Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    hımm bakacam yaprak fan sanmıyorum gibi ama bakalım bilyalari dağıldınmı çözümü ne olur?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:46 ----------

garantiye girer mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    __sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba benim motorum ısınınca radyatör soğutma fanı devreye girince çıt çıt çıt çıtı çıtı ses yapıyor sebebi nedir? ne olabilir sizce eski buzdolabı radyatörleri gibi ses çıkarır oldu
    egsozdan gelen çıt çıt çıtı çıtı sesi olmasın o
    Her asker yeşil bereli olamaz

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    yok yok hemen tam kadranların altından geliyor

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Alıntı [COLOR="Silver" adlı üyeden alıntı

garantiye girer mi?
    Bende 7 aylık yamaha ybr var daha 7 bin kilometrede akusu bozuldu garantiden değiştiremedim sarf dışı malzeme olduğu için kawasakininde fan bilyesini değiştirceni sanmam ama ara konuş git baktır derim belkide önemli birşeydir.

Motosikleti
    CBF 250 i sattık 600f te sıra :)
    arkadaşlar sizlere bi soru sorucam bunu diyer 250cc kullanan arkadaşlarada sorcam

motor sikletinizin( gt250r ) en sevmediğiniz yönleri ve en sevdiğiniz yönleri nedir ? titreşim,yakıt,parça,vs gibi ???

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bazı km saatlerinin tabanı beyaz , bazılarının siyah . hangi modellerde beyaz ? çünkü beyaz olan baya şık duruyo siyaha göre .

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    günaydın arkadaşlar dün 2 ninja 250r,1 1000rr,1 600rr,2 600f ve 1 fazer 800 adana-tekir gezisi yaptık çok güzel bir geziydi,inişler çıkışlar virajlar,yaklaşık 200 km yol yaptık,foto nasıl ekleniyor bilmediğim için foto ekleyemiyorum ama yanımdaki arkadaşlardan bikaçtanesi mt den belki onlar foto eklerler,max 180 gördüm,adanalı,osmaniyeli,mersinli veya yakın civardaki arkadaşlar özelden mesaj atıp bana telefon numarası bırakırlarsa birdahaki sefere onlarıda geziye çağırabilirim...

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Alıntı Typerkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeşil ninja depoda ve kuyruğunda bu desenler var genelde göruyorum şişlide sabah akşam işe gidip gelirken bahçe şehir üniversitesinin önune parkediyor motoru.Zevk meselesi ama çingeneye dönmüş motor
    Motorun sahibi en yakin arkadasim bende motosikletinin tasarimcisiyim arkadaslar. O folyonun basilmasi haric dökümaninin hazirlanmasi yaklasik 9 saat süren bi calisma oldugu icin cingene denmesine cok alindim, zevkim degil deseniz daha hos olabilirdi. Ayrica siz degil ama diger arkadaslarin apaci demeside biraz yanlis bence, her sabah acele okula giderken gördüklerini düsünüyorum yoksa ikimizde cana yakin ve sakin insanlariz. Ninja sahibi arkadaslari görünce sohbet etmeyi falan cok severiz. Siyah motor arai kask ve egzostlu olan arkadas bilir cok iyi :D cok cekinmeyin genelde arkasinda ben olurum selam verdiginiz zaman selam alirsiniz. Lastik konusundaki secim dis tasarim konularinda ben yardimci oldum, eger istediginiz herhangi bir kaplama olursa sifirdan ben tasarim yaparak kaplatmaniza yardimci olabilirim. Arkadasimdaki gibi yesil cam tarzi diger türkiyede bulunmayan aksesuarlarida getirtebiliyorum, bu konularda benimle baglanti kurabilirsiniz. Telefondan yaziyorum imla hatasi ve paragrafsiz olmasi konusunda kusura bakmayin. iyi forumlar

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı forza46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazı km saatlerinin tabanı beyaz , bazılarının siyah . hangi modellerde beyaz ? çünkü beyaz olan baya şık duruyo siyaha göre .
    2011 ve sonrasında çıkan modellerde gösterge beyaz. Siyahlar 2010 ve önceki modeller.

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2011 ve sonrasında çıkan modellerde gösterge beyaz. Siyahlar 2010 ve önceki modeller.
    anladım hocam sağolasın .
    Yavuz Sultan Selim Han

orcax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja gitti - TDM900A - mt07 - crf250rally
    2011 model beyaz olanlarin km si beyaz siyahlarda yine eskisi gibi

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Arkadaşlar meraba, benim gt 250 r ı dün sattım da... kışın zaten motora binmediğimden mayıs civarı alıcam kendime yeni motorumu ; kafama takılan bi kac şey var size bi danışiyim.

Şimdi 600 cc SS racing sınıfına baktığımda uygun fiyatlı 2005-6 kasalar arasında modern görüntü/fiyat oranı olarak en iyisi zx6r, 2005-6'lar sondan 2 önceki kasaya sahip, kuyruk altı egzoz falan gayet modern ve sportif duruyo.Kafadan bi yamaha r6 r1 kadar modern+yırtıcı bi görünteye sahip olmasada gene var bi asilik ben burdayım diyo.Ninjanın yeşil renk olayınıda seviyorum, daha doğrusu bütün canlı cırtlak renkleri severim hyo'da turuncuydu.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...59580422/detay

Şu ilandaki gibi uygun fiyatlı, düzgün temiz bişe alabilirim.
    Galiba cok fazla uzattım sadede gelip sorularımı soriyim ;
    1) İstanbulda markanın yeterince yetkili servisi varmı ?
    2) Parca bulmakta sıkıntı cekermiyiz, malum motor 2005-6 model olucak ?
    3) Motorun piyasası varmı satmaya kalkıldığında sıkıntı cekilirmi ?

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar meraba, benim gt 250 r ı dün sattım da... kışın zaten motora binmediğimden mayıs civarı alıcam kendime yeni motorumu ; kafama takılan bi kac şey var size bi danışiyim.

Şimdi 600 cc SS racing sınıfına baktığımda uygun fiyatlı 2005-6 kasalar arasında modern görüntü/fiyat oranı olarak en iyisi zx6r, 2005-6'lar sondan 2 önceki kasaya sahip, kuyruk altı egzoz falan gayet modern ve sportif duruyo.Kafadan bi yamaha r6 r1 kadar modern+yırtıcı bi görünteye sahip olmasada gene var bi asilik ben burdayım diyo.Ninjanın yeşil renk olayınıda seviyorum, daha doğrusu bütün canlı cırtlak renkleri severim hyo'da turuncuydu.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...59580422/detay

Şu ilandaki gibi uygun fiyatlı, düzgün temiz bişe alabilirim.
    Galiba cok fazla uzattım sadede gelip sorularımı soriyim ;
    1) İstanbulda markanın yeterince yetkili servisi varmı ?
    2) Parca bulmakta sıkıntı cekermiyiz, malum motor 2005-6 model olucak ?
    3) Motorun piyasası varmı satmaya kalkıldığında sıkıntı cekilirmi ?
    bu soruları ninja 250r sayfasında neden soruyosun anlamadım ama daha önce zx 636 kullanmış birisi olarak bikaçşey söyleyebilirim :
    servis istanbulda var
    parça bulmakta sıkıntı çekmezsin
    piyasası var satarken sıkıntı çekmezsin ama :
    km si biraz fazla gibi,yarın öbürgün egzantirik zinciri falan gerekecektir ve fiyatlar malum uçuk ? ...
    fotolar açılmadı bakamadım ama sana masraf çıkarabilecek heryerini kontrol et örneğin lastikler bitikse 2 lastik en kötü 750 tl,bu bir masraftır vs...
    alıp hiç masraf yapmadan binebileceğin makinalara bakmaya çalış...

Motosikleti
    ninja 250 '11
    Alıntı yhks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayfa 55den başlayıp 197 e kadar okudum ve ninja almak istiyorum ama tek bır sorum olucak ızmırde oturan ve kullanan arkadaslara servıste ilgi,bakım v.b şeyler nasıl ? şimdiden teşekkür eder tekerınızın duz basmasını temennı ederım
    ben izmirdenim, bakimlarini kawasaki yetkili servisi gocmen motor da yaptiriyorum ve memnunum.
    bi sorun yasamadim simdiye kadar ama eger olurda bi sorun olursa ustam artik bi parca icin haftalarca beklememin gerekli olmadigini
    1-2 gun icinde ellerine ulasacagini parca skntisi probleminin olmadigini da soyledi

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:37 ----------

merhaba arkadaslar, eski sayfalarda bi arkadas motorunu 750 tl gibi bir rakama kasko yaptirdigini yazmisti ama simdi bulamadim o mesaji eger kasko yaptiran arkadas buralardaysa bana da yardimci olabilirmi? ben izmirdeyim ve anadolu sigorta 1500tl istedi

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu soruları ninja 250r sayfasında neden soruyosun anlamadım ama daha önce zx 636 kullanmış birisi olarak bikaçşey söyleyebilirim :
    servis istanbulda var
    parça bulmakta sıkıntı çekmezsin
    piyasası var satarken sıkıntı çekmezsin ama :
    km si biraz fazla gibi,yarın öbürgün egzantirik zinciri falan gerekecektir ve fiyatlar malum uçuk ? ...
    fotolar açılmadı bakamadım ama sana masraf çıkarabilecek heryerini kontrol et örneğin lastikler bitikse 2 lastik en kötü 750 tl,bu bir masraftır vs...
    alıp hiç masraf yapmadan binebileceğin makinalara bakmaya çalış...
    Teşekkür ederim cevaplar icin.
    Sorumu neden buraya yazdığımı ekleyecektim ama 10 dakkalık düzeltme hakkım dolmuştu.
    En cok kawasaki kullanıcısı bu konu da var o yüzden, gidip 4 sayfalık zx6r konusuna sorsam 1 yılda 1 cevap falan gelir heralde... super sport kullanıcıları başlığındada kawasaki kullanıcıları pek aktif değil.
    Bu arada madem önceden kullandınız son 2-3 sorum daha olucak ;

250 cc'den sonra zaptetmesi zor olurmu ?
    siz neden ondan vazgecip 250cc ye dönüş yaptınız ?
    yakıt konusunda nasıl ?

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim cevaplar icin.
    Sorumu neden buraya yazdığımı ekleyecektim ama 10 dakkalık düzeltme hakkım dolmuştu.
    En cok kawasaki kullanıcısı bu konu da var o yüzden, gidip 4 sayfalık zx6r konusuna sorsam 1 yılda 1 cevap falan gelir heralde... super sport kullanıcıları başlığındada kawasaki kullanıcıları pek aktif değil.
    Bu arada madem önceden kullandınız son 2-3 sorum daha olucak ;

250 cc'den sonra zaptetmesi zor olurmu ?
    siz neden ondan vazgecip 250cc ye dönüş yaptınız ?
    yakıt konusunda nasıl ?
    250 cc yi kullanan 600 cc de zorlanmaz,sadece zx 636 da ani hızlanmalara dikkat etmen gerekirki bu çok önemli bir konu
    neden ninja 250 ye geçtim çünkü ayda ortalama 1500 km yol yapıyorum ve benzin parasını sen hesap et
    büyük cc 600 lük ve 1000 lik makinalarla uzun gezilere ninja 250 ile katılıyorum hiç sıkıntı olmuyor,diğer arkadaşlar 240 ları 250 leri 5 - 10 dakika görseler bile sonrasında 140 lara 150 lere düşüyolar ve kısa bi süre sonra onları yakalıyorum problem olmuyo grup bozulmuyor.
    ayrıca kuzenimde 1000rr var istediğim zaman alıp biniyorum,o sadece pazar günler i ve ayda 1 falan kullanıyor motora ben ondan daha çok biniyorum.
    yakıt konusunda zx636 basarsan yakar,basmazsan normal 250 cc gibi yakıyor
    200 km yol yapıp 45 tl benzin yaktığımızı bilirim zx636 ile
    umarım yardımcı olabilmişimdir...

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı orcax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2011 model beyaz olanlarin km si beyaz siyahlarda yine eskisi gibi
    Yanlis. Tum reklerde gosterge beyaz 2011'lerde fabrika cikisi. Gosterge siyahsa 2010 modeldir, trafige cikis ithalat falan 2011 diye bazi yerler 2011diye satiyor; yerseniz..

Motosikleti
    ninja 250 '11
    bi kac gun once sormustum ama gorunmedi sanirim mesajim tekrarliyorum o yuzden

merhaba arkadaslar, eski sayfalarda bi arkadas motorunu 750 tl gibi bir rakama kasko yaptirdigini yazmisti ama simdi bulamadim o mesaji
    eger kasko yaptiran arkadas buralardaysa bana da yardimci olabilirmi? ben izmirdeyim ve anadolu sigorta 1500tl isted

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    galiba kaskoyla ilgili cbr 250r sayfasındada rastlamıştım ordaki arkadaşlarada sorabilirsin

dün adanada galiba 67 plakaydı bi ninja 250r gördüm sahibi buralardanmıdır
    cuma günüde yine siyah bi ninja 250r gördüm yaşlı bir amca sürüyordu 2011 modeldi ama motorun ön tarafını yağlı duvar boyasıylamı ne boyamışlardı heryeri karbon stıcker ile kaplıydı,two bros egsoz vardı ama ses çok kötüydü

Motosikleti
    henüz yok
    slm
    arkadaşlar bi süredir para biriktiriyorum ve artık o parayla motor almanın zamanı geldi fakat biraz kararsızım. başlangıç için cbr125 mi yoksa ninja250r hangisini önerirsiniz.tecrübemi de söylemem gerekirse babamın motorunu kaçırabildiğim kdar ( boyum yetmediği için bisiklet muamelesi yapar kaldırımdan binerdim) vay be ne günlermiş yani sıfırdan başlamam lazım gibi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler