BENZİN POMPASI FİLTRE TEMİZLİĞİ VEYA DEĞİŞİMİ 50TL
    MOTOR YAĞI 2LT 50TL
    ÖN ARKA BALATA 100TL
    İŞCİLİK VS
    Ne ettin hocam sen zincir dişli seti altın kaplama ,oring yerine elmas taşlarlamı döşemişler.
    yapmayın etmeyim nolur azcık piyasayı araştırın,motosiklet konusunda forumları,sosyal siteleri,parca ekipman sayfalarını kurcalayın yada bilenlere sorun lütfen kazıklatmayın kendinizi

sen bana ninjanın zincir bakla sayısını ve kullanılan model serisini soyle sana en kral zinciri max 200 tl ye hemen öneriyim.
    Dişli ön-arka takım olarakmı satılıyor yoksa sadece önmü değişeceksin. Bu işi yapan tornacı arkadaşlar var 150-200 tl yide arka dişli geçmez .Ön dişliyide arada sen halledersin,zaten ön dişlilerin %80 ni göbek aynı olduktan sonra her motora takılabiliyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yanlış anlayacak bişe yok benim motoru satmak için acelem yok zamanı gelince 10bine bile veririm hiç önemli değil yeni sezonu bekliyorum r6yada binrr inşallah
    dişli zincir fiyatını yanlış yazmıştım iş işten geçti duzeltemedim nasıl olsa duzeltecek vatandaş çok forumda
    Tanımadığın adamın motoruna kefil olma ben kendi motoruma yarın problem çıkarmaz diyemiyorum
    Alıntı Drayke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne ettin hocam sen zincir dişli seti altın kaplama ,oring yerine elmas taşlarlamı döşemişler.
    yapmayın etmeyim nolur azcık piyasayı araştırın,motosiklet konusunda forumları,sosyal siteleri,parca ekipman sayfalarını kurcalayın yada bilenlere sorun lütfen kazıklatmayın kendinizi

sen bana ninjanın zincir bakla sayısını ve kullanılan model serisini soyle sana en kral zinciri max 200 tl ye hemen öneriyim.
    Dişli ön-arka takım olarakmı satılıyor yoksa sadece önmü değişeceksin. Bu işi yapan tornacı arkadaşlar var 150-200 tl yide arka dişli geçmez .Ön dişliyide arada sen halledersin,zaten ön dişlilerin %80 ni göbek aynı olduktan sonra her motora takılabiliyor.
    Hocam Karalı yanlış yazmış zincir dişli fiyatını
    Karalı bunu beğendi.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker

bilgilendirme için teşekkürler

Motosikleti
    ER6N
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam Karalı yanlış yazmış zincir dişli fiyatını
    yanlış derken dahamı fazlaymış fiyatı yoksa :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:19 ----------

bilgilendirme için teşekkürler
    karalı kardeşim bak biz kaç arkadaş buradan zincir alıp kullandık,satıcı güvenilirdir. Sen 250r a uygun olan neyse secersin.VM kodlular x2ring olanlardır zincir ses minumum seviyededir,VX olann xring olan,sen x2ring al oring ve xringi es geç. Gerci bizim elimiz anahtar tutuyor,montaj,bakım gibi şeylere gidip para vermiyoruz,elinden geliyorsa yapabilirsin ,gelmiyorsa iyi bi ustaya taktırırsın artık.

http://magaza.entelenerji.com/did-motosiklet-zincirleri/did-xring-zincir/

Motosikleti
    2teker
    [QUOTE=Drayke;3705936]yanlış derken dahamı fazlaymış fiyatı yoksa :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:19 ----------

karalı kardeşim bak biz kaç arkadaş buradan zincir alıp kullandık,satıcı güvenilirdir. Sen 250r a uygun olan neyse secersin.VM kodlular x2ring olanlardır zincir ses minumum seviyededir,VX olann xring olan,sen x2ring al oring ve xringi es geç. Gerci bizim elimiz anahtar tutuyor,montaj,bakım gibi şeylere gidip para vermiyoruz,elinden geliyorsa yapabilirsin ,gelmiyorsa iyi bi ustaya taktırırsın artık.

http://magaza.entelenerji.com/did-motosiklet-zincirleri/did-xring-zincir/[
    bana lazım değil sağolasın kilerci'den dıd ve esjot marka almıştım zaten 400tl elim anahtar tutar ancak uğraşacak vaktim yok yanlış yazmışım farkedince geç kaldım düzeltemedim daha sonra altta düzelttim ok.

Motosikleti
    ER6N
    [QUOTE=Karalı;3705948]
    yanlış derken dahamı fazlaymış fiyatı yoksa :D

http://magaza.entelenerji.com/did-motosiklet-zincirleri/did-xring-zincir/[
    bana lazım değil sağolasın kilerci'den dıd ve esjot marka almıştım zaten 400tl elim anahtar tutar ancak uğraşacak vaktim yok yanlış yazmışım farkedince geç kaldım düzeltemedim daha sonra altta düzelttim ok.
    hayırlı olsun kardeşim,ileride zincir lazım olan olursa link orada bakar araştırır işine yarar yinede.
    dişli leri ne ettin peki,bulabildinmi.
    Karalı bunu beğendi.

Motosikleti
    2teker
    teşekürederim ninjayı satıyorum lazım olan varsa haber etsin

Motosikleti
    ER6N
    teşekürederim ninjayı satıyorum lazım olan varsa haber etsin
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post3705952

Gir buraya satılık ninja var de :

Motosikleti
    Rks150/Cbr125r/Gt250r/R125
    Merhaba akadaşlar yakın zamanda ninja 250r almayı düşünüyorum.2008 modellerini nasıldır önerirmisiniz? İlandaki motoru bilen gören var mıdır?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...26585072/detay

Motosikleti
    2teker
    2008 model ve 21bibde iyiymiş benimki 2013 23bin km'de

Motosikleti
    2008 model ve 21bibde iyiymiş benimki 2013 23bin km'de
    Sizce o fiyata alınır mı?

Motosikleti
    2teker
    Alıntı hcanalagoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizce o fiyata alınır mı?
    Para varsa alınır
    Bilemiycem fiyat uygun galiba ilerde problem çıkarmaz ise alınabilir

Motosikleti
    Para varsa alınır
    Bilemiycem fiyat uygun galiba ilerde problem çıkarmaz ise alınabilir
    Motorun 5bin tl hasar kaydı çıktı

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:34 ----------

Iscilik Toplam Tutar: 1500TL, Parca Toplam Tutar: 3500TL, Degisen Parca Bilgileri: ON FAR(1 adet, Orijinal), KM SAATI(1 adet, Orijinal), KAFA DEMIRI(1 adet, Orijinal), SOL AYNA.(1 adet, Orijinal), SAG AYNA.(1 adet, Orijinal), ARKA PEG(1 adet, Orijinal).

Motor bloğu ve şase gösterildikten sonra bu motor alınır mı arkadaşlar?

Motosikleti
    2teker
    Motorun 5bin tl hasar kaydı çıktı

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:34 ----------

Iscilik Toplam Tutar: 1500TL, Parca Toplam Tutar: 3500TL, Degisen Parca Bilgileri: ON FAR(1 adet, Orijinal), KM SAATI(1 adet, Orijinal), KAFA DEMIRI(1 adet, Orijinal), SOL AYNA.(1 adet, Orijinal), SAG AYNA.(1 adet, Orijinal), ARKA PEG(1 adet, Orijinal).

Motor bloğu ve şase gösterildikten sonra bu motor alınır mı arkadaşlar?
    Alınır ancak zincir, dişli, yağ, filtreler vs ne durumda bakım maliyeti var onlarida hesaba kat

Motosikleti
    Alınır ancak zincir, dişli, yağ, filtreler vs ne durumda bakım maliyeti var onlarida hesaba kat
    Aman dikkat dediğiniz başka yerler var mı?Motoru ustamdan sonra Avrupa yakasında yetkili kawasaki servise götürmeyi düşünüyorum, hangi servisi önerirsiniz?

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Kazalı alma derim. Sen bilirsin gerçi. Orijinal ninja 250 neredeyse hiç yok. Anadolu tarafında kiler apacilere kurban olmuş

Motosikleti
    2teker
    Aman dikkat dediğiniz başka yerler var mı?Motoru ustamdan sonra Avrupa yakasında yetkili kawasaki servise götürmeyi düşünüyorum, hangi servisi önerirsiniz?
    Hiç bir servisi önermem benim ustam var avrupa yakasında oraya gidiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:17 ----------

Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazalı alma derim. Sen bilirsin gerçi. Orijinal ninja 250 neredeyse hiç yok. Anadolu tarafında kiler apacilere kurban olmuş
    O fiyatlara alınır volkan fazla bişe beklememek lazım

Motosikleti
    2teker
    motoru 11500'e satıyorum isteyen özelden ulaşabilir

Motosikleti
    2teker
    30 ağustos çanakkale gelibolu gezimden bir kaç kare bir günde toplam766km yollar virajlar çam kokusu köy kokusu deniz herşey var tavsiye ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:53 ----------

hatırlatayım motorumun satılık ilanı
    http://www.sahibinden.com/212463977
    kdiner ve ibooo bunu beğendiler.

Motosikleti
    2teker

Bu günde iznik kerametli golü yaptık arkadaşlar' la

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler