Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cbr_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 S Honda CBR 250R Honda Beat 2004
    @enginar sagol

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

orjinal lastikler nasıl ?

vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    Alıntı ccman adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Haftaya TEKİRDAĞ a gider.bi köfte yer döner kısmet olursa.belki de Malkara ya uzarım orada bir dostum var.sağlam olun sağlam kalın;)

saygılar
    toplaşın gelin arkdslar T.dağa tanışalım malkara nın meshur peynır helvasında tattırayım ;)
    ccman ve schmarık bunu beğendiler.
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

Kerem T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr600F
    @ccman
    Evet abi,adamlar gelir gelmez "abi bu yesil motor ne kadar"dedi sonra seninkini sordular ya daha ucuz bekliyolardi heralde
    Sahildeki araplarda cok istedi tutturdular hep beraber hep beraber diye zaten sen hic yanasmadin bizde hizli hizli cekildik hemen adamlarin gonlu olsun ;)
    Bende butun yaz sapancadaydim ama sahilde göle karsi gozlemeyi ilk sizle yemek kismetmis "Senay Abla 'spesyel' "
    Dersane konusunu actirmadim bile direk agir misafirlerim vardi dedim gectim
    @rio_mavi
    Aslinda yazinda size katilmayi isterdim ama acemilik zamanlari ;) olmadi biturlu,bidahaki sezona bi universiteye girsemde sonra bi R6 da ben ceker katilirim size;)
    @dreamkiller
    Hosbulduk Kursat abi,senin beyaz esseginle maceralarinida duydum abant gezisi olsun senin yazdiklarin olsun,zaten Oktay abi yolda yanimda hafif gaz acinca icim bi tuhaf oldu

Ben bu hafta sonuna kadar sapancadayim sonra maglum havalar soguyo İzmite donucem yavas yavas ninjamida arada bi gelip binmek sartiyla bakimini yaptirip sapancada birakicam maalesef :/
    Hic gitmek istemiyorum suralardan ooff off
    Tekeriniz daima duz bassin...)
    ccman ve enginar bunu beğendiler.

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam dun palladium daki siyah akrepli ninja senin miydi ?
    Yok dostum ordan gectim ama iceri girmedim.atasehir tarafidaydim.oralarda gorduysen ama benimdir,sadece iceri girmedim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:26 ----------

Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay vay vay fotolara bak fotolara.. Dostum kerem öncelikle hoşgeldin sende.. Ben ninja mesaisine ara verdim şimdilik beyaz eşşekle takılıyorum.. Oktay baba sapancaya gelemedim ama üzüldüm keşke gelebilseydim bak aklım kaldı şimdi.. Artık eşşekten inip ata binmeyi beklediğim önümüzdeki sezon sapancaya çadıra gideriz..

Uğur ben gitmedim pek birşey kaçırmadığın doğrudur poahahah bensiz gezinin tadımı olur be yaa!!!!!! birde LS2 nin open face kaskını aldım olm conconlar gibi dolasıyorum beyaz eşşekle kadıkoy ve civarında.. bu arada oktay bi ara bir araya gelip konuşacağımız mevzuları konuşalım kardeşim..
    bende cadir var 7 kisilik hepimizi alir,hatta motorlari bile alir iceri. aslinda ickileri alip etleri alip sezon kapanisi yapsak hep beraber süpper olur. mesela şile tarafında baraj var.baraj kıyısı felan piknik için güzel. akşam mangalımızı yapıcaz ateşin başında üşüdükçe konyak veya rakı kavun karpuz harika olur...
    ccman bunu beğendi.

ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Murat mevzuda tahrik unsurları var.son cümle.hatta ağır tahrik unsuru içeriyor bana her türlü uyar ;)
    schmarık bunu beğendi.
    ....;"ÖLÜM" Gaz ı basan El de,"HAYAT" Gidonu Tutan KoLLardadır. Bunun EgLencesi ise; ÖLümüne Basıp Hayata TuTunMaktır..

Motosikleti
    ninja 250r
    oktay abi yapalim ozaman.sen kursati kandir yeterki. ejonun elleride iyilesmistir. Arkadaslar bende 2 tane cadir var.14 kisiye kadar kapasitemiz var. biracık koğuş yada kışla gibi olcak ama uyku tulumlarınızı alıp gelin. tek şartım var oktay-kürşat-ejo demirbaş kadro olarak gelicekler. oktay senin köpeğide getirebilsen ne iyi olurdu. Motorların başına bağlardık. gece hem motorlar hemide biz kurda kuşa yem olmaktan korurdu. ayu çıkabilur ,tavşan çıkabilur,domuz çıkabilur )
    schmarık, ccman ve ejlover bunu beğendiler.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    poahahaha hacı abiler ne ettiniz la.. Bir deli olduk kuyuya taş atalım dedik anasını satayim bir türlü çıkartamamışsınız Ağır tahrik unusuru demek ) olma Murat Yengenden izin al gelim ayıpsın
    ccman bunu beğendi.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Ben varım cumartesı aksamdan gidilir gece ayazı yeriz cadır ve kopek icin bir araba gerek o da var . Top sizde bana uyar;). Kurşat hatundan izin alma onu da al gel sende murat
    dreamkiller bunu beğendi.
    ....;"ÖLÜM" Gaz ı basan El de,"HAYAT" Gidonu Tutan KoLLardadır. Bunun EgLencesi ise; ÖLümüne Basıp Hayata TuTunMaktır..

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Hacı abi benim hatun evden izin alamaz kolay kolay kalmak için sıkıntı ordan kaynaklanıyor yani.. bakalım konusuruz gene..
    ccman bunu beğendi.

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Maceracı cekirgeler aranıyor )))

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı rio_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oktay abi yapalim ozaman.sen kursati kandir yeterki. ejonun elleride iyilesmistir. Arkadaslar bende 2 tane cadir var.14 kisiye kadar kapasitemiz var. biracık koğuş yada kışla gibi olcak ama uyku tulumlarınızı alıp gelin. tek şartım var oktay-kürşat-ejo demirbaş kadro olarak gelicekler. oktay senin köpeğide getirebilsen ne iyi olurdu. Motorların başına bağlardık. gece hem motorlar hemide biz kurda kuşa yem olmaktan korurdu. ayu çıkabilur ,tavşan çıkabilur,domuz çıkabilur )
    Abi benim Tez artık yumurta kapı modunda. Gectim h.sonunu tüm günü bloke eden işlere giremiyorum şu an. Önümüzdeki sezon her türlü varım ama Ben dolu da gelirim ayı falan çıkarsa alırız sorun değil
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Ayıyı dağa kaldırırız poahahah ayıyı alırız ne demek len

Ayıyı bana bırakın siz kaçın agalar.. Ayının halinden ayılar anlar.. Yahu satıp motorları kros mu alsak acaba kawanın KFX450 mi ne vardı fena motor gibi durmuyordu
    ejlover ve ccman bunu beğendiler.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Ayıyı dağa kaldırırız poahahah ayıyı alırız ne demek len

Ayıyı bana bırakın siz kaçın agalar.. Ayının halinden ayılar anlar.. Yahu satıp motorları kros mu alsak acaba kawanın KFX450 mi ne vardı fena motor gibi durmuyordu
    Şu:

Ya da şu şekilde alabiliriz:

Ama çok istediysen koynumuza da alabiliriz
    ccman bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Su sekilde olurmu. http://m.youtube.com/watch?feature=plpp&v=o0Ao9Vlbfq4

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:13 ----------

Gelen giden yok sanırım Uğur sana lafım yok
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    ninja 250r
    ejo sensiz olmaz dostum,gelecek sezon acilisi yapariz ozaman. Herkez dolu dolu gelir, tüfekler silahlar ,tırnak makasları ))

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    poahaha bunların hepsinin replikasını airsoftta kullanıyoruz ama hiç düşündün mü ugurum yaa vuramazsan?

Byvukuat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bende nınja 250r yada 300r almayı planlıyorum yakıtı nedır sıkıntıları nedır artıları nelerdır yazarmısınız kawa hakkında hıc bı bılgım yok da ??

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı ccman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Su sekilde olurmu. http://m.youtube.com/watch?feature=plpp&v=o0Ao9Vlbfq4

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:13 ----------

Gelen giden yok sanırım Uğur sana lafım yok
    Olma mi? Ama ruhsatta sikinti cekeriz ;)

Alıntı rio_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ejo sensiz olmaz dostum,gelecek sezon acilisi yapariz ozaman. Herkez dolu dolu gelir, tüfekler silahlar ,tırnak makasları ))
    Eyvallah Muratciim

poahaha bunların hepsinin replikasını airsoftta kullanıyoruz ama hiç düşündün mü ugurum yaa vuramazsan?
    Vuramadigim olmadi su ana kadar abi Olur da iskalarsak ilki yari otomatik illa indiririz
    ccman ve dreamkiller bunu beğendiler.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Uğur hocam ilki safir mi?
    ejlover bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler