Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Alıntı bassturbin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tiger Türk malı egzost alsana neden pahalı egzostlara bakıyorsunki?

Ara boru bilmemneye gerek yok kendin takıyorsun iki adet vidayı sıkarak.

Hepsi birbirinin aynısı emin ol...Sonuçta odalı egzost değil direk çıkışlı egzost...
    kesinlikle ayni fikirdeyim o kadar yüksek meblağ hic gerek yok .ben daha once akrep li aldım ama sanayipovic olanda da o ses var .. sonucta cigerden gelen bi şey var ;)
    bassturbin bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Xmax 2013 ABS
    Alıntı rebelrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabiki akrep cok daha tok ve guzel ses veriyor goruntu ise mukembel isin garibi ise bahsettigim eksoz NO_Mercy nin paylastigi linkteki motorun ustunde ilani incelediginizde fark ederseninz eksozun fiyata dahil olmadigini gorurusunuz eksoza ise 600 tl gibi bir fiyat istiyor sanirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:00 ----------

ilani verenie de motoruda cok yakindan tanirim motor tertemizdir en son muanesine de ben goturmustum link teki facebook grubumuzda bahsi gecen motor ve eksozun bircok resmini ve sesini duyabiliceginiz videosu mevcut
    Egzoz hala duruyor ise 500 TL ye kargoda bana ait olmak üzere satın alabilirim rebelrider. Eğer düşünürseniz iletişime geçelim

Motosikleti
    Yamaha Xmax 2013 ABS
    Alıntı fatihaky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egzoz hala duruyor ise 500 TL ye kargoda bana ait olmak üzere satın alabilirim rebelrider. Eğer düşünürseniz iletişime geçelim
    Egzozu bir başka yerden almış bulunmaktayım ...

omerta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    We_R1
    Ne markı aldınız ve memnunmusunuz ?

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...47730951/detay

düşünenler kaçırmasın. İstanbulda olsaydı atlardım...

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    siyah gösterge sadece 2008 de var diye biliyorum,2009 da ve sonrasında beyaz gösterge kullanıldı 2010 model demiş ama ,ayrıca arkadaş kafadan da girmiş bir yere belliki güzel bir kaza yapmış ki plakayı kapamış,pek de atlanacak bir motor değil yani,

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Yazınızdan sonra dikkatimi çekti. 9.resimde şaseye müdahalemi var ? Çatlak gibi bir şey var sanki..?

Pazarlığa tabiki acığız denmiş. 6 civarlarına alınırsa değerlendirilebilir, tabiki şasede ve dediğiniz gibi göstergelerde bir deşiklik yok ise.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 2013 ABS
    Alıntı omerta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne markı aldınız ve memnunmusunuz ?
    Akrapovic aldım henüz taktıramadım haftasonunu bekliyorum açıkçası taktırmak için.

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazınızdan sonra dikkatimi çekti. 9.resimde şaseye müdahalemi var ? Çatlak gibi bir şey var sanki..?

Pazarlığa tabiki acığız denmiş. 6 civarlarına alınırsa değerlendirilebilir, tabiki şasede ve dediğiniz gibi göstergelerde bir deşiklik yok ise.
    bu oluculukle basina is alacan sen demedi deme
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu oluculukle basina is alacan sen demedi deme
    Bu yaptıgın çok onur kırıcı bir davranış
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

rebelrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    [QUOTE=tr_select;3227900]http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...47730951/detay

düşünenler kaçırmasın. İstanbulda olsaydı atlardım...[/QUO

ilandaki motosiklet hakkinda biraz bilgi vereyim km kadrani tr hic gelmeyen mil hesabi ön sinyaller ybr sinyali siyah ön camurluklu yesil kasa tr ye hic gelmedi ve siyah kuyruk sadece 2010 geldi (bence en guzel renk )genel olarak 2008ler nikelaj eksoz karburetörlu geldi 2009 ve sonrasi enjeksiyon eksoz siyah eksoz oldu 2012ve son kasa ise km kadrani beyaz oldu burdan yola cikarsak motor ya yurt disindan getirildi ki öyleyse enjeksiyon degil karburetörludur yada ilan sahibinin de dedigi gibi ögrenirken bir cok kaza yapti ve parcalari sagdan soldan topladi motorun son hali bu
    2006 mondial mct 250 2009 hyosung gtr 250r 2010 kawasaki ninja 250r 2012 kawasaki ninja 250r

OFG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Merhaba bende ilk motorumu 2 ay önce aldım yarında direksiyon sınavına gireceğim.
    Twobrothers egzoz var üstünde sesi rahatsız edici derecede olabiliyor bazen kesinlikle çok dikkat çekiyor böyle birşey arıyorsanız öneririm.
    hatta şu video yu ilk aldığımda çekmiştim, videoda kat kat az çıkıyor sesi diyebilirim. Belki karar vericek olanlara bir yardımı olur.

https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater

Buda benim düldülüm ^^

rebelrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    eksoz secimin de yarimci olmasi icin bir calisma yapmistik umarim begenirsiniz
    https://www.facebook.com/groups/6913...7985/?fref=ts#
    2006 mondial mct 250 2009 hyosung gtr 250r 2010 kawasaki ninja 250r 2012 kawasaki ninja 250r

Motosikleti
    Yamaha Xmax 2013 ABS
    Arkadaşlar kontağı çevirdiğinizde yanan kısa far hangi taraftaki ? sağ mı sol mu ? Yani uzunları yakmadan önce yanan far hangisi yönde sizlerde ? Bende kontağı çevirdiğimde devreye giren far soldaki ancak çok güçlü halde yanıyor sanki uzunmuş gibi. Kısaları yaktığımda sağdaki de devreye giriyor ve doğal olarak her ikisi birden yanıyor. Ancak şüphelendiğim bir husus var. Sizde de durum aynısı mıdır ??

Sol taraf kısa,sağ taraf uzun,ninjaların far ayarı bi tuhaf kısa farlar çok yukarı baktığı için size öyle geliyor olabilir, ayrıca zaten motosikletlerin % 90 ı bu şekilde çalışır,1 far kısa 1 far uzun, bazı vatandaşlar uleeee ampulun teki patlamış diye yardımseverliklerini konuşturmaya çalışırlar ama halbuki birşeyden haberleri yoktur

farın içine dikkatli bakarsanız,o aynamsı yansıtıının açılarının da farklı olduğunu görürsünüz(uzun ve kısa far arasında) ampuller aynı fakat iş açıda bitiyor. umarım sorununuza çözüm olmuştur

Motosikleti
    Yamaha Xmax 2013 ABS
    Alıntı Redneck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sol taraf kısa,sağ taraf uzun,ninjaların far ayarı bi tuhaf kısa farlar çok yukarı baktığı için size öyle geliyor olabilir, ayrıca zaten motosikletlerin % 90 ı bu şekilde çalışır,1 far kısa 1 far uzun, bazı vatandaşlar uleeee ampulun teki patlamış diye yardımseverliklerini konuşturmaya çalışırlar ama halbuki birşeyden haberleri yoktur

farın içine dikkatli bakarsanız,o aynamsı yansıtıının açılarının da farklı olduğunu görürsünüz(uzun ve kısa far arasında) ampuller aynı fakat iş açıda bitiyor. umarım sorununuza çözüm olmuştur
    Teşekkürler arkadaşım. Benim kısalar ayarsız herhalde yarın bir açıp bakacağım sol grenajı. Ayar vidası oradan daha rahat görünüyormuş yaptığım araştırmaya göre. Hangi aracın arkasına geçsem el kol hareketi yapıyorlar bende şüphelendim bir gariplik mi var diye ve anladım ki benim kısa farlar biraz fazla yukarı bakıyor. Teşekkürler tekrar bilgi verdiğin için...

reca ederim,aslında farlarınızın ayarı normal,bana da çok sellektör yapıyorlar,grup sürüşündeli arkadaşlarım bizi mahfettin diye söyleniyorlar,ninjada far ayarı sanırım yapılmıyor,çünkü ben farı değiştirirken ayar yapılmasına imkan verecek bir sistem göremedim.

ayrıca sol karenajı açmaya gerek yok,hatta hiçbirşeyi açmaya gerek yok, çok basit bir şekilde farı değiştirebilirsiniz haberiniz olsun,okadar zahmete gerek yok videoyu koyiyim oradan izleyin https://www.youtube.com/watch?v=EQc8xbNbARA

Motosikleti
    Yamaha Xmax 2013 ABS
    Far yükseklik ayar vidası mevcut ben onu öğrendim hatta nerede olduğunun fotosunu da ekleyeyim mesajın altına. Farı değiştirmeyeceğim yani. Neticeyi yazarım. İşte ayar mekanizması da burada

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gidonu sola kırıp kolunu sol elciğin önünden fara doğru uzattığında o vidayı bulabilir ayarlayabilirsin biraz zor ama el yordamıyla oluyor, grenaj sökmeye uğraşmana gerek yok aklında olsun

Motosikleti
    Yamaha Xmax 2013 ABS
    Gündüz gözüyle bir şeyler yaptım kontrol etme imkanım da pek olmadı artık. Fazla da binemiyorum zaten artık. Bakalım bir akşam kontrol yapmak gerek Bu arada akrapovic egzoz almıştım sese hala alışamadım. Motor inanılmaz ses çıkartıyor. Eski halini özlemiyor değilim bazen. Ama gereği buymuş dediler Şimdi sırada bir mont ve eldiven kaldı onlar içinde fuarı beklemek istiyorum açıkçası. Bulduğum bir mont var aslında sizce nasıl ?

http://www.hudsonderi.com/?urun-12-2...eri-Ceket.html

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler