Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555105 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    çok güzelmiş alınır çatır çatır da binilir
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    marwel114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw G650 Xmoto
    bizim burda cıbır a verdiğimiz parayla adamlar amerikalarda bu motorlardan alıp
    paranın kalanıyla da amerika turuna çıkarlar
    Karşılaştığım herkes en az bir konuda benden daha yetenekli, öyle ki her insandan öğreneceğim bir şey var.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı marwel114 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim burda cıbır a verdiğimiz parayla adamlar amerikalarda bu motorlardan alıp
    paranın kalanıyla da amerika turuna çıkarlar
    Aynen öyle...Biz de gelse de 10.000 YTL olsa diye saçmalarız...3500 $ 4400 YTL ediyor, ne kadar kazıklanıyoruz siz anlayın...ABD'de 3500 $ olduğunu bile bile hayatta 10.000 vermem.Kimse de vermemeli.Azami 8500 YTL'dir, o bile çok fazla bence...Ama ondan ucuz -hatta o kadar ucuz- olacağını beklemek iyimserlik olur...Şimdi birileri çıkıp da "ama hyo şu kadar" diyecek.E anlayın ne biçim kazıklıyorlar o zaman...biz de seve seve yiyoruz bu kazığı...Kimse de sesini çıkarmıyor oooh ne ala memleket.

Hyosung GT 250 R'nin ABD satış fiyatı : 3700 $ .Aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.Buradan 2 sonuç çıkar: 1) Feci kazıklanıyoruz ve 2) Eğer kawa 250 ABD'de hyo 250'den ucuz olacaksa burada da ucuz olmaması için hiçbir sebep yok.

http://www.hyosungmotorsusa.com/prod...uct=RoadSports
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Bence mükemmel. 2004 model zzr250 görmüştüm hayran kalmıştım. 600cc gibi boyutu vardı nerdeyse. Arkadaşların dediği gibi 10 bin ytl olsa bile satılır. 250cc ye o para verilmez diye bakmayın 40 hp miş. Yani 400-500cc hacmindeki bir motorun gücüne sahip.

İnternette tam olarak 40 beygir diye birşey bulamadım fakat eskisi 37 ya da 39 beygirdi.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Motosikleti
    var bi şeyler
    Hala 10.000 diyen var...Kardeşim ABD'de hyo GT 250 R den ucuz olacak bu motor ...Amma zengin milletmişiz yahu...

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hala 10.000 diyen var...Kardeşim ABD'de hyo GT 250 R den ucuz olacak bu motor ...Amma zengin milletmişiz yahu...
    Ülkeye göre markaların fiyatları da değişir. Honda Türkiyede ucuz diğer markalara göre. Parçası pahalı. Başka bir ülkede yamaha ucuz olur. Bu değişir. Fakat Türkiye piyasasına göre bu motora 10 bin ytl demek neden seni sinirlendirdi anlamadım

ybr250 9400 ytl, cbf 7920 ytl iken bu motor kaç ytl olur? Vergi üstüne vergi var memlekette.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Motosikleti
    var bi şeyler
    Evet haklısın, asıl sinirlendiğim herşeyi kabullenişimiz.Bağımsız olamamanın, sömürge olmanın acıları bunlar...Daha da kötüye gidiyor...Neyse başlamayayım yeri değil burası...

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle...Biz de gelse de 10.000 YTL olsa diye saçmalarız...3500 $ 4400 YTL ediyor, ne kadar kazıklanıyoruz siz anlayın...ABD'de 3500 $ olduğunu bile bile hayatta 10.000 vermem.Kimse de vermemeli.Azami 8500 YTL'dir, o bile çok fazla bence...Ama ondan ucuz -hatta o kadar ucuz- olacağını beklemek iyimserlik olur...Şimdi birileri çıkıp da "ama hyo şu kadar" diyecek.E anlayın ne biçim kazıklıyorlar o zaman...biz de seve seve yiyoruz bu kazığı...Kimse de sesini çıkarmıyor oooh ne ala memleket.

Hyosung GT 250 R'nin ABD satış fiyatı : 3700 $ .Aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.Buradan 2 sonuç çıkar: 1) Feci kazıklanıyoruz ve 2) Eğer kawa 250 ABD'de hyo 250'den ucuz olacaksa burada da ucuz olmaması için hiçbir sebep yok.
    arkadaşım sen kafanda baya güzel yazıp çizmişsinde bu sadece 250cc için geçerli değil tüm modeller diğer ülkelerin 2 katı fiyata sahip...ne kadar araştırma yaptın yada sıfır motorlar hakkında ne kadar bilgin var bilmiyorum ama fiyatı 10.000 ytl bile olsa senin motora verdiğin para zaten 4.500 ytl 5.500 ytl'si devlet babamızın kasasına gidicek... nasılmı sıfır motorda %18 KDV % 37 ÖTV ödeniyo çünkü sıfır motor alırken...

Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr250 9400 ytl, cbf 7920 ytl iken bu motor kaç ytl olur? Vergi üstüne vergi var memlekette.
    ylmzzz tamda benim söyleyeceğim şeyi söylemişsin kardeşim...ama ben biraz ayrıntılı izahını yaptım...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    devlet babamızın kasasına gidicek... nasılmı sıfır motorda %18 KDV % 37 ÖTV ödeniyo çünkü sıfır motor alırken...
    Keşke devlet babanın kasasına gitse.Borç faizine gidecek.Hey yavrum hey...

Syriana...bir de bu motor 249 cc...o yüzden %22 olmayacak mı ötv'si...Ben mi yanılıyorum yoksa...

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sanki biraz ince gibi

Motosikleti
    07'Transalp , 151 RS.
    ya kaç tane kawasaki 250 başlığı var kafam karıştı hangisinde tartışacaz

Kadın;15 inde Ceren,20 sinde Ceylan ,25 inde Avcı nın kendisidir.:bounce:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Aprilia Atlantic 500 Sprint Scooter'ların Atası
    Fazla güç istemeyenler için harika seçenek gerçi 40 hp gayet hızlı, kawasaki parça sorunu olacağını sanmıyorum yüzlerce motorcu kullanıyor.Fiyat hyosung gibi olursa ortalık karışır.Bence rekabet hızlanır dahada iyi olur.

Motosikleti
    Kawasaki ER6F, CBR 125 R
    Fuarda Z-moto'ya neden getirmediklerini sorduğumda fiyatının uçuk olacağını, Türkiye'de 20 cc ye kimsenin o kadar para vereyeceğini söylemişlerdi. Kişisel kanaatlerle bu işler yürüyorsa eyvah.

Elinde bir veri tabanın olur. Motor sahipleri ve potansiyel alıcıları, tarzlarını, bütçelerini dökersin kağıda... "Biz araştırdık, burda konuşuyorsunuz ama getirsek almayacaksınız" dersin, biz de susarız

Bence ideal bir başlangıç motoru

Arthas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hyosung un Amerika fiyatını görünce resmen şok oldum. Aynı kategoride olan bi japondan daha pahalı. Alan var mı acaba?
    [I]Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir...[/I]

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı seral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence ideal bir başlangıç motoru
    Seral 35 yada 40 beygir olacağından bahsediyolar forumu tam okumadın sanırım...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    dreksiyonda süper sport olsaymış ,farlarr yeni nesil far olsaymışşş ,ii olurmuş ,ama daha çok sport turing duruyo motor, grenaj felan iyide ,dreksiyon yüksek ,oturuş racing oturuşu olmayacağı kesin, 600f gibi bi oturuşa sahip olacak sanırım
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Spor motosikletlere heves edenler için çok iyi bir başlangıç motoru olmuş...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Kawasaki ER6F, CBR 125 R
    Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seral 35 yada 40 beygir olacağından bahsediyolar forumu tam okumadın sanırım...
    Okudum arkadaşım. Ama lafımın sebebi şu: 40 hp da olsa (...ki daha açıklanan bir şey yok.) özellikle racing motor seven/düşünen herkese 125 lik bir başlangıç uygun olmayabilir. 250 ler daha yerinde bir tercih olur bence...

Çünkü: 125 cc lerin çabuk sıkma ve yetmemesi durumu "bu bahara ne alsam" düşüncesine sokuyor insanı. Başlangıç motorunu yeterince kullanmadan 600 cc lik bir racing almaya kalkıyorsun.

Bence bu süper Ninja; hem bu ilk motorunu kullanma süresini uzatır hem de
    125 cc den 600cc ye atlamak arasındaki arayı kapatır.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    direksiyonda süper sport olsaymış
    Direksiyon ? Pardon ama ben motosiklet görüyorum fotoğraflar da ve onun adı da direksiyon değil gidon.
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    SYM XS 125 K
    Önceki 250R referanslarına bakarsak rakibi olan Hysung dan beygir olarak fazla olacağı kesin kilogram olarak da hafif olacağını varsayarsak bu motor gerçekten daha iyi.Hysung bana göre pahalı satılıyor.10.000 ytl 2006 model çok temiz ER-6N ler varken? Tabi zevkler renkler tartışılmaz. Bu motor da 9-10 bin aralığında olursa bayağı iyi satacağına inanıyorum şahsen ben düşünürüm
    Diş Fırçam Bile Motorlu :cherry:

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555105 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler