Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    batuhan55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Kawasaki Ninja 250R
    mıchelın pilot road 2ct arka 150 ön 120 sıfır lastik... muzzy egzost ... kn hava filtresi...xenon uzun kısa farlar... ve tüm bakımları yapılmış kaldıki ilanlara bakarsanız orjinal ninjalardada benmkinden aşşağı fiyat olanı yok haksızmıyım?
    [B][I][COLOR="Red"][CENTER]нєякєѕтєη нızℓı ѕüямєη, уαℓηız ѕüяє¢єğιηιη gαяαηтιѕι∂ιя.[/CENTER][/COLOR][/I][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı satışlar. fiyat biraz fazla gb geldi bana nede olsa 2010 model sıfırı 10.000 tl ve sizin motorunuzda ne akdar extra olsada sizcede fiyat fazla değilmi?

birde genel anlamda kawasaki kullannanlara sorum 2.el fiyatları neden bu kadar yüksek?
    10 bine sıfır alırsan hiç kacırma bence hemen git al

EruKING - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    Alıntı kemalfc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a. arkadaşlar, forumda pek aktif deilim, fakat ninja 250 kullanıcıları olarak bi facebook grubu kurduk. hersekli nickli arkadaşımız alper bu konu da daa iyi bilgi vericektir. Kawasaki Ninja 250R - Istanbul şeklinde aratırsanırız grubu görürsünüz. ordan da iletişim kurulabilir. bu haftasonu bi tanışma iyi olucaktır.

Sa arkadaşlar... Öncelikle herkese Hayırlı Ramazanlar diliyorum. Kemal arkadaşımızında dediği gibi bir facebook grubu kurduk. Ninja çetesi olma yolunda ilerliyoruz Kawasaki Ninja 250R - Istanbul grubumuzun adı. Pazar günü bir buluşma düzenliyoruz. Katılmak isteyen arkadaşlar olursa, bizimle irtibata geçmeleri yeterlidir. Görüşmek üzere... Gösterelim artık İstanbul'a Ninjaları

Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı EruKING adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sa arkadaşlar... Öncelikle herkese Hayırlı Ramazanlar diliyorum. Kemal arkadaşımızında dediği gibi bir facebook grubu kurduk. Ninja çetesi olma yolunda ilerliyoruz Kawasaki Ninja 250R - Istanbul grubumuzun adı. Pazar günü bir buluşma düzenliyoruz. Katılmak isteyen arkadaşlar olursa, bizimle irtibata geçmeleri yeterlidir. Görüşmek üzere... Gösterelim artık İstanbul'a Ninjaları
    aynen sizlere katılyorum pazar günü saat 3 te dolmahbahce sarayının karsısındakı cay bahcesınde inönü stadın karsısı caminin yanı ninjası olan herkes davetlidir tanısma fazlı olucak..

gokocan92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung ->FZ6 Fazer -> YBR 125 -> MT 07
    özkan abi fotoları bekliyoruz ama :D

Motosikleti
    cbr125ti, ninja250r oldu
    kendimi bildim bileli maçlara giderim. şeref bey stadımızın karşısında çay bahçesi mi varmış

ben de gelmeye çalışacağım.

Motosikleti
    Yamaha
    Arkadaşlar Aranızda Gerçekten Motor Ustası Olan Yada Motordan GERÇEKTEN ANLAYAN varsa msn adresimi eklermisiniz soracağım bazı sorular var yardımcı olun lütfen AMA GERÇEKTEN ANLAYAN KİŞİLER Lütfen

gs.can.7@hotmail.com

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı schmarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Aranızda Gerçekten Motor Ustası Olan Yada Motordan GERÇEKTEN ANLAYAN varsa msn adresimi eklermisiniz soracağım bazı sorular var yardımcı olun lütfen AMA GERÇEKTEN ANLAYAN KİŞİLER Lütfen

gs.can.7@hotmail.com
    Sen konuyu teknik servis bölümünde açıp sıkıntılarını yaz, yardımcı olmaya çalışırız
    GKN MOTORS

Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı ermandem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendimi bildim bileli maçlara giderim. şeref bey stadımızın karşısında çay bahçesi mi varmış

ben de gelmeye çalışacağım.
    bekleriz kardeşim.....

Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    arkkadaslar gidipte memnun kaldıgınız avruba yakasında tavsıye edebılcegenız yetkılı servıs varmı bılgılendırırsenız sevınırım....kazasız sürüşler...

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250
    yahu tam da istanbulda olmadığım vakte buluşma koymuşsunuz, bir sonrakine inşallah

Motosikleti
    kawasaki 250r 2010
    bende aranızda olmak isterdim ama malesef bulunamıycam herkeze iyi eylenceler

Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı nazdorovya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende aranızda olmak isterdim ama malesef bulunamıycam herkeze iyi eylenceler
    arkadaslar face grubumuza üye olun ist ninja grup olarak arattırın cıkar.

batuhan55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Kawasaki Ninja 250R
    salı gününe kadar ninjamı yok pahasına 7500 e vereceğim düşünen varsa geç kalmasın.http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...29302162/detay
    [B][I][COLOR="Red"][CENTER]нєякєѕтєη нızℓı ѕüямєη, уαℓηız ѕüяє¢єğιηιη gαяαηтιѕι∂ιя.[/CENTER][/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250
    Dün sizi sarıyerin girişinde görmüş olabilir miyim? Bir sürü ninja geçti yanımdan, kilyos ya da rumeli feneri yönünde devam etmiş olmalı ekip.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    Alıntı mertyasartav adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün sizi sarıyerin girişinde görmüş olabilir miyim? Bir sürü ninja geçti yanımdan, kilyos ya da rumeli feneri yönünde devam etmiş olmalı ekip.
    Evet olabilir. Ters yönde tam viraj dönüşü siyah bir ninja gördük. Artçı bir bayan vardı hatta. siz miydiniz ?

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250
    aynen o bendim, siz kilyosa mı gittiniz? ben kıyıköye gidecektim, olmadı rumeli fenerine gittim.

cumartesi pazar yaptığım rota da şu şekilde, çok zevkli yollar hepinize tavsiye ederim.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    Maşallah siz baya gezmişsiniz Biz siteden arkadaşlarla tanışma için bir buluşma düzenlemiştik. Sonra kilyosa doğru yol yaptık. Katılsaydınız sizde bize^^ Bir dahakine bekleriz.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250
    buluşacağınızı biliyordum, hatta tekirdağa gideceğim diye yazmıştım buraya,

tekirdağ işi yattı, sonra da unuttum ben. aslında peşinizden epey geldim ama u dönüşündeki ışık 2 dakika olunca geç kalmıştım, kilyosa mı rumeli fenerine mi gittiğinizi bilmediğimden bir yere yetişmek için takipten vazgeçtim

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    Tüh hain ışık diyelim o zaman Bu hafta sonuda birşeyler ayarlamaya çalışıcaz.. İnşallah aksilik olmaz gelirsiniz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler