Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı rio_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nisan gibi yeni makinam gelicek. Ozamana kadar satamazsan ben ilgilenirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:56 ----------

Gidon değiştiren olmadı bizden bildiğim kadarıyla. Yapsa yapsa anca ejolver - uğur yapmıştır ama ondanda emin değilim. Şahsi fikrim bana pek estetik gelmedi. Üstündeki orjinalinin renkleri daha güzel ve uyumlu.
    Yok ben de vazgecmistim Murat Ninja250'lerde clip-on'lar triple clamp'e ustten baglaniyor (turkce isimlerini bilmiyorum bu parcalarin affedersiniz). O da cok estetik durmuyor. Pek cok markaya baktim da degmez dedim sonunda ;(

---------- Post added at 15:59 ---------- Previous post was at 15:56 ----------

Alıntı forewer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat yüksek, resimler eski, güncel durumu bilinmiyor. Hiç samimi bir ilan olmamış.bildiğin copy-paste
    Selam Koray,

Can'in dedigi gibi 2 sayfa oncesinde o gun cekilen fotolar var. Alan kisi ek hic bir sey yapmadi. Motoru da inceledim, on camin 1 vidasi dusmus o kadar Baska cikan eklenen bi sey yok. Bi de plakayi araklamislar (ya da dusmus) yenisini cikartmis o da duruyor ;) 3,400km kullanmis benden sonra. Baska da bi sey yok zaten Fiyat bile ayni hatta
    Twin ve forewer bunu beğendiler.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok ben de vazgecmistim Murat Ninja250'lerde clip-on'lar triple clamp'e ustten baglaniyor (turkce isimlerini bilmiyorum bu parcalarin affedersiniz). O da cok estetik durmuyor. Pek cok markaya baktim da degmez dedim sonunda ;(

---------- Post added at 15:59 ---------- Previous post was at 15:56 ----------

Selam Koray,

Can'in dedigi gibi 2 sayfa oncesinde o gun cekilen fotolar var. Alan kisi ek hic bir sey yapmadi. Motoru da inceledim, on camin 1 vidasi dusmus o kadar Baska cikan eklenen bi sey yok. Bi de plakayi araklamislar (ya da dusmus) yenisini cikartmis o da duruyor ;) 3,400km kullanmis benden sonra. Baska da bi sey yok zaten Fiyat bile ayni hatta
    ninja 250 nin plakalık ptalini nasıl yaptınız ?
    [B]King is back baby!King is back![/B]

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı possi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ninja 250 nin plakalık ptalini nasıl yaptınız ?
    ebay ;) Ama ne marka ne fiyat hatirlamiyorum ne yazik ki. Eski gonderilere giderseniz yazmisimdir tum detaylar var.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

fevzikeles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    buda benim beyaz kelebeğim biraz modifiye biraz nostalji karşık öncamı söktüm siyah cam aldım ebaydan gelince onuda takınca süper olacak

mekanı merak eden varsa antalya manavgat side liman

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:30 ----------

Alıntı vlknsyrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya sahibinde de yorum yapmıssın neresi sıyrık tı yok sıyrık fln ...

bi ara foto cek bakkayım allah allah

heh bi mono yu takamadın mı

.
    volkan kardeş buda senin sorduğun yer uzaktan bakınca fark edilmiyor ama benim gibi motoruna kıl birisi çok iyi fark ediyor. burayı görmeme ihtimalin bence

bu arada monoyuda az önce takdım gece gece resim iyi çıkmaz diye diyede koymadım e kıza zamanda çekip koyarım :D
    metci ve Aykut009 bunu beğendiler.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı fevzikeles adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buda benim beyaz kelebeğim biraz modifiye biraz nostalji karşık öncamı söktüm siyah cam aldım ebaydan gelince onuda takınca süper olacak

http://d1302.hizliresim.com/16/l/k7yj1.jpg
    http://g1302.hizliresim.com/16/l/k7yn5.jpg
    http://www.hizliresimyukle.com/image...02/18/2lem.jpg
    http://www.hizliresimyukle.com/image...2/18/OBXwN.jpg

mekanı merak eden varsa antalya manavgat side liman

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:30 ----------

volkan kardeş buda senin sorduğun yer uzaktan bakınca fark edilmiyor ama benim gibi motoruna kıl birisi çok iyi fark ediyor. burayı görmeme ihtimalin bence

bu arada monoyuda az önce takdım gece gece resim iyi çıkmaz diye diyede koymadım e kıza zamanda çekip koyarım :D
    http://www.hizliresimyukle.com/image...2/18/OFmJC.jpg
    Hocam çok güzel olmuş motosikletiniz... Nazar değmesin...
    Special Edition Sticker seti alarak mı yaptınız?
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DIVERSION F

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2012
    fevzikeleş malzeme kalitesi nasıl bu kitlerin? Gözüne çarpan orjinaline göre takarken sökerken bir fark gördün mü?

Arkadaşlar benim motorda yazın gelen taştan dolayı oluşan çatlak kışın kullandıkça yürümeye başladı ve artık yapacak bişey yok gibi duruyor.
    Sizce bu aşamadan tamiri yapılır mı? Şimdi motor kazalı düşmüş damgası da yesin istemiyorum. bana tavsiye verirmisiniz.

Tesekkürler

Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    mono kapakda takıldı bu gün itibariyle bide siyah cam gelseydi tam oturacak motorda. yağmur çamur demeden uğraşıyorum sanayiciler delirdinmi diyor bende aşk meselesi diyorum. ön düzeni bi 5 cm düşürebilsem çok iyi olacak, bunda olacak gibi değil cbr 250de ne güzel yukarı salıyosun 4 cıvata gevşet sık tamamdı . direksiyon kollarını değiştirmeden olmayacak ninjada

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:04 ----------

Alıntı arekbatmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fevzikeleş malzeme kalitesi nasıl bu kitlerin? Gözüne çarpan orjinaline göre takarken sökerken bir fark gördün mü?

Arkadaşlar benim motorda yazın gelen taştan dolayı oluşan çatlak kışın kullandıkça yürümeye başladı ve artık yapacak bişey yok gibi duruyor.
    Sizce bu aşamadan tamiri yapılır mı? Şimdi motor kazalı düşmüş damgası da yesin istemiyorum. bana tavsiye verirmisiniz.

Tesekkürler

http://hizliresimyukle.com/images/2013/02/19/rpLPg.jpg

http://hizliresimyukle.com/images/2013/02/19/FYjWI.jpg
    kardeş orjinalle çok bi farkı yok gayet iyi kalite ama o kadar para vereceğine plastik kaynakçılar var tampon yapanlar şimdi sistem değişmiş tampon yaptırdı bi arkadaş geçende o zaman gördüm. çatlak yerin arkasına elek gibi ince tel yatırıyorlar sonrada ısıtıp plastiğin içine sokuyolar mükemmel olur . bu aşamaya kadar boşuna beklemişsin

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r
    Arkadaşlar benim ninjamında aksesuarları bitmiş durumda.. yarin inş resimlerini cekip paylasıcam sizinle.. öncelikle belirtmek isterimki bütün aksesuarları uğur abimi örnek alarak yaptim.. onun zevki hoşuma gitti bende yapmak istedim ve yaptim inş bana kızmaz.. yarin görüşmek üzere kendinize iyi bakın.
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı Borisss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim ninjamında aksesuarları bitmiş durumda.. yarin inş resimlerini cekip paylasıcam sizinle.. öncelikle belirtmek isterimki bütün aksesuarları uğur abimi örnek alarak yaptim.. onun zevki hoşuma gitti bende yapmak istedim ve yaptim inş bana kızmaz.. yarin görüşmek üzere kendinize iyi bakın.
    Bora sen misin? Neden kizayim tam tersine mutlu olurum birilerinin zevkine hitab eden bir seyler yapabildigim icin Gozun aydin bitirebildiysen. Resimleri bekliyoruz
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx

merhaba arkadaşlar , konulara pek yorum yapmasamda aranızdayım takip ediyorum sürekli...
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    Michelin 140/70-17 - Arka Lastik Pilot Activ Yük / Hız Endeksi - 66H arkadaşlar ben bu lastikden almayı düşünüyorum alıp kullanan varmı memnunmu değilmi öneri alabilirmiyim mümkünse

berqu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    dün orjinal ebatlarda olanları taktırdım nınjama yanı arka 130 ön 110 olanları çok fark var lastıkler ısındıgında mukemmel tutuş saglıyor orjınal lastıklerle allaha emanet gıttıgımı farkettım tavsıye ederım şahsı fıkrım=)
    ibopaşa bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bora sen misin? Neden kizayim tam tersine mutlu olurum birilerinin zevkine hitab eden bir seyler yapabildigim icin Gozun aydin bitirebildiysen. Resimleri bekliyoruz
    evet uğur abi benim.. bi foto cekemedım abi en yakın zamanda cekıcem bir tek egzoz tiger aldım onda ters düştükk :==))

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    michelin pilot active 140 lik kullandım.. Gönül rahatlığı ile alıp virajlara girebilirsin. Hayatımı michelin'e borcluyum. Yol tutuş ve fren mesafesinin kısalması mükemmel. Tavsiye ederim. Hee ıslak zeminde de kötü değildir. Şartları zorlamadığın sürece ırc lerden çok çok iyidir.

Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    Tesekkur ederim dostum . Feyizoglunda 290 tl ye var alsam olacak bi iki daha bayimda . Belki 5-10 tl daha uygun bulurum.

nosmangtr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    http://imageshack.us/photo/my-images/843/img0557aw.jpg/http://imageshack.us/photo/my-images/845/img0556rk.jpg/ Yeni aldıgım ninja

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:47 ----------

enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    Alıntı fevzikeles adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tesekkur ederim dostum . Feyizoglunda 290 tl ye var alsam olacak bi iki daha bayimda . Belki 5-10 tl daha uygun bulurum.
    Fuarda Michelin lastiklerde indirim olacakmış, fuara gideceksen orda fiyatlara bir bak derim.

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    BU zamanda zaten dışardan alınmaz lastik vs. Fuardan alın arkadaşlar. Orda hesaplı olur. Ayrıca piyasada bizim lastik ebatlarımızda metzeller hiç yok. Ben çok araştırmıştım bulamamıştım. Depolarda yokmuş istanbulun. Belki fuara gelirse 140lık metzeller onu alın derim. Ben alamadım içimde ukte kaldı bari siz alın kullanın fotolayın tecrubelerınızı paylaşın. Orjinal eksoz ihtiyacı olan varsa arkadaşlar elimde çok temiz 2.el karbon orjinal eksoz var. foruma uygun fiyattan satmayı düşünüyorum.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r

yorumlarınız nedir arkadaşlar ?? özellikle uğur abi senin ? :=)
    Ercument, fevzikeles, rebelrider ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler