Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı kimi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR'ın ninja 300'e rakip olabilmesi için dört silindire dönmesi lazım. Anca o ses için alınır.
    CBR şu anda Ninja 300'e zaten rakiptir, ÖTV'den dolayı 300cc için 600cc motor parası çok kişi vermez, yine seçim Honda olur...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı enginar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ejlover'a sorabilirsin Ankara servisi hakkında fikir verebilir sana, görmemiş olabilir senin mesajı.
    Hemen mesaj atılmıştır ;)
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    cbr 250 nin oturuş pozisyonunda başka benzeyen bir oturuş pozisyonun da ss yok
    cogu kişi ss demiyor sport touring deniyor cbr 250 ye
    Ninja 250 tam bir ss
    ama z moto varken alınmaz kawasaki
    ninja 250 nin arka amortisoru 1500 tl
    # motosikletle.blogspot

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR şu anda Ninja 300'e zaten rakiptir, ÖTV'den dolayı 300cc için 600cc motor parası çok kişi vermez, yine seçim Honda olur...
    Sadece cebinden çıkan parayı düşündüğünde çoğu kişi Honda'yı tercih edecektir, doğru.

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ninja 250 tam bir ss
    Nasıl tam bir SS? Nasıl oturuş pozisyonu gibisi yok? Tam bir SS diyorsan Hyosung alıcan çünkü 'sadece' onunki SS oturuş pozisyonu. CBR ve Ninja nerdeyse aynı ve dik oturuşa sahip
    enginar bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

bilmek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700X
    Bu fikre katılmıyorum

ejlover ve enginar bunu beğendiler.

enreka_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 Olucak İnş :)
    Tsubasa bunu AEAdeki incelemeden duymadın di mi?
    bi de herkesin 5000den sonra arka amortisörü mü patlıyor ki ya? böyle bi yanılgı var özellikle sormuştum onun için geçen sayfada bunları

bilmek: bilimsel şekilde açıklamış ama şu videodan belli ki Barkın B. 1.83 oldugunu söylemişti ve bariz tüpçü oturuşuna yakın bir oturuş var isterseniz iki videoyu kıyaslayın
    http://www.youtube.com/watch?v=o2RNBkYkTN8#t=3m24s
    http://www.youtube.com/watch?v=RkEJcBIFW6E#t=26m15s

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Bide yorum yapmadan önce hangi motor ne tiptedir bunu bilmek gerekir.

Yukarıdaki motor türleri sport touring dir.Sportif eğlence gezme-turlama motoru, yarış motoru ss değil.
    tekhancer bunu beğendi.
    Aprilia RS 250 GP Nº1

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Ninja 250 tam bir ss
    ninja tam bir ss ise benim kullandığım motorun sınıfı henuz bilinmiyor hyodan inip ninjaya binince dik oturuyormuşum gibi geliyor:D
    tekhancer bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Herkese merhaba. forumda yeniyim. Yaklaşık 1 senedir ybr125 kullanıcısıyım. Ve artık yavaştan supersport modellere geçmek istiyorum. Ve 250'lik bi makine almayı düşünüyorum. Gönlüm ninja'dan yana. Motoru kullananlar pişman değil gördüğüm kadarıyla. Benimde kötü olduğundan şüphem yok. Yalnız arkadaşlar benim boy 196cm. bu motor altımda küçük mü kalır sizce. Rahat edebilirmiyim üstünde Yaşadığım yerde hiç ninja yok gidip bakamıyorum. Cok kafamı karıştıran bi husus. Yardım ederseniz sevinirim.
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir...

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    kawasakiyi çok araştırmadım deneyemedim ama kendim 2. olarak gt250r kullanıyorum, ilki 2010 model 2. el almıştım memnun kaldım sonra gittim 0 km 2012 aldım yani seçenek olarak inceleyip araştırmanı önerebilirim... boyun fazla olduğundan rahatsızlık yaşamazsın bende boy 1.80 sıkıntı çekmiyorum kullanırken... yine de kendince araştırıp kararını kendin ver daha doğru olur
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

Motosikleti
    ninja 250
    ninjanın arka amortisörü 1500 liraymış,ya görende zanneder ki günde 2 defa amortisör kırıyoruz,ben hayatımda bukadar saçma birşey duymadım.ayrıca ninja cbr hyosung falan ss olsa ne olur olmasa ne olur,sonuç olarak 250 cc lik motordan nekdar ss olur ki ? anlaşılan burdaki bazı arkadaşlar bu motorların görüntüsü kadar hızllı gidebileceğine inanıyorlar,ama dikkat edin de 600 lük gibi gitmeye çalışırken 600 lük gibi duramayabilirsiniz

ninja cbr ve hyosungun fiyatları birbirine yakın,en fazla bin lira fark eder,bin lira fazladan vermek istemeyen de 2. el alır,çamur at izi kalsın yapmayalım lütfen

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:16 ----------

[/COLOR]
    Alıntı tekhancer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kawasakiyi çok araştırmadım deneyemedim ama kendim 2. olarak gt250r kullanıyorum, ilki 2010 model 2. el almıştım memnun kaldım sonra gittim 0 km 2012 aldım yani seçenek olarak inceleyip araştırmanı önerebilirim... boyun fazla olduğundan rahatsızlık yaşamazsın bende boy 1.80 sıkıntı çekmiyorum kullanırken... yine de kendince araştırıp kararını kendin ver daha doğru olur
    GT250R'a daha yüksek, daha büyük dedi herkes. Boyuma uycağını düşündüm bende. Ama gönlümde ninja var. Olmadı ninjayı test edip olmassa GT250R' bakmak olacak ilk işim.
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir...

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Adamlar rodajını bitirmiş top speed videolarına bile başlamışlar. Siz hala gelecek gelmiyecek yok 250 cc gelecek yok 300 cc gelecek. Kaç para olacak.

http://www.youtube.com/watch?v=27oZJeNZo3U
    Hondaaaaaaaa

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    170 yaptı............................
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

enreka_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 Olucak İnş :)
    Alıntı atilla_hakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamlar rodajını bitirmiş top speed videolarına bile başlamışlar. Siz hala gelecek gelmiyecek yok 250 cc gelecek yok 300 cc gelecek. Kaç para olacak.

http://www.youtube.com/watch?v=27oZJeNZo3U
    ara sıra aratıyorum yeni video geliyor mu diye ama bu taylandlılar da korelilerden beter bi millet ingilizce diye bişe yok bi egzost sormak için foruma üye olup konuya mesaj yazdım sitenin admini cevapladı vekilen..saçma sapan da bi alfabe aman yarabbi..
    yalnız rodajı bitirmemiş ki 360km yazıyo ekranda?

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    ne rodaji? yillardir diyorum rodaj falan hikaye ben aldim, ayni gun dip gaz, buralarda rodaj yapan yok, cokta rahat 50.000-100.000kmler goruluyor, dediginiz gibi alfabe bir dert, konusmasi bir baska dert honda de anlamiyor adam illa ciyakliycan hondaaaaaaaaaa diye o zaman yeni kasa ninja 250likler asyaya, 300lukler once amerika sonra avrupa ve dolayisi ile turkiyeye

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    O zaman z moto haklı çıktı.Fiyatınında 14-15 bin olacağını söyledi.O paraya nasıl satacaklar anlamıyorum.Yeni 300cc ninjanın kasası buysa

hiç hoş değil bence.şuanki kasa daha güzel

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    300cc maalesef dogru ama kasa resmi henuz yok, onlar photoshop, hatta ninja300 uretimi Taylandda yapilacak, burada da bilgisi verildi, 250likler sadece asyaya, z-moto hakli cikti, hic inanmamistim ama yanilmisim adamlara o kadar laf ettim

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Alıntı enreka_tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ara sıra aratıyorum yeni video geliyor mu diye ama bu taylandlılar da korelilerden beter bi millet ingilizce diye bişe yok bi egzost sormak için foruma üye olup konuya mesaj yazdım sitenin admini cevapladı vekilen..saçma sapan da bi alfabe aman yarabbi..
    yalnız rodajı bitirmemiş ki 360km yazıyo ekranda?
    Rodaj cümlesini espiri olarak kullanmıştım.
    Hondaaaaaaaa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler