Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    Alıntı vlknsyrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    volkan kardeş fotolar çok güzel, benimde aklımda yunanistan turuna gitme fikri var. buralar dar geldi artık. masrafı sormak istiyorum sana. benzin felan yediğin içtiğin değilde beni daha ziyade ilgilendiren motosikletle kapıdan çıkmak için ne lazım nekadar nereye ne ödediğin konusunda beni ve benim gibi planları olan arkadaşları aydınlatırsan sevinirim...
    brooklynnn, vlknsyrn ve dreamkiller bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hayvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Bu arada, Honda CBR 500 ü duyurarak yakında. CBR 250 nin 2 silindirlisi. 47 beygir, düşük devirli, az yakan motor, 181 kg, 170km/h son hız.

Artçı için rahat sayılabilecek bir sele ve tutamaklar var, tipi de fena değil.
    Taylandda üretilecek, fiyatı düşük olacakmış. TR de ne olur bilinmez.
    vlknsyrn bunu beğendi.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı hayvan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada, Honda CBR 500 ü duyurarak yakında. CBR 250 nin 2 silindirlisi. 47 beygir, düşük devirli, az yakan motor, 181 kg, 170km/h son hız.

Artçı için rahat sayılabilecek bir sele ve tutamaklar var, tipi de fena değil.
    Taylandda üretilecek, fiyatı düşük olacakmış. TR de ne olur bilinmez.
    Güzel motor yapmışlar ama.Kafa tasarımı,lastikler filan cbr 250 ile alakası yok gibi.Kafayı 600rr a benzetmişler,arka lastik 160 ebatında çok iyi.Türkiye'ye gelirse tutulur

vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    Alıntı rio_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    volkan kardeş fotolar çok güzel, benimde aklımda yunanistan turuna gitme fikri var. buralar dar geldi artık. masrafı sormak istiyorum sana. benzin felan yediğin içtiğin değilde beni daha ziyade ilgilendiren motosikletle kapıdan çıkmak için ne lazım nekadar nereye ne ödediğin konusunda beni ve benim gibi planları olan arkadaşları aydınlatırsan sevinirim...
    eyvallah kardeşim saol..
    daha önceki motorum (600 F) lada cıkmıştım bıcok kez yunana işim gereğide her hafta cıkıyorum..selanık dahil oraya kadar olan sehirleri cogu yeri biliyorum arkdslarımda mevcuttur...gecelim bunları gelelim maddı yönune dediğin gibi yeme içme yakıt geciorum bunları..

1.passaport almak (yılına göre değişiyor fiyatları benımki 10 yıllık 330tl kusurdu)
    2.vize almak (tum evrakları ayarlayıp yunan konsolosluguna shengen vizesi basvuruosun..130tl kusurde buraya veriosun..
    3.motoruna yeşil sigorta cıkarıosun (ipsala sınır kapısından alınabilir)15 gunlugu 60£ 1 seneliği 330 £ idi sanırım..bende 1 senelik var
    4.beynelminel ehliyet alısoun bunuda ıpsala sınır kapısından alıosun seneliği 280 tl kusurdu...

amacın sadece gezmek ise pahalıya maal olur bu yazdıklarımı yeme içme konaklama yakıtta koyucan...ee bilindiği uzere yunan krızde ve yeme içme pahalı..ama benım iş için oldugundan stn butun evraklarım tam sadece marşa basıp gitmek kalıor..depomu fulleyip free shooptan sigaramı aldımmı kar bile elde etmiş oluyorum saygılar
    rio_mavi bunu beğendi.
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Murat otur oturduğun yerde olm seneye birlikte akacaz 650 likler ile
    rio_mavi bunu beğendi.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Motosikleti
    ninja 250r
    oktay abi ve ejoda gelirse on numaras olur kursat...

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Gelirler heralde olm kandırırız onları..

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    çeyreklik lerle canınız sikilir yunan otobanında benden söylemesi dumduz yol

rio_mavi bunu beğendi.
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

Motosikleti
    ninja 250r
    bana biraz pahalı geldi bir yunan turu için yaklaşık 600tl para ödenicek.madem okadar para veriliyor çıktınmı 15gün fransa almanya italya gezeceksinki paranın hakkını göresin. 250liklerle yorar tabi birde bu yol. er6f im gelsin anca öyle gazı açarım. Teşekkürler bilgi için Volkan..
    vlknsyrn ve dreamkiller bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Murat koydun mu ilana sıla yı

Motosikleti
    ninja 250r
    koymadim daha, kiyamiyorum kizima :( ama yapmam lazım. Başlık parasını verene satcam kızım. :( uleyn para insanı nasıl bozuyo :DD

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    hadi olm zamanı geçiyor

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx

atilla_hakan bunu beğendi.
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Arkadaşım tamam süper de... Hani be adam korumaların? Kaskın nerde? Montun nerde? yahu bu zamana kadar bu forumlarda ne konuşuyoruz, neyin peşindeyiz? adrenalin, heyecan tamam da senin canından kıymetli mi bunlar? Allahınızı severseniz biraz kendinize gelin, hiçbirşey sizin hayatınızdan, insan hayatından değerli değildir beyler.. Bırakalım bu saçma sapan işleri lütfen..
    enginar, RuzgarSA, forewer ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gerekli koruma ekipmanları ve fotoğraf çekebilen bir arkadaşla daha hoş kareler yakalanabilir
    vlknsyrn bunu beğendi.
    Ninja

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    motorculuk bumudur yani ?? ama sizde haklısınız arkadaşlar kafanızda kask olsa sizi nasıl tanıyacağız değilmi ???
    vlknsyrn bunu beğendi.
    elit motogaraj

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    öncelikle 11 bin ide devirmiş bulunuyoruz arkdslar

sonracııgımı beklediğiim zincir dişli setimi tmamlamış bulunmaktayım..

tarifimiz ;
    bir adet ön 14t dişli (standart boyut)
    bir adet arka 40t dişli (standartan 3 diş küçk)
    bir ader 106 bakla dan 102 ye duşurulmuş zincirimiz ortaya enfes bi tat cıktı

(bu değişimi tamamen zevkii ve keyfii değiştirmekteyim aklınıza ters bişi gelmesin ) .

hııım performans diyeceksiniz..kalkışlar gayet normal öyle bayılma hantallaşma fln KESSİNLİKLE YOK..son hız olarak denemeye fırsatım olmadı ama 100 km hızla devir 5.500 e kadar dustu..bu demek oluyorki uzun yolda yakıtta düşüçek demek..top speed te bu orantıya göre arttıgını dusunuyorum..(ama 250 nin de canını biliyorum top speed arttsın diede böle bi uygulamaya gittmedim onuda söyleyim)

bu işin bana maliyeti 160 € civarında yunandan almış olmama ragmen böyle ucuz..türkiye de biraz daha yuksektir..

sonuç: zincir&dişli setini değişme vakti gelen arkdslara 40 t tavsıyemdir.. saygılar

ccman bunu beğendi.
    ...

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    arka lastiğin arkadan güzelce cekilmiş bir fotosuna bakabilir miyim ? arka 150lik olmalı senin
    merak ediyorum nasıl duruyor
    vlknsyrn bunu beğendi.

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka lastiğin arkadan güzelce cekilmiş bir fotosuna bakabilir miyim ? arka 150lik olmalı senin
    merak ediyorum nasıl duruyor
    fotoları incele bulursun kasrdeşim

http://www.motosiklet.net/forum/moto...-cok-cici.html
    brooklynnn bunu beğendi.
    ...

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Ali kardeşim sen kasksız korumasız binmezdin şaşırdım doğrusu. Güzel kareler yakalamışşın tşkler fotolar için.
    Hondaaaaaaaa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler